register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Cadillac ja penskar  
Poster Message
Astro-97
  
Cadillac ja penskar
sõites kadaka autoturust mööda,on jäänud silma üks
baretiga vanapapi kes pruuni Cadillaci seal raudtee
ääres ilmselt müüb. silt aknal, ise peseb ja nühib seda
autot kogu aeg..
tea kas see auto,mis sealt Raplamaalt pärit ja selle
vene taadu oma?
22.06.2004 at 12:09
Vanaisa
  
Moderator
Cadillac ja penskar
...aga pealkiri on mõnusalt intrigeeriv :lol
USA foorumis on selline teema päris kuum - kõik teises nooruses taadid kõvasti sõna võtavad :D

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
22.06.2004 at 13:06
kalev35
  
Cadillac ja penskar


____________________________
96 Lincoln Town Car
We've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses.
22.06.2004 at 19:39
rat_013
 
Cadillac ja penskar
nägin (sedasama?) eile tammsaare teel, 2door, aga pigem mustapoolne tundus.. mulje oli igatahes W T F??? :)

____________________________
impreza n/a
22.06.2004 at 19:39
Vanaisa
  
Moderator
Cadillac ja penskar
Odott - 2 uksega? Huvitav....
Kas midagi sellist?



____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
22.06.2004 at 19:50
rat_013
 
Cadillac ja penskar
umbes niuke võis olla küll.. küljepealt nägin, ega ma pead anna, peast kõiki ameeriklasi ära ei tunne, aga sinnapoole raudselt.. ja umbes must, ja soniga VANA mees roolis.. iikka vanem kui leib vms... või oli see et vanem kui meie.. aga auto läikis ja vana asjaliku näoga roolis.. mul siis esimene, nagu öeldud, WTF, ja järgmine reakts - restekpah!!! sügavalt.. fanatismi eest jne..

____________________________
impreza n/a
22.06.2004 at 19:53
blood
 
Cadillac ja penskar
käisin ligemalt ka uurimas seda ükspäev kui aututurul käisin. Kõige ullem asi ei olnud ( värvitud oli teist tiba siit sealt ) - kyll aga hind 75000 ( nii oli paberil) - ehmatab kindalsti eemale - ilmselt siis tavaliste kiibitsejate eest - ja myyax tõesti venekeelt kõnelev papi, mootor oli siis paberil kirjas 4,9 kui ma õieti mäletan, ja Vanaisa - su pilt täiesti täkkesse läind mu meelest. Aga ilus laev oli küll - süda tilkus verd kui minema sõitsin. Kui laupäeval uuesti aututurule läen ja seda näen siis läen vaatan teen asjagi - läen uurin kuda ja mida.

____________________________
ex Deville Coupe 1971
ex STS 2005
ex FWB 1993
ex Escalade 2003
CTS 2008
22.06.2004 at 00:14
challenge
 
Cadillac ja penskar
Auto roolis muutub inimene "penskariks" alles siis kui ta hakkab teistele jalgu jääma ja teeb väga imelikke liigutusi teel! Seega on osa nooremaid inimesi "penskarid" välja arvatud lehega sõitjad, sest neil ei ole veel piisav kogemus.

PS. See on minu arvamus, nii et ärge päris näkku lööde!
22.06.2004 at 00:42
rat_013
 
Cadillac ja penskar
see iseloomustab pigem vanust..


____________________________
impreza n/a
23.06.2004 at 09:55
Vanaisa
  
Moderator
Cadillac ja penskar
quote:
blood:--- mootor oli siis paberil kirjas 4,9 kui ma õieti mäletan, ja Vanaisa - su pilt täiesti täkkesse läind mu meelest. ---
4,9 ei saa kuidagi olla, see mootor tuli 91 aastal ja siis oli kere juba teistsugune (nagu Jamezi endine auto). Küll ma usun, et mootor on 4,1 - selle eest põgenege! Siis on ta aastast ´81....´84 aasta väljalase - viimane ilusa ja suure kerega Cadillac, peale seda tulid väiksemad kered.
Hind muidugi on kirves, mis kirves, isegi, kui ta väga heas korras on...
Muideks, istub sinna keresse bolt-on 500cid koos TH400 kastiga!!!

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
23.06.2004 at 11:31 Last edited 23.06.2004 at 11:31 by Vanaisa (Moderator)
blood
 
Cadillac ja penskar
jah ei suhlend eriti papiga, aga see silt mis seal oli selline - suht ähmaselt joonistatud äkki 4,9st sai 4,1 oopis :-) aga jah sellises konditsioonis nagu ta seal oli - võiks hind olla poole väiksem - kuigi noh jah ex igaüks teab enda auto väärtust paremini. Aga jah nii minu kui Jamezi autud ületaks ta suuruselt kindalsti :-)

Hullult meeldivad suured autud

____________________________
ex Deville Coupe 1971
ex STS 2005
ex FWB 1993
ex Escalade 2003
CTS 2008
23.06.2004 at 14:31
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Cadillac ja penskar  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.