register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Küsimus vvt'le  
Poster Message
Põssa
Küsimus vvt'le
tahaks väga teada puhtast uudisimust mis mootor vvt garaazis vedeleb nimelt see 635cid??

vabandan ,et see küll täiesti OT aga kuna Lgp. vvt mu mailile ei vastand siis kirjutasin siia ühe kirja.
31.05.2004 at 22:53
hents99
  
Küsimus vvt'le
Suur-suur lõhkuja :)

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
31.05.2004 at 22:58
oiwik
Küsimus vvt'le
ma pakun, et vvt on kokku liitnud oma garaažis vedelevate kõikide mootorite töömahud ja võimsused
31.05.2004 at 23:01
Põssa
Küsimus vvt'le
Ma mõtlesin et saan ehk kohe vastuse ja ei hakka uut teemat tegema aga nagu märkasin tõsteti minu jutt kohe eraldi teemaks....
igati positiivne ja kiire tegutsemine:)
tänud ja eks ma siis järgmine kord esitan küsimuse õigesse kohta :D
31.05.2004 at 23:21
hents99
  
Küsimus vvt'le
quote:
Põssa: Ma mõtlesin et saan ehk kohe vastuse ja ei hakka uut teemat tegema aga nagu märkasin tõsteti minu jutt kohe eraldi teemaks....
igati positiivne ja kiire tegutsemine:)
tänud ja eks ma siis järgmine kord esitan küsimuse õigesse kohta :D
privasse ehk siis ;)

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
01.06.2004 at 11:23
PlyVal64
Küsimus vvt'le
quote:
Põssa: tahaks väga teada puhtast uudisimust mis mootor vvt garaazis vedeleb nimelt see 635cid??
Ma pakun "lambist", et see vvt vana 3,0 korrutada reaalse ülelaaderõhuga. Või veel midagi suuremat baierlast. Kaido biturbo on ju kah reeglite kohaselt miski 415CID (1,7 korrutades). Kui laaderõhk suurem, kui 0,7bar, siis peaks veelgi suurema koefitsendiga korrutama. Umbes niimoodi???
01.06.2004 at 11:46
vvt
  
Küsimus vvt'le
Liigne uudishimu teeb ruttu vanaks;)

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
01.06.2004 at 12:01
devilc
Moderator
Küsimus vvt'le
Oiwikul ilmselt õigus - Aarel neid bemareid ju tükki neli.
01.06.2004 at 12:09
Lembit
Küsimus vvt'le
quote:
oiwik: ma pakun, et vvt on kokku liitnud oma garaažis vedelevate kõikide mootorite töömahud ja võimsused
+ veel väikesed ümardused ülespoole ilusamate numbrite saamiseks (~+12,5 CID && +21 HP) ;)
01.06.2004 at 12:36
Märt
Küsimus vvt'le
quote:
Lembit:
quote:
oiwik: ma pakun, et vvt on kokku liitnud oma garaažis vedelevate kõikide mootorite töömahud ja võimsused
+ veel väikesed ümardused ülespoole ilusamate numbrite saamiseks (~+12,5 CID && +21 HP) ;)


Ja mina siin vaikselt imestasin, milline see 10 liitrine bemari küll on :p

____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
01.06.2004 at 12:42
ylovoitka
Küsimus vvt'le
Mingi vana Saksa tanki mootor, WWII päevilt.. :D
01.06.2004 at 12:43
diesel
Küsimus vvt'le
635 cid meenutab ka kangesti m635 csi-d.
ja see viimane on üks õige magus mammu.
a sellist vist aarel pole (kahjuks).
õigupoolest seukest bemmi näeks omagi garaashis hää meelega.
01.06.2004 at 12:43
hents99
  
Küsimus vvt'le
just just. 635 CSI . kõige ilusam ja kurjem bemm minu jaoks. :)

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
01.06.2004 at 13:28
kalev35
  
Küsimus vvt'le
vaata:
pannakse küsimus
koht ei vasta, no ei vasta!
teema tqhq keskkonnas oleks niigi OT (baieri toode, mis ei ühildu Chevrolet' teemaga - tunneb ilmselt reegleid)
milleks edasi arutada - igaüks vaatab infi www-st, mis asjaga tegemist ja jätab inimese garaazi maadlema.
-
kui keegi arvab, et 'jama', siis vaadake varasemaid postitusi vabas teemas ja müügi osas.
-
KUI POLE JUTTU Chevrolet mudimisest, siis teema any way OT automaatselt.
poleks vvt asjalike nõuannete ja muuga siin 'C' väänajatele varem abiks olnud, oleks see teema ja küsimus kohe lukus (vaatab ka riceburner'ite teemat, keda pidevalt bannitakse - kogu nipponi toodang ju tegeliselt hp/cm3 suhtelt paneb US toodetele pika puuga!)
vaatab siis ka märkusi OCM kohta - parim liimitud numbriga Porche. Väga tubli!
AGA REEGLID? Jõuab siis ka F1 miili sõidule ilma hädata, või kuidas! küsimuse püstitaja kohe BAN ja ähvardused! Auto reegleid siiki ei täitnud!
päris ausalt: vaatan siin temaatikat ja probleemide lahendamise viise, kus püütakse /pime juhib - pime järgneb/ viisil lahenduseni jõuda... vahel teeb nalja, vahel teen kiirsammu poodi :beer
ei taha pahandada pühendunud inimeste teemal, sest ega ei tule ükski asi kingitusena - kõik on pidanud pingutama, ja loodetavasti teevad seda edasi, aga RESPECT, ka huviliste vastu!
---
uus jaotus OT! oleks kindlasti kõige loetavam...
---
läksin poodi!

____________________________
96 Lincoln Town Car
We've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses.
01.06.2004 at 16:02
devilc
Moderator
Küsimus vvt'le
Ära enam peale võta. ;) Kas Sa ise said aru, mida kirjutasid?
01.06.2004 at 16:09
Põssa
Küsimus vvt'le
Ma ka ei saanud täielikult aru. Aga see vist oli mulle suunatud negatiivse sisuga kiri. Kas olen siis tõesti nii idiootseid teemasid algatand või kellegi teemat risustand.
Sel juhul vabandan foorumi kasutajate ees ja ainuke vabandus on see ehk ,et alles arenen USA raua teemas ja suhteliselt roheline veel.. aga selle eest olen püüdnud targemaks saada ja selleks püüan igati jälgida kõikvõimalikku toimuvat ja ka viimastel üritustel on kohal viibitud.

sellest tuli nüüd ka ilmatu kahtlane postitus aga vist riivas hinge :*(
01.06.2004 at 16:19
kalev35
  
Küsimus vvt'le
põssa on tubli! Kui küsimuse esitasid, oleks ju loomulik, et teine pool vastab, kuid asjatuid (siin kohas ka minu oma) sõnavõtte ei maksaks ju teistel foorumi liikmetel kohe risustama hakata! Paanikaküsimus ju! (vvt ei tahtnud vastata - on ju jama! oleks võinud ju!)
devilc - just nimelt! (vaatab teema esimest postitust)
natuke üldisemalt foorumisse! nii öelda: 'get the big picture' (et, kui osaleksid Mosseliigas, mis siis - mina elan loodetavasti elu lõpuni diivanil)
igatsugu auto arendamine on ju väärt tegu ja nõuab pappi! Ja kiiresti sõitmine veel rohkem - andke aga tuld!
Ja vana mootoriõli peab ikka kulmudele määritud olema!


____________________________
96 Lincoln Town Car
We've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses.
01.06.2004 at 17:13
raulionu
Küsimus vvt'le
Täiesti OT,
aga mulle on koguaeg tundunud, et kasutajanimi vvt viitab hingelähedastele seostele uuemate toojotatega :) :) :)


____________________________
ainult romud
01.06.2004 at 17:16
hents99
  
Küsimus vvt'le
tegelikult oleks õige kui vvt ise vastab küsimusele ja ongi KÕIK, muu jama jäägu mujale .

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
01.06.2004 at 18:38
vvt
  
Küsimus vvt'le
Õige vastus on summa. Milleks aga sellist läbu korraldada vaja oli, üks mees oli tuntavalt :beer all

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
01.06.2004 at 19:37
urmas
Küsimus vvt'le
quote:
vvt: Õige vastus on summa.
Ma juba vaikselt lootsin, et ehitad salaja lennukit :)
01.06.2004 at 19:41
vvt
  
Küsimus vvt'le
Ehee, BMW lennukimootorid olid valdavalt tähtmootorid. Rida- ja veekaheksaid, mis autole sobiks tegi hoopis Daimler-Benz.

Pealegi oli neil töömahtu nii 20 liitrist alates ehk siis tänavaautole sobivalt palju. Ja hobuseid tulid juba 3000 pöördel. Torguest ei hakka üldse rääkima :burnout

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
01.06.2004 at 20:40
Põssa
Küsimus vvt'le
Selge .. tänud valgustamast Hr vvt ja nüüd minu hing ka rahul.
teema võib lukku panna.
01.06.2004 at 21:57
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Küsimus vvt'le  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.