register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Madal spoilering  
Poster Message
Venom
Madal spoilering
Mure selline. Rääkige oma kogemustest madalatest spoileritest! Kas sellise spoileri ringiga millele mahub telliskivi alla (ca 12 cm ) on võimalik eestis sõita või võib kohe heaga hakata spoilerit kõrgemax tegema või peab lihtsalt tuttava maalri otsima kes iga nädal korra pahteldax ja parandax?
24.06.2004 at 11:34
orikas3
Madal spoilering
Kui mõistlikult sõidad, sai kunagi madalama spo.ringiga sõidetud ei olnud midagi häda. Eelduseks jäik vedrustus.
24.06.2004 at 11:51 Last edited 24.06.2004 at 11:51 by orikas3
anti
 
Madal spoilering
Meie teeolusid arvestades peaksid nii madalal asetseva spoileriringiga auto talvel küll seisma panema, muidu pahteldad-liimid tõesti iga nädal. Ja hulluks ajab parkimine, pidevalt hirm ära lõhkuda spoilreid- ühesõnaga pead nagu ... pilpa peal hoidma :) Kui auto on tõesti nii kiire, et need spoilerid hädavajalikud, siis on see südamevalu õigustatud ja talutav, kui tegemist lambaga hundinahas, siis maksad kõrget hinda kassikulla eest.
24.06.2004 at 13:15
kasp
Madal spoilering
kui sul on plaanis tulla AB (risti-haapsalu mnt)siis pead kindel olema et 90-....km/h lõhuvad spoilerit, siis pead sõitma 50 et spoilad terved oleksid
24.06.2004 at 20:36
Iff V5
Madal spoilering
quote:
kasp: kui sul on plaanis tulla AB (risti-haapsalu mnt)siis pead kindel olema et 90-....km/h lõhuvad spoilerit, siis pead sõitma 50 et spoilad terved oleksid

See on küll jama. Ma kulgen juba kolmandat aastat autoga, kuhu ühegi külje pealt telliskivi alla ei mahu. Kui vähegi vaatad, kuhu ja kuidas sõidad, siis ei juhtu mitte midagi. Risti-Haapasalu mnt. olen ka sõitnud, isegi Risti-Virtsu sõidan paar korda kuus probleemivabalt. Ainukesed spoilerikahjustused olen saanud seal, kus tsivilisatsioon kaugel, mobiil ei levi ja terve mõistusega sõiduauto omanik ei roni :). Eelduseks muidugi korraliku karterikaitse olemasolu.
25.06.2004 at 09:40
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Madal spoilering  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.