register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Varuosade ost : O: GMT900 mudelile varuosi  
Poster Message
maalo
O: GMT900 mudelile varuosi
Hei hei.

Keegi väga seda põlvkonda ei lammuta, kuid soov on nende asjade järgi -
1. mittelekkiv kliimaradikas (tean, et uus pole ka kallis, aga kui kellelgi seisab ja tahab vabaneda...)
2. 3.73 ülekandega esidiffer, mis ei undaks kaelast (ühtlase koormusega on ümin kõhu all)
3. 3.73 Posi tagasild, millel locker töötaks (minu omast on saanud lahtine differ, millel üks pooltelg natuke käib rohkem välja, kui teine ja roostes difrikaane poldid murduvad üksteise järel ära.)
4. Ja kui on üleliigsed käigukasti õlitorud, võtaks need ka. Enda omal mõlema toru painduv osa immitseb õrnalt. Kipub märjaks minema ikka. Rockauto tahab kahe 20 eurise toru eest 380 euri kokku. Mul on 2 toruga ilma lisajahutita süsteem.
5. Rooliõli jahuti.

Vb midagi on veel, mida ei turgata praegu, kui just Yukoni omaseid keretükke ei ole, aga eelnimetatud asjad on GMT900 ühesugused reeglina. (5.3 mootori puhul).

Asukoht mul Tartu. Head pakkumised võtan igal juhul vastu, ükskõik kus need ka poleks. Võib ka vastusooviga arveldada, kui rahaline väärtus jääb piiritlemata.
55608255
08.04.2021 at 22:48
tqhq.ee foorum : Varuosade ost : O: GMT900 mudelile varuosi  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.