register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : AMC Hornet 72a   1 2 3  
Poster Message
amchornet
AMC Hornet 72a
Tervitused vanadele olijatele. Sooviksin teiepoolset abi järgneva auto "jälgede ajamisel":

http://www.zitrotek.com/amchornet/ProdYrs/1971/Gallery/sc360_pr_pic.jpg

Analoogne auto kuulus kunagi 97 a. minule ja oli punast värvi. Eestis on/oli neid ainult üks selline. Sai see kunagi 98 või 99 ühele sõbrale maha parseldatud ja tema müüs selle omakorda edasi. Räägiti, et see auto seisis mingi aeg kadaka teel Kannu Pubi vastas aga ise näinud pole.
Siit ka küsimus, et äkki keegi teab mis on selle auto saatus, kas ta asub endiselt Eesti pinnal või mis on temast üldse saanud? Tekkis nostalgia ja võimalusel tema tagasi ostmise soov sest peavalu oli temaga palju aga siis kui töötas oli ka sõidurõõmu rohkem kui rubla eest. Ette tänades
27.10.2004 at 11:07
wax
 
AMC Hornet 72a
Üks AMC Hornet oli kusagil kirjas küll ma mäletan ;) Üritan kontaktid leida.
27.10.2004 at 13:00
amchornet
AMC Hornet 72a
Ma loodan, et sa tõesti leiad selle sest minu otsingud on siiani olnud tulemusteta ja seepärast ka otsustasin pöörduda siia sest kõik "ameeriklaste fännid" peaksid ju vähemalt midagigi sellest masinast teadma.
Lisaksin siia vihjeks siis veel niipalju, et ostsin masina kunagi kadaka tee alguses (seal kus praegu on büroomaailm-sellest natuke edasi on kollane 2 korruseline hone ja selle ees oli kunagi autodemüügi plats) olevalt platsilt. Remondis seisis ta päris tihti endises/praeguses politseiautode garaazi taga olevas töökojas mis asus patarei tänavas (tegelikult küll selle taga asuvas tänavas ja kahjuks tänava nime ei mäleta aga võin mina järgi uurida). Kui ma ei eksi siis on sinna kõrvale praegu ehitatud "Ilmarise residents" aga võin ka nimes eksida ja need mehed kes seal garaazis töötasid olid tõelised usa autode "fanatid". Mõned korrad oli ka Laurit (Kuriks oli vist perekonnanimi))seal näha. Äkki aitavad need vihjed kellelgi midagi meelde tuletada??!!??? Pliiiiizzz
27.10.2004 at 23:20
valts
AMC Hornet 72a
Kas sa ARKist jarelparimist ei ole teinud - kui on registris siis ju peaks omaniku leidma lihtsalt
27.10.2004 at 23:46
amchornet
AMC Hornet 72a
ARK ei avalda isikuandmeid, sellest, et ta registris on/ei ole on vähe abi. :-(
28.10.2004 at 11:23
aarekas
AMC Hornet 72a
Äkki see.....

____________________________
aarekas48@hotmail.com
28.10.2004 at 13:44
James Dempsey
AMC Hornet 72a
Selle reg numbri järgi on ta ju leitav... kui huvi suur, siis leiab mingid andmed.

____________________________
peaaegu jalamees, st.baierimaa hädakulguriga liikleja...
28.10.2004 at 15:05
amchornet
AMC Hornet 72a
SA püha müristus, ongi seesama!!! Kuskohast sa selle leidsid? Päringu järgi ARK-st saab teada ainult auto kohta käivad andmed aga kuidas saaks teada omaniku andmed?
28.10.2004 at 15:44
amchornet
AMC Hornet 72a
SUURED TÄNUD kõigile "jäljekoertele" kes aitasid Hornetit otsida ja erilised, sügavad kummardused Elwoodile. Omanikuni jõudsin ning jääb veel loota, et ta on nõus mõistliku hinnaga selle mulle loovutama ;)
28.10.2004 at 16:25
valts
AMC Hornet 72a
:beer
28.10.2004 at 16:39
Jarmo
  
AMC Hornet 72a
Kuram, ma siin foorumis veel paar aastat tagasi küsisin selle auto kohta, aga siis ma arvasin, et ta on Rambler American. Siiamaani arvasin.....

____________________________
Dodge Aspen 1980 "Air Morse One"
http://www.diskustommagazine.com - Diskustom Magazine
http://www.kustom.ee - One Eyed Morse Kustoms pinstraibid | sildimeisterdamine | custom paint
28.10.2004 at 17:58
aarekas
AMC Hornet 72a
Tal ju ongi Rambler silt taga - täna vatasin pildistades veel, ainult omanik rääkis Hornet . Nüüd on ta juba päris mitu aastat aia ääres sisnud, aga oli täitsa veeretatav- kummidki polnud tühjaks läinud. Panen paar pilti juurde.

____________________________
aarekas48@hotmail.com
28.10.2004 at 18:40
amchornet
AMC Hornet 72a
Kui mina läksin teda esimene kord arvele võtma siis küsiti ka, et mis mark see on ja teglikult ongi ta ARK-s arvel kui RAMBLER HORNET sest taga oli nimi Rambler ja vin-koodi juures oli Hornet nii, et sealt see nimi tuligi :)
Muide, aarekas, kuskohast sa selle auto leidsid ja kuidas sa tead, et ta on aia ääres mitu aastat seisnud? Eriti jään ootama uusi pilte sest süda tilgub verd, et ta niimoodi lohakile on jäetud.
Lisan siia ka veel selle, et mina müüsin ta maha sellepärast, et käigukasti ei suudetud kuidagi korda teha. Viga oli selline, et lihtsalt ühel hetkel hakkas veojõud ära kaduma, peale tugevalt gaasipedaali põhja litsumist sai kuidagi liikuma ja siis läks juba libedalt, käisin selle probleemiga vähemalt 7 korda remondis kuid probleemile lõpliku lahendust ei leitudki. Käigukastis oli tal selline imelik plaat kus kõverad sooned jooksid ühest äärest teise ja nende soonte sees veeres metallist kuul mis siis pidi vastavalt õli survele kastis liikuma seal kanalites ja jõudes kanali lõpus oleva lohuni mille põhjas oli auk lülitas sisse vastava käigu. Ma võibolla "plõksin segast" aga nii see välja nägi ja nii need "remontnikud" seda seletasid ja sügasid kukalt ;)
Olin siis veel suht noor ja loll ka nii, et andke andeks kui see käigukasti jutt napakas tundus. Minule on see niimoodi meelde jäänud.
Ahjaa, juhul kui ma suudan uuesti selle omanikuks saada siis sooviksin nõuandeid mida teha rida-6 3,8l mootoriga, kas sellele aretada külge mingi muu käigukast või vahetada välja nii mootor kui kast aga see vist tehnikat nägematta suht raske vastata. :D
28.10.2004 at 19:52
Jutulind
AMC Hornet 72a
quote:
amchornet: Ahjaa, juhul kui ma suudan uuesti selle omanikuks saada siis sooviksin nõuandeid mida teha rida-6 3,8l mootoriga, kas sellele aretada külge mingi muu käigukast või vahetada välja nii mootor kui kast aga see vist tehnikat nägematta suht raske vastata. :D
Ikka välja ja AMC 360 cid V8 vahele :)


____________________________
Team OUTLAW
'80 Jeep Wagoneer 258 cid R6 4 spd manual
'79 Jeep Wagoneer 360 cid V8 TH400
'06 Fiat Panda 4x4
28.10.2004 at 21:03
LaSa
 
Moderator
AMC Hornet 72a
realistina, Eestimaalt 360 cid AMC konet leida vast "suhteliselt" keerukas... :rolleyes AMC-l ju teadupärast täiesti oma mootorid olid.

Kas Eestis üldse on mõni liikuv ja toimiv AMC?

L@sattus juhuslikult ühte superilusat Javelini-projektikat uudistama ükspäev..
28.10.2004 at 22:53
tfr
 
AMC Hornet 72a
Neid AMC-sid vist rohkem kui see selle threadi peakangelane ja siis see Sinu mainitud Javelin, ei tohikski olla.
28.10.2004 at 23:03
wax
 
AMC Hornet 72a
quote:
LaSa:L@sattus juhuslikult ühte superilusat Javelini-projektikat uudistama ükspäev..
Kui mõtled sama Javelini projekti mis minagi, siis onul palju muudki haruldast rauda vene ajal kokku kraabitud :)
29.10.2004 at 09:09
LaSa
 
Moderator
AMC Hornet 72a
.. no kui garaazhis nähtut meenutada, siis on ilmselt tegu tõesti sama inimesega. Ja vaevalt, et rohkem Javeline Eestis leidub.
29.10.2004 at 09:34
79capri
 
AMC Hornet 72a
quote:
amchornet: Ahjaa, juhul kui ma suudan uuesti selle omanikuks saada siis sooviksin nõuandeid mida teha rida-6 3,8l mootoriga, kas sellele aretada külge mingi muu käigukast või vahetada välja nii mootor kui kast aga see vist tehnikat nägematta suht raske vastata. :D
Asemele saab panna AMC242cid(4.0l cherokee) , AMC258cid(4.2l vanem cherokee, grand wagoneer). Nendest kahest saab teha 4.6l strokerit....
29.10.2004 at 10:54
79capri
 
AMC Hornet 72a
quote:
tfr: Neid AMC-sid vist rohkem kui see selle threadi peakangelane ja siis see Sinu mainitud Javelin, ei tohikski olla.

Forumis oli müügis 4-uksega Hornet koos tagavara kerega. Umbes sama aasta. Aga see thread kustuti maha.

29.10.2004 at 10:57
amchornet
AMC Hornet 72a
Niih, sain siis omaniku või õigemini omanikega ühendust ja alles nädala või kahe pärast antakse mulle teada, et mis summa eest ma selle omanikuks saaksin, kui üldse saan aga öeldakse, et lootus sureb viimasena :(
Vahepeal on vähemalt käigukast ja pidurisüsteem korda tehtud :) aga sõitnud ei ole ta tõesti juba paar aastat.
29.10.2004 at 11:34
pppp
AMC Hornet 72a
quote:
79capri:
Forumis oli müügis 4-uksega Hornet koos tagavara kerega. Umbes sama aasta. Aga see thread kustuti maha.


http://www.pilt.ee/view/3342/
29.10.2004 at 12:25
amchornet
AMC Hornet 72a
Mnjah, sellest 4 ukselisest saaks võibolla mõningaid osi kasutada. Panin tähele, et sellel olid kojamehed el. mootoriga kuid arvake ära millega minu endisel kojamehed töötasid? :D
29.10.2004 at 13:19
tfr
 
AMC Hornet 72a
quote:
amchornet: kuid arvake ära millega minu endisel kojamehed töötasid? :D

Vända pealt nagu blower? :D
29.10.2004 at 13:22
Jutulind
AMC Hornet 72a
quote:
LaSa: realistina, Eestimaalt 360 cid AMC konet leida vast "suhteliselt" keerukas... :rolleyes AMC-l ju teadupärast täiesti oma mootorid olid.

Kas Eestis üldse on mõni liikuv ja toimiv AMC?

Kuna Jeep on ka AMC siis neid konesid Soomes hulgim leidub. Peamiselt Wagoneeride jms. pealt. Ise Soome AMC foorumit tuhnides päris mitut müügikuulutust kohtasin ja hinnad ka suht mõistlikud ( isegi ca 500 eur ) olid.


____________________________
Team OUTLAW
'80 Jeep Wagoneer 258 cid R6 4 spd manual
'79 Jeep Wagoneer 360 cid V8 TH400
'06 Fiat Panda 4x4
29.10.2004 at 13:24
tqhq.ee foorum : Autod : AMC Hornet 72a   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.