register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Modifitseerimine : 2010 Mustang V6 4.0 pidurid käuksuvad.   1 2  
Poster Message
leonaidas
2010 Mustang V6 4.0 pidurid käuksuvad.
Nii palju kui ma mõnele remondimehele näitand olen siis on öeldud, et see on tüüp viga ja ei saagi midagi teha.
Ehk kui ma panen P pealt D peale ja piduripedaali lahti lasen kostub tagant piduritest selline kiiktoolihääl. Koguaeg seda pole aga alati külmast peast aga kuidas kunagi ka soojana.
Oskab keegi öelda, et millest see tuleb. Kas äkki materjali valikutest pidurite tootmisel?
Ja teine küsimus on, et kas võib abi olla kui panna GT pidurid hoopis.
Parandage kui ma eksin aga minu arust juba aasta uuemal ehk 3.7 mootoriga V6-l on juba GT pidurid ja kunagi sõitsin ühega siis tal seda probleemi ma ei tähendand
Proovisin ka klotside vahetusega seda asja parantada pannes kallimad klotsid aga ei aitand see midagi,
02.01.2018 at 12:41
emty
2010 Mustang V6 4.0 pidurid käuksuvad.
kas sellise kirjeldusega h22l mitte puksidest ei tule?...

____________________________
'88 Van g20, 350 TBI...
'15 Challenger, 345 Hemi...
02.01.2018 at 13:43
leonaidas
2010 Mustang V6 4.0 pidurid käuksuvad.
quote:
emty: kas sellise kirjeldusega h22l mitte puksidest ei tule?...
Ei see ei tule kindlasti sildades. Kui piduri täitsa alla surud tugevalt ja P pealt D peale paned ei kosta midagi. Nii kui pidurit hakkad lahti laskma hakkab see kiiktooli hääl kostma ja kui pidur lahti siis on hääl ka läbi. Eks raske kirjeldada ka seda häält kirja teel. Ma kirjeldaks seda häält veel nagu Titanic murrab jää mäge :D
02.01.2018 at 14:01
gretzky
 
Moderator
2010 Mustang V6 4.0 pidurid käuksuvad.
Oli ka selline lugu , piduri sadulad ei liikunud vabalt. Võtsin lahti määrisin hellalt.
Tegelikult kummi lutid olid korras.
http://www.mikefordmustang.com/writeups/rearbrakes/change-rear-brakes-mustang.php

____________________________
Dodge Ram 5.7 hemi '04 - rebuild
Ford Mustang '05
Jeep Grand Cherokee '08
02.01.2018 at 19:49 1 edit. Last edited 02.01.2018 at 20:14 by gretzky (Moderator)
leonaidas
2010 Mustang V6 4.0 pidurid käuksuvad.
quote:
gretzky: Oli ka selline lugu , piduri sadulad ei liikunud vabalt. Võtsin lahti määrisin hellalt.
Tegelikult kummi lutid olid korras.
http://www.mikefordmustang.com/writeups/rearbrakes/change-rear-brakes-mustang.php
See oli mul ka esimene tegevus. Aga ei olnd kahjuks ka sellest abi. Saan aru, et sul aitas?
03.01.2018 at 06:54
Maik
  
2010 Mustang V6 4.0 pidurid käuksuvad.


selline hääl? Seal kirjas,et suppordi viga oli...
aga ehk mingeid teise klotse ikkagi proovida.

mustangi foorumist lugedes on piduri kiiks ka sõidu ajal väga levinud viga.

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
03.01.2018 at 08:49 1 edit. Last edited 03.01.2018 at 08:49 by Maik
Vanaisa
  
Moderator
2010 Mustang V6 4.0 pidurid käuksuvad.
Supporti liugurid/poldid jäävadki mõnedel konstruidel kinni, määre (palju seda sinna üldse pandud on) kuivab ära ja vaatamata kummilutile satub ikka tolmu sisse.
Võta lahti, puhasta ära nii pulgad kui ava seest ja uue korraliku määrdega kokku.
03.01.2018 at 11:34
Rein000
 
2010 Mustang V6 4.0 pidurid käuksuvad.
Mina olen kasutanud veekindlat sinist määret, see ikka väga pikka aega ei kuiva ära. Kummi sulatamist ja venimist pole sellega täheldanud. Gulf i toodang.
03.01.2018 at 12:34
leonaidas
2010 Mustang V6 4.0 pidurid käuksuvad.


selline hääl? Seal kirjas,et suppordi viga oli...
aga ehk mingeid teise klotse ikkagi proovida.

mustangi foorumist lugedes on piduri kiiks ka sõidu ajal väga levinud viga.

Hääl on küll suhteliselt sama jh. Veel kallimad klotsid ostma siis vist :D Ilmselt esimese asjane siiski võtan ise lahti selle piduri ja vaatan üle. Äkki on töökojas ülelastud selle määrimisega kuigi ei tahaks uskuda. Tänud video eest.
03.01.2018 at 14:01
leonaidas
2010 Mustang V6 4.0 pidurid käuksuvad.
quote:
Vanaisa: Supporti liugurid/poldid jäävadki mõnedel konstruidel kinni, määre (palju seda sinna üldse pandud on) kuivab ära ja vaatamata kummilutile satub ikka tolmu sisse.
Võta lahti, puhasta ära nii pulgad kui ava seest ja uue korraliku määrdega kokku.
Oskad mulle mõnda head määret ka soovitada?
03.01.2018 at 14:02
Vanaisa
  
Moderator
2010 Mustang V6 4.0 pidurid käuksuvad.
quote:
Rein000: Mina olen kasutanud veekindlat sinist määret, see ikka väga pikka aega ei kuiva ära. Kummi sulatamist ja venimist pole sellega täheldanud. Gulf i toodang.

näiteks. vanasti tunti kardaaniristimäärde nime all.
03.01.2018 at 14:07
ivoalaska
 
2010 Mustang V6 4.0 pidurid käuksuvad.
Selleks on spetsiaalset määret müügil paremini varustatud poodides, endal hetkel mingi VeryLube toode kasutusel.

____________________________
Cadillac SRX 08
Chrysler 300C Touring ex
Oldsmobile Delta 88 Royale 1982(tegemisel)
Buick Electra 86
Ford Mustang 97
Chrysler PT Cruiser enda piinamiseks
03.01.2018 at 14:26
leonaidas
2010 Mustang V6 4.0 pidurid käuksuvad.
Tänud kõigile nõu eest. Kui kellelgi veel head nõu siis ootan huviga. Sest jh terve piduri vahetus on üks kallimaid variante ja teeks selle rahaga midagi muud head hoopis autol.
03.01.2018 at 14:27
Rein000
 
2010 Mustang V6 4.0 pidurid käuksuvad.
quote:
ivoalaska: Selleks on spetsiaalset määret müügil paremini varustatud poodides, endal hetkel mingi VeryLube toode kasutusel.
On jah, nimi ei meenu, ATE toode oli, valge- kreemikas määre, suht ruttu hingas ära, või kuivas kinni, ei teagi, mis termin parem on.
03.01.2018 at 18:46
Rein000
 
2010 Mustang V6 4.0 pidurid käuksuvad.
quote:
Vanaisa:
quote:
Rein000: Mina olen kasutanud veekindlat sinist määret, see ikka väga pikka aega ei kuiva ära. Kummi sulatamist ja venimist pole sellega täheldanud. Gulf i toodang.

näiteks. vanasti tunti kardaaniristimäärde nime all.


Natuke teine, viskoossem, ning ikka selline tatt, et BreakCleaner ka ei pese maha :D Kardaanirist tahab natuke vedelamat saada, kui seda tänapäevast sinist. Koppadel määritakse sõrmi, mis vees töötavad nokkapidi, selle sinisega.
03.01.2018 at 18:50
dodge525
2010 Mustang V6 4.0 pidurid käuksuvad.
quote:
leonaidas:
quote:
emty: kas sellise kirjeldusega h22l mitte puksidest ei tule?...
Ei see ei tule kindlasti sildades. Kui piduri täitsa alla surud tugevalt ja P pealt D peale paned ei kosta midagi. Nii kui pidurit hakkad lahti laskma hakkab see kiiktooli hääl kostma ja kui pidur lahti siis on hääl ka läbi. Eks raske kirjeldada ka seda häält kirja teel. Ma kirjeldaks seda häält veel nagu Titanic murrab jää mäge :D
Oled sa täesti kindel et hääl tuleb tagant või siiski kostub see salongi poole pealt peegeldudes ja on pedaali käiguga siiski seotud? Ehk siis kas oled proovinud kahekesi täpset asukohta kindlaks teha?
igal piduriosade tootjal omad seletused asjadele siin natuke...
https://www.powerstop.com/common-causes-and-possible-solutions-for-squealing-brake-pads/ siit leiad ka omale vajalik komplekti kui soovi on.
http://www.popularmechanics.com/cars/how-to/a3092/4317748/
https://blog.allstate.com/noisy-brakes-common-causes-and-possible-solutions-video/

03.01.2018 at 22:50 1 edit. Last edited 03.01.2018 at 22:58 by dodge525
leonaidas
2010 Mustang V6 4.0 pidurid käuksuvad.
quote:
dodge525:
quote:
leonaidas:
quote:
emty: kas sellise kirjeldusega h22l mitte puksidest ei tule?...
Ei see ei tule kindlasti sildades. Kui piduri täitsa alla surud tugevalt ja P pealt D peale paned ei kosta midagi. Nii kui pidurit hakkad lahti laskma hakkab see kiiktooli hääl kostma ja kui pidur lahti siis on hääl ka läbi. Eks raske kirjeldada ka seda häält kirja teel. Ma kirjeldaks seda häält veel nagu Titanic murrab jää mäge :D
Oled sa täesti kindel et hääl tuleb tagant või siiski kostub see salongi poole pealt peegeldudes ja on pedaali käiguga siiski seotud? Ehk siis kas oled proovinud kahekesi täpset asukohta kindlaks teha?
igal piduriosade tootjal omad seletused asjadele siin natuke...
https://www.powerstop.com/common-causes-and-possible-solutions-for-squealing-brake-pads/ siit leiad ka omale vajalik komplekti kui soovi on.
http://www.popularmechanics.com/cars/how-to/a3092/4317748/
https://blog.allstate.com/noisy-brakes-common-causes-and-possible-solutions-video/


Ma ei ole ise ratta kõrval olnd aga paarile mehaanikule olen näitand ja kui nad seda häält taga kuulanud on siis on väitnud, et see on pidurite tüüpviga ja sellega ei saa midagi teha. Et olevat ennegi Mustangi mehi selle kriginaga näind. Kuigi no ei tahaks uskuda. Hääl on küll selline, et just kui nagu midagi oleks määrimata. Aga pidurid lasin töökojas lahti võtta ja üle määrida. Klotsid vahetatud.
Kui keegi arvab, et saab aidata tuleksin kevadel näitama. Praegu on auto talvekorteris.
e-mail: 1email@mail.ee
04.01.2018 at 19:36
dodge525
2010 Mustang V6 4.0 pidurid käuksuvad.
võib olla tundub utoopiline (ei puuduta just sinu autot) aga on olnud olukordi, kus pidurit vajutades kriuksub, no konkreetselt ja umbes samamoodi nagu seal ülevalpoololevas videos aga salongis ja probleemiks pole mitte pedaal vaid kergelt roostetama läinud istme vedrud polstri all, need otsaga torumetallraami sees ja kriuks lihtne tulema kui jalga suruda, puusa ning kehaga annab vastukaalu istmele.
Kui on kuskil kriuks järelikult kaks pinda hõõruvad, kui hõõruvad siis on võimalik määrida või kui on kulunud siis vahetada- tyypviga või mitte aga minema ei peaks ometigi endast lugupidav mehaanik sind saatma.
04.01.2018 at 20:45
leonaidas
2010 Mustang V6 4.0 pidurid käuksuvad.
quote:
dodge525: võib olla tundub utoopiline (ei puuduta just sinu autot) aga on olnud olukordi, kus pidurit vajutades kriuksub, no konkreetselt ja umbes samamoodi nagu seal ülevalpoololevas videos aga salongis ja probleemiks pole mitte pedaal vaid kergelt roostetama läinud istme vedrud polstri all, need otsaga torumetallraami sees ja kriuks lihtne tulema kui jalga suruda, puusa ning kehaga annab vastukaalu istmele.
Kui on kuskil kriuks järelikult kaks pinda hõõruvad, kui hõõruvad siis on võimalik määrida või kui on kulunud siis vahetada- tyypviga või mitte aga minema ei peaks ometigi endast lugupidav mehaanik sind saatma.
Ainus nõu mis jh mehaanikutelt saand olen, et võibolla aitab kallimate pidurite vastu vahetus. Aga no võobolla peale ei tahaks väga raha välja käia.
04.01.2018 at 21:10
kjoll
2010 Mustang V6 4.0 pidurid käuksuvad.
Võib ka teiste tootjate klotse katsetada !
Leidsin selliseid:

https://aeromotors.ee/kataloog/ford-usa/mustang-kupee/4.0v6/brake/brake-pad-set/?of=m5633;t20004;s10130




PS. ei ole selle firmaga kuidagi seotud.
Leiab üht-teist ka usa autodele.

____________________________
Chrysler Stratus Cabriolet 2,5 2000
Chevrolet Astro 4,3 1990
Pontiac TransSport 3,8 1995
04.01.2018 at 21:58 1 edit. Last edited 04.01.2018 at 22:02 by kjoll
Maik
  
2010 Mustang V6 4.0 pidurid käuksuvad.
https://blog.allstate.com/noisy-brakes-common-causes-and-possible-solutions-video/

päris asjalik video iseenesest. Ma ei ole küll professionaalne automehaanik,aga täitsa huvitab,et kas keegi tõesti kunagi
nende kaasatulevate plekkide alt määrib ja puhastab? Eeldaks,et määriti ujuvpolte automaatselt :) Ise pole küll neid asju teinud,
samas nad ei krigise ka õnneks.

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
04.01.2018 at 22:24
gretzky
 
Moderator
2010 Mustang V6 4.0 pidurid käuksuvad.
quote:
leonaidas:
quote:
gretzky: Oli ka selline lugu , piduri sadulad ei liikunud vabalt. Võtsin lahti määrisin hellalt.
Tegelikult kummi lutid olid korras.
http://www.mikefordmustang.com/writeups/rearbrakes/change-rear-brakes-mustang.php
See oli mul ka esimene tegevus. Aga ei olnd kahjuks ka sellest abi. Saan aru, et sul aitas?

Aitas jah, määre oli miski sinine jutu järgi kuumuskindel.
Kuumakindlus on oluline ! Mitte tavaline tavott. Kui just ei taha kogu protseduuri igal aasta korrata.

Vaese mehe liivapritsiga
https://www.kaercher.com/ee/lisatarvikud/vee-liivapritsi-komplekt-26387920.html
sadulad ja kanalid puhtaks ja määre peale.

____________________________
Dodge Ram 5.7 hemi '04 - rebuild
Ford Mustang '05
Jeep Grand Cherokee '08
04.01.2018 at 22:59
dodge525
2010 Mustang V6 4.0 pidurid käuksuvad.
Mul peaks äkki alles olema Powerstop klotside ja ketastega kaasa tulnud keraamilist määret, neil on seda ka igas piduriklotsikomplektis sees, väike plastiktuubike küll aga peaks jätkuma- mingine roosakas valge. Kui soovid võin homseks üles otsida- ma ise lõuna-eestist aga homme näiteks Tallinnas terve päeva.
04.01.2018 at 23:38
leonaidas
2010 Mustang V6 4.0 pidurid käuksuvad.
quote:
dodge525: Mul peaks äkki alles olema Powerstop klotside ja ketastega kaasa tulnud keraamilist määret, neil on seda ka igas piduriklotsikomplektis sees, väike plastiktuubike küll aga peaks jätkuma- mingine roosakas valge. Kui soovid võin homseks üles otsida- ma ise lõuna-eestist aga homme näiteks Tallinnas terve päeva.
Kui tüli ei tee siis võtaksin hea meelega. Ma homme ehk Pühapäeva lõunast Tallinnas. 56922152 on number
06.01.2018 at 17:27 2 edits. Last edited 06.01.2018 at 18:48 by leonaidas
BlueStang
 
2010 Mustang V6 4.0 pidurid käuksuvad.
Määrida vóib - kuigi enda omadel pole seda kunagi teinud, sest lihtsalt pideva sihtotstarbelise kasutamisega ei tohiks pidurid kinni jääda...

Aga kiuksust niipalju, et tagumiste kohta ei tea, aga endal on vastav kiuks olnud esimeste klotsidega, kui need hakkavad jóudma kulumise piirile. Seal on klotsi küljes üks verduklemm, mis hakkab vastu ketast käima, kui klots hakkab óhukeseks jääma ja vahetuse aeg käes. See kiuks siis peaks märku andma, et klotside tellimise aeg käes :)

Ei tea, kas Sul sama teema, aga igaks juhuks mainisin ära.

____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
12.01.2018 at 14:24
tqhq.ee foorum : Modifitseerimine : 2010 Mustang V6 4.0 pidurid käuksuvad.   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.