register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : ‘68 Pontiac Executive coupe hardtop   .. 2 3 4 5 6 7 8  
Poster Message
PhilipJFry
 
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
Noh, ma iseenesest olen mugavalt linnas, kuid mul sellekst t88ks k6ik vajalik riistvara maal. Ning noh, see nv on perekondlike tegemistega h6ivatud. Kuid miski hetk peaks mul puhkus tulema. Kui keegi vahepeal seda tegemist ette ei v6ta, siis v6ib ju pilgu peale visata.

____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
27.07.2018 at 00:44
einffer
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
quote:
PhilipJFry: Noh, ma iseenesest olen mugavalt linnas, kuid mul sellekst t88ks k6ik vajalik riistvara maal. Ning noh, see nv on perekondlike tegemistega h6ivatud. Kuid miski hetk peaks mul puhkus tulema. Kui keegi vahepeal seda tegemist ette ei v6ta, siis v6ib ju pilgu peale visata.
Kuna sa riistvaraga pealinna kandis siis :)?
Viskasin vana süütepooli tagasi ja käib nagu paremini. Ideaalist asi muidugi sama kugel kui Kuivastu Tilleorust

____________________________
Naistel pole lootustki võistelda autodega, kuna autorattad on meestele nagu rinnad ja autol on neid neli.
28.07.2018 at 18:04
cipo
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
OT: Kuivastu Tilleorust: 271.41 km, 3 h 49 min - kui praamiga veab.

____________________________
ex. linc. continental - burn baby, burn - R.I.P.
ex. S10 - 350CID - hardcore ride
ex. TranSSport 3800 - for family
28.07.2018 at 20:45
PhilipJFry
 
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
Ma see nv tegutsen maal, kui linna poole liigun, siis saan kaasa vinnata. Aga tore oleks, kui sul on olemas kyynlav6ti.
Ah jaa, sa v6id siia kirja panna, mis nukkv6ll sul mootoris sees on.

____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
30.07.2018 at 11:50
einffer
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
quote:
Vanaisa: kui kontaktivaba vastu vahetasid, kas ka takistusjuhtme süütepooli + pealt süütemoodilisse tavalise vastu vahetasid?
See nimelt teeb 12 voldist 6, et kontakte kaitsta.


Külastasin US-Partsu täna. Tundub, et see jah jäänud tegemata. Homme uus üritus
Tuleb ikka vanemate elutarkust kuulata :)

____________________________
Naistel pole lootustki võistelda autodega, kuna autorattad on meestele nagu rinnad ja autol on neid neli.
30.07.2018 at 17:51
Vanaisa
  
Moderator
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
mis seal ikka külastada, testriga vaata õige juhe välja (= suurema takistusega, mõnisada oomi vähemalt) ja asenda tavalisega.
Mingitel autodel on ta roosa, mingitel valge-punane, aga ilmselt on ka muid värve kasutatud.
30.07.2018 at 18:20
einffer
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
Hetkel seis sellinne, et hea oleks kui saaks esmaspäeval uue auto järgi minna. Seega olen avatud hinnapakkumistele

____________________________
Naistel pole lootustki võistelda autodega, kuna autorattad on meestele nagu rinnad ja autol on neid neli.
03.08.2018 at 13:07
tqhq.ee foorum : Minu auto : ‘68 Pontiac Executive coupe hardtop   .. 2 3 4 5 6 7 8  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.