register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Konditsioneeri täitmine?   1 2  
Poster Message
Yll
Konditsioneeri täitmine?
quote:
mrtn: Ma olen ka Ylli külastanud, aastaid tagasi, aga hea mulje jäi, mees viitsib asju reaalselt remontida (y)

Täna käis küll auto Monaco Grupis, aga seda puhtlogistilistel põhjustel. Tunduvad ka asjalikud tüübid olema.

Monaco pole ka kõige halvem valik siin turul,sest kui nad ise aru või hakkama ei saa,siis heliseb esimesena minu telefon!
14.08.2015 at 18:22
blood
 
Konditsioneeri täitmine?
olen käinud nii siin kui seal. viimane kogemus autokliimas oli väga positiivne, leiti kiirelt viga ja parandati ära ka. St pole mitte lihtsalt telk kelle vaid kelladega gaasiballoonid ja oskavad vaid külmainet välja ja sisse lasta.

____________________________
ex Deville Coupe 1971
ex STS 2005
ex FWB 1993
ex Escalade 2003
CTS 2008
15.08.2015 at 20:33
anryo
  
Konditsioneeri täitmine?
quote:
wagoneer: Helista kasutajale Yll siit. R12 kahjuks keelatud ainete nimistus. Aga olemas asendused mis sobivad nendesse R12 süsteemidesse.
Loodetavasti ta ei pahanda kui lisan ka nummeri 5052156
Kiidan ja soovitan! Muhe mees, juttu jätkus kauemaks ja kõik sai tehtud kiirelt ja ülioperatiivselt! :beer

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
28.08.2015 at 17:51
kareelius
Konditsioneeri täitmine?
Tõstame vana teemat, kuidas siis tänasel päeval selle vana gaasi (R12) asendustega on? Kas on soovitada kedagi Pärnu kandist, kes asjaga aidata saab?
10.06.2020 at 17:11
maalo
Konditsioneeri täitmine?
R12 tõmbad välja, vana õli pesed välja, vahetad kuivati ja vahetad ära liitekohtades tihendid ja lase aga R134A selga. Võid ka niisama selga lasta, aga aja jooksul on ilmselt miskit ära väsinud ja r134a leiab kohe kohad, kust välja lekkida. Rohkem teadust polegi selle taga. Sõidavad kõik vanad autod selle uue gaasiga. E23 7ne bemm sai tühjenduse ja täite koos uue õliga ja viimased 5 aastat toodab külma edukalt.
10.06.2020 at 18:33
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Konditsioneeri täitmine?   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.