register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chevy caprice classic stw 1986   1 2  
Poster Message
madis
Chevy caprice classic stw 1986
Mul on soovitus selle vanakooli raadioga.

Tõmba see välja ja vii mõnele vana helitehnikaga tegelevale vandile - mõned konded oleks mõistlik välja vahetada enne kui need lekkima hakkavad ning sisu ära rikuvad.

Mingi 50 kuni 100 eurine lugu aga pärast on sound parem ja süda rahul !
19.08.2022 at 11:23
mis-w2rk-on
Chevy caprice classic stw 1986
See raadio kahjuks ei tööta ja ega raadiot ei igatse ka. Muusikat mängivad paugutorud kõhu all. Aga üürikeseks jäi see sõidurõõm, täna haapsallu minnes sain kilomeetri sõita ja hakkas podistama ning paukuma. Käivitades peksab karpasse nagu süüde oleks 180° vale. Tundub, et murdis nuka tifti ära
21.08.2022 at 16:10
mis-w2rk-on
Chevy caprice classic stw 1986
Leidsin pisut aega, et probleemi otsida ja noh, leidsin, jaaaaa pekkis on pehmelt öeldes. Nuka pealt jagaja tigu läind. Seega uut nukka vaja. Keegi hea inimene võiks mulle kuskilt comp cams-i thumper nuka välja ajada, nende enda lehel on oldsu nukkadega suht kehva seis, enamus häid nukkasi on out of stock


28.08.2022 at 21:10
l6hmus
Chevy caprice classic stw 1986
Panid valest materjalist nuka ja jagaja hammakad kokku, et nii juhtus ?

____________________________
Valiant '69, Fox '79
28.08.2022 at 22:58
mis-w2rk-on
Chevy caprice classic stw 1986
Pole minu ehitatud mootor. Ehtaja väitis, et jagaja tellitud nuka järgi. Tundub, et süüdlane on liiga suur pikkilõtk jagajas
29.08.2022 at 09:18
mis-w2rk-on
Chevy caprice classic stw 1986
Niisiis, kõik pulkadeks kistud ja varuosa list koostatud. Mis siis juhtus? Juhtus see, mida ilmselt kõik flat tappet nuka kasutajad kardavad, break in läks pekki. Mootori ehitajal tuli meelde, et ta ei saanud alguses käima normaalselt, aga flat tappetil on esimesed 20 mintsa kriitiline, kui kohe käima ei saa ja pööret peale, sööb nuka ära ja nii ka juhtus minu mootoriga. Pooled nukad 5 sajandikku madalamad, kui teised, 12 tõukuril vask väljas ja kaks tõukurit pole ringi käinudki. Kõige müstilisem on kulumine, 0,480 tõusust oli järgi 0,356. Nii et fun. Tellin uuesti jupid ja lappan ise kokku, ning teen ise ka break in-i koos õlilisandi ja heavy duty diisel õliga. Pean ütlema, et suht valus on 1,5k maksnud mootorisse põhimõtteliselt kohe 500€ panna. Uueks nukaks tulen comp cams xe262h. Peaks vähe rohkem streetable olema oem turbiiniga
04.09.2022 at 22:22
mis-w2rk-on
Chevy caprice classic stw 1986


Mootor koos, break in tehtud ja edukalt, kõik tõukurid käivad isegi starteri peal ringi. Ainuke ärevust tekitav asjaolu on see, et comp cams nõuab kas malm või komposiit jagaja hammakat, aga mul on originaal teras ja malm hammakad on out of stock igal pool, kus olen vaadanud. Aga igatahes 200km sõidetud, töötab ideaalselt, väändekõver on päris mõnus ja tuleb välja, et mu tahhokas ei pane siiski villast, nüüd käib 6k suht vabalt, enne 4,8k kõlas nagu tekiks valvefloat


Originaal comp cams vs minginonamealyexpresscompcams

Tõukurid võtsid õlivanni



Hullasin veits kroom värviga

Break in tegin 15w40 poolsünt diisel õli ja comp lisandiga ja peale break in-i läks Mobil 5w30 poolsünt ja comp lisand. Break in tegin 23 minutit 2700 rpm, oleks kauem lasknud, aga kiskus veidi soojaks
25.09.2022 at 20:50
mis-w2rk-on
Chevy caprice classic stw 1986
https://youtube.com/shorts/qFUZRdjNO5U?feature=share
25.09.2022 at 21:07
mis-w2rk-on
Chevy caprice classic stw 1986



Kus juba on, sinna pidavat juurde tulema, mitte just väga ammu hõivasid mu hoovi pigem propellerimärgiga baierlased, aga nüüd võtab mikide toodang võimust ja baierlasi on järgi vaid üks ja sellegi omastas mu kallis kaasa, kui load sai. Uus sõber aastast 95, mootoriks 3,4 v6 ja manuaal kastiga. Milleks teda vaja oli - kurat seda teab. Mis temaga teen - kurat seda teab :D okei, hooldus, üv ja ilmselt dailyks



Sõbrad ootavad uude koju minekut, sain lõpuks endale oma pesa, aitab üürikatest ja mis peamine, majas on kanaliga garaaž ja garaazi otsas toake millest saab mu mancave :D
24.11.2022 at 14:21 1 edit. Last edited 24.11.2022 at 14:27 by mis-w2rk-on
mis-w2rk-on
Chevy caprice classic stw 1986


Kõik autod kodus. Camarol sai vahetatud lambdad, installitud katt, vahetatud tagumised rattalaagrid, simmerid, esimesed kettad ja klotsid ja tagumised klotsid. Üv-l tuli korduv, kuna parem tagumine pidur kehva, ilmselt vaja uuesti reguleerida, muu oli eeskujulik.



Väike veljemõte suveks, momo fxl-one sepis veljed, 19x8,5



Ja lihtsalt üks talvine pilt :D
12.12.2022 at 21:24
mis-w2rk-on
Chevy caprice classic stw 1986
Kevad läheneb mürinal ja aeg kultuurimaja ellu äratada. Viimane sõit läks törts nadilt, nimelt kiilus kinni tooreklapp ja gaasi andes lõi tagasi, mis omakorda puhus vahelt sisselaske tihendid, oh well, tellisin uued ja ühe soojaga ka karpale rebuild kit-i, malm hammakas peaks ka mingi hetk saabuma, lisaks jõudis minuni ka stage 2 shift kit, tänud Ardile Us Partsist ja Indrekule Tx service-st.
Camaro läbis üv ja kasutan dailyna :D


06.03.2023 at 15:51
mis-w2rk-on
Chevy caprice classic stw 1986
15.03.2023 at 18:45
mis-w2rk-on
Chevy caprice classic stw 1986



Pilt on ilus, aga kas ta just 20€ väärt on :D
20.03.2023 at 14:22
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chevy caprice classic stw 1986   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.