register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : AB 2022   1 2 3  
Poster Message
TTUUL
AB 2022
quote:
monts:

Asukohta vahetada pole meil kindlasti plaanis, selle võin kohe ära öelda :)

Igatahes toetame, igatahes. :beer

____________________________
XJ ´91, 136KW AMC242, AW4, NP 242, ..... EX
ZJ ´95, 135KW AMC242+LPG II, 42RE, NP 242, .....
Tahoe ´98, 190KW Vortec 5700 L31,4L60-E , NVG246, ..... small block ja suurem ratas.
ZJ ´96, 131KW AMC242, 42RE, NP 242, ..... teatri seades.
17.08.2022 at 23:58
Vince
AB 2022
quote:
Kahju kuulda, et kellegi lapsed nohuseks jäid. Pannud siis lapsed vastavalt ilmale riidesse :D

quote:
Meie peame ka ju igasugu teenuste jm ürituse toimimiseks vajaliku eest maksma, midagi ei tule tasuta ega poolmuidu.
Äkki peaks vastavalt majanduslikule olukorrale vähem kulutama?
Mis ma siin silmas pidasin, on tegelikult see, et ei maksa ikka endal nina nii püsti ajada selliste vastustega, see ei ole viisakas.
18.08.2022 at 08:10
A-Berg
  
AB 2022
quote:
TTUUL:
Igatahes toetame, igatahes. :beer
Just ! Siin 20a jooksul oli igasugu vingujaid/kritiseerijaid (kõik kallis, jube lärm jne) + algul ka mina (just hommikurahu suhtes!).
Aga tänud ja jõudu korraldajatele - 99% osalejatest on Teie poolt !
Järgmisel aastal jälle ?! ;)

____________________________
"usakas" aastast 1994
18.08.2022 at 11:36 2 edits. Last edited 18.08.2022 at 11:40 by A-Berg
monts
 
AB 2022
quote:
Vince:
quote:
Kahju kuulda, et kellegi lapsed nohuseks jäid. Pannud siis lapsed vastavalt ilmale riidesse :D

quote:
Meie peame ka ju igasugu teenuste jm ürituse toimimiseks vajaliku eest maksma, midagi ei tule tasuta ega poolmuidu.
Äkki peaks vastavalt majanduslikule olukorrale vähem kulutama?
Mis ma siin silmas pidasin, on tegelikult see, et ei maksa ikka endal nina nii püsti ajada selliste vastustega, see ei ole viisakas.


Raske aru saada, mis on sinu postituse mõte. Midagi olulist pole kirjutada, siis võib vabalt kirjutamata ka jätta :)


Vanaisa - Bjuuti ei ole foorumit hüljanud :) Ei tea isegi kuidas selline piinlik pikk paus tekkis :(


____________________________
American Beauty Car Show
18.08.2022 at 14:55
Madlobster
AB 2022
quote:
Vince:
quote:
Kahju kuulda, et kellegi lapsed nohuseks jäid. Pannud siis lapsed vastavalt ilmale riidesse :D

quote:
Meie peame ka ju igasugu teenuste jm ürituse toimimiseks vajaliku eest maksma, midagi ei tule tasuta ega poolmuidu.
Äkki peaks vastavalt majanduslikule olukorrale vähem kulutama?
Mis ma siin silmas pidasin, on tegelikult see, et ei maksa ikka endal nina nii püsti ajada selliste vastustega, see ei ole viisakas.


Kes siin nina püsti ajas?
Soovitus lapsed riietada vastavalt ilmale on minu arust heatahtlik ja ka igati õige.

Mis puutub soovitusse, et korraldaja peaks vähem kulutama, siis sellest soovitusest ei ole võimalik küll aru saada, mida selle all mõtled.
Mu arust peaks ikka see oma kulutused üle vaatama, kellel seda krabisevat pidevalt puudu jääb, mitte seda teistele soovitama.

18.08.2022 at 15:32
Vince
AB 2022
No näiteks saaks äkki peldikute pealt kokku hoida ja kui mõni "ketser" siin selle kohta mögiseda julgeb, siis saab "sõbralikult" soovitada, et s...ugu vähem. Turva pealt saaks samuti kokku hoida ja kui keegi kuskil seetõttu auto alla jääb või molli saab, siis jällegi "sõbralik" soovitus, et ärgu kooserdagu siis seal, kus pole vaja. Need soovitused läheks ju siin selliste "kõvade meeste" suhtumisega kokku küll stiilis: "teeni rohkem, kui pilet kallis", "joo vett, kui õlle jaoks raha pole", "sõida Daciaga, kui oma usarauda ülal ei jaksa pidada" jne...

18.08.2022 at 20:34
A-Berg
  
AB 2022
quote:
Vince: No näiteks saaks äkki peldikute pealt kokku hoida ja kui mõni "ketser" siin selle kohta mögiseda julgeb, siis saab "sõbralikult" soovitada, et s...ugu vähem.
Turva pealt saaks samuti kokku hoida ja kui keegi kuskil seetõttu auto alla jääb või molli saab, siis jällegi "sõbralik" soovitus, et ärgu kooserdagu siis seal, kus pole vaja.
Need soovitused läheks ju siin selliste "kõvade meeste" suhtumisega kokku küll stiilis: "teeni rohkem, kui pilet kallis", "joo vett, kui õlle jaoks raha pole", "sõida Daciaga, kui oma usarauda ülal ei jaksa pidada" jne...


Ise ka said aru mis paska ajasid ? (vaevalt küll)



____________________________
"usakas" aastast 1994
18.08.2022 at 23:54
A-Berg
  
AB 2022
Meenutab kunagist foorumlast Ment Gorilka*t - vaatasin kas sama kuju? Vast mitte, aga tema sai ilusat kustutamist siin. Ja põhjustega.

____________________________
"usakas" aastast 1994
18.08.2022 at 00:25
ivoalaska
 
AB 2022
quote:
Vince: No näiteks saaks äkki peldikute pealt kokku hoida ja kui mõni "ketser" siin selle kohta mögiseda julgeb, siis saab "sõbralikult" soovitada, et s...ugu vähem. Turva pealt saaks samuti kokku hoida ja kui keegi kuskil seetõttu auto alla jääb või molli saab, siis jällegi "sõbralik" soovitus, et ärgu kooserdagu siis seal, kus pole vaja. Need soovitused läheks ju siin selliste "kõvade meeste" suhtumisega kokku küll stiilis: "teeni rohkem, kui pilet kallis", "joo vett, kui õlle jaoks raha pole", "sõida Daciaga, kui oma usarauda ülal ei jaksa pidada" jne...



Ilmselt need kokkuhoiu soovitused on täna eelduseks, et saaks avaliku ürituse korraldada. Aga korraldajatele jõudu igatähes, aastast 2006 iga kord kohal olnud ja loodetavasti viitsite ka edaspidi jätkata. See üritus on saanud vähemalt minu jaoks suvel tähtsamaks, kui Jaanipäev. Ainuke kivi kapsaaeda see aasta oli Cadilla Clubi vähene esindatus. Kord aastas tahaks ikka teiega viina visata :D Ain, järgmine aasta ikka kohal?

____________________________
Cadillac SRX 08
Chrysler 300C Touring ex
Oldsmobile Delta 88 Royale 1982(tegemisel)
Buick Electra 86
Ford Mustang 97
Chrysler PT Cruiser enda piinamiseks
18.08.2022 at 00:25
Vince
AB 2022
quote:
Meenutab kunagist foorumlast Ment Gorilka*t - vaatasin kas sama kuju? Vast mitte, aga tema sai ilusat kustutamist siin. Ja põhjustega.

Sul ei tulnud und vist lausa seetõttu, kui postituse kellaaega vaadata? :D
19.08.2022 at 10:40
DevilDeVille
  
AB 2022
quote:
Vince:
quote:
Meenutab kunagist foorumlast Ment Gorilka*t - vaatasin kas sama kuju? Vast mitte, aga tema sai ilusat kustutamist siin. Ja põhjustega.

Sul ei tulnud und vist lausa seetõttu, kui postituse kellaaega vaadata? :D


Mine võta küpsist. Tubli, istu, üks.


____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
20.08.2022 at 13:02
madis
AB 2022
Man-struation :)

Roosa udu vastu ajus aitab nt

https://cigarhouse.ee/products/cigars/brick-house-robusto-5-x-54-0

Ja kui perega üritusel käimine laastab rahakotti siis on kaks varianti

a) kahetseda pere loomist
b) konstruktiivsem - tee võileivad kaasa, 5 liikmelise perega circleks MITTEkäimine säästab lõdvalt 30 euri, korrutame selle 2ga (edasi-tagasi) ja on juba 60 kokku hoitud.
20.08.2022 at 16:31
matu1988
 
AB 2022
vaatan et siin läheb asi päris tuliseks

need kes siin praegu lihtsalt papiga teisi pikali löövad
ei ole vist päris inimeste muredega kokku puutunud

loen ja imestan
kui pole mingi firma juht ja pappi nagu putru pole
siis ära loo omale peret ära käi üritustel
pm. ära ela üldse siis

nagu targutatakse siin et hoia kulutustelt kokku
aga ei näe siin kommentaare korraldajatele et hoidku kuludelt kokku
ma tean ja usun et saadakse kulusi kokku hoida kui tahetakse

on oma tuvustes ka sama mõttega tegelane olnud et mul pappi küll teised vaesed lollid et ei oska teenida
aga juhtus nii et enam pole tal pappi kui putru ja nüüd suhtumine muutunud

söögi hinnad on tõusnud korralikult
põhjus tooraine ja elektri hinna tõus
ok tore
aga kas selle müüa kes neid asju müüd kas tema tasu ka on tõusnud siis vastavalt hinna tõusule
vaevalt

nimelt võiks siin mõni kahetseda et tuleb õpetama teisi elama
võin pikalt rääkida sel teemal aga ei viitsi
ja teema algatus oli lihtsalt selles et tõepoolest teatuid hindu on tõstetud põhjuseta
ja hakata sellepärast teisi solvama ja halvustama
et tal on pere ja ta tahab oma perega koos üritusel käija on ikka väga labane
eks lõpuks paneb ikkagi raha ja rahvas paika kui suurelt ja milliseid üritusi korraldatakse ja mis hakkavad hääbuma

____________________________
chevi van G20 5.7 smallblock 1988
Subaru forester xt 2.5 turbo
skoda praktik(töö auto)
CB kanal 8am kutsung MATU

http://www.s-tuning.ee
http://www.rodzu-ranzo.ee
http://www.kardaan.ee
20.08.2022 at 16:57
Vanaisa
  
Moderator
AB 2022
Lõpetame selle hädaldamise jutu ära või kolime selle eraldi lõime.
Selge et rahaline seis on kõigil erinev, nagu ka kõik muu. On nõme hädaldada et üritusel kõik kallis, samuti ka vastupidi.
Rahaga on nagu õllega - seda pole kunagi palju. Kui kitsad olud, siis panedki prioriteedid paika kus, kellega käia ja palju kulutada.

Hindadest - ma pakun et Karol ei kirjuta kaupmeestele vorsti/õlle hinnasilte, ju nad seda ikka ise teevad. Kui kuivanud friikas ja hall pool päeva kuumutatud vorst konjakihinnaga õlle kõrvale kallis tundub siis hääletab jalgadega, lihtne ju?

Ning - ei lähe siin isiklikuks, see pole kunagi hästi lõppenud ;)

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
20.08.2022 at 17:10
madis
AB 2022
Mul on viimasel ajal tunne et võllanaljad ja väike iroonia ei jõua enam kohale "noorematele".
20.08.2022 at 22:06
matu1988
 
AB 2022
minugi poolest lõpetaks üksteise halvustamise ja muu sapi loopimise
see ei ole tõesti see koht
naljad naljadeks kohati ainult kisuvad kole halvaks
usun et 99% siin saavad naljadest aru
nii nagu mina saan aru naljast ja lõõpimisest
see kõik on ok
aga lõpupoole hakkas nagu kuidagi mitte nii lõõpimiseks ja naljaks asi minema
et lõpetaks selle teema siin äkki
ja pühendaks ikka rohkem autodele????

____________________________
chevi van G20 5.7 smallblock 1988
Subaru forester xt 2.5 turbo
skoda praktik(töö auto)
CB kanal 8am kutsung MATU

http://www.s-tuning.ee
http://www.rodzu-ranzo.ee
http://www.kardaan.ee
20.08.2022 at 22:35
Madlobster
AB 2022
Et kui korraldajate pihta pläma ajada (mugavustsoonis istuvad kunnid, kes vaese laulurahva arvelt rängalt rikastuvad), siis on kõik hästi?
Kui aga üritusega rahul olevad kodanikud vingatsite indu pärssima hakkavad, siis tuleb nutuvõru, et ei tohi nii ega naa öelda ning jutt tuleb ära lõpetada?

Maailmas on üritusi, mille hinnad on viiekohalised, ka kuue ja enam kohaliste hindadega üritusi leiab. Ei jaksa ära unnata?

Ma ei kirjutnud kellelegi pirukasse panemiseks, vaid selleks, et ei jääks ilma ühegi konstruktiivse jututa ("ma ei jakse seda või teist osta ja selles on müüja süüdi" ei ole konstruktiivne lõim) ürituse pihta pori pildumine kõlama.
(ma ei ole mitte kuidagi korraldajatega seotud, igaks juhuks mainin) :)
Korraldajal on alati väga hea meel kui juhitakse tähelepanu asjadele, mis on halvasti, aga seda konstruktiivselt ning argumenteeritult
Lihtsalt vingumist vingumise pärast ei taha keegi kuulata. (Ma ei saa oi oi oi kui palju asju endale lubada, ei hakka ju sellepärast foorumites undama)

Mis puutub toitlustusse, siis ei ole mõtet oma pere söögi ja joogi kulu pileti hinnale liita ning saadud summaga korraldajale näppu ninna ajada. Lähiümbrus on kõikvõimalikest erinevatest võimalustest tulvil. Poest ostetud sardellist ja sepikust kuni valge linaga restoni välja. Peab ikka tahtma kohe jaurata, et see või teine oli paha ja/või kallis. Kui oma toiduga sisse ja ei saa ning oleks ainult üks võimalus süüa saada, mis on ka kehv, siis saaks veel aru. Aga praegu, kõik versioonid on olemas ja lubatud? Tuleb ikka tegeikult ka endale otsa vaadata ja küsida, mis asi see on, mis tegelikult pigistab, et niiviisi jaurama ajab!

Antud festival ei ole teistest suuremahulistest festivalidest märgatavalt kallim või kuidagi kehvemini korraldatud vms. Mitmepäevastest festivalidest täiemahuliselt osa võtmise kulu ei saa kuidagi rahaliselt võrrelde mingi väikse üritusega. Sellise mastaabiga mitmepäevaseid paljude välisesinejatega üritusi ei ole võimalik nii väikse raha eest korraldada, et saaks pileteid pool muidu jagada (Kes ei usu võib ise proovida ning korraldada mingi tõeliselt ägeda ja kõigile sobiva hinnaga festivali). Selge on ka see, et mida rohkem kuskil kokku hoida, seda suuremaks paisub vingumine, et see või teine oli halvasti.

On tegelasi, kes tulevad ka tasuta ürituselt mossis näoga koju, sest õhupalle ei jätkunud vms.
20.08.2022 at 00:47
monts
 
AB 2022
American Beauty Car Show 2022 aftermovie:



____________________________
American Beauty Car Show
25.08.2022 at 08:28
tqhq.ee foorum : Üritused : AB 2022   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.