register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Modifitseerimine : Ford 8.8 C-Clip Eliminator  
Poster Message
yanekk
 
Ford 8.8 C-Clip Eliminator
Kuidas asja suhtuda,mikis osad kiidavad,osad laidavad.
Kangem komplekt,https://www.4wdfactory.com/store/products/Superior-Super-88-C%252dclip-Eliminator-Kit,-Ford-8.8.html


Säästu komplekt,http://www.bearsperformanceproducts.com/index.php?main_page=product_info&cPath=2_50&products_id=85&zenid=85349c01e96a2e32b696a66ddabd49c7



____________________________
Kodusadamaks Haapsalu
04.10.2009 at 17:08
BENBEN
  
Ford 8.8 C-Clip Eliminator
Kas sa küsid c-klipi ellimineerimise kohta, või kitt-i kohta...

____________________________
Ford Maverick`75(Filmiauto:) "Soovide puu", "Free Range")
PerTronix, Doug Headers, JBA Exhaust, H-D exhaust systems, Cambertire dealer.
Ask for price!
www.benben.ee
05.10.2009 at 10:46
yanekk
 
Ford 8.8 C-Clip Eliminator
quote:
BENBEN: Kas sa küsid c-klipi ellimineerimise kohta, või kitt-i kohta...

Mõlema kohta ootaks arvamusi.

____________________________
Kodusadamaks Haapsalu
05.10.2009 at 10:59
BENBEN
  
Ford 8.8 C-Clip Eliminator
c-klipi elimineerimine tähendab seda, et kui sul veovõll läheb diffri juurest puruks, siis ei jookse veovõll koos rattaga sillast välja. Selline asi võib juhtuda siis kui on jõudu mootorisse juurde pandud ja annad talda aukudes või laines tee peal. Või siis topid mingi jubeda läbimõõduga rehvid alla ja lähed kivide otsa turnima(olles eelnevalt paigaldanud jäigalt lukustuva sillaluku). C-klipiks kutsutakse suurt c kujulist seibi mis on oma soone sees diffri juures veovõllil ega lase veovõlli diffrist välja joosta.
See kallim komplekt on ju kirjeldtud sobivate mõõtudega Jeebile, odavam komplekt on Fordi originaalmõõtu sillajuppidele...

____________________________
Ford Maverick`75(Filmiauto:) "Soovide puu", "Free Range")
PerTronix, Doug Headers, JBA Exhaust, H-D exhaust systems, Cambertire dealer.
Ask for price!
www.benben.ee
05.10.2009 at 14:53
yanekk
 
Ford 8.8 C-Clip Eliminator
quote:
BENBEN: c-klipi elimineerimine tähendab seda, et kui sul veovõll läheb diffri juurest puruks, siis ei jookse veovõll koos rattaga sillast välja. Selline asi võib juhtuda siis kui on jõudu mootorisse juurde pandud ja annad talda aukudes või laines tee peal. Või siis topid mingi jubeda läbimõõduga rehvid alla ja lähed kivide otsa turnima(olles eelnevalt paigaldanud jäigalt lukustuva sillaluku). C-klipiks kutsutakse suurt c kujulist seibi mis on oma soone sees diffri juures veovõllil ega lase veovõlli diffrist välja joosta.



Seda tean ma isegi.

Küsimus oli,on selles,kas keegi seda lahendust ka siin kasutab.

____________________________
Kodusadamaks Haapsalu
05.10.2009 at 15:18
Erkki
  
Ford 8.8 C-Clip Eliminator
Olen seda teist lahendust kasutanud ja kirunud seda maapõhja.
Aastal 2004 oli mu punasel Camarol selline kit ja miski paari tuhandega oli laagris separaator katki ja kuulid laiali. Minu käest rändas see sild koos c-klipi ellimineerijaga Madise kätte ja hetkel on vist Peeter82 auto all. Kuuldavasti oli temalgi sel suvel tagumise rattalaagriga mingi jama. See laager on selgelt aladimensioneeritud.
See odavam kit-i on mõeldud race only, see tähendab pole mõeldud kestvale maanteesõidule.

____________________________
Chevrolet Camaro '71
Pontiac Firebird '71
Chevrolet Chevelle '69, 350 cid
El Camino '68
F150, 2011
Life begins at 1000 Hp...
05.10.2009 at 16:32
jungle
 
Ford 8.8 C-Clip Eliminator
quote:
Erkki: Olen seda teist lahendust kasutanud ja kirunud seda maapõhja.
Aastal 2004 oli mu punasel Camarol selline kit ja miski paari tuhandega oli laagris separaator katki ja kuulid laiali. Minu käest rändas see sild koos c-klipi ellimineerijaga Madise kätte ja hetkel on vist Peeter82 auto all. Kuuldavasti oli temalgi sel suvel tagumise rattalaagriga mingi jama. See laager on selgelt aladimensioneeritud.
See odavam kit-i on mõeldud race only, see tähendab pole mõeldud kestvale maanteesõidule.

Ma vahetasin ka korra seda laagrit ..

Ise pole veel jõudnud uurida, kuid mida paremat selle asemel pakutakse? Sild on GM 8.2".

____________________________
'68 Camaro
'88 Corvette
'97 Tahoe 2d 4x4 6.5TD
05.10.2009 at 19:00 1 edit. Last edited 05.10.2009 at 19:05 by jungle
Peeter82
 
Ford 8.8 C-Clip Eliminator
Täitsa pekkis, siis peab tagavaraks võtma neid...
Kuigi ehk ta "race only" siis kestab veidi.

____________________________
ex Camaro ´79, ´80, ´93
05.10.2009 at 19:05
jungle
 
Ford 8.8 C-Clip Eliminator
quote:
Peeter82: Täitsa pekkis, siis peab tagavaraks võtma neid...
Kuigi ehk ta "race only" siis kestab veidi.

Kui ma toda vahetasin, siis oli täiesti plaanis tagavara veovõll+laager teha. Mõnus garantii, kui peaks võistlustele sõites katki minema, nagu Erkkil vist juhtus kunagi? Raja ääres põlve otsas toda laagrit ei vaheta ka, veoteljega koos on tehtav...

____________________________
'68 Camaro
'88 Corvette
'97 Tahoe 2d 4x4 6.5TD
05.10.2009 at 19:12
yanekk
 
Ford 8.8 C-Clip Eliminator
quote:
Erkki: Olen seda teist lahendust kasutanud ja kirunud seda maapõhja.
Aastal 2004 oli mu punasel Camarol selline kit ja miski paari tuhandega oli laagris separaator katki ja kuulid laiali. Minu käest rändas see sild koos c-klipi ellimineerijaga Madise kätte ja hetkel on vist Peeter82 auto all. Kuuldavasti oli temalgi sel suvel tagumise rattalaagriga mingi jama. See laager on selgelt aladimensioneeritud.
See odavam kit-i on mõeldud race only, see tähendab pole mõeldud kestvale maanteesõidule.


Esialgu ei hakka siis silda p""se keerama,jääb originaal ja tuleb leppida väikse kolksuga sillas.

____________________________
Kodusadamaks Haapsalu
05.10.2009 at 19:51
tqhq.ee foorum : Modifitseerimine : Ford 8.8 C-Clip Eliminator  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.