register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : MC39 NIGHTRACE   1 2 3  
Poster Message
Olds
  
MC39 NIGHTRACE
Kust saab teada eelreganute nimesid klasside kaupa? Täna juba neljapäev aga info on maru kesine

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
24.08.2006 at 10:17
uitaja
MC39 NIGHTRACE
Kas laiemale ringile ka mingi reklaam tuleb, või on tegemist rohkem nagu omavahelise askeldamisega? :evil
25.08.2006 at 10:15
Jamez
MC39 NIGHTRACE
Natuke OT aga kas keegi täna suundub sinnapoole ja oleks ruumi peale võtta paar kerge pohmeluse tunnusmärkidega meesterahvast? Tore muidugi kui ka homme tagasi saaks jne...
Tel. nr. hädalistel: 53435890

____________________________
Team Outlaw
26.08.2006 at 11:57
newton
 
Moderator
MC39 NIGHTRACE
Loetud minutid tagasi söitis Erkki 8.818@258 :hail
26.08.2006 at 17:26
jyrki
MC39 NIGHTRACE
Amazing result! Congratulations!
26.08.2006 at 17:29
Sebastien
MC39 NIGHTRACE
Tohhotillae! Super! :hail
26.08.2006 at 17:31
lucifer
MC39 NIGHTRACE
:hail
26.08.2006 at 17:32
rat_013
 
MC39 NIGHTRACE
whoa.. retsept :hail

____________________________
impreza n/a
26.08.2006 at 19:04
kaups
MC39 NIGHTRACE
ossa püha püss:hail
26.08.2006 at 19:42 1 edit. Last edited 26.08.2006 at 19:42 by kaups
ICE
  
MC39 NIGHTRACE
Õnne mehele ja tema tiimile!
26.08.2006 at 21:05
blood
 
MC39 NIGHTRACE
super :)

____________________________
ex Deville Coupe 1971
ex STS 2005
ex FWB 1993
ex Escalade 2003
CTS 2008
26.08.2006 at 21:30
Stealth
 
MC39 NIGHTRACE
Paneks siis omapoolsed muljed ka kirja .

Kokkuvõtteks võiks öelda et "Parim üritus augustikuises Tartus". Raudbetoonkindlalt kohe.
Ilmaga kusjuures vedas roppu moodi. Terve nädal oli kas siis pilvine või sadas vms. Tänane päev oli see-eest täiesti teisest puust- vaid paar korda vedas sellise hallikama pilve Ülenurme Lennuvälja kohale, muidu oli täiesti selge ilm.
Öösel ei olnud vist isegi tuultki lennuvälja kohal- kummisuitsupilved jäid ikka päris pikaks ajaks ühe koha peale püsima.

Kuna olin kohal juba kuskil kella 12-ne paiku, siis otselomulikult ei olnud veel ürituski pihta hakanud.
Kuskil kella 13 paiku võis kuulda esimeste autode hääli raja peal.
Aga seda peaks küll mainima, et niipaljukest, kui mina kohvirüüpamise vahepeal seda asfaltkatet tossuninaga kraapisin, jäi mulle küll mulje, et Ülenurme Lennuväli oleks tolle juhatuse nõusoleku korral ehk edaspidigi kiirendusvõistluste jaoks korraldatav, võrreldes muude, plaatidest laotud lippadi-loppadi tegevate radadega, sest et nii mitmedki mehed/naised tegid seal kiireid ja väga kiireid aegu.
Kuigi, kes sedagi teab, kauaks toda võimalust jagub, kuna kuulda on et Linnavalitsus tahab Ülenurme Lennuväljast tõsiseltvõetavat Euroopa tasemel keskust teha, aga too on juba teine teema.

Omaette teema on muidugi Taavo-Erkki ja tema punane Camaro.
Tähendab, ma ei saa aru. Mingi sõnulseletamatu müstika või hea aura ümbritseb toda autot. Kvaliteetne töö muidugi esmajoones aga midagi oleks nagu veel.
Kuidas muidu seletada seda sellega, et mees ja tema kaasosalised tulevad kohale, juht koos mehhaanikuga teeb enne sõitmaminekut põhjaliku kontrolli masina kallal ja juba esimeses sõidus lajatatakse lõpuajaks 9,2 sekundit ! Täielik müstika :)

Ei oleks osanud arvata, et Haapsalus sõidetud 9,5 sekundit ületatakse ja nagu siin mitmestki eelnevast postitusest näha, teine sõit oli ikka päeva nael :)
Ütleme nii, et ega ei olnud inimesi, kes ei oleks olnud õnnelikud selle 8,8 sekundi peale(kuigi see vist on mitteametlik eesti rekord)- suurem osa lennuväljal olevatest inimestest oli ikka täiesti pöördes :)
Igatahes näha oli, et selle autoga ON võimalik väga kiireid aegu sõita ja tundub, et selline asfalteeritud ja sileda kattega rada ainult seda soodustas :)

Eduard Sangernebo, "tänu" sellele, et Lauri Kuriksit kohal ei olnud (ma ei tea, miks), võitis selle aasta uustulnukana siis ka auga Eesti Meistri tiitli :)

Muidugi sai tuttavaid ja palju foorumikaaslaseid nähtud ja nendegagi paar sõna vahetatud :) (BENBEN, muide see Sinu aadressil toimunud tulevase kiirendusauto jutt oli mul jumala tõsiselt mõeldud kusjuures :p)

Nagu paljud kohapeal kuulda said, siis Jari Heinoneni jaoks oli see võistlus väidetavalt tema elu viimane. Siis riputab ta kiivri varna ja edaspidi asub tööpostile ilmselt kas siis mõnes tiimis nõuniku vms. spetsialisti osas.
(Kelledel rahakott puuga seljas, siis, ma ei tea, kas Jari auto tervenisti, aga mootor oli kindlasti müügiks- 7500 EUR-i. Nii et kes ei taha igavesti nühkima jääda neid väiksemaid klasse, vaid hakata alaga ikka tõsiselt tegelema, siis selle auto ost on teie elu võimalus- tegelikult ka :p)

Mis siis veel?
Eks neid äpardusi juhtub ikke, nagu näiteks vahepealne elektrivoolu ärakadumine ja "kuusepuu" trikid. Paratamatus, ütleks.

Samas hea oli näha, et kord oli majas. Ses mõttes, et ega sellist laga ikka ei olnud, nagu näiteks Haapsalu üritusel, kus üks tribüünialune oli sõna otseses mõttes s***a täis, ja niikui tuul tõusis, siis pool rada oli sodiga kaetud.
Nüüdsel üritusel andsid korraldajad selge sõnaga kommentaatorite kaudu mõista, et niikui nähakse, et keegi sihilikult prahti maha loobib, kõigepealt kirjutatakse talle markeriga otsaette üks vastav omadussõna ja siis viiakse see korrarikkuja natuke kaugemale lennuraja lõpus olevasse metsatukka. (Ma ei taha teada, mis siis edasi oleks saanud.)
Ja näib, et selline "malakasaamise hirm" ikka mingil määral mõjub- vähemalt mina ei näinud, võrreldes muude samalaadsete üritustega, küll eriti palju purjus inimesi ja ka kõrva röökijaid ja teiste seljas kõikuvaid indiviide oli suht vähe.
Kusjuures tualette paistis ka piisavalt olevat. Mingid väikesed, paari-kolme inimesepealised järjekorrad ehk vast olid aga muidu ei olnud näha küll, et keegi oleks pidanud suisa ristis jalgadega kinniste kabiiniuste taga kügelema.

Miinuseid ?
Võibolla see, et tribüün oli (tänu muudele asjadele) ohvriks toodud, ja inimesed pidid oma väheseid või rohkemaid akrobaatikavõimeid abiks võttes ronima kohaleveetud rekkade peale, et soovi korral võistlusest paremat ülevaadet saada.
Eks tribüün muidugi maksab, aga vast mõne postivahe istme- ja astmelaudu oleks vast eelarve ikka kannatanud välja. Enamus inimestel tuli ikkagi püstiseistes see üritus üle elada ja ma kujutan ette, et nii mõnelgi võisid jalad pärast päris kanged olla. Nii et jälle mõtlemisainet.

Üks küsimärki tekitav situatsioon toimus seal ka.
Sattusin stardikoridori väravate juures ühe tuttavaga juttu ajama, kui selja taga jooksis sinise särgi ja punetava näoga üks röökiv tegelane BHRA telgi poole, karjudes õhku selliseid sõnu, mida üks täie aruga täiskasvanud inimene avalikus kohas ei tarvitaks. Ei tea siis, mis selle "katuse ärasõidu" põhjustas, igatahes väga ??? mulje jäi küll temast.


Aga noh, kokkuvõtteks võib öelda et lõpp hea, kõik hea :)

P.S. Nii see ilutulestik, kui ka öö hakul prr-i-le sünnipäevatordi toonud äkki kiirendusraja lõpust ilmuv Audi, mis algul kommentaatorites (vähemalt ühes kindlasti :p) suuri küsimärke tekitas, olid omamoodi üllatusmomendid (positiivsed siis ikka) ja need olidki kaks viimast sündmust, mida ma nägin, enne kui sealt lennuväljalt ära tulin.
Eks need, kes kauemaks jäid, võibolla siis lisavad omapoolsed lõpumuljed ka juurde.

Igatahes suur :hail nii korraldajatele kui ka osavõtjatele ja kohtumiseni siis juba järgmisel aastal :)



____________________________
http://autoblogi.blogspot.com
27.08.2006 at 00:01 5 edits. Last edited 27.08.2006 at 00:31 by Stealth
PATS39
MC39 NIGHTRACE
Ommik.Tänud kõigile asjaosalistele.Loodame teid järgmine kord jälle võõrustada.
27.08.2006 at 01:24
_martin_
  
MC39 NIGHTRACE
Mõned pildid

____________________________
'97 Mark VIII
27.08.2006 at 09:39
ammi
 
MC39 NIGHTRACE
quote:
Stealth: et Lauri Kuriksit kohal ei olnud (ma ei tea, miks)




Lauri on reganud järgmisel nädalal toimuvale Defa finals võistlusele,võibolla valmistub selleks?!
27.08.2006 at 09:40
Kalju
MC39 NIGHTRACE
Kuusepuu trikid olid ilmselt tingitud genekate kummalisest käitumisest, mis viis lõpuks õnneks ainult alaldi mahapõlemiseni.

____________________________
'63 M-21 L; '87 IŽ-412IE
27.08.2006 at 10:41
Kaido
MC39 NIGHTRACE
Mina olin kohapeal küll suht vähe, aga erkki & eduardi sooritused olid vinged ja ka korraldus jättis väga hea mulje.
27.08.2006 at 10:47
eleanor
MC39 NIGHTRACE
Mis huvitav asi see on?

http://www.usaraud.ee/yripic/d76de491b844b0ff4e773d3553889191z.jpg

____________________________

27.08.2006 at 10:50
tfr
 
MC39 NIGHTRACE
quote:
newton: Loetud minutid tagasi söitis Erkki 8.818@258 :hail



:hail :hail :hail

quote:
eleanor: Mis huvitav asi see on?
http://www.usaraud.ee/yripic/d76de491b844b0ff4e773d3553889191z.jpg

'67 Camaro.


Indrek, asub kohe tulemuste ja 950MB piltide kallale
27.08.2006 at 11:03 1 edit. Last edited 27.08.2006 at 11:06 by tfr
Raceboy
 
MC39 NIGHTRACE
Sel võistlusel juhtus üks asi (õigeini 2 asja), mis peaks pealtvaatajatel pidevalt meeles olema, kui nad rajapiirdeid ignoreerivad.
Nimelt kaotas Markel Voiti juhitud Supra veidi enne lõpujoont M/T rehvides olevast väikesest rõhust põhjustatud "ujumise" tõttu juhitavuse ja auto tegi vahva spinni ~170 km/h. Õnneks kellegagi midagi tõsist ei juhtunud.
Teine seik oli Ain Kristil, kelle tsiklil vist purunes õliradikas ja tulemuseks oli kukkumine, ka suuret kiiruselt.


____________________________
www.vems.ee
27.08.2006 at 11:26
LaSa
 
Moderator
MC39 NIGHTRACE
quote:
tfr:
quote:
eleanor: Mis huvitav asi see on?
http://www.usaraud.ee/yripic/d76de491b844b0ff4e773d3553889191z.jpg

'67 Camaro.
Stardialas kord aega parajaks tehes juhi tiimikaaslane rääkis, et tegu on historic-sõitudeks ehitatud autoga, niiet üldsegi mitte dragiauto. Paraku seda oli ka härrase stardis käitumisest aru saada, et stripipeale ta varem eriti sattunud pole.. ;)

Mulle see auto igatahes roppumoodi meeldis.. :love
27.08.2006 at 11:54
max
MC39 NIGHTRACE
quote:
Stealth:Omaette teema on muidugi Taavo-Erkki ja tema punane Camaro.
Tähendab, ma ei saa aru. Mingi sõnulseletamatu müstika või hea aura ümbritseb toda autot. Kvaliteetne töö muidugi esmajoones aga midagi oleks nagu veel.
Kuidas muidu seletada seda sellega, et mees ja tema kaasosalised tulevad kohale, juht koos mehhaanikuga teeb enne sõitmaminekut põhjaliku kontrolli masina kallal ja juba esimeses sõidus lajatatakse lõpuajaks 9,2 sekundit ! Täielik müstika :)
Pole seal mingit müstikat - ülipõhjalik töö, teadmised, kogemus ja pühendumine.Väiksemaid koostetööst mittesõltuvaid tehnilisi viperusi on Erkkil kogu aeg juhtunud, nagu ka teistel võistlejatel.
quote:

Eduard Sangernebo, "tänu" sellele, et Lauri Kuriksit kohal ei olnud (ma ei tea, miks), võitis selle aasta uustulnukana siis ka auga Eesti Meistri tiitli :)

Edurad "kindlustas" oma tiitli juba eelmise võistlusega, millele eelnes terve edukas ja stabiilne hooaeg headega kohtdega esikolmikus. See on Eduardi suhtes solvav, kui nimetada selle saavutuse eelduseks Lauri puudumist. Muidugi on äärmiselt kahju, et Lauri viimasele võistlusele tulla ja võistluspinget kasvatada ei saanud.
27.08.2006 at 12:19
hents99
  
MC39 NIGHTRACE
Suurepärane üritus.
Tänud korraldajaile ja samuti ka osalejatele.
Erkki 8.8 seki sõit oli :love

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
27.08.2006 at 12:29
tfr
 
MC39 NIGHTRACE
Tulemused: http://www.autopunkt.ee/dragrace/voistlus/25
27.08.2006 at 13:23
priitsuvila
 
MC39 NIGHTRACE
Üritus oli väga hea, aitäh kõigile! Mingid pildid ka minu poolt.


Tervitades,
Priit
27.08.2006 at 15:08
tqhq.ee foorum : Üritused : MC39 NIGHTRACE   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.