register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Streetrace  
Poster Message
ylovoitka
Streetrace
Eile öösel sattusin elu keerdkäikude tõttu mööda sõitma BRC autokeskuse juurest ja juba kaugelt paistab mingi tuledemeri.. Küüti pakkunud autojuht teadis sositada: "Streetrace"..

Paarikümne minuti pärast, kui olin sealt uuesti mööda sõitmas, tegin peatuse ja läksin uudistama. Meeletus koguses autosid.. Räimi ja suht ilusti tuunitud euroriise, mõni ameeriklane ka sekka eksinud. Palju oli onu Kolja tuuningut.. Kõige ägedam oli Opel kirjaga "Tuning Car". Sprayga värvitud Scorpa.. Transit.. Firmakaubik "Partner".. Takso.. X5.. Kui mõni näiteks oma Omegaga sai rattaga kiuksu teha, siis paljud noogutasud tunnustavalt..

Üllatav oli see, et inimesed olid kultuursed. Küsisin mõnede käest, et mis siin siis toimub? Küsiti, kas olen eile sündinud- Striitreiss ju! Küsisin, kes organiseerib? Kes tavaliselt võidab? Keegi ei võida, lihtsalt sõidetakse!! Kõik olid vene keelt kõnelevad, kellega suhtlesin. Mõtlesin, et ma ei saa aru, küsisin uuesti, kes võidab, mis asja mõte on.. Vastus Streetrace ju! Kõige parem lause oli- Lihtsalt tullakse ja peedistatakse korra oma autot ja süda rahul.. Oi-oi, kui palju emotsioone sealt illegaalse võistluse väravast sai. Et võistlust ennast vaatama minna, oleks pidanud oma tööautoga neile järgi veerema, seda ma ei teinud..

Vahepeal küsiti, ega ma ment ei ole..

Masinate kolonn liikus vaikselt kuskile Harku karjääri poole, varsti olin üksinda Paldiski maanteel..
04.06.2004 at 10:10
Nuclear
Streetrace
2 leeri nagu juba tavaks saanud, eestlased ja venelased, "õige" tuumik ei teadnud sellest midagi :)
Aga uudis see pole, toimub see iga nädal, eri kohtades ja see on paratamatus, mille vastu rohtu pole ;)
04.06.2004 at 10:39
PlyVal64
Streetrace
quote:
Nuclear: 2 leeri nagu juba tavaks saanud, eestlased ja venelased, "õige" tuumik ei teadnud sellest midagi :)
Aga uudis see pole, toimub see iga nädal, eri kohtades ja see on paratamatus, mille vastu rohtu pole ;)
Küll see rohi õhust helikopteri näol tuleb ja siis kari sini-valgeid autosid mööda maad. Piisab 1-2 korda teha totaalpeetimine, autode tehniline kontroll kohapeal koos ümberehitustest tingitud ülevaatuse ära võtmise ja parklatesse saatmisega, et see idiootsus laiali peksta. Ja töö selles suunas käib...
04.06.2004 at 11:35
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Streetrace  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.