register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Lincoln Mark VIII 97a. "anti theft" ei tule maha  
Poster Message
AL65
  
Lincoln Mark VIII 97a. "anti theft" ei tule maha
Tervitused.
Sügisel sai auto seisma pandud sõitvana ja igati toimivana, nüüd, kui aku peale tõstsin ja käivitada proovisin, ei tule immo enam maha ning vilgutab "anti theft" tulukest. Puldist ja ka uksekoodiga auto kinni-lahti läheb. Varem sellist jampsi pole täheldanud. Auto seisis väljas, ei tea kas niiskusest midagi, Samas pole see esimene aasta niimoodi seista talviti.
Kas keegi targem oskab öelda kust võiks alustada vea tuvastamist ja kõrvaldamist.
23.03.2020 at 20:33
v6sa
Lincoln Mark VIII 97a. "anti theft" ei tule maha
Ega sel ometi võtmes immokiipi pole? Ega see kaduma pole läinud?

Väidetavalt suudavad mobiilid oma kiirgusega kehvemaid kiipe kahjustada... Nagu ka mikrolaineahjud.
24.03.2020 at 09:29
AL65
  
Lincoln Mark VIII 97a. "anti theft" ei tule maha
quote:
v6sa: Ega sel ometi võtmes immokiipi pole? Ega see kaduma pole läinud?

Väidetavalt suudavad mobiilid oma kiirgusega kehvemaid kiipe kahjustada... Nagu ka mikrolaineahjud.

Täiesti tavaline võti on pealtnäha. Kas see äkki mingi takistusega ei tööta.

Võti lebanud juba mitu talve esiku kapis ja kevadest sügiseni kasutuses olnud. Seni nagu mõistmatu kamm
24.03.2020 at 14:03
antennimees
 
Lincoln Mark VIII 97a. "anti theft" ei tule maha
Nendel uuema kerega (97 98) Mark VIII'tel tavaline, et süüteluku ümber olev võru ei suuda enam võtmes olevat kiipi lugeda. Kas jääb tekitatav väli väheseks või midagi sellist, mõnikord aitab mitu korda proovida ja siis jälle tunneb ära. Siit foorumist "markmax" valge Mark VIII'ga ka jantis sellega tükk aega aga kuidagi ta ikka alati käima sai kuigi mõnikord võttis käivitamine mitu minutit. Eks tõenäoliselt aitab immo lugeja vahetus ja uuesti õpetamine. Minu teadmist mööda immot maha progeda lihtsalt küll ei saa.

____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT
24.03.2020 at 20:19
mrtn
Lincoln Mark VIII 97a. "anti theft" ei tule maha
Ma pole nüüd teadlik, kas need jupid on korporatsioonis jagatud, aga selle süütelukus asuva immomähise katki minek on Transit Connectidel (ja tõenäoliselt mitmel muul eurofordil) suht tüüpviga.
24.03.2020 at 20:25
v6sa
Lincoln Mark VIII 97a. "anti theft" ei tule maha
Üsna kindlalt saavad Madara tänava lukuabi mehed selle käima.

Lukuabi.ee
24.03.2020 at 21:53
markmax
Lincoln Mark VIII 97a. "anti theft" ei tule maha
Üllataval kombel pole mul seda janti paar-kolm aastat enam olnud, kadus iseenesest. (sai ka seda tähele pandud, et talviti oli vähem mõned korrad ja suvel väga palavaga pea koguaeg), aitasid vahel igasugu asjad - Rooli asendi muutmine, tulede maha-peale keeramine, auto lükkamine jne. Kõige kauem olen seisnud Mustamäe Marja tn endises Konsumi parklas nii pool tundi, sinna ei soovita parkida :D...

____________________________
crown ´92
mark VIII´97 LSC
Brougham 91´
you can go up on a steep hill in Las Vegas and look west, and with the right kind of eyes you can almost see the high water mark -- that place where the wave finally broke and rolled back.
25.03.2020 at 10:32
AL65
  
Lincoln Mark VIII 97a. "anti theft" ei tule maha
Müstika... Panin võtme süütelukku ja proovisin käivitada, ei muffigi, siis keerasin tuled peale ja proovisin uuesti, nagu poleks muret iial olnudki ja tervet talve seisnudki. Sips korraks võtit ja käib. Seega edaspidi kõigile teadmiseks, et kui ikka käima ei lähe siis tuled peale. Ei tea mis nippi järgmisel korral tahab... ei julge ennustadagi... kui näete musta mark 8 kõrval üht tuupi kükke tegemas siis ma parajasti täidan auto soove, et ta suvatseks käivituda.
Kuigi ma pelgan, et asi nii lihtsalt mul ei lähe, aga eks edaspidi ole näha. Tänud kaasa mõtlemise eest ja markmaxile asjalike remondisoovituste eest :)
25.03.2020 at 18:32
madis
Lincoln Mark VIII 97a. "anti theft" ei tule maha
Et kui tuled peal siis töötab ? Mina pakuks mingit nulljuhtme jama, a la kontakt on oksüdeerunud kusagil. Või siis mingi kuliibin on kunagi "nulljuhtmeid" kusagil loominguliselt ühendanud.
25.03.2020 at 19:28
Vanaisa
  
Moderator
Lincoln Mark VIII 97a. "anti theft" ei tule maha
aftermarket signa soss-sepa paigaldus?
25.03.2020 at 19:42
AL65
  
Lincoln Mark VIII 97a. "anti theft" ei tule maha
No vot ja nüüd käisin jälle proovimas ja masin on reibas ja käivitub plaksust igas asendis nii tuledeta kui ilma. Ainuke meistrimees kes juhtmetes kunagi midagi teha on võinud on see kes vedas tagatuledesse kollaste vilkude jaos juhtmed. Aga nulliga siin pistmist mingit ei tohiks olla. Mingit oksüdeerumise teemat ka ei tohiks olla, autol üldse silmnähtav rooste kui selline puudub ja on omal ajal ka hoolega üle käidud oma poolt.
Signa on ka originaal ja toimetab laitmatult. Tundub praegu nagu rohkem tähelepanuvajadus või nii :)
25.03.2020 at 20:20
Vanaisa
  
Moderator
Lincoln Mark VIII 97a. "anti theft" ei tule maha
Oleks sul ka naine üsna rikkis, kui terve talve oleksid lasknud tal väljas külmetada :D
25.03.2020 at 21:38
AL65
  
Lincoln Mark VIII 97a. "anti theft" ei tule maha
Naist olen ma ikka talve jooksul vahepeal kööki sooja ka lasknud... paistab pealtnäha taltsas... ja suppi tuleb ka aegajalt

Aga jätkuks... jälle käivitada proovisin ja hakkas vilgutama anti thefti, keerasin tuled peale ja jälle jonksus :D. No see selleks, juba harjub, aga uus mure esituledega, eelmiselaastal sai taastatud ja poleeritud ja lakitud ja siis ette liimitud, mingil ajal tekkis klaasi taha kondents, esialgu mõtlesin, et nomisiganes. täna rookisin tuled eest ja kangutasin klaasi(plastikut) tule küljest lahti, no et näha kust lekib või nii, ja täitsa lopelt tulid klaasid eest ära ja niiskust oli liimi vahel. mäletan, et originaalliimi pidin suisa auruga aitama, et lahti tuleks. Seega küsimus, mis oleks kogemuspõhine esitule kokkuliimimise pläust mis poole aastaga lahti ei tuleks. Seni kasutasin würthi liim tihendit, paistab, et pole selle jaoks sobiv

No ja kui juba jutuks läks siis kas kellegil on üle tagaakna all paiknevat võimendiplokki, oma läks rikki ja teeb mingit lolli mõminat ainult.
26.03.2020 at 23:06 1 edit. Last edited 26.03.2020 at 23:07 by AL65
desiderii
 
Lincoln Mark VIII 97a. "anti theft" ei tule maha
Huvitav, ma kogesin oma 97 MarkVIII-ga hiljuti sarnast probleemi, kus auto suri järsku välja, ning käivitamise katsetamisel vilgutas anti-theft tulukest kiiresti. Kummalisel kombel juhtus see, kui olin oma auto ümberkeeramiseks korraks ajanud ühe musta sama põlvkonna MarkVIII kõrvale. Täpselt ei tea, mis läks valesti ja mida keskluku jms nuppudega tehtud sai, aga vähem kui minut sai leiutatud ja siis oli taas kõik korras.

____________________________
kirjanik
97' Expedition, unistuste auto.
ex 94' Seville STS
ex 97' Mark VIII
08.05.2020 at 19:55
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Lincoln Mark VIII 97a. "anti theft" ei tule maha  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.