register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Räuskamine OMC teemast ära  
Poster Message
Nuclear
Räuskamine OMC teemast ära
no tere tere, OMC-l jäi mõnel imbetsillil väheks ?
vkx, selleks, et sinu kiirust silma järgi hinnata piisab mõne aastasest sõidukogemusest kah eksole ... ei usu, et nüüd keegi LAMPI siia sellist asja kirjutab ...
Minu teada propageerib siinne foorum korralikkusele ja kultuurset käitumist ? Aga lahe, et ennast õigustavalt veel halvamaigulist paska suust välja aetakse ... kurb ....


Edit: pole see minu algatatud teema.
31.05.2004 at 19:33
anti
 
Räuskamine OMC teemast ära
Härra tuumamees, kui ei meeldi, ära külasta enam seda foorumit. Meile hullult meeldiks.
31.05.2004 at 19:42
vkx
 
Räuskamine OMC teemast ära
quote:
Nuclear: ... Aga lahe, et ennast õigustavalt veel halvamaigulist paska suust välja aetakse ... kurb ....

Kuni sinu postituseni pole keegi midagi peale eesti keele siin veel suust välja ajanud. Nagu ma ütlesin, ei tasu ikka üle pingutama hakata oma hinnangutes. Lasteaed tuleb meelde: "...ma lähen kaeban kohe kasvatajatädile ära... vohh...".

____________________________
Seville STS `02
31.05.2004 at 19:46
Nuclear
Räuskamine OMC teemast ära
Kas sai midagi valesti öeldud, või midagi naelapihta, siiani on ka minu tekst eesti keeles. Ja ärge hakake jälle seda foorumi mitte külastamise juttu ajama stiilis: minu liivakast jne, tuleb lasteaed meelde ...
31.05.2004 at 19:51
Riho
Räuskamine OMC teemast ära
http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=9784

Ei ole see esimene kord härrasmehel selliste muredega lagedale tulla.
31.05.2004 at 20:04
newton
 
Moderator
Räuskamine OMC teemast ära
Nuclear, järgmisel korral, kui sinu virinat selle foorumi ja tema kasutajate suunas kuskilt teemast eemaldada tuleb, kaalume tõsiselt ka sinu enda eemaldamist. Ehk rahune maha või saad bänni.
31.05.2004 at 20:13
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Räuskamine OMC teemast ära  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.