register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Russian StreetMadness  
Poster Message
Nip
 
Russian StreetMadness
Sain videoklipi, kus venemaal harrastatakes dragracingu asemel veel streetsporti :p

Faili suurus 3,44MB ja pikkus 1min 30 sek

Russian StreetMadness

____________________________
SUBARU IMPREZA STI
GSM +372 51 27 916
MSN: perillus@hotmail.com
12.07.2004 at 20:31
tryku
Russian StreetMadness
See meenutab juba "the fast nad the furious'i", kus öösiti kihutati.

edit:kirjavead
12.07.2004 at 20:51 Last edited 13.07.2004 at 01:13 by tryku
LaSa
 
Moderator
Russian StreetMadness
ja mis selle klipi point on???

tavaline streetrace, ei midagi enamat.
12.07.2004 at 21:09
Nip
 
Russian StreetMadness
Just LaSa ... seda nimetatakse nostalgiaks. Sa oled vist nii noor ja ei tea seda sõna :D

Ka meie kiirendus algas sellest kui mäletad või ...??

____________________________
SUBARU IMPREZA STI
GSM +372 51 27 916
MSN: perillus@hotmail.com
12.07.2004 at 21:17 Last edited 12.07.2004 at 21:17 by Nip
Olds
  
Russian StreetMadness
eriti haige on vaadata seda starti andvat imbetsilli seal kahe auto vahel...

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
12.07.2004 at 21:31
Nip
 
Russian StreetMadness
sellest saab teha õppevideo ... kuidas ei tohi teha :kill

____________________________
SUBARU IMPREZA STI
GSM +372 51 27 916
MSN: perillus@hotmail.com
12.07.2004 at 21:39
sten666
Russian StreetMadness
Video on elav tõestus sellele, et venemaal on lauslollide konsentratsioon kuupmeetris kordi kõrgem kui Eestis.
12.07.2004 at 21:54
ervin
Russian StreetMadness
lasaga samasugune küsimus: mille poolest erineb see kohalikest streetracedest? :)

muide, eestis on imbetsille, lauslolle ja seda kontsentreeritult või ilma umbes samapalju kui venemaal või kusiganes mujal :D
13.07.2004 at 00:10
diesel
Russian StreetMadness
quote:
ekgerke:muide, eestis on imbetsille, lauslolle ja seda kontsentreeritult või ilma umbes samapalju kui venemaal või kusiganes mujal
heh, parandamatu optimist oled ikka küll. :)
13.07.2004 at 09:11
Nip
 
Russian StreetMadness
Mina võtan seda nii, et suur venemaa on ikka veel samal tasemel, kus meie 5 aastat tagasi olime. Pean silmas StreetMadnes -si. Leian, et siit saab tõestuse, et me oleme oma asjadega way better edasi jõudnud ja varsti oleme võibolla soomlastestki ees. Siht peab ju olema, milleni püüelda ...

____________________________
SUBARU IMPREZA STI
GSM +372 51 27 916
MSN: perillus@hotmail.com
13.07.2004 at 09:43
Ragnar
Russian StreetMadness
quote:
Nip: Mina võtan seda nii, et suur venemaa on ikka veel samal tasemel, kus meie 5 aastat tagasi olime.
Ma panustaks vähe pikema perioodi peale.
13.07.2004 at 09:57
LaSa
 
Moderator
Russian StreetMadness
Eesti 'tänavakihutajad' on endiselt samal tasemel, seal ple praktiliselt miskit muutunud aastatega.

Paraku ma ei näe mingit seost streetrace'i ja legaalse kiirendusvõistluste vahel siinses kontekstis? Ei saa kuidagi väita, et kohalikud kiirendusvõistlused oleksid nüüd kuidagi streetrace'ist välja kasvanud... #I

Eesti jaoks on pigem märk 97. aasta, sealt võib lugeda kaudselt Eesti kiirendusvõistluste ajaloo algust, aga kindlasti mitte sellest, et 5 aastat tagasi hakati Rocca parklas 'reissima'.
13.07.2004 at 09:57
Alts7
Russian StreetMadness
quote:
LaSa: Eesti jaoks on pigem märk 97. aasta, sealt võib lugeda kaudselt Eesti kiirendusvõistluste ajaloo algust

96 suvel toimus Tartus Raadi lennuväljal miski suht halva korraldusega (pikk ja veniv, rahvas tüdines pausidest sõitude vahel ära (a 15-20 min.)) kiirendusüritus, kus isegi sommid kohal olid. Mul peaks isegi selle ürituse pääse alles olema :)
13.07.2004 at 11:20
Nip
 
Russian StreetMadness
LaSa ... sa ajad vist midagi segamini. Võin kindlalt väita, et tänavakiirendusest on kasvanud välja teatud grupp korraldajaid, kes ajasid asja legaalseks. Ehk mida ma öelda tahan ongi see, et sealt see alguse saigi. See, et me oleme saanud lahti hulludest, kes aktiivselt parklates nn kiirendasid ongi näide meie kui korraldajate poolsest panusest asi hullusest teadvustatud tegevuseks muuta. Tänu korraldajatele on välja kujunenud kohad, kus kiirendatakse ja tänu korraldajatele on tekkinud reeglid jne. Tänu sellele sündis ka BHRA, kuna nähti, et on vaja nn asutust, kes asja ühise nime all edasi viiks. Me oleme võrreldes FHRA-ga lapsekingades aga eks ole BHRA-l palju õppust võtta FHRA-lt.
Rohkem koostööd meie võistlejatega ja usun, et saame oma asja kiiremini ka kaugemale viia.

Kokkuvõteks tahaksin siiski mainida, et see seis, kuhu me hetkel jõudnud oleme on saanud alguse siiski tänavahullusest.

____________________________
SUBARU IMPREZA STI
GSM +372 51 27 916
MSN: perillus@hotmail.com
13.07.2004 at 11:32
vvt
  
Russian StreetMadness
quote:
Nip: LaSa ... sa ajad vist midagi segamini. Võin kindlalt väita, et tänavakiirendusest on kasvanud välja teatud grupp korraldajaid, kes ajasid asja legaalseks.

???

Ma pole küll nagu kuulnud, et mõni kiirendusvõistluste esikolmiku mees oleks oma "karjääri" alustanud striitreissimisest:uhoh Kod. Luht ja võib olla veel 2-3 meest on pigem suur erand kui reegel. See, mis sellel aastal stiitreissimine tähe all toimus, ei erine eriti nagu sellest Prisma parka üritusest. Vähemasti see maikuu üritus Haapsalu lennuväljal suudeti teha ilma igasuguse turva ja ametliku loata. Selle tulemusena küsib Kaitseliit edaspidi seal raha. Ja tõmmati vett peale normaalsetele üritustele, kus seda lollust edaspidi pealtvaataja kinni maksab. Ürituse raames sigatseti üksjagu kohalikus liikluses ja kakati täis kogu sellise ala maine kohalike võimude silmis.
See, et seal purjus peaga ei sõidetud, tuli pigem sellest, et politsei jälgis olukorda ja oleks laaberdajatele väänanud.

Niiet need teemad "õigetest" ja "valedest" striitreissimistest on paraku veel toored.


____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
13.07.2004 at 12:56
IceUul
 
Russian StreetMadness
hea video :D, eriti pöörake tähelepanu aadressile video.dragrace.ru
13.07.2004 at 13:04
Olds
  
Russian StreetMadness
see on masendav

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
13.07.2004 at 13:10
Nip
 
Russian StreetMadness
quote:
vvt:
quote:
Nip: LaSa ... sa ajad vist midagi segamini. Võin kindlalt väita, et tänavakiirendusest on kasvanud välja teatud grupp korraldajaid, kes ajasid asja legaalseks.

???

Ma pole küll nagu kuulnud, et mõni kiirendusvõistluste esikolmiku mees oleks oma "karjääri" alustanud striitreissimisest:uhoh Kod. Luht ja võib olla veel 2-3 meest on pigem suur erand kui reegel. See, mis sellel aastal stiitreissimine tähe all toimus, ei erine eriti nagu sellest Prisma parka üritusest. Vähemasti see maikuu üritus Haapsalu lennuväljal suudeti teha ilma igasuguse turva ja ametliku loata. Selle tulemusena küsib Kaitseliit edaspidi seal raha. Ja tõmmati vett peale normaalsetele üritustele, kus seda lollust edaspidi pealtvaataja kinni maksab. Ürituse raames sigatseti üksjagu kohalikus liikluses ja kakati täis kogu sellise ala maine kohalike võimude silmis.
See, et seal purjus peaga ei sõidetud, tuli pigem sellest, et politsei jälgis olukorda ja oleks laaberdajatele väänanud.

Niiet need teemad "õigetest" ja "valedest" striitreissimistest on paraku veel toored.



APUA - inimesed, miks te kohe kaitsepositsioonile asute. kas elu on tõesti nii kehv, et kohe kaevikutesse ja tuld purskama :)

Ma ei räägi karjääri tegemistest. Miks te ni kitsarinnalised olete. See, et Lauri oma võimsa masinaga hiljem välja tuli ongi ju see, et tänavakiirendus on arenenud ja asi on hakanud võtma proffessionaalsema külje. See, mida aegajalt streetrace.org teemadel vesteldakse ... no las vestlevad. Ka mina olen seal alguse saanud ja oma esimese korralduse Raplas ja ka võistlejad sain just sealt saidilt.
Samas, kas sa tahad öelda, et meie nn tänavakiirendajad on ikka veel samal tasemel kui selles videos. Ma tõesti ei usu seda.
Võibolla on minu jutt lihtsalt arusaamatu mõnele.

____________________________
SUBARU IMPREZA STI
GSM +372 51 27 916
MSN: perillus@hotmail.com
13.07.2004 at 13:23
Riho
Russian StreetMadness
See video meenutab väga tugevalt Rocca Maksimarketi parklat mõni aasta tagasi.

Edit: viimati vist nägin seal sellist asja eelmise aasta aprillis, valdavalt vene keelt kõnelev seltskond.
13.07.2004 at 13:23 Last edited 13.07.2004 at 13:25 by Riho
5.0
Russian StreetMadness
Nip:
Võin kindlalt väita, et tänavakiirendusest on kasvanud välja teatud grupp korraldajaid, kes ajasid asja legaalseks.

Samas, kas sa tahad öelda, et meie nn tänavakiirendajad on ikka veel samal tasemel kui selles videos. Ma tõesti ei usu seda.

osad inimesed oskavad mõnda asja niipalju kordi endale korrutada, et tekibki veendusmus, aga ega see asja olemust ei muuda.

Võid uskuda- tase on sarnane ja midagi erilist ühist tänavalaamendajatel ja valgust mittekartvatel üritustel pole- ka ajalugu mitte.
13.07.2004 at 14:51
peep
 
Moderator
Russian StreetMadness
Noh jah, kes meist seda ajalugu 100% teab aga ülalpool kirjeldatud Raadi kiirendus oli ilmselt esimene ametlik ja Piibe kiirendused olid need mitteametlikud üritused. Muidu Eriste väitis, et tema tegi esimese kiirenduse aga ma ei mäleta mis aastal see olevat olnud.

Parklates sõitmine ja streetrace on oluliselt värskem asi, "alguseks" seda küll nimetada ei kannata.

Siin saidi peal on inimesi küll, kes esimeste kiirenduste juures ja orgunnis olid, eks nad ise räägi kui viitsivad. Sina Nip vist ei osalenud 90'ndate keskel nende asjade orgunnimisel ?
13.07.2004 at 15:14
Nip
 
Russian StreetMadness
90-date keskel ma tõesti ei olnud. Minu esimene orgunn oligi aastatel 2001 Rapla kiirendus. Mul ei olnud siis oma autotki :) Kuid tean oma esimest teadaolevat kiirendust, mida ma Haapsalus vaatamas käisin ja seda orgunnis vist Aidem Bot või midagi sarnast. See oli seotud usakate näitusega haapsalus. Aasta võis olla mingi 95 või 96 ???

____________________________
SUBARU IMPREZA STI
GSM +372 51 27 916
MSN: perillus@hotmail.com
13.07.2004 at 16:52 Last edited 13.07.2004 at 16:54 by Nip
smr
Russian StreetMadness
95 sai korraldatud Haapsalus, Pärnus ja Tallinnas üritus nimega Fancy Tour. Aidem Potiga erilist seost küll polnud, kui seda mõtled :) Hulgaliselt usakaid oli küll aga kohal.

Esimest kiirendust mäletan Pärnu maanteel Kanama ristijuures. Kui Tõnspoja ( siin Jörm ) Dodge minibussi miilides näitava odomeetriga, mida me kogemata kilomeetrites näitavaks pidime, sai maa maanteepeale mahamärgitud ning siis öösel ka joonele pandud.

Suurim kiirendusüritus, mis kasvas välja Kadaka Nestes mingil nädalasisesl päeval ( oli see kolmapäev??) kokkusaamisest toimus jah algusega peterburi maanteeäärses bensujaamas ning võistlus ise toimus Piibes. Suured raadioreklaamid ajasid rahva kohale, ise panin bensukast väljasõitmiseks liikluse kinni ja lugesin 75 ( või 76 masinat). Kuskil arhiivis on mul kas väljavõte tolleaegsest Õhtulehest, see annaks aimu ka aastast ja kuupäevast. Kahtlemata olid paljud juhid alkojoobes jne, ei midagi positiivset... Eelnevatel "cruisingutel" oli üks kohti, kus läbi sai alati sõidetud, ka Raekoja plats, mis nii mõnigi kord sai kummisuitsusisse uputatud.
13.07.2004 at 17:16
kalev35
  
Russian StreetMadness
quote:
smr: 95 sai korraldatud Haapsalus, Pärnus ja Tallinnas üritus nimega Fancy Tour. Aidem Potiga erilist seost küll polnud, kui seda mõtled :) Hulgaliselt usakaid oli küll aga kohal.

Esimest kiirendust mäletan Pärnu maanteel Kanama ristijuures. Kui Tõnspoja ( siin Jörm ) Dodge minibussi miilides näitava odomeetriga, mida me kogemata kilomeetrites näitavaks pidime, sai maa maanteepeale mahamärgitud ning siis öösel ka joonele pandud.

Suurim kiirendusüritus, mis kasvas välja Kadaka Nestes mingil nädalasisesl päeval ( oli see kolmapäev??) kokkusaamisest toimus jah algusega peterburi maanteeäärses bensujaamas ning võistlus ise toimus Piibes. Suured raadioreklaamid ajasid rahva kohale, ise panin bensukast väljasõitmiseks liikluse kinni ja lugesin 75 ( või 76 masinat). Kuskil arhiivis on mul kas väljavõte tolleaegsest Õhtulehest, see annaks aimu ka aastast ja kuupäevast. Kahtlemata olid paljud juhid alkojoobes jne, ei midagi positiivset... Eelnevatel "cruisingutel" oli üks kohti, kus läbi sai alati sõidetud, ka Raekoja plats, mis nii mõnigi kord sai kummisuitsusisse uputatud.
kahjuks sai osa võetud... äärmiselt ebameeldiv kogemus!
noh, pole ka järgnevad suured asjad olnud (va. American Car Show korraldajate sünnipäevad ja Haapsalu näitused)
Millest suhtumine? Pole näinud, kollonnis liikumisest pole aimu jne. Oleks ju lus, kui kogu seltskond läbiks (näiteks väikelinna Haapsalu) rahulikult kolonnis liikudes, valgusfooride märgutuledele 5 andes (õigemini vist 3 näppu) ja vaheletrügijaid ei oleks. Vaadata ja sõita hoopis teine tera. Elusast peast vaadanud USA-s iganädalast cruisingut... siiani kohalik kreemitordina pakutav hapukurk (edasiminekut siiski märgata)

____________________________
96 Lincoln Town Car
We've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses.
13.07.2004 at 19:42
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Russian StreetMadness  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.