register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Auto soome ...   1 2  
Poster Message
90Deville
 
Auto soome ...
Järelikult sul vedas, sest köik korrad mis ma proovinud olen ei ole önnestunud, ilma suuremahulise tsirkuse ja mittemillegi eest maksmiseta.
Aga jah, on teisigi kuulda olnud kellel on jopanud.

____________________________
KKK-Koledate Kastikate Klubi
29.03.2012 at 22:11
vvt
  
Auto soome ...
quote:
DevilDeVille: tallink tahab lihtsalt raha
ise olen kenasti tõmmanud paelaga peale, kuna peale maksmist muutus vedav auto automaagiliselt tallinki puksiiriga samavääriliseks. puksiir mõistagi ei suvatsenud meid vedama tulla ja laeva hakkas ää sõitma. siinkohal on paslik korrata vanarahvatarkust, et enn on ahne pederast.

Sa mõtled neid "puksiire, mis poolhaagiseid laeva sikutavad"?
Need pole ju Tallinki omad.

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
30.03.2012 at 12:32
90Deville
 
Auto soome ...
quote:
vvt:
quote:
DevilDeVille: tallink tahab lihtsalt raha
ise olen kenasti tõmmanud paelaga peale, kuna peale maksmist muutus vedav auto automaagiliselt tallinki puksiiriga samavääriliseks. puksiir mõistagi ei suvatsenud meid vedama tulla ja laeva hakkas ää sõitma. siinkohal on paslik korrata vanarahvatarkust, et enn on ahne pederast.

Sa mõtled neid "puksiire, mis poolhaagiseid laeva sikutavad"?
Need pole ju Tallinki omad.


Ja su jutu point on.....?
Mis vahet on seal kelle omad need on, kui tallink vötab raha kliendi käest ja lubab tolle asjandusega auto peale tömmata.
Mu köige toredam kogemus oli möned aastad tagasi, kui peale kena ahvitsirkuse läbielamist rootsi pool ja tallink cargole arvestatava 4k eegi maksmist selle eest, et nad minu auto minu trossiga laeva ja sealt maha tömbaks tipnes eesti pool tädikesega, kes katsus mulle selgeks teha et peaksin ka mahatömbamise eest maksma.....olin sadamasse puksiiri vastu tellinud, aga seda laeva sisse ei lubatud sest see olevat "keelatud ja vöimatu".
Pärast umbes tunniajalist ootamist sain ikka ise sisse jalutada ja selgitada troppija-pärdikutele kuidas autol käsipidur maha tuleb....
Raha küsiva ja riigikeelt mitte oskava tädi saatsin köigepealt pikalt, ja siis ülemuse järgi, kes pärast veel tunniajalist ootamist tuvastas, et mul on, jah , köik ammu makstud, a peaks ikka veel natuke maksma miskit kaubakäitlustasu. Kuna selleks hetkeks polnud mul enam närvirakke eriti säilunud ja tundsin et järgnev konversatsioon saab ilmselt olema ebaviisakas ja vöibolla isegi füüsilist laadi, siis viskasin neile 100eeku ja saatsin....ühte kohta.
Vahepeal oli autoni ujunud mingi kaltsudes tegelane, keda ma ekslikult kodutuks pidasin. Üllatusena oli tegu hoopis piirivalvuriga in disguise, sest kohe kontrollis see tubli inime mingi 20mindiga ära et auto polnudki varastatud.

Viimane kord rootsipool trossiga pealetömbe üritusega läks nii, et olles piletiputkast mööda hiilinud siis olime jöudnud juba laeva apparelli peale ja mönekümne sekundi pärast oleksime sees olnud, kui jooksis eiteakust välja tubli rootsi sadamatöötaja kes kiljus seal 5minti järjest et me pole ju üldse maksnud et vöiksime tömmata oma autot peale ja ise ei tohi mingil juhul tömmata, isegi kui maksnud oled.
Sai siis makstud, ja umbes 5minti enne laeva väljumist saabus nö puksiirimees miski pirukamossega, ja oli väga imestunud et miks me ise ei tömba kui meil ju ometi teine auto ka olemas oli. Siis tömbasimegi, muidu oleksime ilmselt siiamaani seal.

Ja loo moraal on nagu ikka sama, enn ON ahne pederast. Ja minuteada ei kajastu need maksud kuskil hinnakirjas.

____________________________
KKK-Koledate Kastikate Klubi
30.03.2012 at 14:28
Fog
 
Auto soome ...
Saan aru, et emotsioonid möllavad, kuid ma arvan, et sellel on väga lihtne põhjendus. Teades, et näiteks liikluskindlustus parklates ei tööta ja sealt näpuga järge edasi ajades jõuan mina vastutuse ja kindlustuse juurde.
Trossiga pirukal on vastav kindlustus vastavaks tööks, sinul ei ole. Edasi on sadamates omad teenused ja reeglid. Ehk sadamatasu on kokkulepitud lepingus koos punktiga, et sellised asjad teeb sadama puksiir tasu X eest. Ehk see pole üleüldse laevafirma otsustada, kas võib.

Mina panin siit igatahes kõrvataha fakti, et jäiga lüliga võib, ehk kui naaberosariikides midagi juhtub, tuleb kohalikust IKH/Motonet vmt butiigist paar vinklit-klambrit-polti-mutrit hankida. Tuleb odavam.


____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?
30.03.2012 at 14:44
krooks
  
Auto soome ...
Mul oli eelmine aasta alul sama keiss... Lisaboonusena löhkesid tallinnas vastutulnud treilal mölemad tagarehvid :devil

____________________________
Team OUTLAW
Ilus Aed
Fishing on Åland
30.03.2012 at 14:48
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Auto soome ...   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.