register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Aknaklaasitihendite töötlemine  
Poster Message
tfr
 
Aknaklaasitihendite töötlemine
Kuna jõuludeni on jäänud ainult paar palgapäeva, siis peaks hakkama talvele mõtlema. :)

Kõne all siis Cadillac CTS Coupe, ilma raamita ustega. Ei ole mul esimene selline auto - on olnud ka Impreza ja Renault Avantime - aga nendega kuidagi ei täheldanud nii häirivalt seda, et klaas külmaga sinna tihendi külge kinni jäi ja lahti tulla ei tahtnud kui Caddyga eelmisel talvel. Ei tea, kas see oli platseeboefekt või selle talvega seotud, aga natuke tundus see suvi, et justnagu ka tuulekohinat tuli rohkem läbi kui eelmisel.

Anyway, mis asja/ainega neid tihendeid enne talve töödelda võiks?
22.10.2022 at 14:20
Vanaisa
  
Moderator
Aknaklaasitihendite töötlemine
On ta sul karvane või sile kumm?
Karvast olen määrinud näpuga laiali ajades silikoonõliga, sileda peale olen kasutanud Würthi kummihoolduse sprayd.

Aga tegelikult ei peaks tihend kinni külmuma - või kui, siis väga lühikeste sõiduotste puhul ehk?

Elduril pole sellist muret kohanud, kunagisel Rivieral ka mitte. Aga minu lühim sõit on ka nii 45...50km olnud.

Ed: a muidugi kõige parem lahendus on ta maha müüa ;)

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
22.10.2022 at 14:58 1 edit. Last edited 22.10.2022 at 14:59 by Vanaisa (Moderator)
tfr
 
Aknaklaasitihendite töötlemine
quote:
Vanaisa:Ed: a muidugi kõige parem lahendus on ta maha müüa ;)

No ma korra proovisin. Aga püstitasin isikliku rekordi - äsja sai täis 6 kuud kuulutust Auto24-s ja selle tulemus on NULL kontaktivõttu. :)
22.10.2022 at 17:39 1 edit. Last edited 22.10.2022 at 17:39 by tfr
tfr
 
Aknaklaasitihendite töötlemine
Aga külmub ikka mitte sõidu, vaid seismisega - hommikul ei taha klaas ukselingi näppimise peale alla sõita.
22.10.2022 at 17:42
Vanaisa
  
Moderator
Aknaklaasitihendite töötlemine
Seistes külmubki. Vähe sõites sisu saab soojaks aga klaas mitte? Lambist pakkumine see muidugi.

A et huvilisi vähe - ostavad Civicu pigem, suht sarnane aga soodsam... ära pikka viha pea :)

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
22.10.2022 at 18:36
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Aknaklaasitihendite töötlemine  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.