register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Varuosade müük : M: 1989.a Chevrolet Caprice Classic STW varuosadeks.  
Poster Message
PhilipJFry
 
M: 1989.a Chevrolet Caprice Classic STW varuosadeks.
Nii, panen enda valgukese myyki - varuosadeks. Auto on hetkel komplektne, k6ik pudinad-vidinad on alles. Maale s6itsin temaga ise ehk siis on toimiv isend. V2lja v6tan salongi (v.a. esimene diivan). Asemele on pakkuda v2hem komplektne Oldsmobile Custom Cruiser STW salong - puudu on keskmine ja tagumine istmerida ja tagumise istmerea kate (v6i noh, minul oli sinna pandud vineer). Kui l2heb auto hullemaks osandamiseks, siis ma v6tan sealt maha juhtmestiku. Hetkel on VIN ja numbrim2rgid autost eraldi, kuid olemas ehk siis dokumendid on korras. Tehnilise poole pealt: mootoriks on Oldsu 307 + Quadrajet 4 l66rine CCC juhtimisega karburaator, k2igukastiks on TH200-4R.

Tean, et tegu on ameerika autode foorumiga ja siin ei tolereerita teistes maades toodetud s6idukite myyki, seega 2rge selle j2rgneva 22rem2rkuse peale mind t2itsa maha l88ge. Kuid kui kellelgi on huvi v6i kui kellegi tuttav tunneb huvi, siis mul on pakkuda projektiks Datsun 100A-d, mis on p2rit 1974.a. Mootoril on kapremont tehtud, k2igukast on hoolduse saanud, salong on korralik, kere tahab keevitamist ja tegemist. On dokumentidega.

Kui miskit pakub huvi, siis v6ib mulle helistada, kirjutada v6i joonistada: 5 kuus 4 viis 4 yks 5 seitse; kusti[punkt]stewe[punkt]kao[at]gmail[punkt]com

____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
30.11.2021 at 02:39
tqhq.ee foorum : Varuosade müük : M: 1989.a Chevrolet Caprice Classic STW varuosadeks.  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.