register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Lõputu võitlus lollusega   .. 6 7 8 9 10 11 12 ..  
Poster Message
madis
Lõputu võitlus lollusega
Mõttetu demagoogia, sul pole lihtsalt mingit tõestust ja sa mingil põhjusel ei taha seda tunnistada.
Lihtsalt nokid siin minu kallal, selle asemel et sisuliselt vastata.
30.07.2021 at 14:03
BlueStang
 
Lõputu võitlus lollusega
ei ma siin teen ettevalmistusi, hetkel valan óli ajju, nagu kunagi soovitasid

quote:
madis: Blue, sa vala õli endale ajju ...


niipalju siis nokkimisest

____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
30.07.2021 at 15:24
madis
Lõputu võitlus lollusega
Eks siis ootame mis valemitega sa välja tuled.
30.07.2021 at 17:17
BlueStang
 
Lõputu võitlus lollusega
ära oota midagi vaid ütle nüüd selge kõlava häälega välja, niiet kõik kuulevad, kas esimene lubatud ja juba võlas olev 10k ja nüüd see uus 10k hakkavad liikuma, kui peaks sellime ime juhtuma ja kõhutunne jälle midagi sinu jaoks uut ära tõestab...

mul nüüd ainult copy paste jäänud valemitega, sinu taga ootame

____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
30.07.2021 at 17:31 1 edit. Last edited 30.07.2021 at 23:56 by BlueStang
madis
Lõputu võitlus lollusega
Kopipaste siis kõigepealt see jutt kus ma sulle 10k lubasin anda.

Seda teist kopipastet, kus sa füüsika ümber lükkad, seda me jääme niikuinii igavesti ootama.
30.07.2021 at 17:34
Vanaisa
  
Moderator
Lõputu võitlus lollusega
Ausõna, niipalju kui mulle ka antud vaidlust meeldib jälgida, aitab küll sellest plämast.
Minge konkreetseks või arutlege omavahelisi pingeid oamavahel, mitte siin.

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
30.07.2021 at 17:39
madis
Lõputu võitlus lollusega
Ma piirdun edaspidi füüsikaga ja kasutan vaidlemiseks valemeid. Selle pideva isikliku ründamise võiks ära lõpetada ammu juba.

Nii et ootame siis valemeid.
30.07.2021 at 17:53
BlueStang
 
Lõputu võitlus lollusega
quote:
madis: Ma piirdun edaspidi füüsikaga ja kasutan vaidlemiseks valemeid. Selle pideva isikliku ründamise võiks ära lõpetada ammu juba.

Nii et ootame siis valemeid.

No loodame siis, et vähemalt see Sinu lubadus peab.

Muidu oli siin foorumis alati nii, et kui keegi asjadest õigesti aru saav foorumiliige julges herr madise jagatava rahvahariduse kahtluse alla seada ja oponeerida, siis viisid sa selle korrektsete argumentide puudumisel kohe isiklikule tasemele oma arrogantsete solvavate märkustega.

Kui see nii ka jääb, siis on minu senine ponnistus vähemalt mingit vilja kandnud ja foorumi tehnilised arutelud saavad korrektsemad;)

peace:)



____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
30.07.2021 at 21:09 1 edit. Last edited 30.07.2021 at 21:09 by BlueStang
madis
Lõputu võitlus lollusega
Kopipaste oma tõestus nüüd siia, aitab sellest printsessimängimisest.
30.07.2021 at 21:59
Valmet
 
Lõputu võitlus lollusega
Mina arvan, et Madis on kõige targem. Mina paneks selle teema nimeks "madis".

____________________________
Wagoneer`79 (Valmet powered)
Wagoneer`76
30.07.2021 at 22:41
v6sa
Lõputu võitlus lollusega
Ega vastu vaielda on raske, kuivõrd teooriat (ja demagoogiat) valdab tõesti hästi. Selgelt nähtus!
31.07.2021 at 07:46
madis
Lõputu võitlus lollusega
See teema võiks olla ikka füüsikast ja mina tahan alati silmaringi laiendada - eriti uute ja "dogmasid ümberlükkavate" tõestustega. Ootan väga millal Blue selle kopipaste lõpuks teeb.
31.07.2021 at 10:13
BlueStang
 
Lõputu võitlus lollusega
quote:
madis: Kopipaste oma tõestus nüüd siia, aitab sellest printsessimängimisest.

ära ole pinges, relax, stress pole tervisele hea - ma üldiselt tasuta tööd ei tee eriti nädalavahetusel ja pealegi pole ma sulle midagi võlgu, kuna lubatud fin-i ilmselgelt näha ei ole.

valemitega jätkan millalgi asjakohasemas teemas, aga siinses valedel põhjustel algatatud pseudoteemas võtan vabaduse teemapealkirjas näidatud tegevusega erinevas vormis edasi tegeleda




____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
31.07.2021 at 11:31
madis
Lõputu võitlus lollusega
Ühesõnaga, pole sul mingeid valemeid ja paugud niisama. Oleks võinud ju varem seda öelda, mitte päevade kaupa vingerdada.
31.07.2021 at 12:07
BlueStang
 
Lõputu võitlus lollusega


____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
31.07.2021 at 12:38 1 edit. Last edited 31.07.2021 at 13:12 by BlueStang
viplala
Lõputu võitlus lollusega
quote:
madis:
quote:
viplala: Mnjaa, siinkohal on Blue'l siiski õigus. See igiliikur hakkas liikuma koos tõestustega ja madis pakkus 10k eeldades vaidluses, et see igiliikur ei tööta ja on vastuolus teooriaga. Poliitilise tähenärimise taustal, pakkus madis 10k nii, et sõnadest saab lugeda välja ükskõik mida, kuid olenemata kõigest sellest juriidilisest lähenemisest, madise mõte jääb siiski algkontekstis samaks... Samas, silmas tuleks pidada ka naljakat tõsiasja mis tundub uskumatuna 10k euri taustal... madis pakkus summa selgesõnaliselt Eesti kroonides, mis tänase seisuga on... nu ütleme, et üsna poogen maksta kui maksmiseks peaks minema, või siis juriidilises keeles, ongi võimalik maksta rahas mida enam ei eksisteeri :)

Äkki ma olen pea peale kukkunud aga viita nüüd siis kuskohas ma seda pakkusin ?

Nii tõesti kui tõesti, pean endale tuhka pähe raputama, sest sa pole Bluele pakkunud seda summat. (kuradi tänapäevane kiire, diagonaalis, pealiskaudne info lugemine)
Sa pakkusid seda summat Jesperile. Kontekst jääb samaks koos su pakkumisega, sest sa pakkusid seda konkreetset nn. igiliikurit arvustades, eeldades näidet samale liikurile millest jutt käis. Kuid jah, blue on mängust väljas oma nõudmisega 10k peale ja mina põlen valesüüdistusega põrgus:)

madis
Füüsika küsimused ja vastused
Jesper, teeme asja lihtsaks:
Oletame et mina usun "valemeid ja teooriaid" ja olen psiko.
Kui sa tood mulle ühe näite, mille korral ei saa rakendada "teooriat" vaid "tervet mõistust" ja kõhutunnet, siis ma annan sulle 10 000,- Eesti krooni sulas.
31.07.2021 at 23:13
Jesper
 
Lõputu võitlus lollusega
A votvot, mäletasin ka seda setupi kuhugi sinnapoole, aga kuna vanade vaidlusteemade läbi lugemine on hirmus ajaraisk, siis ei viitsinud mälu värskendada.

Anoh mina mingitele summadele ei pretendeeri, sest esiteks džentelmenid omavahel rahas ei arvelda ja teiseks on minu 3-4 helgema hetke vastu madisel nii palju kordi õigus olnud, et see ei ole isegi mitte naljakas.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
01.08.2021 at 05:45
madis
Lõputu võitlus lollusega

Ja see väide kehtib edasi - täpsustan et kui keegi näitab mingit mehhanismust, mida füüsika kuidagi ei seleta aga kõhutunne seletab ja see mehhanismus TÖÖTAB KA siis 10k jne pole üldse mingi kulu ega preemia. Neid igiliikureid on terve nett täis, mul oli vanasti iga aasta 1-2 kontakti kes soovisid neid TOOTMA hakata aga miskipärast ei jõudnud nad kunagi töötava protoga kohale :(
Propelleriga tuulekäru on selles mõttes hea vigur, et esialgu on seda füüsikaliselt kole raske seletada aga kui poindile pihta saad - siis enam mitte.

01.08.2021 at 11:13
Pedaal
Lõputu võitlus lollusega
Vaidlus
Kes lollidega vaidleb,
on ise sama loll,

kes tarkadega vaidleb,
on veelgi lollim loll,

seepärast annab alla,
kes kõige vähem loll

ja selle pärast võitjaks
jääb kõige lollim loll.

Allikas: Luulekogu “Oli kevad, oli suvi” (1992)
Hando Runnel
01.08.2021 at 19:51
madis
Lõputu võitlus lollusega
Teadmiste jagamine ei ole minu arvates vaidlus ja foorumi üks põhilisi olemusi ongi esitada küsimusi, jagada selgitusi ja teadmisi.
Bitchimine on vabatahtlik ja minu arvates ebavajalik.

Muuseas, Runneli luuletusest võiks järeldada et Hawking on üks suurimaid lolle, kuna tema teooriad mustadest aukudest on peale aastakümnepikkuseid vaidlusi pigem õigeks osutunud.
Muidugi need vaidlused käisid sellise matemaatika abil et seda ei oskaks ette lugeda, rääkimata süviti mõistmisest. Aga jagati ka kihlvedusid, vist mingite Penthouse aastatellimuste peale.
01.08.2021 at 21:01
viplala
Lõputu võitlus lollusega
quote:
madis:

Muuseas, Runneli luuletusest võiks järeldada et Hawking on üks suurimaid lolle, kuna tema teooriad mustadest aukudest on peale aastakümnepikkuseid vaidlusi pigem õigeks osutunud.

Defineeri 'pigem õigeks osutunud'.
01.08.2021 at 01:05
BlueStang
 
Lõputu võitlus lollusega
mótlesin küll, et siin teemas enam teema sihtotstarbelisel eesmärgil sóna ei vóta - selle märgiks oli varasem tühi postitus - aga, ... no c'mon;

quote:
madis: ...võiks järeldada et Hawking on üks suurimaid lolle, ...

yeah, right - now I get it

mingid isehakanud Hawkinsid kasutavad siin foorumis abstraktse teoreetilise füüsika lähtekohti (kus tóepoolest pole uue teadmise väljatöötamiseks enam oluline füüsikaliste protsesside póhjus tagajärg printsiip) ja gamblivad siin enese naba imetledes ning ilmselt tunnevad teatud rahuldust, kui on suutnud piisavalt segadust tekitada

ehket selge on ka, et kui palju me siin rakendusfüüsika tasandil asju ära ei tóesta - 20k väljakäimise vältimiseks ütleb mees päeva lópuks midagi sellist:
abstraktse matemaatilis-teoreetilise füüsikafilosoofia kohaselt oleneb kóik taustsüsteemidest, seega see teie kiirendusauto ei liigu tegelikult üldse, see liikumine on tühine vórreldes Maa liikumisega Universumi suhtes vms...


ma olen ka teor. füüsika distsipliini läbinud lisaks teor. mehaanika, tóenäosuse ja kórgema mat.-le, aga see ei tähenda, hakkaksin siin foorumis peamiselt vajaminevat olemasolevat rakendusfüüsikalist teadmist kuidagi teisejärguliselt käsitlema, ka kunagine rakendusfüüsika professor tegi alati loengu alguses märkuse - ma ei tea, mis udu teile seal teooriates jälle aeti, aga nüüd räägime, kuidas asjad maa peal tegelikult käivad :)

sama teema on igapäevane ka masinaehituses - isehakanud Hawkinsid leiutavad midagi eelprojekteerimise ja feasibility study faasides ja siis pärast imestavad, et seadme tegelik performance study-le alla jääb, detailprojekteerimise faasis tómmatakse need isehakanud Hawkinsid üldiselt maapeale tagasi...

to viplala: btw, kui seda 10k asja seal tuuleliikuri teemas edasi lugeda, siis näed, et ma vótsin selle väljakutse peale Jesperile pakkumist vastu ja madis kinnitas seda omalt poolt tollal ja kinnitas seda ka paar postitust tagasi, niiet selles osas on kóik minu poolt korrekte - nii juriidiliselt, kui ka sisuliselt
to jesper: mittedzentelmeniks ei saaks ka mind pidada, sest esiteks algselt ma ei küsinud seda, see pakuti väljakutseks välja, mille ma vastu vótsin ja teiseks - ka mina ei arveldanuks rahas ega soovinuks seda endale vaid see summa oleks läinud depolt otse ilma minu kontot läbimata kiirendusspordi toetuseks nii nagu jutt oli



____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
02.08.2021 at 16:21 4 edits. Last edited 03.08.2021 at 09:54 by BlueStang
madis
Lõputu võitlus lollusega
Ükskõik millest ainult mitte füüsikast. Ainult mölised mu isiku kallal ;)
02.08.2021 at 16:38
Vanapagan
 
Lõputu võitlus lollusega
Küll on hea loll olla, ega ise ju sellest aru ei saa. Aga ärge seda lõputut võitlust lollusega ära küll lõpetage sest see kes nüüd lollide võistlusel ka teiseks jääb peab ikka üks eriline loll olema.

____________________________
Smart CDI 0.8 30kW
02.08.2021 at 18:59
BlueStang
 
Lõputu võitlus lollusega
ok, aga ainus lahendus, mis vóimsuse Hawkinsitele peale läheks oleks siis see:

Kuna ainus valem, mis neile sobib on a=P/(m*v) ja kiirendusauto liikumine on tühine vórreldes Maa liikumisega Universumi suhtes, siis kiirus v läheneb lópmatult 0-le ehk siis:

lim (P/(m*v)) = lim (1/(m*v))*P) = 1/(m*v) lim P=1/(m*0)*P
v->0_________v->0____________v->0___________________

kuna näeme, et ka kiirendusauto mass muutub tühiseks vórreldes Maa liikumisega Universumi suhtes ja 0-ga jagada ei saa siis:

1/0*P => P ehket:

Universumikóiksuse avarustes

a=P ja samamoodi siis P=a ehk

Universumis VÒIMSUS ongi KIIRENDUS

Kas nüüd on nagu ok Hawkinsonide jaoks? :rolleyes


No nüüd küll out siit teemast.

____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
02.08.2021 at 19:21 12 edits. Last edited 03.08.2021 at 09:57 by BlueStang
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Lõputu võitlus lollusega   .. 6 7 8 9 10 11 12 ..  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.