register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : Kasutajanimekirja korrastamine sellel nädalavahetusel  
Poster Message
newton
 
Moderator
Kasutajanimekirja korrastamine sellel nädalavahetusel
Kunagi sellel nädalavahetusel on kavas jälle ette võtta mitteaktiivsete kasutajate kustutamine; täpsest ajast annan teada, foorum on maas umbes tund aega. Kustu läheb umbes 300 kasutajanime.

Kõik, kes on vahepeal avaldanud soovi oma kasutajanime muutmiseks, võiks mulle uuesti privada; palju aega on vahepeal mööda läinud, ma ei leia kõiki soovijaid ilmselt enam meiliboksist üles ja võib-olla on ka soovid vahepeal muutunud.

biker.ee, sinu soov on mul meeles, sa ei pea uuesti meilima :)
14.09.2004 at 12:13
newton
 
Moderator
Kasutajanimekirja korrastamine sellel nädalavahetusel
Selline täpsustus veel, et keegi ilmaaegu ei muretseks: "mitteaktiivseks" loeme antud juhul inimesed, kes pole peale 1. aprilli foorumit kordagi sisselogituna kasutanud.

Kui sa oled peale 1. aprilli foorumis oma kasutajanimega sees olnud, ei ole tarvis oma kasutajanime pärast karta, isegi kui sa oled foorumit ainult lugenud ja pole teinud mitte ühtegi posti.
14.09.2004 at 13:52
newton
 
Moderator
Kasutajanimekirja korrastamine sellel nädalavahetusel
Kunagi peale keskööd läheb foorum siis umbes tunniks ajaks maha hooldustööde tarvis.
18.09.2004 at 20:41
newton
 
Moderator
Kasutajanimekirja korrastamine sellel nädalavahetusel
10 minuti pärast läheb foorum maha.
18.09.2004 at 00:05
Madman
 
Kasutajanimekirja korrastamine sellel nädalavahetusel
Siis on viimane aeg jalga lasta :D Jõudu koristamisel..

____________________________
Pontiac Fiero SE 3.4 V6 '85
18.09.2004 at 00:09
newton
 
Moderator
Kasutajanimekirja korrastamine sellel nädalavahetusel
Nii - olemegi ehk elus jälle?
18.09.2004 at 00:44
newton
 
Moderator
Kasutajanimekirja korrastamine sellel nädalavahetusel
Muutsin ära järgmised kasutajanimed:

-ollo- -> ollo
biker.ee -> motopaks
cool -> Raunz

Teistel soovijatel jäi nimi muutmata soovitud nime hõivatuse või mõne varem registreeritud nime liigse sarnasuse tõttu.
18.09.2004 at 00:52 Last edited 18.09.2004 at 00:52 by newton (Moderator)
InfernoVision
Kasutajanimekirja korrastamine sellel nädalavahetusel
Tahaks ka nime lühemaks saada, newton emailidele vist ei reageeri, kas saab keegi veel mind aidata :) ?

et et kellega suhtlema peaks ?
17.11.2004 at 17:14
newton
 
Moderator
Kasutajanimekirja korrastamine sellel nädalavahetusel
Kõigile huvi tundnutele: kasutajanimesid muudetakse reeglina koos kasutajanimekirja korrastamisega; sellel aastal seda ilmselt enam ei tehta. Konkreetse kasutajanime saadavus sõltub sellest, kas ta on või ei ole liiga sarnane mõnele olemasolevale kasutajanimele - uus nimi peab kõikidest olemasolevatest erinema vähemalt kahe märgi jagu; suur- ja väiketähe erinevused arvesse ei lähe (sama kontroll toimub ka uue kasutaja registreerimisel).
17.11.2004 at 18:08
kalev35
  
Kasutajanimekirja korrastamine sellel nädalavahetusel
mul siin ettepanek
kel pole kontaktvariante (tel.nr näituseks) võiks ka välja lülida. Vaatab foorumis postitajate anonüümsuse poolele. IMO võiks kõikide kontakti väljade täitmise reegliks sättida. Nooh, et vuhvlid ja fleim ei pääseks...

____________________________
96 Lincoln Town Car
We've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses.
17.11.2004 at 19:37
malloc
Kasutajanimekirja korrastamine sellel nädalavahetusel
quote:
kalev35: mul siin ettepanek
kel pole kontaktvariante (tel.nr näituseks) võiks ka välja lülida. Vaatab foorumis postitajate anonüümsuse poolele. IMO võiks kõikide kontakti väljade täitmise reegliks sättida. Nooh, et vuhvlid ja fleim ei pääseks...

Et mingi kibestunud vuhvel sulle vastamata kõnesid hakkaks tegema? Parem oleks teha kohustuslikuks ühe kontaktandme välja täitmine. MSN'i kasutavad paljud ja e-maili kõik, niiet ühe sobiva kontaki viisi peaks ikka leidma. Kõiki kohustuslikuks pole mõtet teha, sellega võib kaasneda igasugu jama.
17.11.2004 at 20:39
InfernoVision
Kasutajanimekirja korrastamine sellel nädalavahetusel
Selge,tänud vastuse eest.
17.11.2004 at 20:41
kalev35
  
Kasutajanimekirja korrastamine sellel nädalavahetusel
quote:
malloc:
quote:
kalev35: mul siin ettepanek
kel pole kontaktvariante (tel.nr näituseks) võiks ka välja lülida. Vaatab foorumis postitajate anonüümsuse poolele. IMO võiks kõikide kontakti väljade täitmise reegliks sättida. Nooh, et vuhvlid ja fleim ei pääseks...

Et mingi kibestunud vuhvel sulle vastamata kõnesid hakkaks tegema? Parem oleks teha kohustuslikuks ühe kontaktandme välja täitmine. MSN'i kasutavad paljud ja e-maili kõik, niiet ühe sobiva kontaki viisi peaks ikka leidma. Kõiki kohustuslikuks pole mõtet teha, sellega võib kaasneda igasugu jama.
häbened end - sinu probleem

____________________________
96 Lincoln Town Car
We've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses.
17.11.2004 at 21:11
vr_
  
Kasutajanimekirja korrastamine sellel nädalavahetusel
quote:
kalev35:
häbened end - sinu probleem


et nagu iga mees peab oma emaili välja riputama.. spämmeritele
telefoni numbri mis minu jaoks on suht isiklik asi ja pole vaja ilmarahval teada kui ma ise seda maha ei hõika..

mõnel võibolla polegi telefoni:D

pealegi kui jama on siis adminnidel ma pakun on natuke rohkem infot sinu kohta...
ja mitte keski ei keela valeinfot välja riputamast..

st mõttetu nõuda sellist kola

____________________________
Imperialist 71
17.11.2004 at 22:39
smr
Kasutajanimekirja korrastamine sellel nädalavahetusel
Ja need , kellel pole auto / enda kodulehte, peaksid jätma ka need väljad siis täitmata, mitte kirjutama sinna muud sodi sisse :)
18.11.2004 at 09:19
ROKIPEER
 
Kasutajanimekirja korrastamine sellel nädalavahetusel
to newton: kas kasutajanimedega seonduvad küsimused
lahendatakse mingi aja tagant või jätan siis palve siia?
mailid vist sulle kohale ei jõua? Loodan et ikka jõudis kohale mu e-kiri:)
21.02.2005 at 12:25
newton
 
Moderator
Kasutajanimekirja korrastamine sellel nädalavahetusel
Jah, su meilid jõudsid kohale.
Sinu nimevaliku üle veel mõtlen.
Jooksvalt nimesid ei muudeta, ainult seoses kasutajanimekirjade korrastamisega.
21.02.2005 at 12:31
ROKIPEER
 
Kasutajanimekirja korrastamine sellel nädalavahetusel
Tere Newton, millal oodata uut korrastamist?
Kas lähiajal?
14.03.2005 at 22:54
erik
Kasutajanimekirja korrastamine sellel nädalavahetusel
quote:
ROKIBEER: Tere Newton, millal oodata uut korrastamist?
Kas lähiajal?
usu mind. mida vähem talle seda juttu räägitakse, seda rõõmsam ta on ja seda tõenäolisemalt saad oma soovitud kasutajanime ;)
14.03.2005 at 22:57
ROKIPEER
 
Kasutajanimekirja korrastamine sellel nädalavahetusel
quote:
erik:
quote:
ROKIBEER: Tere Newton, millal oodata uut korrastamist?
Kas lähiajal?
usu mind. mida vähem talle seda juttu räägitakse, seda rõõmsam ta on ja seda tõenäolisemalt saad oma soovitud kasutajanime ;)

Ega ma enam kärsitu niiväga polegi, aga lihtsalt küsin.:)
14.03.2005 at 23:00 Last edited 14.03.2005 at 23:00 by ROKIPEER
MossOpel
Kasutajanimekirja korrastamine sellel nädalavahetusel
Kui muutmiseks läheb, kas siis ajaosalised saavad sellekohta miski meili? Siis ei teki vajadust aegajalt "pinda lendamiseks"...

Moss@saatis ka ühe palve kunagi.
15.03.2005 at 17:39
LaSa
 
Moderator
Kasutajanimekirja korrastamine sellel nädalavahetusel
Kui muutmiseks läheb, antakse sellest foorumis teada. Nagu seda on ka alati eelmistel kordadel tehtud.
15.03.2005 at 19:11
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : Kasutajanimekirja korrastamine sellel nädalavahetusel  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.