register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : PALUN ABI! Firebird 1994 tagumiste piduriklotside/ketaste vahetus  
Poster Message
Alabama
PALUN ABI! Firebird 1994 tagumiste piduriklotside/ketaste vahetus
Palun abi, kes oskaks võimalikult lihtlabaselt mulle selgeks teha, kuidas ma Firebirdilt tagumised kettad kätte saan.
Sai proovitud - käsi katki ja oligi jokk. Sama targalt kokku tagasi
Probleem selles, et pidurisuppordi ülemise poldi lased lahti, ilus kena....aga alumine on nii peidus kui peidus...seal käsipiduri kronstein ka ja ligi saada pea võimatu...
kas tuleks käsipiduri tross lahti ühendada, samuti ära võtta see raske ümar klots ka, mis seal läheduses on ja ka sama polt, kus ümmargune klots kinni on lahti päästa...ühesõnaga esimesed on imelihtsad, aga tagumised on ikka tükk tegemist....

No file was uploaded.


____________________________
1995 Pontiac Firebird 3.4L
21.07.2020 at 16:43
kaedoo
 
PALUN ABI! Firebird 1994 tagumiste piduriklotside/ketaste vahetus
quote:
Alabama: Palun abi, kes oskaks võimalikult lihtlabaselt mulle selgeks teha, kuidas ma Firebirdilt tagumised kettad kätte saan.
Sai proovitud - käsi katki ja oligi jokk. Sama targalt kokku tagasi
Probleem selles, et pidurisuppordi ülemise poldi lased lahti, ilus kena....aga alumine on nii peidus kui peidus...seal käsipiduri kronstein ka ja ligi saada pea võimatu...
kas tuleks käsipiduri tross lahti ühendada, samuti ära võtta see raske ümar klots ka, mis seal läheduses on ja ka sama polt, kus ümmargune klots kinni on lahti päästa...ühesõnaga esimesed on imelihtsad, aga tagumised on ikka tükk tegemist....

No file was uploaded.

https://ls1tech.com/how-tos/a/camaro-and-firebird-how-to-replace-brake-pads-calipers-rotors-420787
21.07.2020 at 18:20
Alabama
PALUN ABI! Firebird 1994 tagumiste piduriklotside/ketaste vahetus
See link vist räägib esimestest, ma tagumistega hädas.
Peaks lihtne olema iseenesest, aga käsipiduri kronsa jääb jalgu, kas on häid viise sellest mööda pääsemiseks...?

____________________________
1995 Pontiac Firebird 3.4L
21.07.2020 at 00:00
kaedoo
 
PALUN ABI! Firebird 1994 tagumiste piduriklotside/ketaste vahetus
Kui kerid artikli lõpuni on lingid muudele toimetustele.
22.07.2020 at 10:46
Alabama
PALUN ABI! Firebird 1994 tagumiste piduriklotside/ketaste vahetus
Töö tehtud. Tegelikkuses väga lihtne ettevõtmine, kaks polti lahti ja kogu support koos raamiga tuleb ketta ümbert maha. Ka klotse on võimalik sealt vahelt ära katkuda.
Minu tundide pikkuseks veninud viga oli, et tahtsin näha, kas kogu süsteem toimib ja suppordi alumine polt on käsipiduri konstruktsiooni ning tolle vedru taga peidus seega kiskusin kõik lahti ent see vedru, mis seda käsipudurisüsteemi seal koos hoiab on väga jäik ja tagasi panna on ikka väga ebameeldib kui just vinget tööriistakuuri ei ole, millega nagu muuseas pigistad vedru kokku ja paned tagasi..pigem ei ole seal vastavat ruumigi.... seega mitte kunagi enam näppida. Teisel pool olin targem ja seda vedru kannatab natuke ka seal ülespoole tõmmata, siis saab TORX võtmega suppordi alumisele poldile ligi (mõõtu ei mäleta. Marukõvasti on kinni ka muidugi.
See jutt ilmselt läheb Firebirdidele 1993-1997.


____________________________
1995 Pontiac Firebird 3.4L
25.07.2020 at 19:13
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : PALUN ABI! Firebird 1994 tagumiste piduriklotside/ketaste vahetus  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.