register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Hooaja 2004 tulemused?   1 2  
Poster Message
PlyVal64
Hooaja 2004 tulemused?
quote:
EAL'i kiirendusspordi alakomitee otsusega on kinnitatud ja võistluste korraldajate poolt aksepteeritud, et 2005 hooajal toimuvad Eesti Meistrivõistlusted dragracingus alljärgnevates võistlusklassides:

EMV punktiarvestus on sama, kui selleks aastaks välja kuulutatud Autolehe karika oma:
Kõik on kuradi ilus ja tore, kuid kus on TULEMUSED 2004???
Kes võitis, kes sai üldse punkte jne. 3 nädalat on viimasest võistlusest möödas, tulemusi EI OLE. Pressiteateid meiliboksist leida oleks vist liigne unistus sellise tegutsemiskiiruse juures, kuid siiski. Viisakas võistlejate suhtes oleks nende ponnistused leheveergudele panna ja äkki siis ka koos parimate paladega Aastaraamatusse. Viimast saab veel mõelda, üht-teist on ju toimunud ja mõni tiim lausa väljaspool mehetegusid teinud.
Seega, paluks teha kohtunikel ära oma töö, lüüa kokku punktisummad, panna need mingisse täiuslikku tabelisse klasside kaupa, kus kõikide hooajal võistelnud sõitjate nime taga on mingi number ja saata pressiteatena meilile [email]autoleht@presshouse.ee[/email]. Ei peaks olema keeruline, BHRA logo peaks mul kusagil olemas olema.
Kui eelmine aasta toimus kogu dragracing hobina, siis olin ma nõus neid tulemusi mööda netti taga ajama ja copy-paste vormis looks vormima. "Ametliku võistlussarjana" sellel aastal tahan näha tulemusi elektroonilisel kujul koos pressiteadetega. Aga muidugi ei ole leheveergudel tulemuste avaldamine kohustuslik ... meil pole mitte infopuuds, millega lehekülgi täita, vaid lehekülgede puudus.
Ma muidugi ei tea, äkki on BHRA salastatud foorumisaidil need olemas, kuid märge on juures "sovershenno sekretno";)
Aga sellega lõppeb ka isiklikult minu altruism ja fännlus, milleks ja kellele???
07.10.2004 at 13:10
smr
Hooaja 2004 tulemused?
Kannatust, Priit.

quote:
bhra.ee:Palun suhtuda mõistvalt asja väikesesse viibimisse, kuna kõik BHRA-ga seotud inimesed teevad seda missioonitundest ja vabatahtlikkuse alusel. Antud hetkel veel arenguruumi on ja lehekülje sisu on pideval uuendamisel.

Ühesõnaga küll asi uueneb :D
Kevadeks ehk andmed käes. Samas vaadates kõrvale ka näiteks eesti ringrajaspordi kajastamist veebis tekib nutt kurku. Tähtsam paistab olevat see, et miski veeb on ülesse pandud kui see, et seal miskit infot oleks.
07.10.2004 at 15:16
PlyVal64
Hooaja 2004 tulemused?
Niih, praeguseks asi selge, et BHRA tulemused on sassis, kui pudru ja kapsad. Pole minu asi süüdlast leida, kuid nüüd oleks vaja võistlejate enda abi, et eliminaatorite tulemused paika panna. Kõik on korras RockRace'i ja viimase Nigtrace'iga, kuid viis dragi, mis Autolehe karikasse läksid, on küll suht sassis. Millised need viis on, ma küll täpselt ei tea:lol Äkki siis Speedestid 2 tk, Raadi ning Pärnu sõidud ja Saaremaa?
Seega, tehke äkki siinsamas threadis pisuke meenutus, kes kellega paaris sõitis ja kes kellele kaotas ja kes võitis. Siin peaks ju iga klassi raudseid eliminaatoritesse pääsejaid olema, lisaks on kindlasti abi fotomeenutustest:D
Ühesõnaga, tuleb olla ajaloolane ja sõnaliste meenutuste, fotoarhiivi ning säilinud mingi ilgelt segase ajavõtu väljatrüki toel tõde taastada.
Tean, et kodanik tfr omab vist hetkel suurimat infohulka, seega peaks võistlejad just Indrekule abiks olema. See, mis olemas on, muu on puudu.

Priit@kui ikka on jama kokku keeratud, tuleb seda tunnistada ja rahulikult lahendus leida. Ja loota, et esimene jama ka viimaseks jääb.
08.10.2004 at 11:35
tfr
 
Hooaja 2004 tulemused?
Kui kaartide laualeladumiseks läks, siis probleem on jah selles, et CTree/BHRA ei jätnud omale koopiat reaalselt sõidetud eliminaatoritest - neid koostati ühes eksemplaris ja anti peale võistluse lõppu korraldaja kätte, et see saaks vastavalt tulemustele auhinnad kätte jagada. Paraku selgus nüüd, et ainus, kellel need alles olid, oli Peep (Rock Race omad), viimase Nightrace info on olemas seetõttu, et ma isiklikult istusin ajavõtubussis ja kirjutasin omale paralleelse koopia. :)

Mul on olemas kõikide võistluste/sõitude raw ajavõtuinfo (paraku on küll seal ka mõned üksikud puudused), hakkan selle järgi üritama eliminaatoreid rekonstrueerida (loll situatsioon, I know, aga paremat pole ka teha). Kuna siit foorumist on vist kõikide võistluste lõpptulemused (kolm esimest kohta per klass) vähemalt läbi käinud, peaks saama kontrollida, kas "tuli välja".

Ehk siis järgmise nädala esimesel poolel peaks vast veidike selgust tekkima. Panen http://www.autopunkt.ee/dragrace alla asjad üles kui olemas, siis on võimalus kontrollida/protestida.

Hooaja arvestusse minevad sõidud on:
08.05 Speedest Nightrace, Haapsalu
16.05 Erki Sport, Pärnu
22.05 MC39, Raadi
26.06 Speedrock, Saaremaa
24.07 Rock Race, Pärnu
14.08 Full Throttle Drag, Raadi
18.09 Nightrace, Raadi

Lasnamäe kanali Speedest ei läinud arvestusse, kuna oli 1/8 miili.
08.10.2004 at 13:07
PlyVal64
Hooaja 2004 tulemused?
quote:
tfr: Paraku selgus nüüd, et ainus, kellel need alles olid, oli Peep (Rock Race omad)
Ma olen kogu aeg rääkinud, et raamatupidajatel on omad suured voorused:D Paberimajandus on alati 5+ korras ja see on pagana hea.
08.10.2004 at 13:27
foke
 
Hooaja 2004 tulemused?
Olukord on muidugi kahetsusväärne..
Pakuks siis mingi lahenduse. Proovime asju kokku ajada n.ö. üldiselt üksikule. Mida me suudame kindlasti, on kõikide klasside 3 esimest 'meelde tuletada'. Järgmise sammuna püüaks siis ehk ka 4.-8. kohad meenutada. Kui ajasõitude järjekorda enam ei taasta, siis võib ja kokkuleppeliselt neid mitte arvestada? Elliminaatorisse jõudmise punkrid panna kõigile samad.
Ühesõnaga, kui sel moel lähenedes kusagil kriips ees on ja edasi ei saa, eks siis saab otsused langetada ka selle info põhjal, mis olemas on. Päris aus see ei ole, reeglites on punktiarvestus punktuaalne ja kellelegi võib sel moel kokkuvõttes liiga teha, samas kui see on kohtadel 4 kuni x, siis suurt vahet pole.
PS! enda lõppkohad on mul teada (saab riiulipealt kokku lugeda;)), samas elliminaatoripositsioone vist ei suuda kõiki koju enam ajada.
08.10.2004 at 17:34
Madman
 
Hooaja 2004 tulemused?
Mul Speedest Nightrace'st video olemas, vist oma tund aega pikk. Kõike seal muidugi peal ei ole...
Sama ka Rock Race'st.

____________________________
Pontiac Fiero SE 3.4 V6 '85
08.10.2004 at 17:52
Motorsport
Hooaja 2004 tulemused?
... mis siin rääkida - kui SPeedrock 04 tulemused peaks keegi kusagilt välja nuputama siis andke SR (ehk: vlm@vlmotorsport.ee) korraldajale ka teada!!!

Mitte et tahaks kehvasti öelda aga nagu varasemalt mainitud oli plaan ilus aga ilu ilmselt lagunes kui saadi aru millised on kohusused ja millist tööd kiirendussporti vedades vaja teha on...aga eks kõrvalt on ka alati parem näpuga näidata...
08.10.2004 at 18:17
tfr
 
Hooaja 2004 tulemused?
quote:
foke: Olukord on muidugi kahetsusväärne..
Pakuks siis mingi lahenduse. Proovime asju kokku ajada n.ö. üldiselt üksikule. Mida me suudame kindlasti, on kõikide klasside 3 esimest 'meelde tuletada'. Järgmise sammuna püüaks siis ehk ka 4.-8. kohad meenutada. Kui ajasõitude järjekorda enam ei taasta, siis võib ja kokkuleppeliselt neid mitte arvestada? Elliminaatorisse jõudmise punkrid panna kõigile samad.

See oli mõeldud alternatiiv jah - et teha mingi lihtsama arvestuse kohaselt. Kuna karikasarja arvestusse lähevad ainult BHRA liikmed, teeb see asja mõneti lihtsamaks - neid on üldse kokku 14, mis teeb paar-kolm tükki klassi peale (D-klassis veidi rohkem). Tsiklitega on näiteks olukord lihtne - BHRA liige on võistlustel osalenutest täpselt üks. :)
08.10.2004 at 18:39
Olds
  
Hooaja 2004 tulemused?
Huvitav, huvitav, et mis ajast "14.08 Full Throttle Drag, Raadi" punktiarvestus võistluse alla liigitati?? BHRA-d ju kohal polnud (ei hakka pikemalt mainima). Kas punktivõistlusi jäi väheseks, et meie külaüritus "suurte" alla liigitati ja mis põhiline- ilma, et meie miskit oleks asjast teadnud :)
Fun värk toimumas igatahes...

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
02.11.2004 at 12:19
priidik
 
Hooaja 2004 tulemused?
Selline suvaline suhtumine võistlustulemustesse näitab meie drag-racing ürituste korraldajate pohhuistlikkust ja täielikku ebapädevust.

03.11.2004 at 11:45
Olds
  
Hooaja 2004 tulemused?
kellest sa priidik räägid?

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
03.11.2004 at 12:43
prr
 
Hooaja 2004 tulemused?
speedest'ide tulemused samuti veebis olemas. kes vaadata ei oska, on oma viga.

____________________________
lapsest peale on hobused meeldinud
03.11.2004 at 13:58
Miq78
Hooaja 2004 tulemused?
Mul on olemas video 14.08 Full Throttle Drag, Raadi eliminaatorist. 28.min 287 MB võin seda kvaliteediarvelt ka väiksemaks teha.

Mihkel.
03.11.2004 at 15:39
Olds
  
Hooaja 2004 tulemused?
Aitäh "Miq78"
Võtan sinuga vajadusel ühendust, et keegi "priidik" ei saaks öelda kui pohhuistid ja ebapädevad me oleme

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
03.11.2004 at 15:58
smr
Hooaja 2004 tulemused?
Olds, sa pole suure lahmimise vahepeale ikka veel aru saanud, kes priidik on?
03.11.2004 at 16:19
Olds
  
Hooaja 2004 tulemused?
Tean. Priit Vaikmaa kui ma ei eksi.
BTW- näita mullegi, et kus see lahmimine toimus?

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
03.11.2004 at 16:22 Last edited 03.11.2004 at 16:29 by Olds
smr
Hooaja 2004 tulemused?
quote:
Olds: Tean. Priit Vaikmaa kui ma ei eksi.
BTW- näita mullegi, et kus see lahmimine toimus?
:D

siis pole ju "keegi priidik" ;)

Ja lahmimisest - vaata ise :siit
03.11.2004 at 16:35
Rain FTC
Hooaja 2004 tulemused?
Full Throttle Drag ei olnud Eesti Meistrivõistluste osa, siin ilmselt eksitusega tegemist.Kui vaja saab meie käest ka andmed kätte.Pädevatele mittepohuistidele jõudu ja jaksu oma üritustega tegelemisel. :D
03.11.2004 at 20:00
tfr
 
Hooaja 2004 tulemused?
quote:
prr: speedest'ide tulemused samuti veebis olemas. kes vaadata ei oska, on oma viga.

Olemas on ajasõitude ajad ja lõpptulemused, karikasarja punktide arvestuseks on vaja paraku kõikide sõidetud eliminaatorite tulemusi, kuna erinevad punktid saab selle eest, kas välja kukkuda 1. või 2. ringis jne.

Tegelikult seisab see tulemuste asi endiselt minu taga (kuna see mulle lihtsalt kaela määriti). Õigemini fakti, et ööpäevas on ainult närused 24 tundi ja paratamatuse, et palgatöö on prioriteetsem, taga. :(
03.11.2004 at 20:06
peep
 
Moderator
Hooaja 2004 tulemused?
Mis FTC mehi depresseerib, et nii sageli just Teie klaverist seakisa kostub ? Tehke head asja, millesse ise ka usute ja siis ei aja suvaline lahmiv netikommentaar niimoodi närvi, et peab kohe samamoodi vastu lahmima hakkama.;)
03.11.2004 at 20:36 Last edited 03.11.2004 at 20:48 by peep (Moderator)
Olds
  
Hooaja 2004 tulemused?
peep- kahjuks peab tunnistama, et ajab närvi küll ja kahjuks peab "lahmima" küll kui näeme põhjust. Põhjus, mille me toome on see: (allpool toodud)
Meie korraldada on kaks üritust
1. Throttle Camp
2. Full Throttle Drag
Esimesele paneme peamise rõhu, teine võistlus pole meie korralduses nii suurt osa mängiv. Ja kui keegi meie teadmata paneb meie võistluse niiöelda punktiarvestuse alla ja seab meile sellega kohustused, siis sellega me ikka päri ei ole. Lõpuks on selgunud, et tegemist oli eksitusega. Ja mis veel-
"smr" kui sina kummardad kedagi, kelleks nagu ma aru saan on "priidik" siis ei pea mina seda tegema ja ei mina ega keegi meist ei tee ega ka hakka seda tegema. OK, läks edukalt see võistlus ja loodame, et ka järgmine aasta tuleb sama edukas või paremgi veel kuid hüpikuks ei maksa ka muutuda ja teisi pohhuistideks ja krt. teab kelleks nimetada. Me lihtsalt ei salli sellist lapselikku üleolevust ja teeme võistlusi vastavalt oma võimalustele ning loomulikult püüame teha võimalikult hea võistluse/võistlusi
peep- ehk said mingi vastuse oma küsimusele.
Rohkem lisada pole. Kes sai aru, see sai...

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
04.11.2004 at 08:27 Last edited 04.11.2004 at 08:44 by Olds
orikas3
Hooaja 2004 tulemused?
Kuidas punkti arvestusi tehakse teistes valdkondades ???
Loogiliselt punkti arvestus võistlused "sõidud" peaks olema eelnevalt kokku lepitud korraldajate poolt kas suusõnaliselt või kirjalikult. Et arvestada eelnevaga peaks siis enne ürituse toimumist olema selge KÕIGILE millega tegu.
04.11.2004 at 09:33
foke
 
Hooaja 2004 tulemused?
Olds, hästi ei saanud, aga see selleks.:)
Ma arvan isiklikult seda, et ametlike võistlustulemuste ülesriputamine ja kättesaadavus nii sõitjatele, ajakirjanikele, bhra-le või kellele tahes on sama loomulik kui ajavõtusüsteemi ja stardifoori olemasolu võistlustel.
Ma imestan, et korraldajad võistlusjuhendisse siiani sellist asja sisse pole kirjutanud (või vähemalt mulle ei meenu), spordivõistluse üks lahutamatu komponent on protokollid ja kes neid ei suuda korrektselt levitada, neil on õppimisruumi küll-ja-küll.
Nii pealtvaatajale kui võistlejale jätab asi hapu mulje - kui võistlus peetud, publikult papp kasseeritud, siis edasi on pohlad, rohkem ei liiguta lillegi.
Mõned korraldajad said info üles, mõned mitte, karikasari pole siinjuures määrav, kuigi sinna kuuluvad võistlused oleks ju suisa kohustuslik protokollida?!?
04.11.2004 at 09:37 Last edited 04.11.2004 at 09:39 by foke
Olds
  
Hooaja 2004 tulemused?
Meie jaoks oli see hooaeg niivõrd arusaamatu, et sealt ka lahkarvamused. Kui tõesti on see Full Throttle Drag eliminaatorite tabel nii krt. tähtis, siis usun, et kuidagi selle ka kokku saame.

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
04.11.2004 at 09:47
tqhq.ee foorum : Üritused : Hooaja 2004 tulemused?   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.