register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Liivaprits ja värvimine- kus tehakse head tööd?   1 2 3  
Poster Message
inka
 
Liivaprits ja värvimine- kus tehakse head tööd?
Kunagi oli vist juba sellest juttu, aga "search" tulemusi ei andnud :-( Vaja oleks väiksemagabariidilist kola pritsiga puhtaks lasta ja krunt+värv selga lasta. Soovitage, kus.

Edit: soovitavalt Tallinnas

____________________________
Dodge Ram Van 250b '88
02.06.2004 at 16:24 Last edited 02.06.2004 at 22:23 by inka
Sebastien
Liivaprits ja värvimine- kus tehakse head tööd?
Ei oska arvata milline piirkond Sulle sobib. Mina muidu kasutan ühe Palamuse firma teeneid. Korralik töö ja soodne hind. Pritsivad. keevitavad, värvivad.
02.06.2004 at 17:13
ollo
Liivaprits ja värvimine- kus tehakse head tööd?
martin460 siitsamast foorumist aitas mind liivapritsiga kiiresti, pädevalt ja väga normaalse hinnaga. Tallinnas. Ma ei tea, kas nad värvivad ka, rohkem vist galvaanikaga ametis.
02.06.2004 at 21:20
madis
Liivaprits ja värvimine- kus tehakse head tööd?
Skiptron, asub Vana Narva mnt. 14A, otsi hoolega.

Tegid hunniku kola pritsiga puhtaks, kruntisid ja värvisid ja aru ma ei saa miks nad üldse arve tegid - summa oli olematu.
Kvaliteet ja kiirus väga head, olen rahul.
03.06.2004 at 14:50
margus61
Liivaprits ja värvimine- kus tehakse head tööd?
quote:
madis: Skiptron, asub Vana Narva mnt. 14A, otsi hoolega.

Tegid hunniku kola pritsiga puhtaks, kruntisid ja värvisid ja aru ma ei saa miks nad üldse arve tegid - summa oli olematu.
Kvaliteet ja kiirus väga head, olen rahul.
Bingo ka mulle, olen kaua oodanud miskit sellist head uudist. Kas nad epokrundi ja uretaanvärviga teevad?
03.06.2004 at 15:25
urmas
Liivaprits ja värvimine- kus tehakse head tööd?
quote:
madis: Skiptron, asub Vana Narva mnt. 14A, otsi hoolega.
Skiptronist läks parim maaler ära. Aleksei. Tegi oma firma. Pesitseb nüüd Terg'i territooriumil ja rendib sealt ruume. On üks väheseid maalreid, kes oskab EPO Teknoplast 90 värvidega tööd teha. Kui huvi on, siis leian täpsemad andmed ka.
03.06.2004 at 15:45
madis
Liivaprits ja värvimine- kus tehakse head tööd?
Nonäed. Jälle sain targemaks. Tnx Urmas.
Skiptronis lasin alküüdvärvidega teha, niikuinii ei pea ükski värv vastu kui mul tehasetibla metallirulliga plärts vastu masina külge põruta nii et korpus kõver :)
04.06.2004 at 12:41
Madman
 
Liivaprits ja värvimine- kus tehakse head tööd?
Oskab äkki keegi Viljandis ka mõnd kohta soovitada kus liiva pritsimisega tegeletakse :)

____________________________
Pontiac Fiero SE 3.4 V6 '85
04.06.2004 at 19:24
urmas
Liivaprits ja värvimine- kus tehakse head tööd?
Viljandi Metall AS - Eesti metallitööstuse kartelli keskus
04.06.2004 at 19:33
Aidakas.
Liivaprits ja värvimine- kus tehakse head tööd?
Maardus "Korund" Värvile antakse kuni 10 a. garantii. Tööd on üldiselt palju, nii et tead neile pidevalt meelde tuletama.
05.06.2004 at 17:38
Daniel
 
Liivaprits ja värvimine- kus tehakse head tööd?
Hea teema .. aga mind huvitaks mõni selline kontakt või firma
kes ise kohale tuleks ja pinnad üle laseks kuhu näpuga näitan
kunagi tallina vahel nägin ühte van'i taoliste reklaam kirjadega
aga enam ei mäleta mis firmaga tegemist oli veelvähem numbrit.
05.06.2004 at 23:39
AL65
  
Liivaprits ja värvimine- kus tehakse head tööd?
Firma nimi on SURVEPESU. Kulgevad valgete Vanidega. Üldkontakt on 5242424.
05.06.2004 at 23:50
Daniel
 
Liivaprits ja värvimine- kus tehakse head tööd?
quote:
AL65: Firma nimi on SURVEPESU.
850.-eek tunnis+ 18% :eek
07.06.2004 at 17:01
AL65
  
Liivaprits ja värvimine- kus tehakse head tööd?
Äkki pritsivad kullaliivaga?
07.06.2004 at 18:08
Astro SS
Liivaprits ja värvimine- kus tehakse head tööd?
quote:
Daniel:
quote:
AL65: Firma nimi on SURVEPESU.
850.-eek tunnis+ 18% :eek
Tunnihinna sisse on arvestatud ka masina install/sedistamine ja pärast kogu kupatuse de-install.


____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
07.06.2004 at 18:15
diesel
Liivaprits ja värvimine- kus tehakse head tööd?
kes nõutavat hinda maksta ei suuda/soovi, see peab siis ise liivapaberiga töö ära tegema. no ja kui juba jupp aega nühitud on siis selgub vast ikka, et parem-odavam-mugavam oleks õppind meeste ja heade riistade kombo eest küsitud raha välja käia.
muide, kui arvate, et tegu on sigahea businessiga, siis pange aga sarnane üritus püsti ja müüge teenust odavamalt. telliks siis ehk isegi kohe paariks päevaks omale tööle.
07.06.2004 at 20:10
Cardo
 
Liivaprits ja värvimine- kus tehakse head tööd?
Liivapritsi saab ka ise teha.
Üks lihtsamaid variante millega ka ise hakkama sain.
Vajalikud detailid : Vana külmiku kompressor , a-la vana gaasiballoon , liivapüstol tuleb küll poest osta aga see ei olegi hirm kallis.
Kompressor peab survet andma , sellest väljuv toru peaks olema väikese u 1 l vahemahutiga õli jaoks mis survega agregadist välja lendab ja vahemahutisse paiskub , vahemahutist teha väljund millest täidad surveballooni ehk hüdrofori ( gaasiballoon) , soovitavalt võiks ta olla hapnikuballoon kuna gaasiballoonist sadet välja pesta suht tüütu töö ja vastasel juhul jääb pidevalt gaasihaisu ajama. Kompressor peaks õhku imama läbi filtri mis eraldab niiskust muidu tõmbad hüdrofori vett täis. Surve reguleerimiseks kraan koos manomeetriga . Punase tn. alguses on mingi metallipood kus müüdi liivapritsi püstolit , hind oli vist 300-600 raha koos voolikuga. Ehituspoest vajalik kotitäis peenet ehitusliiva ja prillid ja respiraator pähe ja anna tuld :)
Kui huvitab võin täpsemat nõu anda ja pildid teha. Asi töötab väga vaikselt ja ainukeseks probleemiks on vähene tööjõudlus kuna kompressor toodab suht pikkamööda. Minul toodab ütleme tunniga 15 - 20atmosfäri. 2 atti lööb suht kähku üles ja max olex 30 atti umbes. Samas odav ja töökindel suruõhuvarustus olemas .
07.06.2004 at 21:05 Last edited 07.06.2004 at 21:10 by Cardo
diesel
Liivaprits ja värvimine- kus tehakse head tööd?
cardo jutt muidu õige, ainult et külmiku kompressori baasil saab teha liivapritsi, millega kellassepp võib korralikult tööd teha. vähegi tõsisema ettevõtmise jaoks on hoopis teist masti kompressorit vaja.
edit: nääh, mainisid isegi ära, et tegu mänguasjaga. :)
07.06.2004 at 21:08 Last edited 07.06.2004 at 21:09 by diesel
Cardo
 
Liivaprits ja värvimine- kus tehakse head tööd?
Selle aparaadiga üritan ka oma auto üle värvida . Loomulikult lõppviimistlus jääb värvitöökoja hooleks , aga eeltööd saab tehtud ilusti.


.


Ok teen parandusi mitte üle vaid teatud vajaminevaid kohti värvida :P
07.06.2004 at 21:12 Last edited 07.06.2004 at 21:23 by Cardo
diesel
Liivaprits ja värvimine- kus tehakse head tööd?
quote:
Cardo: Selle aparaadiga üritan ka oma auto üle värvida
sorry, vägisi tuleb meelde, et kunagi sai hambaharjaga ka üht teatud asutust pesta. :)
ära pahaks pane.
07.06.2004 at 21:13
Cardo
 
Liivaprits ja värvimine- kus tehakse head tööd?
Saan su naljast aru aga suruõhk jääb ju ikka samax hoolimata kuidas seda tekitad. Loomulikult võib osta ka 10 tonni maksva müratekitava aparaadi. Garaazinurgas ei võta minu isend ei ruumi ega tee ka lärmi ja voolu võtab ka vähe. Ma lihtsalt üritasin odavat nõu anda. Mulle see suur aparatuur ära ei mahukski. Muidex üks tuntud autokunstnik kasutas sama toodet - loomulikult on temale vajaminev õhukogus ka väiksem :)
07.06.2004 at 21:16 Last edited 07.06.2004 at 21:18 by Cardo
diesel
Liivaprits ja värvimine- kus tehakse head tööd?
well, ma just puutusin mõne aja eest kokku liivapritsi teemaga ja selgus, et kompressor, mis tavalise pritsi ära toidab on nii suur, et laenutuses asjal suisa rattad all ja veetakse teist auto sabas konksu otsas. käib naftaga ja tarbib kannutäie tunnis. no sellega saab siis rahulikult ja ühtejärge pritsida.
samas, kui tööjõudlus pole sugugi oluline, siis kindlasti on palju pisematest aparaatidest ka abi.
07.06.2004 at 21:26
urmas
Liivaprits ja värvimine- kus tehakse head tööd?
Paraku Cardo jutt on tõele lähemal, kui Dieselil. Pritsil ja pritsil on vahe. Selline "mootoriga ja ratastel" kompressor on tänapäeval oluliselt väiksem ja vähem müra tekitav, kui ennevanasti. Võtmesõnaks on "kruvikompressor". Suure jõudlusega metallitööstuse liivapritsid on tegelikult hoopis haavelpritsid, kus abrasiivseks olluseks on ca 5mm pikkused terasnõelad (mingi terase jahvatuse fraktsioon). Auto juures pole sellega vist midagi teha. Liivapritsiga võib väga edukalt koduses garaažis tööd teha, kui tööga kaasnev tolm ei häiri või kui on võimalik see ära juhtida. Külasepad tegid vägagi häid liivapritse suurlauda külmutusagregaadi kompressorist. See võis ilma paagita kaaluda 30-40kg.
07.06.2004 at 21:59
AL65
  
Liivaprits ja värvimine- kus tehakse head tööd?
Võiks soovitada veel ühte numbrit. Peeter 55-88855. Kindlasti on hind alla 850.- aga targem on tema enda käest küsida. Kompu laenab ta arvatavasti minult.
07.06.2004 at 22:17
diesel
Liivaprits ja värvimine- kus tehakse head tööd?
well, kui veel targutada, siis mul seina puhastamiseks oli valida, kas võtta 35kw genekas ja siis elektrimootoriga kompressor või siis see ratastel diiselkompressor. lahjemad versioonid kahjuks jäid liivapritsi jaoks spetsialistide jutu järgi nõrgaks. st. pritsida saab küll, aga iga nõksu aja takka peab jälle ootama, kui õhku paagis piisavalt.
a ega mul kogemust pole veel, kuna kipsistumine tuli vahele. loodan töö alles ehk jaanipäeva ajal ette võtta.
samas, ka see suur käru on veidi odavam kui 850 tunni eest, kui päris aus olla. täpsemalt küsib laenutus selle eest kilo päevas. loodan paari-kolme päevaga töö ära teha.
sorry, et siin targutasin asja eest teist taga. teemasse see küll vist hästi ei sobinud.
07.06.2004 at 22:34
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Liivaprits ja värvimine- kus tehakse head tööd?   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.