register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Lõputu võitlus lollusega   .. 4 5 6 7 8 9 10 ..  
Poster Message
madis
Lõputu võitlus lollusega
Kui sa lükkad ümber valemi a=P/(v*m) siis saad kümme tonni või saab selle kes iganes sinu valikul.
Ümberlükkamine palun selgitada matemaatika ja füüsikakeeles ja paluks ilma argumentumiteta minu hominemi vastu :)

P.S. aga kui ei lükka kas mina saan siis ka midagi ?
27.07.2021 at 15:47 1 edit. Last edited 27.07.2021 at 15:47 by madis
v6sa
Lõputu võitlus lollusega
quote:
BlueStang:
...
aga kes siin kõhutundest rääkis, teemaks ikka seesama, et võimusus ei liiguta autot nagu siin teemas püütakse väita



Eeee...liigutab ikka, kuna võimsus on pöördemoment korda pöörlemissagedus. Seega, et autot liigutada, on meil vaja pöördemomenti ja ratta pöörlemisel saab sellest võimsuse arvutada. Samas pelk arvutatud gigavõimsus ei pruugi veel kiirendust tagada;)

Isand Madis siin väidab higipull otsa ees, et võimsus ja pöördemoment on kaks erinevat asja, mis pole õige. Need on sama ilmingu/fenomeni kaks väljendusviisi. Küll on väga õige tema poolt korduvalt sisse toksitud teoreetiline üldvalem. Ainult, et see ei määra veel auto kiirendust, vaid ainult maksimaalselt võimalikku;)
27.07.2021 at 20:39
v6sa
Lõputu võitlus lollusega
quote:
hrt6nis:
...
Googeldasin kaks erineva äärmuse näidet:

Honda S2000 ca 235 hp, 153 lb-ft / 6000 rpm
3 gen TPI fbody ca 235 hp, 330 lb-ft / 3200 rpm

Mõlemad sõidavad ca 14,5 veerand miili. Honda paarsada kilogrammi kergem. Võimsus sama, väände vahe rohkem kui kahekordne. Ülekannetega jõuab neil tagarattasse sama masina kiiruse puhul ilmselt samas suurusjärgus vääne.

Kui pidamine on hea siis Fbody eelis võiks olla madalal pöördel oleva momendi tõttu kohapealt parem minema saamine.
...


Pöördemomendi (või minu poolest, võimsuse - need on läbi pöörete seotud) kõveraid ka leidsid? Siiras huvi silmaringi avardada.

Mitu käiku on Hondal võimalik veerandmiili käigus ära kasutada ja mitu effkehal?

Praktikas hakkab veel piirama ka pöörlevate kehade mass (inerts) ja ratta maaspüsimist tagav vedrustuse geomeetria. Siin võiks õblukesel japsil olla eelis.
27.07.2021 at 20:50
BlueStang
 
Lõputu võitlus lollusega
quote:
madis: Kui sa lükkad ümber valemi a=P/(v*m) siis saad kümme tonni või saab selle kes iganes sinu valikul.
Ümberlükkamine palun selgitada matemaatika ja füüsikakeeles ja paluks ilma argumentumiteta minu hominemi vastu :)

P.S. aga kui ei lükka kas mina saan siis ka midagi ?

Tere, palun loe teksti korektsemalt - ma ei öelnud, et ma seda valemit ümber lükkan. Ma ütlesin selgelt, et näitan selle teoreetilise arvutusliku valemi nórgad kohad kiirendusauto liikumise rakenduslikuks arvutamsieks ;)

Minu panus on see sinu viimati suure suuga välja lubatud 10k, mis tuuleliikuri teemal välja viskasid, kui see liikuma peaks nagu ma oma "talupojatarkuses" algusest peale veendunud olin.
Sellest 10k väljanóudmisest ma siis loobun ja see läheks selle uue 10k-ga koos AnrdreeZ-i vóstlusauto arendamise fondi selgitusega -> Torque Headquarter liikmete pooolt.

Kas diil?


____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
28.07.2021 at 07:34 3 edits. Last edited 28.07.2021 at 07:47 by BlueStang
hrt6nis
 
Lõputu võitlus lollusega
Stock dyno graafikuid leiab netist mõlemale kuid põhiline vahe on et siiski et fbody lõpetab 5000 pöördel siis s2000 läheb 8500 pöördeni.

f-bodyl 3.23 ülekandega ja 3.08 esimese käiguga jõuab 9,9x vääne tagarattasse, siis S2000 on 5% väiksem ratas, 4,1 sild, 3,133 esimene käik ja veel lisa 1,2 ülekanne kastis teeb väände multiplikatsiooniks 16,3x. Siit ilmselt oleks juba edasi võimalik arvutada mis käiguga nad veerand miili lõpetavad.
Eks nad ülekannetega püüavad madalat otsa Hondal kompenseerida, kuid olles sõitnud TPI f-bodyga siis vaevalt et nad sellele ligilähedalegi jõuavad. Samas mine sa tea mis pöörde pealt nad S2000 puhul siduri lahti lasevad. Päris huvitav oleks muidugi nende mõlema masinaga järjest sõita.

28.07.2021 at 07:45
BlueStang
 
Lõputu võitlus lollusega
Hei, herr v6sa ja hrt6nis saboteerite siin juba minu Andreezi liikuri finantstoetusprojekti óigete vihjete poetamisega :) Ootame ikka enne ära, kui herr madis diili vastu vótab ja diili kaotamise korral lubab, et ebatäpset füüsikajuttu siin foorumis enam ei aja ja suunamudijat etendades foorumiliikmeid ei disorienteeri. Seda viimast vóin mina ka lubada, sest pole seda siianigi teinud.

____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
28.07.2021 at 07:54 6 edits. Last edited 28.07.2021 at 07:59 by BlueStang
BlueStang
 
Lõputu võitlus lollusega
Kuniks madis seal julgust kogub ma jutustan veel - seekord ühe muinasjutu/pooltóestisündinud loo/móistujutu.

Kunagi kaugel-kaugel ajal, kuldsetel 50-ndatel istusid tolleaja Aiku ja Pets, kohaliku MTJ (loe: masintraktorjaam) noored praktikandid pingil ja arutasid asja. Petsil oli küla ainus vórr ja nii ta seal istudes rääkis Aikuile, kuidas ta oma vórri silindripead ja kolvi viilis ning lópetas jutu lausega: "Kus ikka tuli Jóudu taha". Aiku, kes oli füüsikatunnis peamiselt aknast välja vaadanud ja ei teadnud óieti midagi asjast, vaid nagu oli midagi kuulnud, kiitis takka: "Jajah, Hobujóudu!" No Pets vaatas altkulmu, et mida see Aiku nüüd suust välja ajab, aga ei hakanud midagi ütlema - ikkagi sóber, ei hakka tühjast tüli tekitama.

Kahjuks see pink, millel nad istusid, oli kooli ja lasteaia lähedal ja nende ümber oli kogunenud palju kohalikke nagamanne, kes loomulikult pidasid kahte suuremat poissi nagu iidoliteks vói nii (neil ju ikkagi vórr jne). Ja kahjuks nad kuulsid seda móttevahetus pealt - eriti seda viimast. Noh, nagamannid läksid kóik laiali ja kiitsid Hobujóude kóigile oma sópradele ja need omakorda kóigile oma sópradele. Kui nagamannidel koolis füüsikatund tuli, siis need vähesed, kes juhuslikult aknast välja ei vaadanud loomulikult ei uskunud seda juttu, mida ópetaja rääkis vaid teadsid juba ammu, et vórri liigutavad Hobujóud.
Kui nagamannid suureks said, siis muidugi nad rääkisid lugu kóikvóimsast Hobujóust ka oma lastele ja need omakorda oma lastelastele jne. Móned nagamannidest said mingitel kahtlastel asjaoludel isegi füüsikaópetajateks ja rääkisid kunagi kuuldud juttu ka oma ópilastele. Ja nii juhtuski, et kunagi vaid paberil eksisteerinud Hobujóust sai nii vägev tegelane, kes tänapäeval paljude arvates liigutab lisaks vórridele ka kiirendusautosid. Ja nii ta elab siiamaani, kuni keegi uuesti selle Hobujóu kinni püüab ja Hobu Jóu küljest lahti raiub. Siis saab uuesti Jóud vórre, kiirendusautosid ja muid kehi edasi liigutada nagu ta seda ennemuistsest ajast alates teinud oli.

____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
28.07.2021 at 09:01 6 edits. Last edited 28.07.2021 at 11:01 by BlueStang
madis
Lõputu võitlus lollusega
quote:
BlueStang:
quote:
madis: Kui sa lükkad ümber valemi a=P/(v*m) siis saad kümme tonni või saab selle kes iganes sinu valikul.
Ümberlükkamine palun selgitada matemaatika ja füüsikakeeles ja paluks ilma argumentumiteta minu hominemi vastu :)

P.S. aga kui ei lükka kas mina saan siis ka midagi ?

Tere, palun loe teksti korektsemalt - ma ei öelnud, et ma seda valemit ümber lükkan. Ma ütlesin selgelt, et näitan selle teoreetilise arvutusliku valemi nórgad kohad kiirendusauto liikumise rakenduslikuks arvutamsieks ;)

Minu panus on see sinu viimati suure suuga välja lubatud 10k, mis tuuleliikuri teemal välja viskasid, kui see liikuma peaks nagu ma oma "talupojatarkuses" algusest peale veendunud olin.
Sellest 10k väljanóudmisest ma siis loobun ja see läheks selle uue 10k-ga koos AnrdreeZ-i vóstlusauto arendamise fondi selgitusega -> Torque Headquarter liikmete pooolt.

Kas diil?


Et siis kuidas ma selle seebi sealt vannist kinni peaks püüdma ? Sa seda 10k juttu ajad ka suvalises kontekstis, vanas teemas on ju kõik kirjas !

Aga ok, näita, kuidas kiirendusauto liikumise arvutamine võimsuskõvera järgi on selle valemi järgi "nõrk" või "vale". Paluks Newtoni moodi mitte nagu Juhan Smuul ;)

Ja palun too välja minu "ebatäpne füüsikajutt", seejuures viidates minu jutule mitte sinu hinnangule.
28.07.2021 at 09:04 1 edit. Last edited 28.07.2021 at 09:05 by madis
BlueStang
 
Lõputu võitlus lollusega
Kes nüüd Juhan Smuul on?
quote:
madis:
quote:


Et siis kuidas ma selle seebi sealt vannist kinni peaks püüdma ?



Aga cool, ainult palun ära ürita siin lisatingimusi sisse poetada (näita, kuidas kiirendusauto liikumise arvutamine võimsuskõvera järgi on selle valemi järgi "nõrk" või "vale"; too välja minu "ebatäpne füüsikajutt", seejuures viidates minu jutule mitte sinu hinnangule).

Jutt oli konkreetselt juba kirjas olevatest asjadest nagu ->1. autot ei liiguta mitte hobujóud vaid jóud 2. näitan selle teoreetilise arvutusliku valemi nórgad kohad kiirendusauto liikumise rakenduslikuks arvutamiseks.

Lahendaks veel selle mure, et kuidas AndreeZ fin-st ilma ei jääks, kui ma need asjad ära suudan tóestada, aga sa jälle ei taha makset sooritada. Kas saab näiteks tqhq arvele deposiidi avada, kuhu sa 20k peale kannad ja see sealt edasi läheb vói tagasi tuleb?

Kohtunikuks, kes pärast asja üle otsustab, kuhupoole raha kanda - ei saa olla ei mina ega sina vaid keegi kolmas, kelles peab enne alustamist veel ka kokku leppima.



____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
28.07.2021 at 09:20 4 edits. Last edited 28.07.2021 at 09:47 by BlueStang
madis
Lõputu võitlus lollusega
Kas sa füüsikani ka jõuad ?
28.07.2021 at 09:44
BlueStang
 
Lõputu võitlus lollusega
no küll ma jóuan, kui sa kande ära teed - ega ma ju ometi enne pihta ei hakka teatud póhjustel, kui kanne tehtud ja kohtunik otustatud

____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
28.07.2021 at 09:49
madis
Lõputu võitlus lollusega
MOTT
28.07.2021 at 10:04
BlueStang
 
Lõputu võitlus lollusega
quote:
madis: MOTT
Ee mis MOTT - kas hakkasid kartma vói pole lubatud raha välja käia?

Ahjaa - kuniks madis seal sisekaemusega tegeleb ja deposiidi avamise julgeb ära otsustada.

Foorumikaaslastele luban, kui mingil üllatuslikul póhjusel peaksin oma tulevastes selgitustes alla jääma, siis ei vóta edaspidi foorumis mitte kunagi, mitte mingis teemas sóna ja üldse vóivad moded minu kasutaja ja kogu postituste ajaloo ära kustutada siit.

Seda vóiks madis ka lubada, kui ta nüüd kokkuleppe järgselt diilist loobub.

____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
28.07.2021 at 10:19 5 edits. Last edited 28.07.2021 at 10:54 by BlueStang
mrtn
Lõputu võitlus lollusega
Te olete langeva testosterooninivoo tingimustes täitsa lolliks läinud vä?
28.07.2021 at 10:59
max
Lõputu võitlus lollusega
Moded, ärge palun teemat lukku pange - kui on vähemalt üks selline pasunasse andmise teema, siis on kõik ülejäänud teemad palju puhtamad ja asjalikumad.
28.07.2021 at 11:59
BlueStang
 
Lõputu võitlus lollusega
quote:
mrtn: Te olete langeva testosterooninivoo tingimustes täitsa lolliks läinud vä?

khm, no eks iseseisva Eesti esimene vehklemise olümpiakuld vist mójub...
tagantjärgi ónnitlused kulla puhul siis kóigile :)

____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
28.07.2021 at 12:01 1 edit. Last edited 28.07.2021 at 12:03 by BlueStang
madis
Lõputu võitlus lollusega
Mina ei taha pasunasse anda, see on blue soolo. Lukku pole vaja panna aga hirmsasti ootaks seda füüsikat Bluelt. Jätaks äkki kõrvale mingid isiklikud teemad, eriti olukorras kus personaalselt me teineteist isegi ei tunne ega tereta.

Mis puudutab diili siis see on ju lihtne:

Mina toon 300+ aastat vana valemi et a=P/(mv)
Blue ütleb et see päris nii pole, ta võib tõestada. Aga selleks et tõestada pean ma.. hmm ????? 10k deponeerima kuhugi ???

Mina väidan et tõestust pole olemaski, sest muidu me saaks seda ju lugeda siit.

Nii et, paluks jätta mingid absurdsed isiklikud rünnakud ja keskenduda tehnikale.
28.07.2021 at 14:05
BlueStang
 
Lõputu võitlus lollusega
quote:
madis:
Nii et, paluks jätta mingid absurdsed isiklikud rünnakud ja keskenduda tehnikale.

Sellega olen 100% nóus - kes foorumi ajalugu vaatab, see näeb, et herr madis absurdsete isiklike rünnakutega ongi alustanud.

Teiseks pole see kuidagi minu soolo vaid justnimelt herr madise soolo rahvahariduse raskel teel nagu ta seda ise mainib, muidu poleks ta seda teemat siin üldse ilmselt avanudki:
(ainult ma pole sugugi kindel, et selle haridustöö tulemusel rahva haritus paraneb)
quote:
madis:
quote:


Jätkan rasket tööd rahvahariduse vallas :)



näidatud valemi osas ma ei väida, nagu herr madis nüüd püüab asja keerata, et see päris nii pole vaid seda (nagu ka ülevalpool mustvalgel kirjas), et näitan selle teoreetilise arvutusliku valemi nórgad kohad kiirendusauto liikumise rakenduslikuks arvutamiseks

kas tóestus on olemas, see selgub kohtuniku otsusel, kui see siia minu poolt kirja saab

tóestuse attempt saab kirja kui herr madis on deponeerinud mitte 10k vaid 20k nagu varasem jutt oli (sealhulgas siis vana suupruukimise maksmata vólg ja uus 10k vastutamaks oma raske rahvahariduse töö óigsuse eest st kas julgeb "put the money where his mouth is" ja mitte ilma tagajärgedeta siin jätkuvalt disorienteerida foorumiliikmeid




____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
28.07.2021 at 15:10 3 edits. Last edited 28.07.2021 at 15:12 by BlueStang
madis
Lõputu võitlus lollusega
Okei, ju siis mina alustasin isiklike rünnakutega. Viiteid ei suuda leida aga SEE POLE FOORUMI TEEMA !!!

Kas nüüd jõuame füüsikani ?
28.07.2021 at 15:14
BlueStang
 
Lõputu võitlus lollusega
Kas jóuad deponeerimiseni?

____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
28.07.2021 at 15:34
madis
Lõputu võitlus lollusega
Ehk siis sa ei tõesta oma minu hinnangul alusetut väidet enne kui ma 10k kuhugi arvele panen ?
28.07.2021 at 15:43
BlueStang
 
Lõputu võitlus lollusega
jätkuv häma - 20k oli jutt
enne ei saa, sest muidu kordub ajalugu ja Andreezi autoni ei pruugi lubatud fin jóuda ka juhul, kui kohtunk otsustab, et minu kirjapandul on alust

foorumiliikmetele: palun ärge saage valesti aru, mul pole siin mitte mingit isiklikku huvi - oluline on, et ennast rahvaharijaks tituleeriv isik siin ilma vastutuseta mingit disorienteerivat häma ei käi ajamas

kui selgub, et minu kirjapandul ei ole alust, siis saab madis oma depo tagasi - ei tohiks mingit stressi olla, kui oma külvatava rahvahariduse õigsuses veendunud ollakse - nii lihtne ongi

____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
28.07.2021 at 16:53 1 edit. Last edited 28.07.2021 at 17:01 by BlueStang
peep
 
Moderator
Lõputu võitlus lollusega
Volla saate kokku ja teete mõned õlled ? Ikkagi juba 20 aastat omavahel foorumis mõtteid ja arvamusi vahetatud, oleks mida meenutada. :)
28.07.2021 at 17:36 1 edit. Last edited 28.07.2021 at 17:36 by peep (Moderator)
madis
Lõputu võitlus lollusega
Ma võtan jutu siis kokku.

Minu viidatud valem on õige. (See on 300+ aastat vana teadmine)

Sinu jutt on bullshit. Ja sinu pidevad isiklikud rünnakud minu vastu ja absurdne jutt 20k deponeerimisest varjab halvasti seda et selle jutu kinnituseks on sul null valemit.
Ega ei saagi rohkem olla, klassikalist füüsikat ümber ei lükka.

Või ikka tuleb mõni valem ? See on tehnikafoorum, mitte mingi handotõnumaa portaal.

Ja kui sa ennast viisakaks inimeseks pead siis ole kena ja viita, mis sorti "häma" siin teemas ma ajanud olen ? Viidet paluks.
28.07.2021 at 17:47
BlueStang
 
Lõputu võitlus lollusega
no näiteks kasvõi see:
quote:
madis:
BOHICA !

Meil siin need vaidlused juba kõik ära peetud aga mingi tegelane peab oluliseks ikka vahtu lüüa ja inimesi lollimaks teha.

Kiirendus ajahetkel sõltub mootori võimsusest mida ta ajahetkel eraldab. Punkt. Kõik. Kurat see on vist 200-300 aastat vana teema juba !

Nagu enne 300t aastat vói vóimsuse termini väljamõtlemist JW poolt kehade kiirendust ei eksisteerinud ja poleks siis nagu pöördemomenti ka saanud olla, kui see vóimsusest sõltuks. Käesoleva foorumi nimel on nagu vähe palju sellise postitusega avalikku ajakirjandust selliselt trollida. Vähe piinlik nagu.
Ja muidugi ka see häma, nagu oleks see teema siin foorumis kunagi kuidagi lõpuni räägitud ja kõik olid nõus, et ongi nii - hobujóud on primaarne ja pöördemoment sekundaarne.
Ja jah, muidugi siin on tehnikafoorum, aga mitte elektroonikafoorum... ;)
Õeldakse, et: Räägi, kui tead - aga kui ainult arvad teadvat, siis äkki ei peaks?
Kehtib samamoodi ka minu kohta loomulikult.

Julge ära deponeerida ja füüsikat hakkab tulema ja seal lõpus on M. o. t. t.
Kui see M.o.t.t. saab kohtunku arvates ebaveenev, siis loomulikult depo tagastub, vastasel korral liigub edasi tqhq toetusena kiirendusspordi arendamiseks varesemalt mainitud suunas.

Aga õlut võiks võtta küll, samas see ei tähenda, et siin foorumis peaks selle teema lõpetama ja leppima sellega, et keegi ennast rahvahariduse edendajaks tituleerides pöördemomendi olulisust eksitavalt vähetähtsustab.

Või modede arvates nagu peaks sellega leppima?
Siis vist olen valesse foorumisse sattunud või on foorum võimsuse poolt vargsi üle võetud juba...
Äkki siis muudaks juba foorumi nime ka ära Power Headquarter pwhq.ee vms - muidu pakend praegu eksitav vähe... Tarbijakaitse võib trahvi teha äkki.






____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
28.07.2021 at 19:41 6 edits. Last edited 28.07.2021 at 19:54 by BlueStang
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Lõputu võitlus lollusega   .. 4 5 6 7 8 9 10 ..  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.