register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Jeep GC WK2 2012a TD 177kw, küttesüsteemist ei saa õhku välja  
Poster Message
Enari89
Jeep GC WK2 2012a TD 177kw, küttesüsteemist ei saa õhku välja
Proovin võimalikult täpselt anda edasi vajaliku info, nimelt: Õnnetuste jada hakkas pihta sellest, et minu masinal lõi välja kurikuulus tüüpviga kõrgsurvepumba näol - üks detail kulus ja küttesüsteemi tekkis selle tulemusel metallipuru, mis muidugi jõudsid ka pihustite juurde välja (ühesõnaga pihustid õhtal). Said ostetud uued pihustid + kõrgsurvepump ja küttesüsteem puhastatud (loomulikult ka uued filtrid). Auto saadi käima ja otsustati igaks juhuks veelkord kõrgsurvepumbas olevat sõela/filtrit kontrollida, et ega metallipuru ei ole sinna tekkinud. Avanud selle ja veendunud, et metallipuru pole, üritati uuesti autot käima saada aga ei õnnestu. Käiati ikka jupp-jupp aega ja ei midagi. Väidetavalt õhk kuskil vahel ja välja seda ei saa, mida sellisel juhul tegema peaks?
Loomulikult said uued pihustid ka "tutvustatud" autole.
Ma muidugi eeldan, et tegemist on ikka selle probleemiga, pärast jäetakse mulle midagi rääkimata
19.05.2023 at 22:02
v6sa
Jeep GC WK2 2012a TD 177kw, küttesüsteemist ei saa õhku välja
Kuidas tõdeti õhu olemasolu süsteemis? Palju on latirõhk ja kuidas see tõuseb?

Kas mootori pöörlemist on arvutiga näha ja kas see on loogiline arv?

Immo ikka tuleb maha?
20.05.2023 at 07:16
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Jeep GC WK2 2012a TD 177kw, küttesüsteemist ei saa õhku välja  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.