register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Throttle Camp   1 2 3 4 5 6 7 ..  
Poster Message
camsist
 
Throttle Camp
Ei vägev, siis ma vast viimaseks vähemalt ei jää :D

____________________________
'86 Camaro
11.06.2004 at 14:19
priitsuvila
 
Throttle Camp
Fierod mulle küll konkurentsi ei paku, neil kere ka alamõõduline sama mootori juures. :p
Kuid Camaroga võib suht huvitav pusida olla.
11.06.2004 at 14:29 Last edited 11.06.2004 at 14:30 by priitsuvila
Olds
  
Throttle Camp
kui endal Chargeri kokku saan, siis ütleme nii, et ega minulgi eriti midagi hõisata pole. Proovisin Tallinna sõites 600cfm-ist karburaatorit- väike, mis väike selle mootori jaoks. Minu 750cfm-isega aga korralikult ei käi. Pole veel siiamaani aru saanud, mida ta vajab. Lisaks ei tööta minu 750-sel secondari lõõrid. Ehk siis sõidan 4lõõrilise karbussiga, millest töötavad ainul 2 lõõri. Ecoauto:)
Max ka ei taha oma karburaatorit proovida anda. Tal täiesti uus ja veel pakendis, muidu aga täpselt sama karburaator.
Seega püüan teha kõik, et ka rajale saada.

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
11.06.2004 at 14:51
foke
 
Throttle Camp
quote:
Olds: kui endal Chargeri kokku saan, siis ütleme nii, et ega minulgi eriti midagi hõisata pole. Proovisin Tallinna sõites 600cfm-ist karburaatorit- väike, mis väike selle mootori jaoks.
Ei ole väike, kindlasti ei ole. Lihtsalt ei tööta karburaator. Minu 383 CID hakkas 600 cfm'ga vaikselt lämbuma alles üle 6000 rpm, sinnani käis väga hästi. ja tegelikult ei oleks ma aru saanudki, et karpa suurel pöördel takistab, kui ei oleks 750 Deamonit proovinud. Ei oska sulle muud soovitada, kui korras karpat proovida või siis vana lahti võtta ja sääsed düüside eest ära võtta.

Karburaatori voolamisnumbrid on arvutatavad. Ja kui nad ka jäävad kõrgel pöördel natuke väiksemaks soovituslikust, siis ikkagi, usu, mootor peab korralikult käima sellegipoolest.
11.06.2004 at 15:13
MitsuPower
 
Throttle Camp
katsub kahele sõbrale augu pähe rääkida ehk siis üks Caprice ja üks GMC Safar-i ka sinna jõuaks!:) ja rajale ka saaks!!
11.06.2004 at 16:08
tyyp
Throttle Camp
Ajan oma Voyageri kah joonele ja viimase koha saan ikka. :)

____________________________
Chevy Astro 95`
11.06.2004 at 16:39
orikas3
Throttle Camp
quote:
Jutulind:
quote:
priitsuvila:EDIT: Pretendeerin aeglaseima auto tiitlile. Olds, ära siis auhinda unusta. ;)
Arvad et nii lihtne seda võita on ? ;) Ma pretendeerin siis ka samale auhinnalisele kohale :) Arvan et Wagoneer oma 2,5T juures ja 4,2 R6 mootoriga ei kiirenda just kõikse paremini :)

jutt jumalaõige ;)
edit: kas viimaseks jääjale ka auhind välja pannakse? kui siis võiks ise ka proovida.
11.06.2004 at 21:17 Last edited 11.06.2004 at 21:25 by orikas3
uitaja
Throttle Camp
Tundub, et seekord tuleb auhindu tagumisest otsast jagama hakata,esimestele kohtadele ei pretendeeri keegi. :D OK kõige viimane mees saab auhinna millist Maarjamaal veel jagatud pole, selle me garanteerime.:devil
12.06.2004 at 12:40
kalev35
  
Throttle Camp
quote:
uitaja: Tundub, et seekord tuleb auhindu tagumisest otsast jagama hakata,esimestele kohtadele ei pretendeeri keegi. :D OK kõige viimane mees saab auhinna millist Maarjamaal veel jagatud pole, selle me garanteerime.:devil
pulkadeks lastud mootori õli 1L-ses plaskus, mille põhjas 10g ¤&%puru ja poolik keps (et läigiks ka) :)

____________________________
96 Lincoln Town Car
We've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses.
12.06.2004 at 12:43
uitaja
Throttle Camp
Tuleb midagi ilusat, nii ihule kui hingele.Tõeline lohutusauhind viimaseks jäänud mehele.Rohkem ei saa avaldada,üllatusmoment kaob ära. :evil
12.06.2004 at 12:58
wagoneer
Throttle Camp
Heh,kui keegi suudab veel aeglasemalt kiirendada kui minu 4 pütase valmeti(diisel) :devil mootoriga wagoneer siis on küll kuri karjas. Kui jalg lubab siis järgmine nädal garaazi ja wagoneeril lõpuks tagasild uuesti kokku ning... :burnout
12.06.2004 at 15:29 Last edited 12.06.2004 at 15:29 by wagoneer
Olds
  
Throttle Camp
Tubli wagoneer- nagu aru sain, osaled ka tõmbevõistlusel?

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
14.06.2004 at 08:23
rai
Throttle Camp
Offtopic: Wagoneer kas roheline valge kõrgendatud katusega Wagoneer on sinuni jõudnud.
14.06.2004 at 10:09
diesel
Throttle Camp
quote:
rai: Offtopic: Wagoneer kas roheline valge kõrgendatud katusega Wagoneer on sinuni jõudnud.
kui ma viimati masinat nägin, oli see igatahes must.
14.06.2004 at 11:39
Olds
  
Throttle Camp
Palun privasse kirjutada personaalselt kui paljud plaanivad kindlasti ööseks jääda (afterparty hommikuni), siis teame kui suurt telkimisala niitma peab.

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
14.06.2004 at 13:25
orikas3
Throttle Camp
Kas ka autos ööbijad.

14.06.2004 at 15:43
wagoneer
Throttle Camp
Auto nagu diesel mainis päris musta värvi ja ilma kõrgenduseta.
14.06.2004 at 23:16
uitaja
Throttle Camp
Põhimõtteliselt on vaja teada palju kodanikke kohale jääb, ükskõik kas oma autos või telgis ööbima.Kuna me ei tahaks, et keegi joogi või söögi hankimise eesmärgil mööda linna tuiama läheks, on plaan korraldada kohapeale mingi varu ehk leppida kokku mõnega toitlustajatest hilisema teenindamise osas.Lisaks vaja teada, kui suurt katelt hommikuse seljanka jaoks vaja on.
14.06.2004 at 00:09
Bandit
Throttle Camp
Peaks huvipärast seda nöörijupi vedamist proovima kuigi ega kiirenduselgi vist päris viimaseks jääks.
14.06.2004 at 01:00
Bandit
Throttle Camp
Lisaks vaja teada, kui suurt katelt hommikuse seljanka jaoks vaja on.
seljanka oleks hommikul igati teretulnud!

____________________________
Crysler 300C LX`07
14.06.2004 at 01:11
Olds
  
Throttle Camp
quote:
GRAND 5.9: Peaks huvipärast seda nöörijupi vedamist proovima kuigi ega kiirenduselgi vist päris viimaseks jääks.
väga hea- köievedajaid tuleb aina juurde.

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
15.06.2004 at 10:26
uitaja
Throttle Camp
Aga kuidas kummipõletjatega lood on?
15.06.2004 at 15:12
kaku
Throttle Camp
quote:
Olds:väga hea- köievedajaid tuleb aina juurde.
Kuna Camaro loosi teema on veel värskelt meeles, siis soovitan lubajad mingi koefitsendiga üle jagada.
15.06.2004 at 16:13
n66p
Throttle Camp
Olen siin uus ja võibolla lollid küsimused

Osavõtumaks kuhu tasuda kuna tasuda???
Kas võin raekoja platsi niisama oma masinaga kohale veereda???
Kas tasub ikka tulla kui auto juures vaja nipet näpet tegemisi teha???
15.06.2004 at 17:57
uitaja
Throttle Camp
Osavõtutasu tuleb maksta Raadile saabumisel, vastu saab käepaela.Raekoja platsile mööda Poe tänavat, täpsusta Oldsiga.Mis peamine ära üle pinguta, iga auto juures on harilikult midagi teha.
15.06.2004 at 20:53
tqhq.ee foorum : Üritused : Throttle Camp   1 2 3 4 5 6 7 ..  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.