register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : Firebird metsas  
Poster Message
newton
 
Moderator
Firebird metsas
See on selline kaksipidine pealkiri, esiteks allpool esimene avalik pilt minu autost, olude sunnil väga rohelisel taustal:



Teisalt on ta metsas ka selle poolest, et varem esinenud jama taastus eile, st. käiviti vaid plõgiseb ja kisub pinge väga alla, mootorit ei vea. Arvestades eelnevat ja kuna asi on nädalapäevad lihtsalt seisnud väljas praeguses oktoobriilmas, on tunne, et niiskusel ikkagi mingi seos asjaga. Näis.
14.06.2001 at 14:02
eikeegi
Firebird metsas
Mis taustal viga. Mets ju palju ilusam, kui mingi betoonmonstrum:)
Huvitavat värvi ta sul, polegi sellist varem näinud.
Vihmasel ilmal võib asjaga seos olla küll. Minu kunagine eurojunn ei tahnud ka tatise ilmaga eluvaimu sisse võtta. Mootor läks käima alles mingil 6-7 katsel. Kuivaga aga asi ideaalselt käivitus. Aga mis tal täpselt viga oli, seda ei saanudki teada:) Tal kõike muud nii palju nässus oli, et tuli ruttu maha müüa.
14.06.2001 at 14:22
Etz
Firebird metsas
Vääga ilus!
Ja värv on vääga omapärane.
14.06.2001 at 14:24
Riho
Firebird metsas
Kuule, aga kas sul ei või starter lihtsalt mitte eriti kindlalt kinni olla (nagu Lauri autol Tartus oli)?
14.06.2001 at 14:33
newton
 
Moderator
Firebird metsas
Riho: ei usu, hääl on ka teistsugune, ei ragise selliselt nagu Lauril oli. Häält kuulnud rahvas suht kindel, et lihtsalt voolu ei jõua starterisse eriti, aku tühi või kontakt halb.

Eikeegi: aga mul ei ole ju eurojunn, mul peab iga ilmaga käivituma :) Enivei, sul võib-olla pigem süütes oli asi, mul aga ei hakka üldse mootorit ringi vedama.
14.06.2001 at 14:58
Lauri454
Firebird metsas
Tavaliselt kui starter plõginat teeb siis võib käivituseks pinge liiga madal olla. St aku tühi.

[Edited by Lauri454 on 14.06.2001 at 12:07 GMT]
14.06.2001 at 15:06
peep
 
Moderator
Firebird metsas
Pigem siiski kontaktiviga, kuna juhtmetega ka ei lähe ja mh. kõik el. seadmed töötavad norm.
14.06.2001 at 16:15
Marco
Firebird metsas
Pontu Veljed ja kirjadega kummid on vaga omal kohal!
Taust on hea, I quess.
14.06.2001 at 18:43
FuryIII
Firebird metsas
Mul juhtus ka sarnane lugu. Annad süüdet - käib plõksti ja ei muffigi. Tuleb kontrollida kogu vooluring läbi - akujuhtmed->kaitsed->starter. Mul endal näiteks oli starterist üks kontakt ää mädänd.
15.06.2001 at 11:13
newton
 
Moderator
Firebird metsas
Krt, ma kunagi mõtlesin, et miks mõned autode juures elektrisüsteemi probleemide keerukust kiruvad, kena loogiline süsteem ju, aku, juhtmed, pinge on või ei ole, lambikesed põlevad või siis mitte :)

Enivei, eile õhtul läks asi teise auto pealt käima. Minu meelest oli siiski aku täis üleeile veel, kui asi jälle jamama hakkas. Ei tea, kas õnnestus seal pika sebimise järel jälle kontakt saavutada, kuid selleks ajaks oli aku juba ära käiatud. Eelmine kord aga asi kindlasti akus ei olnud, ja seekord olid sümptomid suht sarnased, nii et küllap miski kala selle starteriga/kontaktiga ikka on. Auto on praegu töökojas, nii et loodetavasti sealt midagi koorub.
15.06.2001 at 11:48
partel
  
Firebird metsas
BTW, Newton, kas on juba ka mingi hj hulga arvamust tekkinud sõitmise käigus?

P.S. Üleeile nägin Chevy kastikat, millel tagaluugil kiri "Newton".. ???
15.06.2001 at 12:55
79capri
 
Firebird metsas
quote:
partel wrote:
BTW, Newton, kas on juba ka mingi hj hulga arvamust tekkinud sõitmise käigus?

TO Newton:Yeah,yeah, Newton how many horses do you ride?:evil
15.06.2001 at 13:43
max
Firebird metsas
quote:
partel wrote:
BTW, Newton, kas on juba ka mingi hj hulga arvamust tekkinud sõitmise käigus?

Trassile ja stopper tööle :)
15.06.2001 at 14:18
newton
 
Moderator
Firebird metsas
Jah, mis muud kui kalender kätte ja veerandmiilile :evil

Performance hakkab juba ununema, pole ju temaga juba paar nädalat normaalselt sõita saanud :xo Kui asi igatepidi korda saab ja ilma on, siis järgmine kord Raadil olen osaleja.

Muidu võiks kunagi niisama ka Haapsallu kellegagi proovima minna, kui huvi on. A mis te mu väiksest 305-st üldse tahate...
15.06.2001 at 15:17
wax
 
Firebird metsas
quote:
newton wrote:
Muidu võiks kunagi niisama ka Haapsallu kellegagi proovima minna, kui huvi on. A mis te mu väiksest 305-st üldse tahate...
Haapsalu rulioz.
305 => väike :)

:uhoh wax oleks veel väiksemaga (302) kah rahul
15.06.2001 at 15:22
LaSa
 
Moderator
Firebird metsas
ma võtan oma hetke tööauto, transiti, siis saad kindlalt kelegile pähe teha :p
15.06.2001 at 15:24
79capri
 
Firebird metsas
quote:
newton wrote:
Muidu võiks kunagi niisama ka Haapsallu kellegagi proovima minna, kui huvi on. A mis te mu väiksest 305-st üldse tahate...

??? Oota, millest sa räägid, nagu mina tean sul on 350cid:evil, mitte "väike 305".
15.06.2001 at 16:32
Heiti
Firebird metsas
Kas see on äkki Jüri auto või mis?Tundub kuidagi tuttav.
17.06.2001 at 16:50
Erkki
  
Firebird metsas
quote:
newton wrote:


Muidu võiks kunagi niisama ka Haapsallu kellegagi proovima minna, kui huvi on. A mis te mu väiksest 305-st üldse tahate...

Mina olen huviline,kui mootori käima saan!Märgiks 1/4 miili maha ja alustuseks käib stopperiga ajavõtt küll.Saab vähemalt aimu poweri suurusjärgust.Ehk on teisigi huvilisi?
17.06.2001 at 18:18
hypertyyp
Firebird metsas
kui tõesti haapsallu plaanite tulla siis andke kindlasti teada millal te tulete! tuleks fännaks kah!!!
BTW haapsalus paikneb üks väga kena 2nd gen.
camaro, võibolla on ta ka huvitatud!!!

[Edited by hypertyyp on 17.06.2001 at 18:03 GMT]
17.06.2001 at 19:00
peep
 
Moderator
Firebird metsas
Järgmise kuu keskpaigas võib ju ühe "treeninglaagri" Haapsalus teha.
17.06.2001 at 23:51
Crac
Firebird metsas
Arutasime just eile seda sama Newtoniga:D
Kusjuures plaaneritud aeg oli ka sama.
18.06.2001 at 10:01
baker
Firebird metsas
Tuu peax Jüri vana autu olema jah, mäletan issegi kus sai aidatud Jüril seda summisüsteemi sinna alla saada, päris armas sai teine. :)
18.06.2001 at 11:05
rustang
  
Moderator
Firebird metsas
quote:
newton wrote:Auto on praegu töökojas, nii et loodetavasti sealt midagi koorub.
Njuuton, valgusta vahepeal publikut, mis seis on, kas saad metsalise jälle liikuma?
20.06.2001 at 13:37
newton
 
Moderator
Firebird metsas
Auto oli tõesti Jüri oma. 305 ikka, ok mis nüüd .030" üle :) Jama põhjuseks loodetavasti korrodeerunud kontaktid starteris, said uued sisse, hakkas käivituma jälle, aga viimati esmasp. sõitsin, tea kas peaks igaks juhuks minema praegu proovima :uhoh

Uus väljaslaskekollektori tihend, õlivahetus ja panhard rodi puksid ka tehtud, ootab stabikapukse, õhufiltrit ja võib-olla väikest tjuun-appi, siis tuld.
20.06.2001 at 13:52
tqhq.ee foorum : Autod : Firebird metsas  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.