register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : vette mufflers  
Poster Message
udu
 
vette mufflers
ei tea, kas selline tükk likvideeriks vette häälest kumina ja hakkaks mõistlikku häält tegema?
http://www.ecklers.com/product.asp?dept%5Fid=1329&pf%5Fid=A4152
palun kommenteerige!
16.08.2001 at 10:56
peep
 
Moderator
vette mufflers
I don't buy it - sama raha eest saaks juba mingi performance püti - nagu näit minu autol olev hooker aerochamber või siis mõni flowmaster'i toode. Pigem see hääl ikka sumpsist kinni on, mitte sumpa otstest.
16.08.2001 at 21:32
udu
 
vette mufflers
andke siis nõu millised tükid sinna tulex kylge osta, et saada samasugust häält nagu Peebul ja Ali'l?
17.08.2001 at 10:14
peep
 
Moderator
vette mufflers
Auto häält on raske copyda, kui tegemist erinevate masinatega aga nagu ma juba ütlesin - osta uus tagapütt. Neid on müügil igasuguse kuju ja mõõtmetega - küllap leidub ka Sinu autole sobiv.
17.08.2001 at 10:37
max
vette mufflers
udu, kas sa mingit vette'i foorumit ei loe? Nt. thirdgen.org -is on igasugused vennad igasuguste püttide kohta arvamust avaldanud (Camarotel/birdidel). Arvan, et sama infi saad ka mõnest Vette'i foorumist.
17.08.2001 at 10:40
Indrek
vette mufflers
Udu, pane mulle mail, mis Sind konkreetselt huvitab, siis räägin, mismoodi ise sumpa ehitasin. Mufflerite vahetus ei muuda häält, vaid vahest pisut tooni.
22.08.2001 at 13:18
max
vette mufflers
Aga miks te seda foorumis ei aruta? ??? See ju foorumi mõte ongi, et inf talletub, areneb vestlus ja kõik saavad kasulikku infi ja teadmisi.
22.08.2001 at 15:14
anti
 
vette mufflers
Õige, tahan ka targemaks saada!
22.08.2001 at 15:17
partel
  
vette mufflers
Tuleb suurem nukkvõll panna, eriti väljalaske poole pealt..
22.08.2001 at 17:42
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : vette mufflers  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.