register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : AI nõu andmas.  
Poster Message
dodge525
AI nõu andmas.
Tegin mina täna väikse proovi, kuna peale ühe arvuti puhast win installi visati mulle nina alla võimalus küsida pisipehme AI Bing chatist midagi, siis küsimuse ja vastuse pilt on siin...
24.05.2023 at 02:36
BlueStang
 
AI nõu andmas.
hea nali jah - panin täpselt sama sónastusega k¨simuse ChatGPT AI-sse ja tulemus siin :D:


Kui ESP ja ABS märgutuled põlevad auto armatuuril, viitab see sellele, et nendes süsteemides on tõenäoliselt tekkinud viga või talitlushäire. ESP (elektrooniline stabiilsuskontroll) süsteem ja ABS (blokeerumisvastane pidurisüsteem) on olulised turvafunktsioonid, seega on oluline veenduda, et need süsteemid töötavad korralikult.

ESP ja ABS märgutulede süttimist võivad põhjustada mitmed tegurid, sealhulgas järgmised:

1. Riknenud andurid: ESP ja ABS süsteemid kasutavad erinevaid andureid, et jälgida auto dünaamikat ja pidurisüsteemi. Kui mõni andur on riknenud või mittetoimiv, võib see põhjustada märgutulede süttimist.

2. Juhtmestiku probleemid: Juhtmestikuvigade, lühiste või korrosiooni korral võib tekkida süsteemide talitlushäire, mis kutsub esile märgutulede süttimise.

3. Piduriklotsid ja -kettad: Kui pidurisüsteemis on kulunud klotsid või kettad, võib see mõjutada ABS süsteemi korrektset tööd ja põhjustada märgutule süttimist.

4. Muud tehnilised probleemid: Probleemid piduriklappides, ABS pumpades või muudes süsteemi osades võivad samuti põhjustada märgutulede süttimist.

Oluline on pöörduda autoteeninduse spetsialisti poole, et diagnoosida täpne probleem ja teha vajalikud parandused. Spetsialistid saavad kasutada diagnostikaseadmeid, et tuvastada tõrkekoode ja teha süsteemi põhjalik kontroll.

Ülevaatusel peaks auto läbima kõik nõutavad turvatestid ja funktsionaalsuskontrollid. Kui ESP ja ABS süsteemid ei tööta korralikult ning märgutuled põlevad, võib see põhjustada läbikukkumise. Selle probleemi lahendamiseks peate leidma põhjuse ja parandama süsteemid enne ülevaatusele minekut.

On äärmiselt ebasoovitav üritada ülevaatuse läbimist mõjutada raha andmisega ülevaatajale. See on eetiliselt vastuvõetamatu ja võib kaasa tuua seaduse rikkumise ning karistused. On parem keskenduda probleemi lahendamisele autoteeninduse spetsialisti abiga, et tagada auto turvaline ja nõuetele vastav sõidukõlblikkus.

____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
26.05.2023 at 10:19
gretzky
 
Moderator
AI nõu andmas.
>> Spetsialistid saavad kasutada diagnostikaseadmeid

Kasutan ka ise, aga selised väljendid näitavad taset :smokin

____________________________
Dodge Ram 5.7 hemi '04 - rebuild
Ford Mustang '05
Jeep Grand Cherokee '08
26.05.2023 at 22:00
madis
AI nõu andmas.
Siiski, mölarobotil on ka helgeid hetki milles ta särab:

Oh, freddled gruntbuggly,
Sinu tirtsutused on minu jaoks, (koos suure haigutamisega)
Nagu plerdeldav segadus, suvisel hommikul
Ühe jonnaku mesilase peal,
Mis on kibedalt plõksanud,
Selle kõrvade sahinad, urisedes
Räpasest roiskuvast organist nõretavast kihistis. [uppunud ähkivatest ja karjuvatest helidest]
Nüüd neelutavad slaidid agrokõvendid,
Imevad ahnelt telgedelt,
Ja elusad sõlmefused pruugivad ja määravad,
Nagu sõõrdunud lihamaksapudi,
Palun, koonerdan sind, mu trohvivad keerlevad trompetid,
Ja hullupööra keeruta mind,
Kõverate kubisegude ja purustatud nolkidega.
Vastasel juhul lõhun sind oma pläriseva rusikaga
Vaata, kas ma ei tee seda!
04.06.2023 at 11:30
tqhq.ee foorum : Vaba teema : AI nõu andmas.  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.