register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Modifitseerimine : Vajan tõlget : teemaks ARK ümberehitus   1 2  
Poster Message
hirax
  
Vajan tõlget : teemaks ARK ümberehitus
quote:
Astro SS: (nb! Kütuse liik ei mängi rolli)
Ma pidin oma kastikale vormistama ümberehituse ja tegema ekspertiisi ka siis kui vahetus kütuse liik.
Diislilt bensiini peale.
Mis siis, et sama autot valmistati mõlema mootoriga.

____________________________
Mercury Cougar 86
C10 1981
24.03.2013 at 23:20
Fog
 
Vajan tõlget : teemaks ARK ümberehitus
Te olete jõudnud täpselt selle tõeni mis algusest peale teada on, konkreetne ülevaataja ja konkreetne ametnik on jumal, ning kõik muu ei oma tähtsust. Mina panustaksin õigete kontaktide otsimisse, et kellega konkreetselt ARK poolt rääkida, ehk kellega ennem on olnud võimalik inimesemoodi suhelda...
4BT Ram-i peal ei tohiks küll kellelegi viginaks olla.

____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?
24.03.2013 at 23:42 1 edit. Last edited 24.03.2013 at 23:43 by Fog
rommel
Vajan tõlget : teemaks ARK ümberehitus
quote:
Jesper:
Ehk siis lühidalt - üks teoreetiline võimalus on vedada auto kondist otse lõikelauale ja alles siis ekspertiisi.

4x4 mehed räägivad, et ümberehituse registrisse saamine läheb valutumalt kui enne ehitamist on taodeldud selleks vastav luba.
Kondist võetud auto pole aga EU registris... Kas sellele on võimalik üldse enne tüübikinnituse saamist ümberehituse luba taotlema hakata?

____________________________
ex Ram '04
ex Taurus '97
god hates us all
24.03.2013 at 23:55
wax
 
Vajan tõlget : teemaks ARK ümberehitus
quote:
vvt:ARKi silmis mängib kütuse liik niipalju rolli, et kui antud mudelist poleks diiselvarianti, siis diisli panekut ei lubata.

Mul küll lubati. Kuu aega tagasi küsisin.
Tegu masinaga, millel tehasest pandi ainult 2.2 liitrist 55kw bensukat. Mnt tehnoosakond lubas vabalt 49kw 2.3 diisli peale virutada.
25.03.2013 at 09:42
vvt
  
Vajan tõlget : teemaks ARK ümberehitus
quote:
4x4 mehed räägivad, et ümberehituse registrisse saamine läheb valutumalt kui enne ehitamist on taodeldud selleks vastav luba.

Üldiselt on see üsna päevakohane ja universaalne soovitus - ja hulka suurema kasuteguriga kui internetist sellele küsimusele vastuseid otsida!

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
25.03.2013 at 10:29
rommel
Vajan tõlget : teemaks ARK ümberehitus
Lugupeetud vvt, aitähh sulle sisutiheda ja informatiivse postituse eest (mis on igati päevakohane ka).
Tegelikult sihtisin peale sissejuhatust hoopis sinna nurka: Kas ilma autole tüübikinnitust tegemata on üldse võimalik ümberehituse luba taotlema hakata või ei?
Nojah, eks ma pean siis internetist otsima.

____________________________
ex Ram '04
ex Taurus '97
god hates us all
25.03.2013 at 11:02 1 edit. Last edited 25.03.2013 at 11:03 by rommel
Motorist
  
Vajan tõlget : teemaks ARK ümberehitus
Astro`? Kas see auto millele sa seda väiksemat mootorit soovid panna, on ka tehasest tulnud samal aastal sellise mootoriga?
Või, kas sul on infot et selle aasta auto millele sa soovid panna mootorit, on sama tehniliselt( raam, mootori kinnitused jne) kui see mille pealt sa selle oled saanud?

Labane selgitus.
Opeliraibe. Rekord/Senator kuni 86. Mõlemile on tehasest paigaldatud 2,3td mootorit. Olen olnud juures kahel autol kui tehti 2,0 bensukast 2,3d. Kuigi ntx viimasel oli mootor juba Omega pealt. Senator 2,3Td puhul ei ole ka probleemiks 3,0 senatorist teha 2,3td. Sest sellele on sama mootorit paigaldatud ka tehasest. Mis siis et tugev deforseering tekib KW osas( väände osas oli vahe vaid 20nj)

St et kui sul Ram ntx on muutmata raamiehitusega toodetud ala 96-03, ja viimasel 4 jal aastal on ka tulnud teda selle sinu soovitud mootoriga siis ei tohiks olla probleemi seda asja sinna vahele saada. Küsimus on pigem kui ümmardavalt ja lugupidavalt sa asjale lähened. Ma tean ka omadest kogemustest et AMETNIK, kipub ennast teistest targemaks ja võimekamaks hindama, kuigi reaalsuses on tema teadmised vägagi pinnapealsed. Sa pead suutma ametnikule selgeks teha et see mis sa teed on kõik tehaseosadega ja samasugust autot on reaalselt toodetud. Ning kui soovid deforseerida autot ei ole see nii probleemne kui suurema ja võimsama kone paigaldus.

Peamine et viisakalt lähened sellele loomale seal laua taga.

____________________________
http://www.motoristiklubi.eu Teeme: Roostevaba väljalase KÕIGILE! info tel 53900300 https://www.facebook.com/MotoristiKlubi
25.03.2013 at 12:14
vvt
  
Vajan tõlget : teemaks ARK ümberehitus
Ilmselt sõltub probleemi lahendamine ka sellest, kas ülevaatussüsteemis kasutatavas Autodata raamatus on konkreetne sõiduk sees või mitte.

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
25.03.2013 at 13:35
vvt
  
Vajan tõlget : teemaks ARK ümberehitus
Tänan, ma lugesin hoolega. Lihtsalt mul on päris pikk riigiasutustega asjajamise kogemus elus kogunenud ja seepärast teatud väljaütlemised panevad vaid õlgu kehitama.
See kodutöö (loe tikutaku avaliku arvamuse küsitlus) ei maksa kopikatki, kui tehnilises osakonnas arvatakse teistmoodi.
Sestap helista ja küsi, täiesti normaalsed inimesed seal istuvad.

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
26.03.2013 at 12:39
berg_CSG
  
Vajan tõlget : teemaks ARK ümberehitus
On küll võimalik helistada. Kontaktid saad mnt.ee või helista üldnumbril.

____________________________
CSG Customs - Keretööd - Autoremont - 58IOO793
27.03.2013 at 09:53
tqhq.ee foorum : Modifitseerimine : Vajan tõlget : teemaks ARK ümberehitus   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.