register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Vette väljalase  
Poster Message
Heiti
Vette väljalase
Kust annaks tellida(reaalselt) normaalse hinnaga korralikud sumpsid Vettele?On kellelgi kogemusi?
21.08.2001 at 22:23
peep
 
Moderator
Vette väljalase
Pead Sa silmas kogu väljalaset ? Ise otse usast tellides on see jama, et väljalase on igavene pirakas asi ja transa megakirves tuleb. Võib-olla odavam variant on tellida vaid headerid ja tagapütt ning muu asi siin koha peal juurde aretada ? Headerid vast mingi 6 - 7 k. maksavad ja tagapütt ca. 2 k. Need on hinnad kui tellid läbi mõne kohaliku jupimüüja - muidugi vette kama võib ka kallim olla - f-body'le asjad umbes niipalju maksavad.
21.08.2001 at 23:12
Indrek
Vette väljalase
Headerid on mingi 6-8 kilo, kui mälu ei peta.
Muu sumps on minu autol ise tehtud+tagapütt oli ka mingi teise auto oma, mis sinna sai vahele aretatud.
Kui on rohkem huvi, saada mess mailile.
22.08.2001 at 13:15
peep
 
Moderator
Vette väljalase
Mul oleks oma camaro stock tagapütt pakkuda. See on roostevabast aga eks korrosioon on mingil määral ikka oma töö teinud. Igatahes asi korralik on, kuskil päris läbi ei ole. Hääl on hea ja mitte liiga vali. Kaasa tulevad kandilised sumpsi otsad nagu vist ka uuematel C4 vettedel olid.

Hinna osas vast jõuame kokkuleppele kui huvi on. Seda kas ta vettele sobib mõõtude osas ei oska kahjuks öelda, kui tahad mõõdan ta ära.

[Edited by peep on 24.08.2001 at 12:04 GMT]
24.08.2001 at 13:03
udu
 
Vette väljalase
ei taha, sest mul ei ole 1 tagapütt, kui selline, vaid on 2 tükki :(
24.08.2001 at 13:48
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Vette väljalase  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.