register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : H2 operatiivauto Eestis???   1 2 3  
Poster Message
vkx
 
H2 operatiivauto Eestis???
Kui tegu on tõesti riigiasutusele kuuluva masinaga, mis ka soetatud riigi raha eest, siis on tegu täiesti karjuva lollusega ja lubamatu raiskamisega! Ei oska ette kujutada ühtegi mõistliku ja põhjendatud vajadust konkreetsele masinale ükskõik millises riigiasutuses.

____________________________
Seville STS `02
22.10.2003 at 19:44
Vanaisa
  
Moderator
H2 operatiivauto Eestis???
quote:
vkx: Kui tegu on tõesti riigiasutusele kuuluva masinaga, mis ka soetatud riigi raha eest, siis on tegu täiesti karjuva lollusega ja lubamatu raiskamisega! Ei oska ette kujutada ühtegi mõistliku ja põhjendatud vajadust konkreetsele masinale ükskõik millises riigiasutuses.
Liigmadala enesehinnangu upitamine? :devil

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
22.10.2003 at 19:45
PlyVal64
H2 operatiivauto Eestis???
quote:
Vanaisa: Kui tegu on riigiasutusega, siis on jälle kuritarvitatud riigihanke tingimusi - konkurssi pole kuskil välja kuulutatud???
On olnud mõned korrad, kus rahastamine tuleb kusagilt mujalt ja siis pole riigihanget vaja. Konkreetselt meenub Päästeameti pommirühmale ostetud kaks autot ja pommikärud. USA saatkond rahastas. Kärud vist tehti Tartus ja alguses taheti osta minult BaltMotorsist Suburbanid. A läksime pankrotti ja vist sai tellimuse Nissan endale. Üldiselt olen seda meelt, et nendele pommimeestele oleks korralik H2 isegi õigustatud auto. See jõuab ikka korralikku käru koos lennukipommiga vedada.
Ja üldse ei oleks mul grammigi kahju, kui päästeameti mehed heade ja võimsate autodega ringi sõidaksid. Nus...takse neid niigi "igasse auku" riigi poolt, olgu siis neil vähemalt töövahenditestki rõõmu. Järgmine aasta nad ju enam palka ei saa ... vähemalt nii tundub riigieelarvet vaadates. Hakka või üleriikliku korjandust tuletõrjujatele tegema.
22.10.2003 at 20:17
pisike99
H2 operatiivauto Eestis???
nr. 202 POL sellega peaks kõik öeldud olema.



____________________________
Süüdi vähemalt sajas episoodis, mis puudutavad Ameerika rauda Eestis...
ilmar.pukk@hotmail.com tel. +372 56 155 999
22.10.2003 at 21:15
Max3,0
 
H2 operatiivauto Eestis???
...kui siin juba riighankest juttu oli siis minu meelest valetati ka uute subarute suhtes eesti rahval silmad ja suud täis ,et ostetaxe tavalised 2,0 subarud sinna juurde ikka korratse mitmes eri kohas ,et tavalised 2,0-id on need ,aga kui mina viimati yhte sini-valget tutnoid impezat vabakal Palaci ees nägin oli ta minu jaox kyll väga turbo impreza välimusega (scoop, õhutus avad, suuerd stanged jne) ???

____________________________
3,0 rear wd & 3,0 four wd
23.10.2003 at 11:03
Alts7
H2 operatiivauto Eestis???
Esmaspäeaval enda töö juures teati rääkida, et politseijuhi Antropovi käsutuses pidavat üks selline olnud olema.
23.10.2003 at 11:38
tfr
 
H2 operatiivauto Eestis???
quote:
Max3,0: ...kui siin juba riighankest juttu oli siis minu meelest valetati ka uute subarute suhtes eesti rahval silmad ja suud täis ,et ostetaxe tavalised 2,0 subarud sinna juurde ikka korratse mitmes eri kohas ,et tavalised 2,0-id on need ,aga kui mina viimati yhte sini-valget tutnoid impezat vabakal Palaci ees nägin oli ta minu jaox kyll väga turbo impreza välimusega (scoop, õhutus avad, suuerd stanged jne) ???
Esialgu nad tunnistasid üles, et sellele "eriüksusele" (mis loodi peale riigihanke lõppu) osteti jah 4tk WRX-e (hõbedased, ilma eraldusmärkideta). Neid olen ise ka näinud, sinivalgeid veel mitte - see jah huvitav, kui need ka täisverelised scoobyd on.
23.10.2003 at 11:56
Indrek_S
 
H2 operatiivauto Eestis???
Sellest Subaru teemast on ka meedias juttu olnud. Väideti, et osteti küll 2.0 imprezad......aga osteti plaanitust väham, ning võeti ka "mõned" wrx subarud.Aga tegelikult on sellised autod ju igati positiivsed liikluspildis. Igal juhul tekitab see suurt aukartust(eriti võrrelden nende Suzuki Lianadega).
Mida rohkem häid autosi Politseil on, seda paremaks peaks liikluspilt muutuma. Arvan, et parem kulutagu maksumaksja raha(pisut salaja) korralike liikurite peale, kui võimuitegelaste puhkusereisidele.

____________________________
not done until it's done
23.10.2003 at 11:59
BlueStang
 
H2 operatiivauto Eestis???
Ma ka poolt, et pol. omaks korralikke autosid - siis poleks pidanud oma Daewooga 16 km mulle järelejõudmiseks uhama ja oleks seda "püha viha" vähem jõudnud endasse koguda:)

____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
23.10.2003 at 12:08
Vanaisa
  
Moderator
H2 operatiivauto Eestis???
quote:
pisike99: nr. 202 POL sellega peaks kõik öeldud olema.

Kas mitte 202 EPO mitte?

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
23.10.2003 at 13:26
aivoha
 
H2 operatiivauto Eestis???
quote:
Vanaisa:
quote:
pisike99: nr. 202 POL sellega peaks kõik öeldud olema.

Kas mitte 202 EPO mitte?

202 EPO on mu hea tuttav ja ettevõtja. Temal puudub igasugune side politseiga.
23.10.2003 at 14:56
PlyVal64
H2 operatiivauto Eestis???
quote:
BlueStang: Ma ka poolt, et pol. omaks korralikke autosid - siis poleks pidanud oma Daewooga 16 km mulle järelejõudmiseks uhama ja oleks seda "püha viha" vähem jõudnud endasse koguda:)
Stangile jõuab Subaru järele aga üle 220 km/h sõitvatele autodele mitte. Urabus ei lähe ju niigi palju. Aga positiivne on see, et 4WD äkki kogemata säästab mõne süütu kaasliikleja elu, kui "sinivalged sõidumeistrid" järjekordseid kiiremaid ringe tegema lähevad. Juba nende laibastatud autode vaatepildi nautimiseks tasub sinna politseioksjonile minna...
23.10.2003 at 15:48
wake
H2 operatiivauto Eestis???
ma tartus näind üht politseivärvides WRX'i, algul ise ka ei uskund aga lähemale sõites oli selgelt WRX
23.10.2003 at 15:53
CHEVY
H2 operatiivauto Eestis???
quote:
aivoha:
quote:
Vanaisa:
quote:
pisike99: nr. 202 POL sellega peaks kõik öeldud olema.

Kas mitte 202 EPO mitte?

202 EPO on mu hea tuttav ja ettevõtja. Temal puudub igasugune side politseiga.


ükski register ka "varjatud tegelaste" oma sellist
numbrit omaks ei tunnista... äkki tähekombinatsioon
kogemata vale(POL)?
24.10.2003 at 00:55
pisike99
H2 operatiivauto Eestis???
täiesti võimalik. oma silm pole näinud, külajutt...

____________________________
Süüdi vähemalt sajas episoodis, mis puudutavad Ameerika rauda Eestis...
ilmar.pukk@hotmail.com tel. +372 56 155 999
24.10.2003 at 09:00
riisiveski
H2 operatiivauto Eestis???
quote:
wake: ma tartus näind üht politseivärvides WRX'i, algul ise ka ei uskund aga lähemale sõites oli selgelt WRX
see pole mitte selgelt WRX, vaid selgelt STi. vaadake kus tal tahhokas asub - näidikutest keskel. see on STi tundemärk

____________________________
Be smart. Drive safe. Stay legal.
24.10.2003 at 10:02
ziil
H2 operatiivauto Eestis???
Kihutav politseijuht Antropov testis Saaremaal Hummerit


Politseijuht Robert Antropov käis Saaremaa rallit vaatamas erafirmale kuuluva, üle miljoni maksva eksklusiivse maastikuautoga Hummer, mille kasutamist nimetas politsei pressišeff “auto testimiseks julgestuspolitsei tarbeks”.

Kõigele lisaks näitas Antropov üle-eelmisel nädalavahetusel Eestis seninägemata vaatepilti – tema Hummer kihutas vilkurite põledes ringi nagu alarmsõiduk. Ametliku selgituse järgi oli neljapäeva hilisõhtul Tallinna–Kuressaare maanteel kihutanud Antropovi Hummeri roolis politseijuhi autojuht, kes alarm-sõiduks ka ametliku loa oli küsinud. Antropov ei pidanud paljuks üritada pääseda maasturiga rallikatsetel tavavaatajaile suletud alale, milleks ta siiski luba ei saanud.

Kaheksa maasturit juba testitud

16. oktoobril Saaremaal vilkuritega ringi kihutamist põhjendas politseiameti pressiesindaja Anu Adra eile vajadusega jõuda kokkulepitud kohtumistele. “Kui kogu aeg 90-ga sõita, siis kõikidele kohtumistele paratamatult ei jõua,” ütles ta.



Samas algas siseminister Margus Leivo Saaremaa visiit, kus Antropov pidi osalema, alles järgmisel päeval, 17. oktoobril. Alarmsõiduki õigust vilkuritega kihutada kasutas Antropovi autojuht ka pühapäeval Virtsu–Tallinna maanteel, kui politseijuht Saaremaalt naasis.

“Täielik üllatus,” ütles loost kuuldes kunagine politseijuht ja endine siseminister Ain Seppik. “Seda pole küll kunagi juhtunud. Politseiamet ja Hummer…. Hummer on ju ikkagi eksklusiivne sõjaväeauto.”

Politseiameti selgitusel oli 1,2 miljonit krooni maksev maastikuauto Hummer Antropovi kasutuses ajutiselt, et testida, kas masin sobib tulevikus julgestuspolitsei töös vajalikuks saateautoks.

Hummer julgestuspolitseile ei sobi

“Julgestuspolitsei on alates 1998. aastast teinud politsei- ametile mitmeid taotlusi maasturite hankimiseks, kuna riigi ametlike külaliste mobiilseks kaitseks sobivad kõige paremini just maasturid,” selgitas Adra.

Tema sõnul käib praegu töö võimaliku riigihankekonkursi ettevalmistamiseks. Kokku on politsei sel aastal katsetanud kaheksat maasturit: Chrysler Grand Cherokeed, Chevrolet Tahoe´d, Chevrolet Trail Blazerit, Hummer H2, Nissan Patrolit, Toyota Landcruiserit, BMW X5-t ja Mercedes M-klassi maasturit.

Varem pole teada juhtumeid, kus politseiameti peadirektor võtab isiklikult nädalavahetuseks testimiseks autosid, mida politseile müüa pakutakse. Saaremaal sõitis Antropov Hummereid müüva esinduse pakutud autoga.

Seppiku sõnul on auto testimiseks olemas teised inimesed. “Seda teevad ikka spetsialistid. Politseijuht selliste asjadega ei tegele,” sõnas Seppik. “Ning vilkuritega sõitmine on tavaliselt keelatud, kui ei ole tegemist just operatiivülesandega. See on tõsine asi ja mulle täielik üllatus.”

“Testimise eesmärk on välja selgitada, milline maastur sobib kõige paremini tehniliste ja funktsionaalsete omaduste poolest julgestuspolitsei saateautoks,” selgitas Adra.

Tema väitel ei läinud eksklusiivse Hummeri katsetamine politseile midagi maksma. “Ainsad kulud olid liikluskindlustus ja bensiin,” kinnitas Adra.

Pärast mitmepäevast testimist Saaremaal selgus siiski, et Hummer julgestuspolitseile ei sobi – Adra sõnul on Hummer selleks liiga suur.

EPL

http://www.epl.ee/artikkel_248830.html

Ehk siis muigama panev lugu...Paistab, et mõnele meie seas on kõik lubatud...
28.10.2003 at 03:04
CHEVY
H2 operatiivauto Eestis???
quote:
ziil: Kihutav politseijuht Antropov testis Saaremaal Hummerit


Politseijuht Robert Antropov käis Saaremaa rallit vaatamas erafirmale kuuluva, üle miljoni maksva eksklusiivse maastikuautoga Hummer, mille kasutamist nimetas politsei pressišeff “auto testimiseks julgestuspolitsei tarbeks”.

Kõigele lisaks näitas Antropov üle-eelmisel nädalavahetusel Eestis seninägemata vaatepilti – tema Hummer kihutas vilkurite põledes ringi nagu alarmsõiduk. Ametliku selgituse järgi oli neljapäeva hilisõhtul Tallinna–Kuressaare maanteel kihutanud Antropovi Hummeri roolis politseijuhi autojuht, kes alarm-sõiduks ka ametliku loa oli küsinud. Antropov ei pidanud paljuks üritada pääseda maasturiga rallikatsetel tavavaatajaile suletud alale, milleks ta siiski luba ei saanud.

Kaheksa maasturit juba testitud

16. oktoobril Saaremaal vilkuritega ringi kihutamist põhjendas politseiameti pressiesindaja Anu Adra eile vajadusega jõuda kokkulepitud kohtumistele. “Kui kogu aeg 90-ga sõita, siis kõikidele kohtumistele paratamatult ei jõua,” ütles ta.



Samas algas siseminister Margus Leivo Saaremaa visiit, kus Antropov pidi osalema, alles järgmisel päeval, 17. oktoobril. Alarmsõiduki õigust vilkuritega kihutada kasutas Antropovi autojuht ka pühapäeval Virtsu–Tallinna maanteel, kui politseijuht Saaremaalt naasis.

“Täielik üllatus,” ütles loost kuuldes kunagine politseijuht ja endine siseminister Ain Seppik. “Seda pole küll kunagi juhtunud. Politseiamet ja Hummer…. Hummer on ju ikkagi eksklusiivne sõjaväeauto.”

Politseiameti selgitusel oli 1,2 miljonit krooni maksev maastikuauto Hummer Antropovi kasutuses ajutiselt, et testida, kas masin sobib tulevikus julgestuspolitsei töös vajalikuks saateautoks.

Hummer julgestuspolitseile ei sobi

“Julgestuspolitsei on alates 1998. aastast teinud politsei- ametile mitmeid taotlusi maasturite hankimiseks, kuna riigi ametlike külaliste mobiilseks kaitseks sobivad kõige paremini just maasturid,” selgitas Adra.

Tema sõnul käib praegu töö võimaliku riigihankekonkursi ettevalmistamiseks. Kokku on politsei sel aastal katsetanud kaheksat maasturit: Chrysler Grand Cherokeed, Chevrolet Tahoe´d, Chevrolet Trail Blazerit, Hummer H2, Nissan Patrolit, Toyota Landcruiserit, BMW X5-t ja Mercedes M-klassi maasturit.

Varem pole teada juhtumeid, kus politseiameti peadirektor võtab isiklikult nädalavahetuseks testimiseks autosid, mida politseile müüa pakutakse. Saaremaal sõitis Antropov Hummereid müüva esinduse pakutud autoga.

Seppiku sõnul on auto testimiseks olemas teised inimesed. “Seda teevad ikka spetsialistid. Politseijuht selliste asjadega ei tegele,” sõnas Seppik. “Ning vilkuritega sõitmine on tavaliselt keelatud, kui ei ole tegemist just operatiivülesandega. See on tõsine asi ja mulle täielik üllatus.”

“Testimise eesmärk on välja selgitada, milline maastur sobib kõige paremini tehniliste ja funktsionaalsete omaduste poolest julgestuspolitsei saateautoks,” selgitas Adra.

Tema väitel ei läinud eksklusiivse Hummeri katsetamine politseile midagi maksma. “Ainsad kulud olid liikluskindlustus ja bensiin,” kinnitas Adra.

Pärast mitmepäevast testimist Saaremaal selgus siiski, et Hummer julgestuspolitseile ei sobi – Adra sõnul on Hummer selleks liiga suur.

EPL

http://www.epl.ee/artikkel_248830.html

Ehk siis muigama panev lugu...Paistab, et mõnele meie seas on kõik lubatud...


täiesti haige inimene...playboy ületab oma volitusi.
miskipärast kõik juhid tahavad olla tähelepanu keskmes..
28.10.2003 at 08:28
Alts7
H2 operatiivauto Eestis???
Nagu varem juba mainisin, et nädal tagasi rahvas enda töökohast teadis rääkida :) Igaks juhuks ei hakanud täpsemalt kribama (polnud kindel) aga Saarema Rallilt tulnuna olnud praamil nähtud. Niipalju siis kumust a'la "SLõnnikuleht" :)
28.10.2003 at 10:03
pisike99
H2 operatiivauto Eestis???
http://www.epl.ee/artikkel_248830.html

____________________________
Süüdi vähemalt sajas episoodis, mis puudutavad Ameerika rauda Eestis...
ilmar.pukk@hotmail.com tel. +372 56 155 999
28.10.2003 at 10:36
Lembit
H2 operatiivauto Eestis???
quote:
16. oktoobril Saaremaal vilkuritega ringi kihutamist põhjendas politseiameti pressiesindaja Anu Adra eile vajadusega jõuda kokkulepitud kohtumistele. “Kui kogu aeg 90-ga sõita, siis kõikidele kohtumistele paratamatult ei jõua,” ütles ta.
Vat see on "Kõige Kõvem Sõna".
Millaliganes te kihutamisega asjaomastele instantsidele näppu jääte võite alati öelda "Kui kogu aeg 90-ga sõita ...."
28.10.2003 at 10:47
gets
H2 operatiivauto Eestis???
See on peaaegu nagu kunagine jutt Lennart Mere kohta. Kell 14:00 Tartus nõupidamine ja Meri Tallinnas autosse istub kell 14.30 ning siis vajutatakse nii kuis torust tuleb :). Planeerimatus ma ütlen.
28.10.2003 at 10:52
Martti L
 
H2 operatiivauto Eestis???
Järelikult tuleb kohtumisi paremini planeerida mitte kiirust ületada.

____________________________
V8
28.10.2003 at 11:51
taavi.r
H2 operatiivauto Eestis???
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/article.php?id=6566296 ja delfis
28.10.2003 at 14:07
rustang
  
Moderator
H2 operatiivauto Eestis???
Järgmisena võiks ju politseijuhid Maybachi ära testida ja siis öelda, et muidu hea aga liiga suur :P
28.10.2003 at 14:18
tqhq.ee foorum : Vaba teema : H2 operatiivauto Eestis???   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.