register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : American Beauty Car Show online   1 2 3 4 5  
Poster Message
Vanaisa
  
Moderator
American Beauty Car Show online
Headus võidab, kurjus jääb teiseks.

Avaari vanasõna :evil

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
23.08.2004 at 22:12
capricorn
 
American Beauty Car Show online
kuidas saavad sellel corvettil olla punased suunad taga, ühel pildil on ta tagant vaates ja mina kollaseid tulesi ei näinud, ja mis auto se ta kõrval on???
prrr

____________________________
ex. Buick owner
Buick rocks
23.08.2004 at 22:16 Last edited 23.08.2004 at 22:17 by capricorn
j2nx
American Beauty Car Show online
küsimus, 20ndal tuli meile vastu üks valge uuem ameeriklane, selline kena suur 4 ukseline, käru oli järel.
Eeldates, et liikus ka üritusele, tahaksin teada, kuidas lahenes põleva piduri probleem?

vastu tulles, vilgutasin tulesi jne aga juht ei teinud märkamagi vist, endal parema, tagumise ratta vahelt viskas kõvasti suitsu ja vist käis ka leegi laks välja.

Pärale jõudis üldse?
äkki keegi siinsetest?

Tore oli vaadata, Tallinpärnu maanteel kõikvõimaliu USA rauda, ning ka Märjamaa pool jne.


23.08.2004 at 23:32
MossOpel
American Beauty Car Show online
quote:
IceUul: Huvitav kuidas järsku chevellest malibu sai? Siiamaani on seda igal pool chevelleks kutsutud (rockrace, fhra jne.)


RockRace'il olid ju nii Chevelle kui Malibu.
23.08.2004 at 23:55
V8voge
 
American Beauty Car Show online
quote:
vr_:

Igaljuhul tänu veel öistele burnoutijatele kes minu pesast pooleteise meetri kaugusel rattajälgi maha kraapisid... sai korraliku pimeduse suitsukardinate näol ja tuled viled ei segand uinumist.

-----------------------------------------
minu autod: Zhaparosetsh Imperial Lebaron


:) Pean IGAKS JUHUKS vabandama,aga sellel momendil ei mõelnud et keegi magab....niiet vabandan kui keegi kurjaks sai kuskil telgis..... :rolleyes

Aga üritusele RETSEPT(respect)

Kahjuks oma kehva seisukorrale & pärast probleem autoga, kruisingule & lennuväljale ei jõudnudgi :*(

____________________________
+2904 cid GM,M0PAR,FOMOCO,AMC
24.08.2004 at 06:10
Olds
  
American Beauty Car Show online
No pole hullu. Mina aga Katy`ga tänan, et meid keskuse juurest küüti võtsid ja laagrisse tõid. Jalavaeva kergendamise eest järgmisel nägemisel mõne:beer sulle tegema ;)

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
24.08.2004 at 06:55
Enni
American Beauty Car Show online
Minugi poolne respect üritusele, kõik oli ideaalne kui laupäeva öösel poleks pidanud varga poistega tegelema. Heitsin just telki magama kui tundsin, et keegi proovib telgi uksest sisse tulla, sellepeale virutasin jalaga pikki pead, millepeale tegelinski minema jooksis. Selleks ajaks kui telgist välja jõudsin tulla oli tegelinski ohutus kauguses. Sõbra poiss kurtis sama probleemi, et keegi proovis samamoodi tema telgist sisse tulla, kuid õnneks oli õigel ajal ülesse ärganud. See on muidugi minu isiklik arvamus, kuid omalt poolt olen nõus järgmine aasta telkimise koha eest maksma, kui oleks tagatud turvaline uni ning hommikul ei peaks avastama, et oled osa oma varandusest ilma jäänud.
24.08.2004 at 09:41
vr_
  
American Beauty Car Show online
quote:
V8voge:


:) Pean IGAKS JUHUKS vabandama,aga sellel momendil ei mõelnud et keegi magab....niiet vabandan kui keegi kurjaks sai kuskil telgis..... :rolleyes

Aga üritusele RETSEPT(respect)

Kahjuks oma kehva seisukorrale & pärast probleem autoga, kruisingule & lennuväljale ei jõudnudgi :*(

ah missanüüd, ega ma pahandanud.. ja mul on tunne et see midama enne uinumist kuulsin nägin oli alles algus:D ja meeldivad rahustavad mürisemised alles algasid??

magama kerisin seepärast vara et tahtsi varakult ärgata.. remondimõtted peas. ja kui aus olla siis ega see nüüd niiväga vara ka polnud..

oma öised tegemised sai eelm öö ära tehtud.. kui kell pool 6 v hiljem magama sai..

peab jah ütlema et turva oli platsil korralik.. ma katsusin reede öösi oma sotsiaalset inseneriteadust rakendada.. jõudsin juba selleni, et teadsin koera nime ja seda millal tarkusehambad tulid ja kui valus see oli jms kola, aga sisse ei saanud :D

kellelgi pandi tööriistakast ja veel miskit pihta.. ega sellest miskit head nahka ole saanud?

____________________________
Imperialist 71
24.08.2004 at 09:49 Last edited 24.08.2004 at 09:50 by vr_
Olds
  
American Beauty Car Show online
Meie ühisele (FTC club ja Sepa Tom`i punt) territooriumile õnneks vargad nägu ei söendanud näidata;)

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
24.08.2004 at 10:18
meintz
American Beauty Car Show online
quote:
Olds: Meie ühisele (FTC club ja Sepa Tom`i punt) territooriumile õnneks vargad nägu ei söendanud näidata;)
ja snakemani kõrvaklapid sama territooriumi serval meie kõrvaltelgist said ära viidud kelle... rottide poolt? koos kapsarauaga ja isa soovitusel? Merle kurtis et juba esimesel õhtul keegi nende telki sisse oli proovinud ronida, aga kui telgis elu keema hakkas siis oli minema putkanud. Muidugi, ega iga telkipugeja ei pruugi sinna pahade kavatsustega minna - keegi rääkis et ta oli kergelt väsinud peaga kogemata valest telgist hakanud oma õllevarusid otsima ja koledal kombel ära ehmatanud kui õlle ja muud varandust eest ei leidnud ;) Õnneks vist talle vastu kuppu ei koputatud ja viisaka inimesena oli ta oma eksimusest aru saades kenasti luugi lukku tõmmanud ja õige telgi üles otsinud - mõnes kohas oli telke ysna tihedalt ja pimedas võib ka kogemata vale kupli alla peatäit magama eksida :(

edit: a üritus muidu oli vaffa!

meintz@4.aastat.järjest.kohal ja järgmine aasta jälle ;)
24.08.2004 at 10:35 Last edited 24.08.2004 at 10:36 by meintz
Olds
  
American Beauty Car Show online
just nimelt- meie territooriumi kõrvalt, mitte aga seest. tema telk oli kõige tagumine sealsetest nagu ma mäletan. Ise togisin ka valet telki lootes leida Ingmarit kuid krt. kellegi teise telki togisin kogemata. Nu läks sassi, andeksi:)
Ja kui veel on vindine pea otsas, siis on ekimine veelgi inimlikum, seega andkem andeks.

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
24.08.2004 at 11:17
meintz
American Beauty Car Show online
quote:
Olds: just nimelt- meie territooriumi kõrvalt, mitte aga seest. tema telk oli kõige tagumine sealsetest nagu ma mäletan.
Mitte kõrvalt aga servalt, loe hoolikamalt ;) Minu oma oli kõige kaugem, kus sa isegi pesitsesid. Tema telk oli minu telgi ja raini auto vahel. Oleks sealt midagi tuuri pandud, oleks ka kõrvalt, mitte seest olnud? Või oli territooriumi "sees" ainult see jalgrada mis sai ära blokitud? Rohkem sel teemal jaurata ei viitsi, kohapeal sai sellest piisavalt juba mugisetud ja mu arvamus peaks teada olema...
24.08.2004 at 11:23 Last edited 24.08.2004 at 11:24 by meintz
Heiti
American Beauty Car Show online
Merle kurtis et juba esimesel õhtul keegi nende telki sisse oli proovinud ronida, aga kui telgis elu keema hakkas siis oli minema putkanud. Muidugi, ega iga telkipugeja ei pruugi sinna pahade kavatsustega minna - keegi rääkis et ta oli kergelt väsinud peaga kogemata valest telgist hakanud oma õllevarusid otsima ja koledal kombel ära ehmatanud kui õlle ja muud varandust eest ei leidnud ;) Õnneks vist talle vastu kuppu ei koputatud ja viisaka inimesena oli ta oma eksimusest aru saades kenasti luugi lukku tõmmanud ja õige telgi üles otsinud - mõnes kohas oli telke ysna tihedalt ja pimedas võib ka kogemata vale kupli alla peatäit magama eksida :(

edit: a üritus muidu oli vaffa!

meintz@4.aastat.järjest.kohal ja järgmine aasta jälle ;)
NImelt mina olin see kes natuke (palju) jokkis peaga oma õllevarusid otsima läks ja omalegi ehmatuseks seda valest telgist.Algul ei saanud asjale kuidagi pihta,et vales kohas olen(oma telk oli kahe sammu kaugusel)lõpuks kui asja ära jagasin tõmbasin vale telgiluku vaikselt kinni ja leidsin oma telgi ka üles ning pidu võis jätkuda.Muidugi sain endaette kõvasti naerda.Hea,et niigi läks ja hilinenud vabandused minu poolt.
24.08.2004 at 12:24
udu
 
American Beauty Car Show online
quote:
Heiti: NImelt mina olin see kes natuke (palju) jokkis peaga oma õllevarusid otsima läks ja omalegi ehmatuseks seda valest telgist.Algul ei saanud asjale kuidagi pihta,et vales kohas olen(oma telk oli kahe sammu kaugusel)lõpuks kui asja ära jagasin tõmbasin vale telgiluku vaikselt kinni ja leidsin oma telgi ka üles ning pidu võis jätkuda.Muidugi sain endaette kõvasti naerda.Hea,et niigi läks ja hilinenud vabandused minu poolt.

see oli minu telk :D ja õlled olid seal täitsa olemas, aga ilmselt mitte selle koha peal, kuskohast sa otsisid

____________________________
Chevrolet Corvette '80
Cadillac CTS '06
24.08.2004 at 12:35
zapi
American Beauty Car Show online
no tavaliselt saab aru ju väljas liikumise/tegutsemise trajektoorist ,kes on see purjus peaga "oma telki" tulija ja kes varas...endal käis keegi nooremapoolne kaks korda vaikselt ,seisatades ja mida iganes vahepeal , ümbes telgi ja siis oli ukse juurde tee käsil, mille peale kõvem "küljekeeramine" asja ikka eemale ajas, niigi kõigest eemal olnud telgi juurest...
24.08.2004 at 12:45
IceUul
 
American Beauty Car Show online
quote:
capricorn: kuidas saavad sellel corvettil olla punased suunad taga, ühel pildil on ta tagant vaates ja mina kollaseid tulesi ei näinud, ja mis auto se ta kõrval on???
prrr
Kõrval on Ford Custom 500 1976
http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=6951
24.08.2004 at 12:47
meintz
American Beauty Car Show online
quote:
Heiti: NImelt mina olin see kes natuke (palju) jokkis peaga oma õllevarusid otsima läks ja omalegi ehmatuseks seda valest telgist.
yeah, ma jätsin delikaatselt nimed nimetamata ;) Kas Su pildikogu ka kuhugi ilmub? Seal peaks ka häid pärleid olema :D
24.08.2004 at 13:49
foke
 
American Beauty Car Show online
ehk keegi sokutaks aegade failist copy-paste siia?
24.08.2004 at 14:55
Heiti
American Beauty Car Show online
Kas Su pildikogu ka kuhugi ilmub? Seal peaks ka häid pärleid olema :D
Ma arvan,et mõned meist äkki ei soovi,et avalikkus neid pilte näeks.:D
Neid peab vist personaalselt saatma.
24.08.2004 at 18:42
memphis
American Beauty Car Show online
Mul ei ole sõnu!!! :)
Suve parim üritus!

Kõik kolm päeva olid väääga tasemel. Esimesel õhtul kohale, platsile ring peale, esimesed tuttavad näod ka nähtud. Siis ilmus ühel hetkel ühe bloweriga Camaro juurde keegi Pärtel, kellega sai pisut juttu puhutud. :)
Esimesel õhtul sai suht vara lahkutud teatavate põhjuset pärast.
Järgmine hommik algas vihmasajuga. Tegin miski 12.00 ajal kohe ringi sees ära, ja esialgu mitte midagi huvitavat leidis läksin minema. Vahepeal käisin kodus jne. ning õhtupoole liikusin tagasi. Peaks ka mainima, et kõige ägedam osa toimus muidu hiljem linnuse tagahoovis. :D
Newtoni, ylovoitka jt. sai seal veel kellegi auto kütusekulu jms. omadusi kommenteeritud. :evil.
Foke lunastas mulle ka üheks hetkeks Ply konnipudeli, tingimusel, et kolme aasta pärast mu isiklik rekord 10.0 oleks. :D Andsin sõna...:evil
Pühapäevane päev oli ka tasemel. Kiirenduse korraldus ja asjad. Eriti Erkki 10.3 tegi meele heaks.
Erkkile veel ka hüpersupermegatänud küüdi eest lennuväljale. :) 800hj Camaro on ikka asi, mis võtab käed värisema...
Pärtlile ka kiiret paranemist.

Tore oli.
Järgmine aasta jälle. :)
24.08.2004 at 19:21
Vanaisa
  
Moderator
American Beauty Car Show online
quote:
Heiti:
Ma arvan,et mõned meist äkki ei soovi,et avalikkus neid pilte näeks.:D
Neid peab vist personaalselt saatma.

:D

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
24.08.2004 at 20:15
rabbit rider
American Beauty Car Show online
tööriista kohver pandi pihta minult, oli teine telgi ette unustatud. Pühapäeva hommikul käisin terve laagri läbi ja küsitlesin inimesi - tuli välja, et oli varastatud ja lõhutud veelgi kraami: telk, grill, päevatekk, magamiskott, vorstid kapoti pealt, mingit suvalist kola telgist, kusagil oli automakk läinud koos aknaga jaa siis minu elektriku pudi-padiga kohver, ühel kodanikul oli magamise ajal telk lõhki lõigatud.....hommikul tegin ilusa avalduse politseile ja lisasin kahe kahtlusaluse kirjeldused, keda oli laagriasukate poolt veidralt liikumas nähtud, mõlemat tegelast olin ka ise näinud....Kodanikud, kellelt kraami virutati , oleksid võinud ikkagi politseisse minna, kuna need kaks kaaki tegid ikkagi suht korraliku töö ära.....
...aaaga kõigest hoolimata, et ürituse alguses minu armsa kamarossi käimakas kokku jooksis , mootor keema läks ja kohver paari kilo väärtuse igasugu kolaga minema jalutas ,oli üritus ülikõva ja õnneks või kahjuks lõppes ka minu nelja aastane padukarsklase karjäär mõõduka veini kallutamisega .....
24.08.2004 at 20:28
vr_
  
American Beauty Car Show online
Julge hundi rind on haavleid täis, ei mingit tsensuuri näljase vanaisa kohapealt.. niiet kel tükk läinud see teab keda süüdistada:

http://www.album.ee/?o=300139236

esimesel lehel pisut reedeõhtast jämmi.. teisel laupaevaseid pilte...

ja kõige viimaks minu uus "shaparosetsh imperial lebaronn"

____________________________
Imperialist 71
24.08.2004 at 20:33
hypertyyp
American Beauty Car Show online
quote:
foke: ehk keegi sokutaks aegade failist copy-paste siia?

Jah, ma juba imestan siin vaikselt, et miks aegu väljas pole...

____________________________
Fordi omanik...
24.08.2004 at 21:16
foke
 
American Beauty Car Show online
Sõbra poolt tehtud pildikogu, selle pärast ka liigpalju minu masina pilte, aga on ka muid häid võtteid - eriti Plymouth Valiant(BB) Elcamino(SBC) kastis, mis viimasele selgeks ülekoormuseks osutus ning too peatselt mahlad harujõena Jaamaoja poole voolama lasi...;) sry..
PILDID

25.08.2004 at 09:20
tqhq.ee foorum : Üritused : American Beauty Car Show online   1 2 3 4 5  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.