register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : tqhq sügismiiting laupäeval, 30 okt.   1 2  
Poster Message
LaSa
 
Moderator
tqhq sügismiiting laupäeval, 30 okt.
Panen siis ürituste alla kah selle teema jätkuks...
Koguneme siis kõik oma ameerika rauaga (ja ka plastiga) 30 oktoobril kella 14:00st Laagris Autopartneri parklas ühtsesse rivisse ja teeme selle sügise viimase koosviibimise. Kui kõik koos, siis väike kruising läbi linna ja peale seda väike istumine mõnes mõnusas paigas.

PS: Eelmisest teemast lugesin kokku mingi jämedalt 15-20 autot. Kes veel lisaks sealmainitutele tulijad on, oleks kena, kui annaksite mulle mailipeale teada.

edit: e-mail siis endiselt laas[at]tqhq.ee

edit: parandus: jah loomulikult on oodatud õiget päritolu igapäevasõidukid :)
25.10.2004 at 14:58 Last edited 25.10.2004 at 16:19 by LaSa (Moderator)
antoine
 
tqhq sügismiiting laupäeval, 30 okt.
kas istumise koht on paigas?

____________________________
Cadillac De Ville 1997
Cadillac Escalade Crew Cab Pickup 6.0 V8 2005
Jeep Commander 07 WH Facelift 3.0 V6 160kW 2005
25.10.2004 at 18:17
LaSa
 
Moderator
tqhq sügismiiting laupäeval, 30 okt.
Jah, istumispaigaks sai välja valitud Tabasalus asuv Baby Back, seda siis peamiselt mõningate siinsete kodanike soovitusel ;)

Käisin just täna õhtul seal rääkimas nendega: kohalik staff oli igati vaimustuses, et me sinna laupäeval läheme. Hetkel sai bronnitud meiejaoks ca. 40 kohta: arvestasin siis mingi 20 autot ja noh, umbes nii neid inimesi tulla võib. See ka üks põhjus, miks tunnen huvi tulijate arvu vastu.

Veel üks asi, mis huvitab Baby Backi staffi, oleks tõsist toitu soovivate inimeste hulk - siis isandad teaksid siis teha köögis vastavaid ettevalmistusi. Nimelt tahavad nad meile lahkesti pakkuda BBQ ribisid, aga nonde valmistamine võtab päris kõvasti aega. Püüan varsti menüüst selle jupi sisse skännida.

Kas kohaleveeredes peaks lauapeale mingit snäkki kah sebima või pole see vajalik?
25.10.2004 at 21:52
LaSa
 
Moderator
tqhq sügismiiting laupäeval, 30 okt.
BBQhuvilistele vesistamiseks:



Kel tõsisem huvi, andke teada mulle!
25.10.2004 at 23:27
LaSa
 
Moderator
tqhq sügismiiting laupäeval, 30 okt.
marsruut võiks siis olla selline:
Laagrist Pärnu mnt mööda üle Vabaka, Viru ring, siis endise Teenindusmaja eest läbi, Viru keskuse kangialt läbi (õige koht aknad avada ja korra wrooooom! teha), siis otse üle Vabaka ja Õismäe poole läbi Luise. Haabersti ringilt paremale Tabasalupoole.

28.10.2004 at 23:01
Olds
  
tqhq sügismiiting laupäeval, 30 okt.
Laas või Napoleon...hmm kas on vahet;)
Jõudu tööle vägede juhataja. Kahjuks lõunaosariiklased tulla ei saa (mõte küll oli) kuid Teile soovime sisukat päivä.

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
29.10.2004 at 08:43
vkx
 
tqhq sügismiiting laupäeval, 30 okt.
quote:
LaSa: ... siis endise Teenindusmaja eest läbi, Viru keskuse kangialt läbi ...
Sellel lõigul on vist mingi 5 fooriga ülekäigurada iga umb.50m tagant, mis võivad rongkäigu ajutiselt ära lõhkuda. Seega tasuks sellega arvestada ja esimesed autod võiks kuskil "Estonia" teatri kandis tagumised järgi oodata, et ühises rivis jätkata aga muidu arvan, et maršruut on igati ok.

____________________________
Seville STS `02
29.10.2004 at 11:28
LaSa
 
Moderator
tqhq sügismiiting laupäeval, 30 okt.
Jah, foorid on tõesti kruisil probleemiks... aga ega kuidagi eriti mõistlikumalt ennast õigele suunale saada eriti ei õnnestu :(

Kas kellegil raadiosaatjaid on kruisiajaks laenata, saaks esimesele, keskele ja lõpupoole autodesse kaasa anda ja suhelda, et kes kus paikneb ja vajadusel järgi oodata.
29.10.2004 at 11:39
meintz
tqhq sügismiiting laupäeval, 30 okt.
no, poisid, kellel olid CB-jaamad autodes ;)? Minu oma on ajutiselt Riho käes, kui ta pole kuhugi rumeeniasse sellega putkanud siis ma arvan et seda kannataks ehk kasutada. "antenn katusele, toide sütkarist ja jaam istme peale"-install võtab tühised sekundid...
29.10.2004 at 11:57
Olds
  
tqhq sügismiiting laupäeval, 30 okt.
Üks asi, mis nende CB-jaamade juures jubedalt häirib on see kilomeetri pikkune kõlkuv antenn. Minu meelest sama häiriv silmale kui rullnoka sinised p``emajakad.

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
29.10.2004 at 12:41
Riho
tqhq sügismiiting laupäeval, 30 okt.
quote:
meintz: no, poisid, kellel olid CB-jaamad autodes ;)? Minu oma on ajutiselt Riho käes, kui ta pole kuhugi rumeeniasse sellega putkanud siis ma arvan et seda kannataks ehk kasutada. "antenn katusele, toide sütkarist ja jaam istme peale"-install võtab tühised sekundid...

Ei ole Rumeenias, Albaanias hoopis.
29.10.2004 at 13:42
Kloss
tqhq sügismiiting laupäeval, 30 okt.
Jaam olemas.
Haaran kaasa.
29.10.2004 at 14:04
smr
tqhq sügismiiting laupäeval, 30 okt.
Ehk oleks seekord ka võimalus oma tqhq särk kätte saada? :)
30.10.2004 at 10:40
wax
 
tqhq sügismiiting laupäeval, 30 okt.
Kuna mina jälgisin kruisi kesklinnas, siis kõige värskemad emotsioonid :D Burnoutid fooride taga ja kiljuvad välismaalased :evil Kummihõng külmal sügispäeval on omaette elamus :)
Ülikõva! :hail
30.10.2004 at 17:17
rrrr
  
tqhq sügismiiting laupäeval, 30 okt.
Kuna olin CB-jaamaga kolonni lõpus, siis ilusaid hetki loodan näha piltidelt. Lisan siia kiiruga ka mõne pildi pilt1 pilt2 pilt3. Vastu ööd ehk tuleb lisa.

Edit: siin minu ülejäänud pildid http://www.zone.ee/sygismiiting/

____________________________
1994 Lumina Minivan
2001 Camaro Convertible
1968 Opio 600
ja doonorid
30.10.2004 at 17:28 Last edited 31.10.2004 at 14:46 by rrrr
Astro SS
tqhq sügismiiting laupäeval, 30 okt.
:*( :*(



____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
30.10.2004 at 18:05
Heiti
tqhq sügismiiting laupäeval, 30 okt.
Sama siin :(
Kahjuks polnud võimalik osaleda.
30.10.2004 at 18:12 Last edited 30.10.2004 at 18:14 by Heiti
smr
tqhq sügismiiting laupäeval, 30 okt.
Eredaim elamus on kahtlemata sügistuul, mis Viru väljaku trammipeatuse juures kummipuru ringi keerutab :D
30.10.2004 at 18:43
vkx
 
tqhq sügismiiting laupäeval, 30 okt.
Minu tehtud pildid:
http://pilt.ee/view/232778/


____________________________
Seville STS `02
30.10.2004 at 19:11
Fire
tqhq sügismiiting laupäeval, 30 okt.
Päris lahe üritus, kahjuks pidin enne barbequed lahkuma :*(. Loodan, et toit väga maitsev polnud (fire@siiani söömata).
Tekkis veel üks probleem, päris kohmetu selline, nimelt kokkutulekul oli üks minu saatuse kaaslane, ehk ka C3 omanik. Kahjuks ma ei võtnud, aga tema kontakte, ning kuna ma pidin poole ürituse pealt lahkuma ei saanud ma ka teda korralikult tänada, Corvette osade kataloogide eest, mis ta mulle andis. Nii et kui sa seda loed siis saada mulle e-mail, et saaks kontakti teineteisega. Mul on ka suur pakk Vette alaseid raamatuid Meerika maalt tulemas, võibolla tahad neid lehitseda.
Fire@läheb nüüd sööma

Edit: Fire loeb talve hooaja alanuks ja läheb keerab õhtul mõne juppi Vette küljest lahti juba......

____________________________
I don´t care how much horsepower the newest Corvette wonders put forth, they still don´t shake the earth.

Corvette ´81
Bronco ´86
Town Car ´97
30.10.2004 at 19:49 Last edited 30.10.2004 at 19:51 by Fire
malloc
tqhq sügismiiting laupäeval, 30 okt.
Fire, sa tegid suure vea, et sööma ei tulnud. Sealse väikse pitsa diameeter oli sama palju, kui Dodge Ram'i õhufiltri oma, ehk siis suur. Suurt pizzat ei julgenud vist keegi tellida :P Igaljuhul punnu sai täis ja üldse oli koht väga viisakas. Ettekandjad olid kui valveseisakus, kui rahvas sisse marssis ja kliendisõbralikud olid kah :) Cruise oli kah päris mõnus, aga liiga palju foore oli marsuudil.
30.10.2004 at 20:04 Last edited 30.10.2004 at 20:30 by malloc
Ets
tqhq sügismiiting laupäeval, 30 okt.
Höö Fire, toit oli tipptasemel! Hea mahlane steak, suur täidetud kartul fooliumis, erinevad kastmed, sobivad lisandid mmm! Kõht tänab siiamaani! + muidugi hea seltskond, asjalikud jutud ja tõega konteksti sobiv meerikalik keskkond! Tipp!
Ja muidugi Viru väljaku suitsukate!
Loen päeva kordaläinuks :hail :rollin
30.10.2004 at 20:13
valts
tqhq sügismiiting laupäeval, 30 okt.
Ploksin siin narviliselt refresh nuppu ja loodan et keegi paneks pilte veel yles. Vaga kahju et olen sunnitud sellistest yritustest ilma jaama . EDU
30.10.2004 at 20:33
LaSa
 
Moderator
tqhq sügismiiting laupäeval, 30 okt.
Suured tänud teile kõigile, kes te tulite kohale ja aitasite sellega kaasa tolle suurepäraselt kordaläinud ürituse õnnetumisele :) Aitäh!!!

Toit BabyBackis oli mullegi suureks ja väga heaks üllatuseks, samuti teenindus igati ontlik. Rahvas vist mahtus päris nibin-nabin ära, suurema massiga oleks vist juba jamaks läinud. Teenindajad teadsid valveseisakus olla, nad olid valmis meid vastu võtma juba kella 3st, nii oli mul BB-ga kokkulepe.

Mis kruisi marsruudilolevatesse fooridesse puutub, siis no can do - ma ei näe eriti mõtet kruisingul kuskil näituseks Lillekülas, kus ei ole küll ühtegi foori, aga ega seal ka midagi muud pole.. :p Action peab toimuma kesklinnas ikka, aga seal on foorid paratamatus. Õnneks oli meil raadioside, seega saime sujuvalt kiirust muuta vastavalt vajadusele.

Ise kruisingu eesotsas olles kahjuks jäi osa actionit nägemata, aga igatahes tahavaatepeeglist tundus Viru trammipeatuse kant ikka päris suitsune vahepeal...

Kas 1. mail järgmisel aastal teeme seda uuesti :burnout ?
30.10.2004 at 20:54
reimo
tqhq sügismiiting laupäeval, 30 okt.
Panen siis mõned oma tehtud klõpsud ka:
http://www.hot.ee/gc93/sygismiiting/FrameSet.htm
F****** Elioni ADSL iga kulus ca 1,5 mega ülesriputamiseks paar tundi.

____________________________
Grand Cherokee ´93 - müüdud
Grand Cherokee ´12
30.10.2004 at 20:54
tqhq.ee foorum : Üritused : tqhq sügismiiting laupäeval, 30 okt.   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.