register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : vana+uus=?  
Poster Message
eikeegi
vana+uus=?
Küsimus selline, et kas kellelgi on aimu, kuivõrd ühildatavad on 1. põlve Firebirdi (`67)kere ja muu alusvanker ning uus (ma mõtlen näiteks kusagilt 80-test) mootor ning käigukast? Kas selline operatsioon nõuab väga suurt keevitamist-lõikumist?
08.08.2001 at 15:37
bigblock
vana+uus=?
Mina kyll sellist autot ei lõhuks.
aga eks ise tead mis teed. Kas Eestis siis lõpuks ka 1. põlve fire olemas?
08.08.2001 at 20:06
Georg79Fire
vana+uus=?
350 cid mootor oli GM-il juba '67 aastal olemas ja minu arvates firel ja camarol ka vahel.Koos TH-350 kastiga peaks see ilusasti vahele sobima!
08.08.2001 at 01:05
peep
 
Moderator
vana+uus=?
Mootoriga pole mingit problat aga el. süsteem, k.kasti tagumine põiktugi ja kardaan võivad vajada kohendamist/sobitamist olenevalt mis combo vahele tuleb.
08.08.2001 at 02:28
eikeegi
vana+uus=?
Selge - pole ühesõnaga ületamatu probleem:)
to bigblock:
Asi ses, et avastasin Saksast sellise Fire kere, mille päris odavalt omastada saaks aga tal pole mootorit ja käimakasti. Täpsemalt veel ei tea, sest asja omanik ei suvatsenud hoolimata minupoolsetest pingutustest telefonile vastata.
Lõhkuda ei kavatse küll midagi;)
09.08.2001 at 09:22
partel
  
vana+uus=?
Olen tähele pannud et 67-69 Camarotest eelistatakse 68, vähemalt mäletan, et tagakoobastesse mahuvad suuremad rehvid.
09.08.2001 at 10:23
jyrki
vana+uus=?
The Right way to do it is to drop in a 454! Parts for the swap should be readily available, the chassis is the same as in the first generation Camaro (and second generation Nova), so Headers, engine & trans mounts, exhaust etc. are easy to find.
16.08.2001 at 12:38
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : vana+uus=?  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.