register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Lasnamägi ja muu OT Speedesti teemast ära   1 2  
Poster Message
Olds
  
Lasnamägi ja muu OT Speedesti teemast ära
quote:
PlyVal64: Jubedaimad mälestused Tartu Annelinnast ja kogu Tallinnast. Need on kohad, kus elavad vastikud ja pahatahtlikud kiilaspäised mõttetud inimesed.
Kas pead mind silmas? :lol

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
10.06.2004 at 13:18
T-Bird
 
Lasnamägi ja muu OT Speedesti teemast ära
Mis puudutab tehnilist kontrolli, siis teh.kont. ei määra kunagi auto klassi.On suurim IDIOOTSUS öelda seda,et tehniline määras mind teise klassi,kamoon mehed.Taunus taheti panna suuremasse klassi, kuid Andrus ütles, et see on C klassi auto, ja rohkem ei olnud klassidega tehnilises mingeid probleeme.Mitmed autod olid üldse kahes klassis, miks siis neile mingeid proteste ei tehtud?Väiksema kubatuuriga võib sõita suuremas klassis, aga vastupidi mitte! Ja oma klassi määrab võistleja mitte tehniline, sest tehniline ei pea teadma kõikide maailma autode kubatuuri, seda PEAB teadma võistleja ja võistleja vastutab andmete õigsuse eest.Meie tehnilistes reeglites on lubatud 3% minna üle oma klassi kubatuuri, antud Mazda aga oli üle selle lubatud määra 38cm3, ehk siis 3128cm3 sõitis klassis 2-3. Onju natuke imelik et auto omanik seda ise ei teadnud!Nüüd veel mis puutub Maksimi ratastesse: Lugege hoolikalt läbi VÕISTLUSJUHEND,seal on kirjas et võistlus ei ole registreeritud BHRA`s ega ka EAL`is - sellest tulenevalt otsustab korraldaja kes sõidab ja kes mitte ja korraldaja vastutab ka kogu selle kompoti eest. Tean seda, et BHRA ei oleks sellele võistlusele paljusid lubanud,ka Maksimi.
10.06.2004 at 13:31
PlyVal64
Lasnamägi ja muu OT Speedesti teemast ära
quote:
Olds:
quote:
PlyVal64: Jubedaimad mälestused Tartu Annelinnast ja kogu Tallinnast. Need on kohad, kus elavad vastikud ja pahatahtlikud kiilaspäised mõttetud inimesed.
Kas pead mind silmas? :lol
Kui Sa juhuslikult 22.06.2000.a. Omasid punast u.1995 Celicat, olid kiilakas ja kiilusid Vanatehnika Sajandisõidu kolonnile vahele, mistõttu vana Maz rammis RAMi meeskoori vana bussi, siis küll:lol:D. Asi oli siis Puiestee uulitsa ja selle tänava ristis, mis sealt Anne sauna eest silla juurest üles tuleb. ;)
Ja teine värd elutses Tallinnas oma punase Golfiga ja püüdis sama asja Ehitajate teel teha. Aga selle me püüdsime kinni ja vaid tänu ilusale tibile kõrvalistmel jäi tal seekord räige füüsiline noomitus saamata ja laibakaga Golf EMEXisse vedamata...
Need olid julmeimad kiilumised. Aga kahes Eesti "suurlinnas" elab ikka ausalt öeldes selline autojuhtide kaader, et... Politseiauto punase vilkuriga ees ja sinisega taga palju midagi ei maksa.
10.06.2004 at 13:41
madis
Lasnamägi ja muu OT Speedesti teemast ära
Kui on juba OT OT OT siis mis on juhtunud T-Birdi eesti keelega :) Ennist oli viis sõna ja needki valesti aga nüüd pikk ja korralik vastus. Keeltekursused ?
10.06.2004 at 14:07
Olds
  
Lasnamägi ja muu OT Speedesti teemast ära
keeltekursused :D

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
10.06.2004 at 14:20 Last edited 10.06.2004 at 14:20 by Olds
Lembit
Lasnamägi ja muu OT Speedesti teemast ära
quote:
Nuclear:ma ei räägi ESIMESEST POSTIST vaid TEEMA ALGATAJAST kui aru veel ei saanud ! MINA pole seda algatanud, kas NÜÜD on selge ?
NURRMAAALNE :D
SINA ALGATASID selle teema sellega, et postitasid mingi suvalise läbu teiste meeste Speedesti kommenteerimise teemasse.

Kas sa ei ole veel siiamaale aru saanud, et ei wavecomi ja artexperti finantssuhted, serveri rent, see, kas tfr poeb kellelegi ega ka see, mitme poldiga tfr'i võrril rattad alla käivad, ei puuduta Speedesti?

Teema pealkiri on ilmselt adminnide pandud ja kajastab selle sisu minuarust vägagi adekvaatselt.

See, et sinu postitus konkreetsele adminnile kõige läbum tundus on su isiklik tragöödia. Kui sa ei soovi, et mingite mõttetute läbuthreadide "TEEM ALGATAJANA" paistaksid sina, siis ära enam postita teemaga mittehaakuvat möla asjalike threadide alla. Nii lihtne see ongi.
Milleks räusata?
quote:
Mujal foorumites ma sellist käitumist pole küll näinud ....

Et mis siis, et ei ole näinud? Kas sa lugesid kusagilt TqHq 'd tutvustava lehe pealt, et see foorum üritab maksimaalselt sarnaneda kõikide teiste foorumitega, mida sa loed?
Mina ei ole siin sellist disclaimerit näinud ja arvestan võimalusega, et liigse läbustamise korral keegi midagi ette võtab. Vähemalt elu näitab, et siiamaale on enamasti võetud.
quote:

ja sick = tõesti haiglane, mida saab VÄGA eduliselt defineerida ka NÕMEDAKS, kui her Lembitul arusaamisega raskusi ...
Kui sa hakkad mingeid üldtuntud termineid ümberdefineerima, siis selleks, et sinu jutt oleks mõistetav samamoodi, nagu sa seda mõtlesid, siis tuleks see ette ära mainida. Nagu progedes: alustad muutujate desinitsioonidest: set sick = nõme.
Ja siis mine oma teemaga edasi.
quote:
Aga lahe on nokkida "oma liivakastis" eksole ? :D
See teema võiks sama hästi kui kadunud olla ...
Ei saa kurta :D
Väga igav just ei ole nokkida.
Liivakast ei ole küll minu oma, aga samas ei ole ma siin veel väga valusalt pasunasse saanud ja tulen ikka ja jälle tagasi.
Kui soovid, et see teema ära kustutataks, siis ma arvan, et piisab, kui sa põhjendatud soovi saadad mõnele adminnile mailiga. Kui nad leiavad, et see oleks hea, siis nad kustutavad. Mina, kui lihtsurelik, saan sinu kallal ainult nokkida ja sealjuures ettevaatlik olla, et ise mitte bänni saada :)

Lembit@nokk.juba.väsinud.teen.väikese.vahe
10.06.2004 at 14:40
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Lasnamägi ja muu OT Speedesti teemast ära   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.