register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Modifitseerimine : Poolraamide ühendamine...  
Poster Message
camsist
 
Poolraamide ühendamine...
Paar kuud tagasi oli siin vist juttu kah poolraamide ühendamisest, et kas teha ise või osta vabriku omad. Plaanis ikkagi neid ise teha siis oleks hea kui näeks ennem, mis kuhu käib ja kuidas. Netis pilte on aga sealt on võimatu midagi aru saada!

Seega küsimus suurele ringile, ega vahepeal pole keegi paigaldanud 3gen kerele midagi SFC taolist?

____________________________
'86 Camaro
14.06.2002 at 15:11
newton
 
Moderator
Poolraamide ühendamine...
Lauri pani endale väga jõhkrad SFC'd. Ma lausa mõtlesin, et huvitav, kuidas sinna veel iste peale mahub :) Natuke kade meel tuli ka.
14.06.2002 at 15:15 Last edited 14.06.2002 at 15:15 by newton (Moderator)
Martin460
Poolraamide ühendamine...
Tere!
Minu Firel on isetehtud ühendused 40x40 mm nelikanttorust,keevitatud karpide külge ja otstest ühendatud raudplaatidega poolraamide külge.Kuna auto on müüdud sugulasele,siis helista mulle,võin anda tema numbri.
05143420 Martin
14.06.2002 at 15:39
anti
 
Poolraamide ühendamine...
Kas keegi on ehk vahepeal endale tellinud 3-gen f-body'le tööstuslikult toodetud subframe connector 'id? Netis pole usaldusväärseid jooniseid silma jäänud aga plaan nad teha lasta kohapeal ning selleks vaja kas saada usaldusväärsed joonised, mõõta üle olemasolevad nö tehaserauad või nt Martin460-e kunagine kätetöö. Kellel infot, jagage, sest kuna metallitööstus omast käest võtta võiks neid korraga ühe väikepartii lausa toota ja hinnad maised hoida.
P.S. Tootjafirmade pakkumistes ikkagi 1993-2002 Camaro/ Firebird pakub eraldi, seega Peebu auto alla ronimine ja 4-gen raudade mõõtmine ei päästa.
02.03.2004 at 15:24 Last edited 02.03.2004 at 15:56 by anti
peep
 
Moderator
Poolraamide ühendamine...
Ma arvan, et SFC tegemiseks pole näidist vaja, vaata netist pilte, kuidas ja kus nad istuvad ning seejärel võta autolt mõõdud. Natuke nikerdamist ja sobitamist ning ongi olemas. Need asjandused ei ole eriti keerulised.

Muidu efekt on neil suurem kui oskaks arvata...täiesti kohustuslikud asjad.
02.03.2004 at 16:06
vvt
  
Poolraamide ühendamine...
Peep, kus kohta need otsad seal kinnituvad? Subframe on nagu sillatala, et kas siis sillatalade vahele.....live-axle autol nagu pole taga sillatala???

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
02.03.2004 at 18:46
peep
 
Moderator
Poolraamide ühendamine...
quote:
vvt: Peep, kus kohta need otsad seal kinnituvad? Subframe on nagu sillatala, et kas siis sillatalade vahele.....live-axle autol nagu pole taga sillatala???

Subframe on poolraam, mitte sillatala. Pilt ka 4-gen F-body põhja alt, need on nn. Double Diamond tüüpi connectorid, mis ka keskele kinnituvad:

http://www.mailer.ee/tqhq/DD.jpg
02.03.2004 at 23:05 Last edited 02.03.2004 at 23:06 by peep (Moderator)
Martin460
Poolraamide ühendamine...
Mul olid tehtud sirgetest torudest(pildil koonduvad nad eestpoolt kokku...)ja esiotsad jäid taladest väljapoole.Ühendatud olid aga samasuguste raudplaatidega...
Ehk siis 2nelikanttorujuppi+4 raudplaati ...ja valmis ta ongi.Teostada võib igaüks isemoodi aga põhimõte on ikkagi ühendada esi-ja taga poolraamid omavahel...

____________________________
Plymouth Roadrunner 440 SixPack FB-s grupp: Kroomimine
Chrysler 300C 2007
03.03.2004 at 08:26
peep
 
Moderator
Poolraamide ühendamine...
Kes ei ole ise vaadata osanud autoesitluste lehelt, siis minu omad enne alla keevitamist:

http://www.tqhq.ee/img/peep22.jpg
03.03.2004 at 09:56
Mart ja auto
Poolraamide ühendamine...
Kas nii öelda tehase omad pole mitte paremast materjalist? Pildil on näha tavaline keevistoru. Ehk vingemad tegijad kasutavad tugevuse ,jäikuse ja kaalu eesmärgil õhukeseseinalist tõmmatud cr mo toru? Usun ,et otstarbekas võib olla ka asja lahendus plekist painutatud karbi keevitamisel auto põhja külge ja ühendamisel nn. poolraamidega.
03.03.2004 at 10:44
peep
 
Moderator
Poolraamide ühendamine...
Minu teada on kõik tuntumad tavalisest rauast. Kes vajab midagi enamat, see paneb juba puuri sisse, sfc on ikkagi tänavaautode teema ehk madal hind on olulisem kui kilo kaalusäästu.
03.03.2004 at 11:02
Mart ja auto
Poolraamide ühendamine...
See vist ongi peapõhjus.
03.03.2004 at 11:19
Sillakas
Poolraamide ühendamine...
Tahaksin selle teema üles kaevata, kuna olen veendunud, et f body omanikke palju juures ja endalgi plaan see ühendamine ära teha enne suve. Et mul ja teistel lihtsam oleks siis äkki leidub mõni hea inimene kes natukene juttu ja pilte viitsiks lisada kuidas endal asja lahendanud on?
Tänud ka ette ära!
02.02.2009 at 01:12
hents99
  
Poolraamide ühendamine...
GIYF
Netiavarustes leidub päris palju kasulikku materjali.

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
03.02.2009 at 12:19
Petruco
 
Poolraamide ühendamine...
Kas keegi Eestis ka on teinud/teeb neid? Võiks ju suurema arvu huviliste korral kambaga lasta teha kusagil, tuleb ehk kopika jagu odavam kui tellida kaugelt Wäljamaalt.
10.02.2009 at 15:12
R.Ott
 
Poolraamide ühendamine...
Foorumikasutaja DJ Seebimull e. Ingmar Tartus mälu järgi sellega tegelenud. Ei leia hetkel meili ülesse aga kunagi selline pakkumine tuli, kui kurtsin, et masin pehme.

____________________________
92' Chrysler LeBaron LX Convertible
94&95' Pontiac TransSport 3800 +doonorid
88' Chevrolet Camaro Iroc-Z convertible- 20th Anniversary Edition
10.02.2009 at 16:44
incognito
 
Poolraamide ühendamine...
Tunnen ka 3geni poolraamide ühendamise vastu huvi, kui sobiva hinnaga SFC ei leia, siis valmistan ise.
10.02.2009 at 19:20
tqhq.ee foorum : Modifitseerimine : Poolraamide ühendamine...  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.