register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Võtmed kadunud  
Poster Message
Bulldozer
  
Võtmed kadunud
("guugeldatud" ja otsitud, kuid küsin ikkagi targematelt üle, sest lahendus siiski veidi segane)

Autovõtmed kadunud. Taskud ka läbi vaadatud. Tegu 30a vana GM toodanguga.
Sisse muukimine pole probleem, kuid kas võtme saab teha lukksepp mingi koodi vms järgi, või peab lukusüdamiku siiski välja vahetama?
Jagage teadmisi, kogemust (või muid naljakaid jutte).

12.12.2022 at 12:31
v6sa
Võtmed kadunud
Võtme koodi järgi olen Madara tänavalt Tallinnas õige mitmele autole toimiva võtme saanud. Vanim oli miski 80-te euroford ja uusim II põlve Renault Kangoo. Tasub küsida: autokey.ee. Samuti olen sealt mahakruvitud ukseluku järgi saanud toimiva võtme kiibieelsele Toyotale.

Alternatiiv oleks olnud uus võti ja lukk ehk mitmevõtmesüsteemile taandarenemine.

Kui antud liikuril ongi süüte- ja uksevõtmed eraldi, siis pole viimane eriti teemaks.
12.12.2022 at 12:42 1 edit. Last edited 12.12.2022 at 12:43 by v6sa
otsiabi
 
Võtmed kadunud
mulle tehti madaras suvel mingi kataloogi järgi '71a fordile toimiv võti kuna originaalvõti oli liiga kulunud ning peeti mõistlikumaks teha otse nn uus võti mitte kopeerida vana ja kulunud võtit

____________________________
'64 T-bird
'71 F100
'74 Charger
'86 STW
12.12.2022 at 16:14
Indrek_S
 
Võtmed kadunud
Ma tellisin 1994 Fleetwoodile otse Tondi Cadillac diileri juurest võtme. Kohale tuli 3 (!!!) tööpäevaga otse US and A-st. Oli küll mõned head aastad tagasi. Raha ei küsitud rohkem kui oleks nukatagant tellinud

____________________________
not done until it's done
07.02.2023 at 22:50
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Võtmed kadunud  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.