register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : Foorumi errorid II   1 2 3  
Poster Message
hypertyyp
Foorumi errorid II
no foorum nii uimane te midagi jubedat kohe oota krt pool mintsi enne kui lehekülje lahti saad, närvidele käib!
15.08.2001 at 17:34
Riho
Foorumi errorid II
Olen eelpool kirjutajaga nõus, et uimane. Aga kas Newton näiteks oskab põhjust öelda?
15.08.2001 at 17:37
max
Foorumi errorid II
Udu on newtoni vist tööga ära tapnud, ei tee teine enam ei meilidest ei foorumi postidestki välja... ja üleüldse kuhugi kadunud :)
15.08.2001 at 17:42
LaSa
 
Moderator
Foorumi errorid II
äkki on mängus naised ?
15.08.2001 at 18:14
udu
 
Foorumi errorid II
idikad, kas ise viitsiksid pühendada enda aega pidevalt mingile tasuta asjale?
mina kyll ei viitsi.
ja üldes tqhq võix teha klubi pisikese liikmemaksuga, millest naitex maxtax kinni ka serveri rent.
15.08.2001 at 18:18
max
Foorumi errorid II
ise idikas... :)
15.08.2001 at 18:56
newton
 
Moderator
Foorumi errorid II
Maxi meilid on minuteada kõik vastatud :)

Foorum on tõesti vahepeal päris aeglane olnud, hetkel nagu siiski norm. Ei oska seda seletada, mina pole viimasel ajal foorumiga (nagu kahjuks ka ülejäänud saidiga) mitte midagi teinud. Võib-olla hakkavad andmemahud vaikselt üle pea kasvama?

Tööajast näeb mind siin ilmselt tõesti suht harva kirjutamas, aga muidu ikka jõudumööda viitsin ma end ka sellele "tasuta asjale" veel pühendada ja mingit liikemaksu ka hästi ette ei kujuta.
15.08.2001 at 19:16
anti
 
Foorumi errorid II
Newton pane üles oma pangaarve nr ja inimesed, kes tahavad toetada foorumi rippumist ja parenemist kannaksid südametunnistuse järgi sinna arvele miskit. Meri koosneb ju ka tilkadest.
15.08.2001 at 20:11
newton
 
Moderator
Foorumi errorid II
Katsun esialgu moraalse toega läbi ajada ;)
16.08.2001 at 11:03
Riho
Foorumi errorid II
quote:
ZimV8 wrote:
Newton pane üles oma pangaarve nr ja inimesed, kes tahavad toetada foorumi rippumist ja parenemist kannaksid südametunnistuse järgi sinna arvele miskit.

Kui Newton paneks üles selle ka, kust ma saaksin omale südametunnistust osta, oleks asi mõeldav :)

PS idee põhimõtet pooldan
16.08.2001 at 11:15
kaku
Foorumi errorid II
Toetan moraalselt. :) Tegelikult oleks mingi sümboolse liikmemaksuga (25-50EEK kuu) täitsa päri.
16.08.2001 at 11:40
anti
 
Foorumi errorid II
no ma ütlesin. Pane nr üles Newton. Krt, näppima oleme lehte kõik mehed.
16.08.2001 at 12:28
udu
 
Foorumi errorid II
tegelt see sümboolne võix olla ca 100 eek (pool)aasta ntx?
16.08.2001 at 13:17
Riho
Foorumi errorid II
Ma ei ole asja vastu, aga siis kui maksmiseks juba läheb, siis peaks mingi kõigile arusaadav loogika/organisatsioon ka olema, et mis selle rahaga tehakse, kes teeb jne. Ja seda vast on isegi mõtetu foorumis arutada. Kõik ei ole ikka kõigiga nõus.
Peaks ehk olema mingi ühtne strateegia väiksema grupi poolt välja pakutud ja siis kellele sobib kannab raha üle vms ???
16.08.2001 at 13:24
max
Foorumi errorid II
Kui klikkad (vt. WTC giga-posti) "Last page", siis ei tule last page, vaid mingi tühi leht.
14.09.2001 at 15:17
LaSa
 
Moderator
Foorumi errorid II
jup, see ilmselt foorumi softi kala?
14.09.2001 at 17:34
newton
 
Moderator
Foorumi errorid II
Mnjah, on fiximisel.
14.09.2001 at 17:37
Iff
Foorumi errorid II
Heh, ja mina mõtsin et see kala aint mul esineb.....
14.09.2001 at 20:51
madis
Foorumi errorid II
minge p***** oma liikmemaksuga. Kas tqhq-l on sihuke liiklus, et serveri eest peab renti maksma ? Või hakkab selle raha eest keegi artikleid treima ? ;) Ei ole kuigi mõistlik IMHO.
16.09.2001 at 21:08
udu
 
Foorumi errorid II
tqhq-l on tänu sellele foorumile (ja featuuridele siin) väga suur liiklus ja koormab serverit.
Loomulikult peab selle eest raha maxma.
kus see raha Sinu arust peax tulema siis?
16.09.2001 at 21:13
peep
 
Moderator
Foorumi errorid II
Eksisteerib MTÜ "TQHQ", kes on domeeni omanik ja maksab iga kuu ka renti selle saidi hostimise eest. Tegelikult tuleb raha momendil newtoni taskust ja ei ole üle mõistuse suur. Aga väike on ta kuna trafficu eest raha ei võeta, on vaid kindel kuutasu.

Kui serveriruumi pakkuja hinnapoliitika muutub ja see võib juhtuda, kuna usas maksavad kõik juba ammu trafficu pealt, siis läheb see lõbu siin oluliselt kallimaks ja ei pruugi leiduda inimest kes selle kinni maksab ning good-bye foorum ja tuleb mingi muu suhtlemiskanal leida.

Teadatetahvli kasutajatel raha nõuda ei ole hea mõte, kuna see osalejate ringi väga ära piiraks ja viiks lõpuks ikkagi koha väljasuremiseni või siis contendi puudumiseni. Kõikides foorumites mida ma jälgin on tasulise liikmelisuse ideed arutatud pikalt ja põhjalikult aga iga kord on selgunud, et see ei tööta ja sponsorreklaamid on paratamatus. Meil pole kahjuks isegi seda alternatiivi. Ilmselt peaks MTÜ mingeid tulusid genereerima kas siis näit. nodi müügist (klepsud, särgid jne.), sponsorlus, annetustest või ka ürituste (võistluste) korraldamisest. Kes, kas ja millal sellega tegelema hakkab ei oska öelda.

Arvan, et nii newtonil kui ka teistel saidiga algselt seotud inimestel on elus oma prioriteedid (mis muidugi muutuvad) ja tqhq foorum ei ole momendil see kõige tähtsam asi. Seetõttu ei ole ilmselt keegi valmis rohkem oma aega ja energiat siia sisse panema, et hakata midagi korraldama ja orgunnima. Loomulikult keegi niisama lihtsalt ei loobu ei foorumist ega saidist kuna juba nagu mingi moraalne vastutus on tekkinud aga kui asjaolud sunnivad siis tuleb sellega leppida kui paratamatusega.

PS. kas keegi teab mõnda mittekommertslikku ja liikmetele tasulist foorumit netis ? Oleks huvitav vaadata millega see koht ennast müüb...

[Edited by peep on 16.09.2001 at 21:14 GMT]
16.09.2001 at 22:06
max
Foorumi errorid II
IMO, ei ole asi veel nii hull, et mingeid imerahastamise variamte otsida. See (tulevane) serverirent ei saa nii suur olla, et seda kambapeale tasutud ei saaks. Ma arvan, et siin on päris mitukümmend tegelast, kellele ei tee liiga mingi mõnekümne krooni loovutamine kuus püha ürituse tarbeks. Nt. 20 tegelast, 25eeq per face - tulebki juba 500 kulli, mis väga pessimistlik prognoos st. et osalejaid on oluliselt rohkem ja >25eeq raha maksmine kuus on kah väga reaalne. Motivatsiooniks võiks "rahastajate" nimed kuhugi lingi taha riputada, mis ehk veel mõned tegelased kampa toob :)
17.09.2001 at 09:57
madis
Foorumi errorid II
Hmm.. aga valgustage, kui suur summa praegu kuus serveri kasutamise eest makstakse ?
17.09.2001 at 11:45
newton
 
Moderator
Foorumi errorid II
Serverirent on u. 100 EEK / kuu, kasutame zone.ee paketti .EE 30.

Lubatud andmeedastusmahust kasutame praegu u. 50%, kõvakettaruumiga sama lugu, pigem on probleemiks foorumi suur koormus andmebaasile, mille piire pole paketis määratletud, aga mille pärast oleme etteheiteid saanud ja mis ka foorumi aegluses aeg-ajalt väljendub. Probleemi lahendamine eeldab ühel hetkel foorumitarkvara ulatuslikku modimist.

PS. "Last page.." kala peaks olema fixitud.
17.09.2001 at 12:43
anti
 
Foorumi errorid II
Riputa Newton üles oma arvenumber, kellel võimalus ja kuidagi aidata tahab, kannab vastavalt võimalusele. Kes ei saa ja ei taha, ärgu kandku aga ärgu siis võtku ka sõna sel teemal.
17.09.2001 at 13:25
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : Foorumi errorid II   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.