register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Abiks sikli valikul   1 2 3  
Poster Message
orikas3
Abiks sikli valikul
Võib olla köidab meelt hoopis see isend.
26.05.2004 at 15:33
PlyVal64
Abiks sikli valikul
quote:
orikas3: Võib olla köidab meelt hoopis see isend.
Kuule, siin räägitakse tsiklitest aga sina paned mootorratta pildi??? See ju sama rumal, kui hakata auto24 foorumis autodest ehk USA-rauast rääkima. Sry, tsiklistid:D
Ja H-D mehed tõusevad kõrtsus püsti, kui Indiani omanik sisse astub...
Old Indians never die.
26.05.2004 at 16:29 Last edited 26.05.2004 at 16:31 by PlyVal64
pyssikas
Abiks sikli valikul
Vaata igaks juhuks ka uuemate TRIUMPHIDE poole. need uuema aja inglismannide rattad pidid ka päris hääd olema.
26.05.2004 at 18:14
tyyp
Abiks sikli valikul
Triumph Rocket III on õige ratas. 140 cid ja 147ft.lbf torque at 2,500rpm.

____________________________
Chevy Astro 95`
26.05.2004 at 18:31
orikas3
Abiks sikli valikul
quote:
PlyVal64:
quote:
orikas3: Võib olla köidab meelt hoopis see isend.
Kuule, siin räägitakse tsiklitest aga sina paned mootorratta pildi??? See ju sama rumal, kui hakata auto24 foorumis autodest ehk USA-rauast rääkima. Sry, tsiklistid:D
Ja H-D mehed tõusevad kõrtsus püsti, kui Indiani omanik sisse astub...
Old Indians never die.

Sory: ;) oli mootoratas minu maitsele. Proovisin abiks olla. Aga jut käib tsiklitest. ??? Siis võtge minu eelnevat postitust lihtsalt kui vahe reklaamina. :)
26.05.2004 at 18:35
andre
 
Abiks sikli valikul
mina ise vaikselt kulgen suzuki gs500'ga, mis on minu pikkusele ideaalne (173), kuid sellega on proovinud ka minu tädi mees kulgeda (195) ning nägu polnudki kõige virisevam. muidugi polnud ots ka teab mis pikk. kuid ta ise sõidab cagiva river'iga, millega on eriti rahul. pidavat madalamatel pööretel mõnusalt edasi minema ja pikka otsa mugav sõita olema. river on siis 600ccm ja kui ma ei eksi, siis 1 pütiga. kui soovid enam infot, siis ta figureerib www.biker.ee foorumis spinna nime all.ehk oli mingitki abi..
26.05.2004 at 19:48
Indrek
Abiks sikli valikul
Mul on ju hea ratas müüa, ei ole kukutud ja hind on odavam kui Saksas.
Sobib suurele mehele väga hästi ja jaksab liikuda veel palju aastaid.
27.05.2004 at 15:53
max
Abiks sikli valikul
Mul üks tuttav, kes ka suurema mootoriga autosid armastab, ostis juba kolmanda tsikli, mis on eelmisest järjekordselt võimsam ('99 Ninja). Moraal selles, et kui kiiret sõitu armastad, siis pole mõtet punnvõrre läbi pidada vaid osta kohe korralik relv.
27.05.2004 at 21:55
partel
  
Abiks sikli valikul
quote:
max: Mul üks tuttav, kes ka suurema mootoriga autosid armastab, ostis juba kolmanda tsikli, mis on eelmisest järjekordselt võimsam ('99 Ninja). Moraal selles, et kui kiiret sõitu armastad, siis pole mõtet punnvõrre läbi pidada vaid osta kohe korralik relv.
Sama kehtib ka autode kohta! :burnout

____________________________
_
27.05.2004 at 01:01
sten666
Abiks sikli valikul
selline tilluke küsimus nati OT

kui selle 25 kw võimsuspiirangust lubadel vaja lahti saada teatud vanuse täitumisel
kas siis on vaja uuesti autokoolis käia? või piisab ainult eksamite sooritamisest?
28.05.2004 at 13:28
eikeegi
Abiks sikli valikul
quote:
sten666: selline tilluke küsimus nati OT

kui selle 25 kw võimsuspiirangust lubadel vaja lahti saada teatud vanuse täitumisel
kas siis on vaja uuesti autokoolis käia? või piisab ainult eksamite sooritamisest?
Minu teada tuleb teha lihtsalt sõidueksam.


____________________________
V8
28.05.2004 at 13:31
urmas
Abiks sikli valikul
Tehnika viimane sõna "Nelli Teatajast":
http://www.nelli.ee/showarticle.php?articleID=547
31.05.2004 at 19:41
smr
Abiks sikli valikul
U. kaks nädalat tagasi lugesin kuskil artiklit, kuidas kaks härrasmeest saksast endale tsikli ostsid ja sellega ka tagasi sõitsid. Võrdluseks kasutati veel väljendit et nagu raplast oleks ostnud. Ega kellelegi pole seesama asi silma jäänud? Pagan, ei leia enam ülesse seda asja ..... Tahaks veelkorra seda regamise/maksude asja lugeda ...
01.06.2004 at 09:59
Kala
Abiks sikli valikul
Kas see on minust kohatu, kui ma postitan ühe tsikli siia.
Odav
Soliidne
Loodetavasti hooldatud oma suure läbisõidu tõttu
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php/Yamaha+XR600N/id=73551
01.06.2004 at 10:15
erik
Abiks sikli valikul
quote:
smr: U. kaks nädalat tagasi lugesin kuskil artiklit, kuidas kaks härrasmeest saksast endale tsikli ostsid ja sellega ka tagasi sõitsid. Võrdluseks kasutati veel väljendit et nagu raplast oleks ostnud. Ega kellelegi pole seesama asi silma jäänud? Pagan, ei leia enam ülesse seda asja ..... Tahaks veelkorra seda regamise/maksude asja lugeda ...
Minu meelest oli see Äripäevas. Äkki Delfi ka dubleeris seda artiklit, siis saaks ka paroolivabalt?
01.06.2004 at 10:34
smr
Abiks sikli valikul
quote:
erik:
quote:
smr: U. kaks nädalat tagasi lugesin kuskil artiklit, kuidas kaks härrasmeest saksast endale tsikli ostsid ja sellega ka tagasi sõitsid. Võrdluseks kasutati veel väljendit et nagu raplast oleks ostnud. Ega kellelegi pole seesama asi silma jäänud? Pagan, ei leia enam ülesse seda asja ..... Tahaks veelkorra seda regamise/maksude asja lugeda ...
Minu meelest oli see Äripäevas. Äkki Delfi ka dubleeris seda artiklit, siis saaks ka paroolivabalt?
Äripäev see oligi. Tänud.
Link ka tulevastele põlvedele - http://www.aripaev.ee/2634/uud_uudidx_263402.html
01.06.2004 at 10:37
Märt
Abiks sikli valikul
quote:
smr: Äripäev see oligi. Tänud.
Link ka tulevastele põlvedele - http://www.aripaev.ee/2634/uud_uudidx_263402.html



Saaks ka parooli? Või kopi-paste?

____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
01.06.2004 at 10:42
erik
Abiks sikli valikul
quote:
Märt:
quote:
smr: Äripäev see oligi. Tänud.
Link ka tulevastele põlvedele - http://www.aripaev.ee/2634/uud_uudidx_263402.html



Saaks ka parooli? Või kopi-paste?

Üldiselt ei ole väga ilus nii teha. Sellest on muide ka Delfis artikkel avaldatud, imo täpselt sama. Natuke otsimist ja vaiola:
http://www.delfi.ee/archive/article.php?id=7856466&categoryID=54&ndate=1084914000
01.06.2004 at 10:57 Last edited 01.06.2004 at 10:57 by erik
kassBasiilio
Abiks sikli valikul
Kisub kuidagi juba tsikli foorumiks siin see asi
01.06.2004 at 14:15
Indrek
Abiks sikli valikul
quote:
kassBasiilio: Kisub kuidagi juba tsikli foorumiks siin see asi

Mis Sul siis selle vastu on, kui siin tsiklitest vähe räägitakse? ???
Kui ei taha, ära loe siis seda teemat.
01.06.2004 at 15:01
nos
  
Abiks sikli valikul
hmm... minu arust küll pole vaja kohe mingit tonnist siklit osta. kui ikkagi oled algaja siis ju jube raske hakkama saada mingi 250-300 kilose rattaga. lihtsam ja mugavam ju kergema rattaga sina sõbraks saada.
ma valisin oma esimese ratta puhtalt välimuse järgi ;) ostsin saksast ja sain super hea hinnaga. aasta on 96, ühepütane 660 poolkondlis bike, kaal mingi 170 kilo kuivalt. aaaga selle rattaga läks vähe kurvalt... praegu seisab ja ootab parandamist.
samas on jube lahedad ka endurod. neid võib külili visata niipalju kui tahad, katki ei lähe. kui maanteed otsa saavad (eestis sõites umbes 3 tunniga) pöörad kruusateedele ja adrenaliini veel rohkem kui ühegi riisiraketiga kihutades :)

tegelt on ju ükskõik mis sikli sa ostad... küll sa sellega ära harjud. ja kui ei meeldi siis müüd maha ja ostad teistsuguse :D

ja ehk annavad härrad andeks et usa raua foorumis siklitest räägitakse... ja kui ei anna siis võib oma sikli muredega edaspidi biker.ee foorumisse pöörduda :D

lugupidamisega

nos :)
02.06.2004 at 12:16
Indrek
Abiks sikli valikul
Tõesti pole vaja kohe rasket suurt tsiklit esimeseks tsikliks osta ja superbike`st peaks kindlasti eemale hoidma.
Ei tunne küll jaapani tehnikat eriti tsiklite osas(ei ole mõeldud halvasti kõlama), kuid esimeseks tsikliks oskaksin mina soovitada sellist riista nagu Yamaha TDM 850.
Eriti hea neutraalne tsikkel, mis liigub normaalselt, annab vigu natuke andeks, sobob nii linna kui pikemale otsale.
Olen ise korra sellise rentinud ühest laenutusest ja olen väga rahul ja positiivselt üllatunud. Sellise peaks saame saksast (aasta 97-99) mingi 4000 EUR kanti ja pakub kindlasti raha eest küllaldaselt rõõmu.
02.06.2004 at 12:25
PlyVal64
Abiks sikli valikul
quote:
urmas: Tehnika viimane sõna "Nelli Teatajast":
http://www.nelli.ee/showarticle.php?articleID=547
Kusjuures tõesti ei tasu ka seda kahe silma vahele jätta. URAL on tegija. Iseenesest on Ural hetkel üle maailma kõige rohkem oma müüginumbrit kasvatav tsikkel. Ja nii kummaline, kui vanade Vene tsikklite mäletajatele ka see ei tundu, siis paljuski tänu vastupidavuse kasvule.
02.06.2004 at 12:54
vvt
  
Abiks sikli valikul
quote:
PlyVal64:Kusjuures tõesti ei tasu ka seda kahe silma vahele jätta. URAL on tegija. Iseenesest on Ural hetkel üle maailma kõige rohkem oma müüginumbrit kasvatav tsikkel. Ja nii kummaline, kui vanade Vene tsikklite mäletajatele ka see ei tundu, siis paljuski tänu vastupidavuse kasvule.

Nojah, olen viimase aastaga päris palju kokku puutunud vene autotööstuse poolt hetkel pakutava "kvaliteediga" ja seepärast väga skeptiline selle Uraliteema suhtes. Kui sealmaal midagi korralikult tehti, juhtus see isamaasõja ja perestroika vahepeal. Mitte aga segastel aegadel. Väljaspool venemaad müüdavate toodete kvaliteet saadakse eranditult sellega, et edasimüüjad võtavad selle hiina ime juppideks lahti ja kõrvaldavad tehase kalad, mille käigus pole ka haruldane 1/3 juppide asendamine, toote üle värvimine või sinna külge päris oluliste kvaliteetsete juppide kruttimine.

Kui vene autotööstus valmistab autode rattalaagneid tainasplekist saaledega ning värvib tehastes üle keresid, mis on värvi ootel augud sisse roostetanud, siis on ikka jube raske uskuda sellest Irbiti-whatever masinaehitustehasest midagi paremat :(

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
09.06.2004 at 23:23
LaSa
 
Moderator
Abiks sikli valikul
True True... üks tuttava tuttav ostis kah aastat paar tagasi tuliuue Urali, millel juhtus kah ikka päris pahasid asju, tuliuued trossid katkesid jne. Pärast tagus vana sinna ikka hirmsa papi sisse, tegi päris viisaka ja ilusa ratta, aga lõpuks ikkagi müüs maha ja ostis Harrika :)
09.06.2004 at 23:55
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Abiks sikli valikul   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.