register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : ‘68 Pontiac Executive coupe hardtop   .. 2 3 4 5 6 7 8  
Poster Message
einffer
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
quote:
Oldermann: miks ära müüd?
Algselt seepärast, et tahtsin tuttava Bel Air’i osta
Hetkel seepärast, et mul on van’i vaja

____________________________
Naistel pole lootustki võistelda autodega, kuna autorattad on meestele nagu rinnad ja autol on neid neli.
12.07.2018 at 14:26
einffer
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
Kui autoga sõita nii üle poole tunni vähemalt järjest, siis hakkab püsivalt samal kiirusel sõites jõnksutama. Karbiraator sai Raimondi juures üle vaadatud, jagaja vahetasin välja kontaktivaba vastu, küünlad/juhtmed uued. Any ideas?

____________________________
Naistel pole lootustki võistelda autodega, kuna autorattad on meestele nagu rinnad ja autol on neid neli.
22.07.2018 at 13:54
Ri-Q.
 
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
quote:
einffer: Kui autoga sõita nii üle poole tunni vähemalt järjest, siis hakkab püsivalt samal kiirusel sõites jõnksutama. Karbiraator sai Raimondi juures üle vaadatud, jagaja vahetasin välja kontaktivaba vastu, küünlad/juhtmed uued. Any ideas?
Sodi paagis.


____________________________
REC
BB
22.07.2018 at 20:32
kaedoo
 
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
quote:
Ri-Q.:
quote:
einffer: Kui autoga sõita nii üle poole tunni vähemalt järjest, siis hakkab püsivalt samal kiirusel sõites jõnksutama. Karbiraator sai Raimondi juures üle vaadatud, jagaja vahetasin välja kontaktivaba vastu, küünlad/juhtmed uued. Any ideas?
Sodi paagis.

Siis võiks ka pumba jõudlus olla küsitav?
22.07.2018 at 21:39
olevtoom
 
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
quote:
kaedoo:
quote:
Ri-Q.:
Sodi paagis.

Siis võiks ka pumba jõudlus olla küsitav?
Ja miks poole tunni möödudes avalduvad need asjad?
Ülalmainitud Raimond oskas ühe Buicki karbussi nii ära reguleerida, et veoautost möödasõitu üritades pidin peaaegu surma saama. Ja siis julges veel esialgse (teemaalgataja murega kaunis sarnase) oleku taastamise eest lisatasu küsida.


____________________________
1956 Cadillac 62 hardtop coupé, 1991 Jeep Cherokee. Ja peres 1972 Buick Riviera
22.07.2018 at 21:45
PhilipJFry
 
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
Sellega meenub mul vanal oli siks 2102. Tegi teise ilusasti 2ra ning m6tles moep2rast karlas karpa stendi lasta teha. Tyybid timmisid nii h2sti asja 2ra, et ei liikunud asi enam normaalselt. Vana yritas tagasi krudida, kuid ei 6nnestunud. Nii ta siis j2igi nii. Aga 8ko pilliks muutus kyll.

Aga teemasse tagasi tulles... Ehk on v6imalik m66ta, mis sul heitgaasi teevad?

____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
22.07.2018 at 22:20
kaedoo
 
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
ÜV punktis saad lasta kontrollida erinevatel põõretel.
22.07.2018 at 22:33
kaedoo
 
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
quote:
olevtoom:
quote:
kaedoo:
quote:
Ri-Q.:
Sodi paagis.

Siis võiks ka pumba jõudlus olla küsitav?
Ja miks poole tunni möödudes avalduvad need asjad?
Ülalmainitud Raimond oskas ühe Buicki karbussi nii ära reguleerida, et veoautost möödasõitu üritades pidin peaaegu surma saama. Ja siis julges veel esialgse (teemaalgataja murega kaunis sarnase) oleku taastamise eest lisatasu küsida.

Raimomd reguleerib nagu klient soovib, ma olen rahul. Erkki teeb ka seda kui tal võimalust on, vist.
22.07.2018 at 22:37
DevilDeVille
  
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
Raimondi reguleerimine on jätnud pigem sellise spordiloto mulje

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
22.07.2018 at 00:12
einffer
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
Krt sellest aru saab. Keerasin veit süüdet hilisemaks ja kõrva järgi karpat. Täna ei jõua pikemale ringile aga lasin maja ees tiksuda 45 min. Töötab suuramate vahelejätmisteta. Eks peab homme pikema ringi jälle tegema

____________________________
Naistel pole lootustki võistelda autodega, kuna autorattad on meestele nagu rinnad ja autol on neid neli.
23.07.2018 at 14:35
hrt6nis
 
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
Huvipärast uurin mida seal üldse niiväga reguleerida saab. Ujukitel on vist üks kindel õige kõrgus. Sisuliselt ainult tühikäik jääb ilmselt ka külmkäivituse siiber. Või sisaldab see karpa reguleerimine kohalike karpa reguleerijate juures ka analoogselt holleydele düüside, powervalvei, kiirenduspumba jne vahetust?
23.07.2018 at 14:48
max
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
Neid asju ei pea "tunde järgi" tegema. Süüte saab stroboga paika panna, karpa saab reguleerida antud karpa tüübi seadistamise juhendi järgi. Ja tuleb viia sinna, kus osatakse, kui ise ei taha teha. Kütuserõhu saab kellaga sõidu ajal ära mõõta, kui on oht, et võib väheks jääda. Kui kõik eelnev käib üle jõu ja head kohta pole, kuhu viia, siis laena kelleltki karpat ja vaheta ära prooviks, saad probleemi lokaliseerida või põhjuseid välistada.
23.07.2018 at 15:13
einffer
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
quote:
max: Neid asju ei pea "tunde järgi" tegema. Süüte saab stroboga paika panna, karpa saab reguleerida antud karpa tüübi seadistamise juhendi järgi. Ja tuleb viia sinna, kus osatakse, kui ise ei taha teha. Kütuserõhu saab kellaga sõidu ajal ära mõõta, kui on oht, et võib väheks jääda. Kui kõik eelnev käib üle jõu ja head kohta pole, kuhu viia, siis laena kelleltki karpat ja vaheta ära prooviks, saad probleemi lokaliseerida või põhjuseid välistada.
Njah. Kui sa juba strobost rääkima hakkasid siis sa tead ju, et selleks on vaja märke, mida stroboga vaadata. A kui neid pole?
Karpadest
Neidki on erinevaid. Ja sõltuvalt mootorist on ka nende seadistused erinevad (minu loogika järgi). Ma pole üldse kindel, kas see karpa, mis mul on on parim lahendus antud mootorile
Aga ma pole tegelikult ka mingi spetsialist. Ei süüte ega karpa alal.

____________________________
Naistel pole lootustki võistelda autodega, kuna autorattad on meestele nagu rinnad ja autol on neid neli.
23.07.2018 at 16:42
max
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
Siit peaks ikkagi mõistliku töökoja leidma.
23.07.2018 at 17:16
einffer
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
quote:
max: Siit peaks ikkagi mõistliku töökoja leidma.
Absoluutselt. Ootangi kogemustele tuginevaid soovitusi

____________________________
Naistel pole lootustki võistelda autodega, kuna autorattad on meestele nagu rinnad ja autol on neid neli.
23.07.2018 at 17:24
einffer
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
Aga muidu on mõnus
Ma vormeli fanaatikuna ikka üritan foori tagant minnes järgmisele piisavalt kummikihti maha jätta (30 meetrit musta jutti ikka iga korraga jääb)

____________________________
Naistel pole lootustki võistelda autodega, kuna autorattad on meestele nagu rinnad ja autol on neid neli.
23.07.2018 at 19:00
mrtn
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
quote:
einffer:
Ma vormeli fanaatikuna ikka üritan foori tagant minnes järgmisele piisavalt kummikihti maha jätta (30 meetrit musta jutti ikka iga korraga jääb)

Vormelisõidu juures ei saa keegi sellist pillamist lubada krt.
23.07.2018 at 19:39
einffer
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
quote:
mrtn:
quote:
einffer:
Ma vormeli fanaatikuna ikka üritan foori tagant minnes järgmisele piisavalt kummikihti maha jätta (30 meetrit musta jutti ikka iga korraga jääb)

Vormelisõidu juures ei saa keegi sellist pillamist lubada krt.
Soojendusringile minnes, kui stardikoht on ideaaltrajektoori kõrvalt startides, on see minu meelest “must do” :)

____________________________
Naistel pole lootustki võistelda autodega, kuna autorattad on meestele nagu rinnad ja autol on neid neli.
23.07.2018 at 20:37
PhilipJFry
 
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
quote:
hrt6nis: Huvipärast uurin mida seal üldse niiväga reguleerida saab. Ujukitel on vist üks kindel õige kõrgus. Sisuliselt ainult tühikäik jääb ilmselt ka külmkäivituse siiber. Või sisaldab see karpa reguleerimine kohalike karpa reguleerijate juures ka analoogselt holleydele düüside, powervalvei, kiirenduspumba jne vahetust?
Karpade juures saad p6him6tteliselt ju k6ike reguleerida: ujukitasapind, segu ja tyhik2ik. Olenevalt karpast, veel kiirendusl66ri avanemist, toore avanemist. Ja kui viitsimist on, siis saad dyyse, vardakesi ja muid imevidinaid vahetada.

quote:
einffer: Njah. Kui sa juba strobost rääkima hakkasid siis sa tead ju, et selleks on vaja märke, mida stroboga vaadata. A kui neid pole?
Kui tahtmist, on, siis need kraadid on tekitatavad. Neid oleks kasulik omada, ei pea ainult syydet paika panema, aitab ka klappide vhaede reguleerimisel.

Aga tegelikult mootoris on selline lahe teema, et k6ik on k6igest s6ltuvuses.

Kui klapivahed l2hevad liiga suureks, siis hakkab jukerdama ja kytust v6tma. Seega, alustaks nendest, et need oleks paigas. Kkui klappide kl6binat kuulda ei ole, siis v6iks 8elda v6i eeldada, et nad on paigas. Pulli p2rast v6id ka surveastmele pilgu peale visata. Siis kontrolliks syyte 2ra. See v6iks vastavalt nukv6lli tootja soovitusele olla. Kytusepump peaks l88ma oma 6ige surve yles.

Kui need on paigas, siis vaataks ajaks enda kyyneviha karpale sisse. Viimasel samuti, puhastaks alustuseks k2igud 2ra (carb cleaner v6i UH-vann). Siis kui juba asi laiali on, siis v6ib hinnata ujukitasapinna 2ra, et ei ujutaks yle ega j2taks kuivale. Yldjuhul peaks olema paralleelselt kaanega. Segukruvi reguleerimise p8idlareegel on kinni ja siis poolteist p88ret lahti ja sealt siis edasi. Kui oleks wide-lambda andur, siis saaks selle j2rgi paika. Edasi tyhik2ik. Eriti kasulik oleks v6tta karpa manuaal ligi.

Ja muidugi ununes elementaarne teema, filtrid. Kyynlad ja syytem2ng on juba vahetatud, nagu ma aru sain.

Kusjuures, see j6nksutamise teema meenutab hullult seda, et ei saa piisavalt kytust peale: kytusefiltrid ja -teed on puhtad?

____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
23.07.2018 at 21:34
l6hmus
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
Mina olen viimased 2 korda käinud Speedsteris Hannese juures. Tal ka heitgaaside mõõtmiseks seade olemas. Esimesel korral käisin, siis oli takistuseks, et pole vajalike düüse (nimelt on usakatel tollkeere ja selliseid düüse tal võtta polnud), et erinevaid seadeid proovida (proovis küll seal düüse täis joota ja väiksemaks puurida jne). Teisel korras ostsin Partsust düüside komplekti ja siis tegi 3 erinevat kombot, mida ma siis käisin proovimas, et mis parim tundus. Meelde jäi see, et päris paika saaks asja kui lisada lambda (saaks ka sõites segu jälgida) või siis pingis proovida. Igal juhul jättis ta mulle asjaliku mulje.

____________________________
Valiant '69, Fox '79
23.07.2018 at 23:18
mats36
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
Soovitan ka Speedsteri Hannest soojalt!
24.07.2018 at 07:21
einffer
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
Nuniih
Kulgesin täna ca 150km
Kulgemisel kõik ok. Startimisel kummijutti paraku enam maha ei jää
Mu loogika otsiks nüüd ikka seadistustes lahendust
Kiirendades tundub nagu liiga rikas segu jälle

____________________________
Naistel pole lootustki võistelda autodega, kuna autorattad on meestele nagu rinnad ja autol on neid neli.
26.07.2018 at 18:57
einffer
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
Saaga jätkub
Kuna vahetasin jagaja kontaktivaba vastu siis soovituslikult tellisin ka uue süütepooli. Vahetasin ära ja..... ei saanud esiotsa käimagi. Kui käima läks lõpuks siis ei töötanud. Keerasin süüdet omajagu hilisemaks. Nüüd käib aga gaasi põhja vajutades detoneerib korralikult. Ehk siis viitsiks keegi süüdet sättida aidata :)? Mul seks tarbeks kõvasti läti õlli konkusse varutud :)

____________________________
Naistel pole lootustki võistelda autodega, kuna autorattad on meestele nagu rinnad ja autol on neid neli.
27.07.2018 at 15:24 1 edit. Last edited 27.07.2018 at 15:49 by einffer
Vanaisa
  
Moderator
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
kui kontaktivaba vastu vahetasid, kas ka takistusjuhtme süütepooli + pealt süütemoodilisse tavalise vastu vahetasid?
See nimelt teeb 12 voldist 6, et kontakte kaitsta.

27.07.2018 at 16:02
einffer
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
quote:
Vanaisa: kui kontaktivaba vastu vahetasid, kas ka takistusjuhtme süütepooli + pealt süütemoodilisse tavalise vastu vahetasid?
See nimelt teeb 12 voldist 6, et kontakte kaitsta.


Jagaja vahetati US Parts’us ja niipalju kui ma aru saan on see tehtud. Ma täna viskasin süütepoolid ringi. Plussi läheb 3 juhet. Üks juhe, mis eelmise jagajaga oli, ripub seal niisama nüüd jah.

____________________________
Naistel pole lootustki võistelda autodega, kuna autorattad on meestele nagu rinnad ja autol on neid neli.
27.07.2018 at 16:13
tqhq.ee foorum : Minu auto : ‘68 Pontiac Executive coupe hardtop   .. 2 3 4 5 6 7 8  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.