register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Nüüd siis bensupump õhtal  
Poster Message
Taurus_93
Nüüd siis bensupump õhtal
Seda asjandust vist remontida ei saa, nii et, kui kellegil vedeleb kasutatud Tauruse(3.0) bensupump kodus võtke ühendust... Huvitav mis sellel autol järgmisena ära löppeb....?
22.06.2002 at 19:48
ylovoitka
Nüüd siis bensupump õhtal
Kui ma vaatan, mis sinu autoga juhtub, siis tundub, et tegemsist on minu Sable'ga.
Ilmselt on mul ka kohe-kohe bensapump minemas.. Jubedalt undab koguaeg ja kui auto seisma panen, siis pump laseb tuurid maha nagu tsentrifuug oma töö lõpetamisel.
24.06.2002 at 10:50
Ago
 
Nüüd siis bensupump õhtal
Mul vedeleb Pontiaci 2,8 pump. Paagisisene, annab 41-47psi. 3,1 mootoril on samasugune.

____________________________
Pontiac Trans Sport `96
25.06.2002 at 16:00 Last edited 25.06.2002 at 19:15 by Ago
isonts
Nüüd siis bensupump õhtal
Äkki kulub kellegile see marjaks ära

kui bensu pump õhtal siis põhiliselt soovitatakse uus osta ja kõik räägivad , et taastada ei saa . See on kallis asi ja kasutatud ostetakse alati enne sind ära. mul oli sama jama omegal.Aga ma ei uskund et taastada ei saa. kakkusin paagist välja , esialgu ei osanud midagi peale hakata, panin juhtmed taha mitte piuksugi ei teinud.Kuna lammarist kohe ei saanud siis lammutasin ise lahti. võtsi korpuse maha ja avastasin et ühe harja juhe katki .lasin teha hõbeda joote ja töötas, nüüd tuli uuesti korpusesse tagasi panna aga see ei õnnestunud.kasutasin korra liiga palju jõudu ja alumiinium korpus mõlkis ja sisu enam siise ei läinud. Viskasin korpuse minema ja tegin plastik pudelist uue korpuse EPO liimi korralikult peale ,et hermeetiline saaks. Viisin töökotta mõõdeti surve ära, väheke oli nõrgem ettenähtust , aga siiski piisavalt võimas. Opel tiksus nagu vanastigi ja raha sai kah kokku hoitud.
31.08.2002 at 15:01
gets
Nüüd siis bensupump õhtal
Kas sinna pentsu ei või nüüd kuskilt sisse imbuda ja väikse paugu tekitada?
31.08.2002 at 15:07
isonts
Nüüd siis bensupump õhtal
Aga bens sealt läbi jooksebki, pole füüsikas eriti tugev aga tal ju kõik klemmidki paljalt paagis sees
31.08.2002 at 15:12
valts
Nüüd siis bensupump õhtal
kõige kindlam ikka osta uus jupp ja oled kindel et jälle teele ei jää. Omalgi alles bena pump vahetatud
31.08.2002 at 18:24
isonts
Nüüd siis bensupump õhtal
Sul vist tõesti raha sitaks , aga jutt on sul muidugi ka õige
01.09.2002 at 16:00
smallstang
 
Nüüd siis bensupump õhtal
Nii 2-3 nädalat tagasi toodi männiku autolammutusse täiesti komplektne Taurus 3.0 L.
Võimalik et sellel on bena pump alles :)

____________________________
1 3 5
|_|_|
| | |
24 R

Mustang LX'87,5.0 HO & LX'89 2.3 R4
01.09.2002 at 21:01
Taurus_93
Nüüd siis bensupump õhtal
Thnx, aga sain juba, olgugi, et see uus pump teeb valjemat häält kui automootor...
03.09.2002 at 15:04
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Nüüd siis bensupump õhtal  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.