register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : Mingi naljakas artefakt käib aeg-ajalt  
Poster Message
Lembit
Mingi naljakas artefakt käib aeg-ajalt
Et siis aeg-ajalt on Ply ja vvt postitustel all selline valge riba. Ply postitustel justkui 2 või 3 rida, vvt omadel 1.
Browser on Mozilla Firefox 0.9.2. IE 6.0'ga ei ole kunagi täheldanud, teistel postitajatel ka ei ole näinud.
Lihtsalt infoks.
03.11.2004 at 21:12
diesel
Mingi naljakas artefakt käib aeg-ajalt
valged ribad käivad sageli ja suvaliselt. tõsi kasutajate järgi pole osanud veel vaadata.
edit: zilla1.1 siis kasutusel
03.11.2004 at 21:20 Last edited 03.11.2004 at 21:21 by diesel
Madman
 
Mingi naljakas artefakt käib aeg-ajalt
Ply on tegelikult Maale saadetud UFO ja nüüd kogemata tuli välja ühe väikese tarkvaravea tõttu. Igasugu valged ribad ja tunnelid alati kahtlased olnud.

____________________________
Pontiac Fiero SE 3.4 V6 '85
03.11.2004 at 21:26
foke
 
Mingi naljakas artefakt käib aeg-ajalt
ei tohiks olla ufo, see valge kast peaks minuteada näitama seda, kas kõneleja jutt tuleb tema hingest ja on absoluutselt põhimõttekindel... aga sel juhul ma tahaks teada, et kas Pärtlil kah ikka valge kast kaasas käib? Ma ise neid ei näe, aga joo pole ette nähtud:p
03.11.2004 at 21:30
PlyVal64
Mingi naljakas artefakt käib aeg-ajalt
irw@Foke:D

Kodune(praegune) brauser on mozilla. Tööl kurat-teab-mis, ühesõnaga mittemõtlevast tööjaamast serverisse ühenduv Linuxi veebilehitseja. Näeh, ma Arvutimaailma tellija, oskan juba peeneid itimeeste väljendeid ... veebilehitseja, my ass:D
03.11.2004 at 22:41
tfr
 
Mingi naljakas artefakt käib aeg-ajalt
Veebilehitseja on pikk ja ebamugav. WWW on server-sirver süsteem - server serveerib ja sirver laseb sirvida. :D
03.11.2004 at 22:43
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : Mingi naljakas artefakt käib aeg-ajalt  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.