register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Võru Autoaed   1 2  
Poster Message
rummu
Võru Autoaed
quote:
300m: käisin seda masinat isegi vaatmas ja vaatasin ka seda uuemat
Sai eelmisel nädalal sama asi läbi tehtud,et sõidetud Võrru
veendutud et täis saastad ja tagasi tuldud.Selle kohaga asju ajada ei sooviks enam kunagi.
18.10.2004 at 13:03
Madlobster
Võru Autoaed
quote:
täis saastad ja tagasi tuldud.Selle kohaga asju ajada ei sooviks enam kunagi.

???Mis asi see täis saast oli ja mis põhjusel???
Asjaajmise kohta ei oska ka nagu erilist paha kosta va. dokumendid olid kadunud ja nende otsimine võttis umbes tunni.
18.10.2004 at 16:58
rummu
Võru Autoaed
Lugu oli selline,et helistasin ja küsisin auto kohta(Plymouth Breeze) kuidas auto on ja kas tasub Tallinnast tulla.Vastus
oli,et auto on väga hea ja tasub tulla.Kohale jõudes avanes teine pilt ja kui sai proovisõit tehtud siis hakkas kiire tagasitee kodu poole,muidugi sama autoga millega sai sinna ka mindud.
18.10.2004 at 17:29
rrrr
  
Võru Autoaed
quote:
rummu: Lugu oli selline,et helistasin ja küsisin auto kohta(Plymouth Breeze) kuidas auto on ja kas tasub Tallinnast tulla.Vastus
oli,et auto on väga hea ja tasub tulla.Kohale jõudes avanes teine pilt ja kui sai proovisõit tehtud siis hakkas kiire tagasitee kodu poole,muidugi sama autoga millega sai sinna ka mindud.
... ja kindlasti tundsid huvi Auto läbisõidu kohta. Hind oli ju õige.

____________________________
1994 Lumina Minivan
2001 Camaro Convertible
1968 Opio 600
ja doonorid
18.10.2004 at 17:52
drag racer
Võru Autoaed
OT aga, ikka üks väga hea koht on see Võru Autoaed :)
27.10.2004 at 11:57
eston
 
Võru Autoaed
To rummu:
Äkki saaks konkreetsemalt,mis meie Plymouth Breezel viga oli.Käisin sinuga proovisõidul-vigadest ei maininud sa midagi.
Vaatasin täna uuesti auto üle ja sõitsin ka-ei leidnud autol mingit viga.Oma vanuse kohta- 7 aastat- täitsa normaalne.
27.10.2004 at 12:07
newton
 
Moderator
Võru Autoaed
Isiklikud solvangud ja nendega seotud postid kustutatud. Ärge enam nii tehke.
27.10.2004 at 12:23
Astro SS
Võru Autoaed
Astun Võru meeste poole.

Minu tehing nendega sujus nagu õlitatult, pole mingeid probleeme.

Tegelased ,ärge virisege (erite need ,kes pole sellega seotud) ;)



____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
27.10.2004 at 12:43
zeke
Võru Autoaed
Hehehe tuleb meelde üks Golf 2GTI tumelilla värv, mis peale ostu Tartuni sõita ei jõudnud:)(jooksis kokku) ja mis ka peale autoaia remonti Tartuni ei jõudnud sõita:). Aga asi sai positiivse lahenduse. Shit happens.


____________________________
MX-5, 116
27.10.2004 at 15:09
orikas3
Võru Autoaed

Ütleks et tegijal juhtub , kui midagi ei tee ei juhtu ka midagi.
27.10.2004 at 15:18
mell70
Võru Autoaed
Nüüd nende kodukas pea iga õhta uudistamiseks lahti...
01.12.2004 at 23:08
BlueStang
 
Võru Autoaed
quote:
orikas3:
Ütleks et tegijal juhtub , kui midagi ei tee ei juhtu ka midagi.

Aga tundub, et kuidagi palju juhtub - võtsin ka kunagi ühe väljast sileda ja nende sõnul täits korras Roveri sealt, hiljem selgus, et asi oli taha tugeva laksu saanud (tagavararatas ei mahtunud täispumbatud kujul pesasse ning õlikulu oli karteritäis õli paagitäie bena kohta ning hiljem selgus, et ühes hülsis oli sügav vagu sees. United Motorsi abiga sai asjad korda ja hiljem oli tegelikult väga hea auto, kuid raha ja peavalu sai alguseks küll Võrust kuhjaga kaasa:(


____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
02.12.2004 at 10:07
klaasimees
Võru Autoaed
See on üsna tavaline nende käekiri. Kõik saab sirgemaks lüüa või kokku liimida, milleks uusi juppe osta? Enamik sealseid autosid on kõva pahtli abil uue elu saanud ja ega keegi seda ostjale ütlema ei tule.
02.12.2004 at 10:59
Incerror
 
Võru Autoaed
Nii et üldise arvamuse koha pealt ei ole neid kolme DODGE Rami mõtet vaatama minna????
Kas need on seal mõistlikus hinna/seisukorra suhtes???
Kas dodge 5.2 -l on ka tüüpvead teada mida kontrollida.
Mulle väga meeldiks sõidukorras VAN alla 50 tuhande, et seda siis vaikselt täiustada!!!!

http://x10.autoturg.ee/auto24/560/1706890.jpg
:burnout
02.12.2004 at 14:37
wax
 
Võru Autoaed
quote:
Incerror:Mulle väga meeldiks sõidukorras VAN alla 50 tuhande, et seda siis vaikselt täiustada!!!!

55K not Dodge ;)



02.12.2004 at 14:41 Last edited 02.12.2004 at 14:41 by wax
PlyVal64
Võru Autoaed
quote:
Incerror: Nii et üldise arvamuse koha pealt ei ole neid kolme DODGE Rami mõtet vaatama minna????
Kas need on seal mõistlikus hinna/seisukorra suhtes???
Kas dodge 5.2 -l on ka tüüpvead teada mida kontrollida.
Mulle väga meeldiks sõidukorras VAN alla 50 tuhande, et seda siis vaikselt täiustada!!!!
Mina olen jõudnud selgele arusaamale, vaadates enda bussi ja olles palju-palju Chevysid ka näinud, et Dodge on tegija. Chevy on roostetav õnnetus, muidu jube hea ja pisut ilusam. Minu oma aastaid väljas seisnud ja ka Marek imestas, kui olematu isegi pindmine rooste põhja all on. OK, tagauste altservadega on pisut probla, kuid üldiselt Ram ei roosteta. Ta lihtsalt on palju paremast plekist, MOPAR ikkagi, mitte daevoo:D.
Muud vead, vist roolikarp, nagu aru olen saanud. Kipub tilkuma. Karpaversiooni reguleerimatu karpa. Muud ei oskakski välja tuua, minu mootori nukaprobleem vast ei liigitu tüüpvigade alla. Seda sinist julgeks kindlasti soovitada. Kaks tonni turjal ei ole sellisele probleem, sõidab ja pidurdab hästi. Reguleeritult saab maanteel vast isegi 12-liitriga hakkama, linnas alla 15 ei tasu loota.
Chevymehed hakkavad nüüd karjuma, kuid USA rahvaauto on roosteusside suur sõber.
02.12.2004 at 15:43
300m
Võru Autoaed
vähekese vale teema aga kelle ram buss mustavärvi seisab juba vägapikka ega tartus kalda tee eedeni poolsese parklas ??
02.12.2004 at 15:48
Olds
  
Võru Autoaed
quote:
PlyVal64: Mina olen jõudnud selgele arusaamale, vaadates enda bussi ja olles palju-palju Chevysid ka näinud, et Dodge on tegija. Ta lihtsalt on palju paremast plekist, MOPAR ikkagi, mitte daevoo:D. Chevymehed hakkavad nüüd karjuma, kuid USA rahvaauto on roosteusside suur sõber.
:) Way to go Ply!

300m- see ühe tuttava buss, mis ootab elektritööde järjekorras


____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
02.12.2004 at 15:59
v760
Võru Autoaed
On keegi kuulnud/näinud,et seda mõõtu bussidele ehitatakse peale MB diisleid.Oli kas 2,5 või 3,0 diisel.Ja kas selle kaalu liigutamiseks MB mootoril mitte KW vähevõitu pole?
02.12.2004 at 22:40
r.i.h.o
Võru Autoaed
Natuke aega tagasi oli raadi turul täitsa üks mersu kolmese diisliga van müügis,mingi vene papi müüs.oli täitsa mõistliku seisu ja hinnaga.Ja KW peaks olema peaaegu sama palju, igatahes omanik ei kurtnud.Aga eks ta kehvemini kindlasti liigub,sest momendist jääb sellise suure liigutamiseks väheks

____________________________
1,2 liitrit puhast powerit
02.12.2004 at 23:53
rrrr
  
Võru Autoaed
http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=9999&page=1
Siin @roby Chevy VAN ja @rain333 Dodge RAM selliste mootoritega olid.

____________________________
1994 Lumina Minivan
2001 Camaro Convertible
1968 Opio 600
ja doonorid
02.12.2004 at 00:40
Põssa
Võru Autoaed
OT aga asi lahenes nii et sai proovitud ühte sellist lahendust kus vahel oli 3.0d ja sinna see idee ka jäi :kill

See kes tahab endale luksuslikku Ameerika bussi ostab endale Vani millel ikkagi sinna sobilik mootor ,et asi tasakaalus oleks..

Kes tahab endale öko liikurit ostab Chevrolet matize :D ..

Ja kes otsib vahepealset see ostab Fjoord transiti
02.12.2004 at 01:06
Tarmor
Võru Autoaed
quote:
wax:
quote:
Incerror:Mulle väga meeldiks sõidukorras VAN alla 50 tuhande, et seda siis vaikselt täiustada!!!!

55K not Dodge ;)



Julgen kahelda selle EMT numbriga bussi läbisõidus, minu mäletamist mööda oli see umbes samapalju sõitnud ka ~2+ aastat tagasi.



02.12.2004 at 01:30
Vince
Võru Autoaed
Ta ongi seal juba üle kahe aasta seisnud, minu arust. 2002 aasta veebruaris käisin lähemalt kaemas ja juba siis roostetas üsna tõhusalt. Kui ta seal tõesti need aastad seisnud on, siis miskit head seal olla ei saa.
Sama õnnetult vedeleb aastaid seal BRC's ka üks Thunderbird.
03.12.2004 at 12:35
inka
 
Võru Autoaed
Mina olen jõudnud selgele arusaamale, vaadates enda bussi ja olles palju-palju Chevysid ka näinud, et Dodge on tegija.

Ei saa ülalkirjutatut mitte valeks tunnistada :) Aga päris roostekindlaks ei liigitaks isegi Moparit. Tüüpvigadeks on tilkuv roolikarp ja meie põhjamaises kliimas ära mädamevad ülemised õõtshoovad. Ja Dodge omanik on iga bensumüüja suurim sõber ;), Korrektsuse huvides peab mainima, et veetava koorma kaal ei mõjuta bensukulu küll mingit moodi.

____________________________
Dodge Ram Van 250b '88
03.12.2004 at 17:40
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Võru Autoaed   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.