register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : 69 Mustang Mach1 390   .. 2 3 4 5 6 7 8 ..  
Poster Message
Maik
  
69 Mustang Mach1 390
Tee autot ikka endale,mitte mingi numbri pärast.

Sinisele sobib hele sisu väga hästi, punane ilmselgelt absoluutselt mitte.
Arvestades,et see punane on nagunii juba läbi ja kulunud ilmselt,reaalselt probleemi ju pole - uuendada nagunii vaja,kui kere teed.


____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
12.05.2018 at 11:06
kaedoo
 
69 Mustang Mach1 390
quote:
Maik: Tee autot ikka endale,mitte mingi numbri pärast.

Sinisele sobib hele sisu väga hästi, punane ilmselgelt absoluutselt mitte.
Arvestades,et see punane on nagunii juba läbi ja kulunud ilmselt,reaalselt probleemi ju pole - uuendada nagunii vaja,kui kere teed.

+1 :beer
12.05.2018 at 17:43
sven59
 
69 Mustang Mach1 390
Aeg nii kaugel, et tuleb suve autod välja ajada. Üle talve on elektri värgid streikima hakanud: Generaator ei laadinud enam, tagurpidi käigu tuled ei vilksatanudki, kütuse näidiku ujuk ulpis paagis niisama. On uus juhtmestik olemas, aga see jääb selleks ajaks kui auto täiesti lahti saab võetud. Kuigi uue originaalse generaatori pidin nüüd külge kruvima koos releega. Jantisin nende juhtmetega siia ja sinna - enne releed ei olnud. Ühendasin kõik nii nagu peaks ja laadimine töötas ja ise väga rõõmus, et nii lihtsalt läks, aga võta näpust süüdet välja keerates jäi auto ikka käima. Releest tulev juhe, mis tahab korraks laadimise alustamiseks voolu saada jäi hiljem voolu edasi andma süütepoolile ja nii ta mul käis. Ma ei osanud praegu muud, kui pidin nupukese vahele panema, et alustaks laadimist.



Peenhäälestamine







See makk on nüüd üle (Retro Soundi oma) USB ja muid värke - sai asendatud vähe originaalsemaga. Nupud ei ole maki külge fikseeritud, et sobib kindlasti ka teistele ameeriklastele. Isegi sobib gaz24-le.



Juhtmete korrastamise käigus leidsin ka ühe kärsanud. See oleks võinud palju pahandust teha ja äkki eelmise geneka hingusele saatiski.





Ülevaatus läbitud probleemideta

04.05.2019 at 21:51
sven59
 
69 Mustang Mach1 390
Lõpuks ometi on asjad nii kaugel, et saab hakata Mustangit tegema. Kõik muu on siiani olnud üks suur ettevalmistus selleks imeliseks hetkeks. Leidsin head tegijad ja koha, mis oleks mulle lähedal, et saaksin ka ise näppu pulsil hoida. Põhi tööde tegija http://www.carrestoration.ee/ oli nii lahke, et laseb mind ka asja juurde. Kuna olen ise autot igast otsat nokitsenud, siis tean kuidas asjad lahti käivad. 2,5 päevaga võtsime auto kahekesi peaaegu pilbasteks. Jäi veel tagumine ja esimene sild, millelt ka juba kõik väiksem nodi ära korjatud. Tellitud on kõikvõimalikud jupid, kuid nüüd lammutamise käigus sai veel uus nimekiri tehtud - õnneks pisividinatest.


























30.10.2019 at 21:51
DevilDeVille
  
69 Mustang Mach1 390
Mis see eesmärk on, teha sõidetav auto või selline nagu tehasest?

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
30.10.2019 at 23:02
peep
 
Moderator
69 Mustang Mach1 390
Näeb natuke parem välja kui minu Camaro aga eks liivaprits ole lõplik tõe hetk. :) Edu projektiga, läheb tõenäoliselt ebamõistlikult kalliks aga kui valmis autoga sõitma saad ununeb see kiirelt. ;)
31.10.2019 at 09:04
max
69 Mustang Mach1 390
Kallis on siis, kui käed ümber kaela. Muu on kõik väikeste sissetulekute probleem.
31.10.2019 at 13:16
l6hmus
69 Mustang Mach1 390
Tere,
Vähe veider küsimus vist aga ega pole üle või üle jäämas ühte (või mõlemit) esimest piduriketast?
Vahet pole kui kulunud või otsas, sooviks ühte asja proovida ja selle tarbeks uut ei ole mõistlik ostma hakata.

____________________________
Valiant '69, Fox '79
31.10.2019 at 13:28 1 edit. Last edited 31.10.2019 at 13:29 by l6hmus
sven59
 
69 Mustang Mach1 390
Eesmärk on teha sõidetav auto tehasest ;). Nagu ma eelnevalt olen maininud, et loodetavasti ka must nr.

Kalliks läheb ta kindlasti - selle raha eest saab poest päris korraliku uue auto, aga raha odavneb liiga kiiresti. Alles oli uudis, et eurosid hakatakse kõvasti juurde trükkima - ehk siis arvutisse nulle juurde panema. Emotsioonid on need, mis jäävad ja nagu Peep ütles, et pärast sõites ununeb kiirelt.

Kettad on mul alles vahetatud - need jäävad samad. Vanu alles pole enam.
31.10.2019 at 19:26
Yll
69 Mustang Mach1 390
quote:
sven59: Eesmärk on teha sõidetav auto tehasest ;). Nagu ma eelnevalt olen maininud, et loodetavasti ka must nr.

Kalliks läheb ta kindlasti - selle raha eest saab poest päris korraliku uue auto, aga raha odavneb liiga kiiresti. Alles oli uudis, et eurosid hakatakse kõvasti juurde trükkima - ehk siis arvutisse nulle juurde panema. Emotsioonid on need, mis jäävad ja nagu Peep ütles, et pärast sõites ununeb kiirelt.

Kettad on mul alles vahetatud - need jäävad samad. Vanu alles pole enam.


That is the spirit!
31.10.2019 at 19:49
sven59
 
69 Mustang Mach1 390
Plaan on hiljemalt Jaanipäevaks valmis saada. Ise loodan, et mais.
31.10.2019 at 21:44
ramman
69 Mustang Mach1 390
quote:
sven59: Plaan on hiljemalt Jaanipäevaks valmis saada. Ise loodan, et mais.
Aastaarvu jätad lahtiseks? :D
Peaasi, et entusiasm ei kaoks ja vahendeid jaguks. Musta numbri saamiseks pole mõtet kiirustada, võta aega ja tee rahulikult ja kvaliteetselt, viimistle viimne kui detail ja siis naudid oma töö vilju rohkem.

____________________________
Dodge RAM 1500 5.7 HEMI Longhorn 2012
Chrysler Grand Voyager CRD 2007
Tööauto MB Vito 119 2021
Club Fullsize
31.10.2019 at 23:55
hents99
  
69 Mustang Mach1 390
Aega sinnani maa ja ilm...99% venimisest jääb finantsi taha. Kui plaan paigas(ka eelarve), siis jookseb hästi.

Väga lahe auto ja kogu projekt. Enda sinisilmne unistus midagi säärast kunagi teha... :)
Edu!

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
01.11.2019 at 08:44
sven59
 
69 Mustang Mach1 390
Kuna üritan teha originaali lähedast autot - siis tuleb kõiki nüanse põhjalikult uurida. Õnneks saan juhendust ka komisjonilt, kes siis lõpuks peab väärilisust hindama. Üks auto ei saanud meil musta nr, kuna värvi üleminek oli mõned cm vales kohas, siis ei saa millegagi riskida.
Mustangi põhi värviti kõigepealt tehases "red oxide", pärast seda mootoriruum ja selle ümbrus mustaks. Samas ei kummardanud värvija ja tuleseinalt üleminek põhja punaseks oli täpselt seal kuhu must enam ei jõudnud. Samas ei kaetud ka põhja kinni ka ülejäänud auto värvimisel, et põhi peab saama ka varjundi auto põhivärvist.

08.11.2019 at 07:12
max
69 Mustang Mach1 390
Minu arvates näitab must number (USA autode puhul) kohalike hindajate subjektiivset hinnangut antud isendile, mistõttu seda üle tähtsustada on lihtne. Ma mõtlen kindlasti ümber, kui kohalikud musta numbriga autod saavad USA vastavate ekspertide käest samasugused hinnangud. Teisalt on see ka 100% mõistetav, sest ainuüksi ühe mudeli ühe aastakäigu viimase mutrini selgeks tegemine on tohutu töö ja eeldada, et keegi kohalikest selle vabast ajast ära on teinud, on naiivne.
08.11.2019 at 10:48
peep
 
Moderator
69 Mustang Mach1 390
See detail on küll väga peeneks ajamine. Subjektiivsus on paratamatu kuna musta numbri ealisi automudeleid ja nende eri modifikatsioone ja aastakäike on ilmselt sadu tuhandeid ja mingit hallatavat andmebaasi pole iga isendi detailse komplektatsiooni kohta, rääkimata ülalkirjeldatud viimistuse peensustest.

Loodetavasti meie vastava ala spetsialistid on ühiselt kokku leppinud, milliste tasemeni peavad meie riigis musta numbri väärilised autod taastatud olema ? Olen kuulnud, et Nõukogude tehnika puhul on latt palju kõrgemal, lihtsalt kuna seda tuntakse paremini ?
08.11.2019 at 10:58
Jesper
 
69 Mustang Mach1 390
Minuarust on kõige mõistlikum seda musta numbrit võtta kui kõige ilusama koera konkurssi või drifti - jah, on mingid üldised kriteeriumid, mille vastu eksides on tala kiire tulema, aga pärast seda taandub kõik ikkagi kohtunike subjektiivsele hinnangule. Kes soovib selles osaleda, palun, miks mitte, elus peavad väljakutsed olema. Aga mingit ülimat mikromeetriga mõõdetavat täppisteadust pole mõtet sealt otsida.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
08.11.2019 at 12:52
sven59
 
69 Mustang Mach1 390
Me oleme paar vene autot mustale nr teinud ja see on lausa uskumatu, mida kõike taga aetakse. Seibi läbimõõdust (2mm olid suuremad) kuni relee kaane numbrid näitasid, et paar aastat vale kaas ja muidugi igasugused klambrid. Aga see ei takista musta nr saamast, lihtsalt mingi punkt maha ja mida vanem auto, seda rohkem punkte võib maha minna.
08.11.2019 at 21:57
franz125
69 Mustang Mach1 390
Oma kogemusest võin öelda et üldiselt ei koinita nende autode kallal mida ei tunta.Taastasin vana veoautot ja kolm tegelast käisid ümber auto ja panid kirja et-porilauad on,rattad on,mööbel on,armatuurlaud on,ainuke viiks oli siis kui üks tegelane leidis et kojamehed on mingid sigulli omad,ei vaadatud auto allagi.No need olid enne küljes ja ma neile tähelepanu ei pööranud.Vahetasin räbalad välja ja asi mutt.Ainuke dokumentatsioon mis selle masina kohta olemas on on varuosa kataloog.Isegi tootja ei suutnud rohkemat pakkuda.
09.11.2019 at 10:21
sven59
 
69 Mustang Mach1 390
Ettevalmistus keretöödeks! Autot on ikka iga külje pealt natuke mõlgitud. Tagumise poritiibade alumised otsad on vahetatud (koledasti) ja kuna plekki on seest poolt vasaraga silutud pärast mõlkimist, siis sai otsustatud, et vahetab mõlemad poritiivad taga välja. Tuleb odavam! Esimene risti tala tuleb ka välja vahetada, sellega on ka midagi kusagil sügatud.



13.11.2019 at 20:22 1 edit. Last edited 13.11.2019 at 20:50 by sven59
hrt6nis
 
69 Mustang Mach1 390
Soovitaks vahetada nii vähe välja kui võimalik, ehk siis tiivast lõigata välja täpselt sellise suurusega tükk kui vaja. Kui plaanis on vahetada kogu täiega terve tagumine tiib siis arvestada, et enamus kohtades kust midagi tagasi keevitatakse ei pääse sisemisele küljele enam niihästi ligi. Samuti järelturu tiib vajab omajagu masseerimist. Mõistlik oleks vast ainult tagumine tiiva ots vahetada nii kõrgelt et keset tiiba olevale liitele saab seestpoolt ligi. Sedasi on võimalik seest poolt ka uut detaili niiskuse eest väheke kaitsta.
13.11.2019 at 21:33
Kaido
69 Mustang Mach1 390
Saan vaid täiendada. Olen pidanud tekkiva korrosiooni tõttu enam kui 10 aastat tagasi valminud hobiauto juures mõned kohad üle tegema ja vigade parandusel kasutati tänaste BMW-de jaoks mõeldud kereliime, neetimist ja muud seonduvat. Seda kõike tehakse külmalt, liide jääb väidetavalt tugevam ning metalli kuumutamisega kaasnevad probleemid võib ära unustada. Kuigi jah, haljas pind tuleb ka sellisel juhul mõlemalt poolt kaitsta.
14.11.2019 at 10:16
sven59
 
69 Mustang Mach1 390
Tuleb tõdeda, et kunagi ei pääse lihtsa keretööga.






12.12.2019 at 19:52
sven59
 
69 Mustang Mach1 390
Mõned tegemised veel enne ja peale pühi! Keretöödega tahaks veebruari alguseks valmis saada.
Tuli välja veel, et see väike avarii ees on ka esiosa väänanud. Ime ka, et esisilla reguleerimine nii imelik oli.













04.01.2020 at 11:14
Vanaisa
  
Moderator
69 Mustang Mach1 390
Tõsine töö! Jõudu ja paksu rahakotti ka :)

04.01.2020 at 11:17
tqhq.ee foorum : Minu auto : 69 Mustang Mach1 390   .. 2 3 4 5 6 7 8 ..  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.