register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Täheldematu :) muusika   1 2 3 4 5 6 7 ..  
Poster Message
diesel
Täheldematu :) muusika
tänan. olin küll põhimõtteliselt teadlik, et saateid saab arhiivist kuulata, a ise poleks hetkel kuidagi selle peale tulnud.
saade väga põnev, soovitan teistelegi kuulata.
ja teemasse ka. on üks laul, mida ma ikka mõne kuu tagant jälle kuulan. teeb küll alati silma korralikult märjaks, aga väärtushinnangud kohendab õigele rajale. leidke kuulamiseks rahulik hetk.
03.04.2011 at 10:47
viplala
Täheldematu :) muusika
Kuratlikult ilusad on lihtsad asjad. Täna oli, või õigemini eile, esimene kevade hõnguline ilm... Üle poole aasta ja läbi lume sahiseva, saabus ta, kaasas tibake muru, üks õlu, lõke, kaks viinerit, uus naine ja kaks uut tagumist rehvi. Kas teil on juba autod valmis?
04.04.2011 at 03:32
silver
Täheldematu :) muusika
Paneks ka paar lõiku

teiseks mis mulle alati on meeldinud

kolmas millest ei saa ka üle ega ümber

see on eelmise loomulik jätk




neid kuulates läheb kõik kuidagi kiiremini, kinni jäänud mõte pääseb ka liikuma
08.04.2011 at 00:20
hirax
  
Täheldematu :) muusika
quote:
silver: Paneks ka paar lõiku.........
Hehee, nüüd vähemalt tean kelle naabrusesse järgmisel ABCS-l ennast sättida :D

____________________________
Mercury Cougar 86
C10 1981
08.04.2011 at 00:51
Timo
  
Täheldematu :) muusika
Kõik ilus tore, aga millegipärast ei suutnud teemast leida järgmiseid eesti esitajaid, keda ise fännan:

Boogie Company:




Kolumbus Kris:



Apelsin:




Apelsin on vähe umpa umpa, aga täitsa talutav. Kolumbus Kris ja Boogie company ju täiesti normaalsed.Lisaks veel teiselt poolt lompi rock´i , rockabilly ja kantri esitajad. Rasket muusikat eriti ei kuula, kui mõni kümmekond lugu välja jätta.

____________________________
Chevrolet Astro AWD 96 varuosadeks
Chevrolet Astro AWD 95
Fordson model N 1935
09.04.2011 at 11:31
pimeroolis
Täheldematu :) muusika


____________________________
Ford Excursion 6.0 Limited
...rõõm ilma diislita on teesklus...
13.04.2011 at 13:48
viplala
Täheldematu :) muusika
Kuidas kõik alguse sai? Palju annab kitarr originaalile juurde.

Siin on üks näide. Versioon iseenesest kuulub mu lemmikute hulka.

Ja siin on ta originaal esituses, noh peaaegu



Kas teil tuleb ka silme ette aafrika savanni horisont päikeseloojangul, või tõusul. Minul küll.


Seda tegelast ikka ju teate


Ja kui siit edasi minna klahvide näppijatega, siis siin on teile Jerry Lee Lewis, ja mitte eriti noorena.


Ah, nagu ma juba selle bluesi käikudest sisse olen võetud, siis jätan lõpetama selle klaveripiiluja.

E: Jube lahe, kaks vana mängivad bluesi ja kuna kolmas viskas just lusika nurka, siis pidid nad juurde võtma ühe noorema. See kuramus aga hakkas mingeid jazzi noote oma kontrabassist välja vedama. No tee siis niivisi rahvale mussi.

Anyway, mul pole aimugi, kes ta on, aga hää on kuulata :)
20.04.2011 at 02:04 1 edit. Last edited 20.04.2011 at 02:27 by viplala
Koit
  
Täheldematu :) muusika
Viplala lugudega seoses tuli meelde, et Tracy Chapman on ka üks suurepärane meeleolu loomise asi. Sobib pea igas olukorras kuulata. Foorumiga seoses, siis lingin siia "Fast Car" loo


____________________________
Chevrolet Caprice Classic, ex Police
Chrysler Voyager
Plymouth Voyager
Pontiac Grand Amr
Cadillac DeVille 32V
Cadillac DeVille 4,9 V8
Thunderbird SC
Cadillac Deville 4,9 V8 '95
20.04.2011 at 14:29
ivoalaska
 
Täheldematu :) muusika
20.04.2011 at 16:48
mats36
Täheldematu :) muusika
20.04.2011 at 16:56
viplala
Täheldematu :) muusika
1955 aastal kirjutas keegi Richard Berry loo 'Louie Louie'. Seda lugu on väänanud oma esitustel paljud bändid. Näiteks Iggi Popp ja Motörhead.






20.04.2011 at 00:55
viplala
Täheldematu :) muusika
Ükskord ammu ammu, kui maad valitsesid veel härjapõlvlased, ahjualused ja muud töllerdised, liikusid Tallinnast Tartu poole kolm tudengit.
Kohe peale hamburgeri putkast möödumist kruttisid nad raadio häälekaks ning tormasid vastu oma saatusele.

Mööda mustavat ja auravat maanteed, leidsid nad end hääbuvas päikesekumas kuulavat midagi jumalikku. Midagi mis oli neid aheldanud garaaži seinte vahele terveks talveks ilma, et nad seda teadlikult isegi tajunud oleks.


Ja nad ei pannud tähele, kui tuluke vilkuma hakkas. SEE kõige tähtsam neist. Seieriga. ... See oli lõpp. Bensiin sai otsa. Türa... Vabandust...

Kuna kolm tudengit pidid kuidagi moodi oma õpinguid jätkama ja mis veelgi tähtsam, nad pidid kuidagi oma tarkuseüsani jõudma, otsustasid nad loobuda ühest tükikesest aust, mille neile pakkis kaasa nenda ema.

Seega, nad müüsid end.

Kus? Mhm.. Baaris..Seal kus ristuvad kolm teed Eestimaa südames. Seal kus müüakse oma hingi ja ostetakse pileteid, järgnevaks elusõiduks, lõpp-punkti.



Siiski, peale loo esitamist, käis noorim neist oma nokamütsiga ringi rahva seas, ja ülla-ülla, sinna oligi tekkinud piisavalt kõlisevat (me ju elame euruajastul), et nende autu, neid pühale maale viiks.

Lõpp hea- kõik hea.

Makstes ühika komandandile oma osa (no ta ju lubas neid sisse), olid nad lõpuks oma toas. Väsinud, kui lambad, keda karjapoiss on terve päeva joostes taga ajanud.


Good night my freak friends



27.04.2011 at 01:48
rnx69
 
Täheldematu :) muusika
quote:
viplala: 1955 aastal kirjutas keegi Richard Berry loo 'Louie Louie'. Seda lugu on väänanud oma esitustel paljud bändid.
.

Enim kaverdatud lugude edetabelis oli see vist 3 kohal, kui õieti mäletan, esikoht kuulus "House of the rising sun" nimelisele loole, teine vist oli "Amazing Grace". Enim tuntud kaver vast siis The Kingsmeni varasalvest - sellest loost siis ka kohati kakofooniliselt mõjuv kitarrisoolo, mille saamisloo kohta räägivad bändiliikmed ise seda, kuidas nad eelmine öö olid öö otsa ühte ja sama lugu mänginud ning järgmine päev praktiliselt jalal magavatena ning veel poolpurjakil mindi stuudiosse lugu linti võtma. Lugu tehti üheainsa võttega, kuna rohkemaks polnud neil enam jaksu ega tahtmist ning seetõttu ka loo esimene plaati jõudnud versioon on suhteliselt apsakaid täis.

____________________________
'75 Chevrolet Camaro Type LT 350 V8
'92 Blazer S-10 262 V6
Full Throttle Club
_______________________________________________________________
Though I travel through the Valley of Rice, I fear no evil, for Torque is with me.
03.05.2011 at 09:32 1 edit. Last edited 03.05.2011 at 09:33 by rnx69
viplala
Täheldematu :) muusika
Kui sa täna ütled kellelegi sõna ooper, siis võid kindel olla, et ta mõtleb Pavarotti't.
Mis on temas sellist, et jääks meelda laiale massile? Mõned killud sealt, mõned teisalt. Aga just need kilukesed, tõid ta esiplaanile, ja just nende pärast me teda mäletamegi.

Koos Joe Cocker'iga


Koos James Brown'iga


Nagu te sealt kõrvalt näete, on ta esinenud kõigiga. Barry White, Queen, Enrique Iglesias, Michael Jackson jne.
Kurat küll, ta oli ikka omaette frukt :). Kahju, et head asjad otsa saavad.

Mis seal ikka, tähed kaovad me elust, jättes maha välgatused, mille järgi uued tähekesed saavad suuna võtta. Ja jälle jään lõpetama elementaarosakesega, kuhu nad ikka ja jälle välja jõuavad, või vähemalt proovivad :)



05.05.2011 at 00:33 1 edit. Last edited 05.05.2011 at 00:38 by viplala
mats36
Täheldematu :) muusika
Eesolevaks hooajaks täitsa sobiv.
06.05.2011 at 07:10
Astrona
Täheldematu :) muusika
Johnny Cash - One Piece At A Time


Kena lugu, kuidas tüüp töötas Detroidis liini peal ja jupp-haaval endale auto varastas :)
06.05.2011 at 10:48
viplala
Täheldematu :) muusika
Mis kuradi pill see küll on? Esimene asi, mis mul sellega seostus, oli väga hea autos olev helitehnika. Te kujutate ette, kui selline pasun nipsu lööb, läbi suubi :)
See vend suitsu küll ei tee :)




20.06.2011 at 01:50 1 edit. Last edited 21.06.2011 at 02:27 by viplala
moron
Täheldematu :) muusika
midagi pulssi tõstvat ka vahele




21.06.2011 at 06:21
anryo
  
Täheldematu :) muusika
quote:
viplala: Mis kuradi pill see küll on?
See on kas bass saksofon või tubax

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
21.06.2011 at 10:49
tfr
 
Täheldematu :) muusika
Kommentaarides video autor ütleb et "contrabass sax" - misiganes see siis täpselt eesti keeles on.
21.06.2011 at 10:55
Tyymiiz
 
Täheldematu :) muusika

Tegu on bändiga, kes tänapäeva hittlugusid esitab veidi vanemas võtmes, nii mõnedki lood on väga head .

____________________________
minust viinalõhna õhkab ja mul puudub cadilac mul on igivana chevy mis näeb välja nagu käkk 56667774
22.06.2011 at 07:57
Indrek_S
 
Täheldematu :) muusika
Avastage parem meie oma kohalikud noored ja vihased.
Paide poisid, solist ja kidramees legendaarse Paradoksi ühe juhtfiguuri lihased pojad
Pärast viimast Rabarocki kontsertit olen päevalehtede arvustajatega nõus - sellele bändile on Eesti juba ammu väike



____________________________
not done until it's done
22.06.2011 at 09:20 1 edit. Last edited 22.06.2011 at 09:21 by Indrek_S
inkvisiitor
 
Täheldematu :) muusika



____________________________
Oldsmobile 98 Regency '81
Ford Ranchero BB ´78
FTC
22.06.2011 at 21:56
viplala
Täheldematu :) muusika

Need kes sellel teel sõidavad, vaadake ka tema teisi esildisi. Haruldane... siin ja selline tegelintski. Täitsa omad lood vähemalt.
13.08.2011 at 23:43
viplala
Täheldematu :) muusika
A homeless man who calls him self '' Mustard '' came into The O&A studios for their annual homeless shopping spree , and he said he was a musician , the found him a guitar in another studio and after playin an original song that stunned the entire staff they asked him to play a cover and he went right into this ... Awesome , This man is Legen wait for it Dary :)

Täiesti perses, millises taskus võib emake maa, oma piinatud geeniuseid hoida. Ma olen sõnatu.
Kuulake ühe korra läbi laulu jaoks ja siis kuulake uuesti, milline sügavus selles ärajoonud hääles peitub.
Huvitav, kaua ma pean jooma, et sellist häält saada, või mida ma pean jooma, et sedasi viit pidada :) ?

Tegemist peaks olema analoogse inimesega, kelle eest te tavaliselt eemale põrkute tänaval, kui ta teilt suitsu või raha küsib :). Inimesega, kes arvatavalt ei ole näinud aastaid kitarri, või ammu laulnud avalikult. Inimesega, kellele pisteti mikker ja kidra pihku, ning öeldi, et anna minna, irvitades, näita mis sa suudad :).



Faking ämeising

Siin veel üks, kes saia jaoks raha kogub. Ma teadsin, et geniaalsus tapab aga et selliseid on, kes suudavad end väljendada paremini kui enamus raadiost tulevaid nn. talente... See ikka väristab väheke su ettekujutust inimvaredest. Äkki ongi kõigil meist oma oskused, peale joomise. Kes teab :)

14.09.2011 at 23:09 1 edit. Last edited 14.09.2011 at 23:26 by viplala
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Täheldematu :) muusika   1 2 3 4 5 6 7 ..  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.