register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Igakuine USA-kate kruiis !!!   .. 2 3 4 5 6 7 8 ..  
Poster Message
MitsuPower
 
Igakuine USA-kate kruiis !!!
ka esimest korda sellisel üritusel ja tõesti mega oli;)
järgmine kord üritab ka platsis olla raudbetoonpolt kas siis sõbra safari -ga või teise sõbra Caprice kõrvalistmel!
Enda auto peab siva müüki panema ilmselt nüüd:D
Minuarust sujus asi väga hästi kuigi vahepeal jahh rivi lagunes kuid tänud fooridele on see paratamatus!
Sinine Mustang GT mis minu ees suitsetas vahetpidamata läks ilmselt Buffalo-st otse rehvivahetusse;)P
Tänud ka minu poolt korraldajatele(Y)
29.04.2005 at 12:45
kristjan_l
  
Igakuine USA-kate kruiis !!!
quote:
mr. RocknRoll: Kellele kuulub see auto? http://www.tqhq.ee/temp/cruise/target16.html

Loodan, et Helena ei pahanda, et ta autot reklaamin:

http://www.fmce.ee/index.html?pg=helena


____________________________
REKVISIIT.EE
tõukerattast tankini
29.04.2005 at 12:48
PlyVal64
Igakuine USA-kate kruiis !!!
quote:
wagoneer: Näh Hobi klubi van-i ühe ratta alt tuli ikkagist rohkem tossu kui minul kahe ratta alt :D
Aga luban,et parandan end järgmisel korral
Hästi tagsihoidlik meeldetuletus, et HobiKlubi Astros oli 7 inimest ... seega:D Vaatame mõnikord tühja bussiga ... või siis Ram´iga, kus "puuduolevad" silindrid olemas;) Ma pole burnoutimist veel unustanud:D Aga tõeliselt mega üritus oli.
Muuseas, ärgu nüüd "muu ilma" autode omanikud pahandagu, kuid Buffalos täis kõhuga tuli inimestelt üks kuldlause: 100 "pilukat" rivis on jube liiklusummik, 100 USA-rauda rivis on ülev vaatepilt.
29.04.2005 at 13:24
wagoneer
Igakuine USA-kate kruiis !!!

Hästi tagsihoidlik meeldetuletus, et HobiKlubi Astros oli 7 inimest ... seega:D Vaatame mõnikord tühja bussiga ... või siis Ram´iga, kus "puuduolevad" silindrid olemas

Asi puudu olevates silindrites vist nii polegi kui selles,et "spetsialist" :burnout alal nagu ma olen tegin ma seda D käiguga ehk lõpus oli kolmas käik ja 1500 rpm-aga nagu näha natuke tossu tuli ikka. Vigadest õpitakse nii,et jrgmine kord paremini :D

____________________________
dodge ram 2500 97´ twin turbo just for fun 1mile=226km/h lendas õhku
pontiac firebird convertible 69´ töös
pontiac gto 71´ valmimas
Dodge Charger Super Bee 71´
International Harvester Travelette C-120 61´Sõidab
Mitsubishi Colt Lancet 76`
29.04.2005 at 14:02
ammi
 
Igakuine USA-kate kruiis !!!
quote:
alaric: liikuvat pilti vabaka-männiku tee ristist
http://alar.exillery.net/usakruiis_04_2005.wmv (video 50M)
Mega! Vägev! Usakaid jätkus ikka mitme kilomeetri peale:)
29.04.2005 at 14:19
Martin460
Igakuine USA-kate kruiis !!!
Mul on AVI formaadis kümmekond tummfilmijupikest ...Kas neid saab kuhugi üles panna?Igaüks 3-4 mega...

____________________________
Plymouth Roadrunner 440 SixPack FB-s grupp: Kroomimine
Chrysler 300C 2007
29.04.2005 at 14:19
JmKorraldaja
  
Igakuine USA-kate kruiis !!!
telkaris peaks vist täna olema reporteris ...... vähemalt montaaz tehti päeval ära vist nagu :eek

____________________________
- sm jaamakorraldaja -
29.04.2005 at 14:50
anryo
  
Igakuine USA-kate kruiis !!!
Ametlikud andmed puuduvad, millal klipp eetrisse läheb.

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
29.04.2005 at 15:40
mr. RocknRoll
 
Igakuine USA-kate kruiis !!!
quote:
kristjan_l:
quote:
mr. RocknRoll: Kellele kuulub see auto? http://www.tqhq.ee/temp/cruise/target16.html

Loodan, et Helena ei pahanda, et ta autot reklaamin:

http://www.fmce.ee/index.html?pg=helena



Tänud, Cougarile sobiksid need veljed alla:). Kristjan, sa sõitsid pikalt mu taga alguses, suitsutasin su üsna ära. Peeglist vaadates hoidsid tagasihoidlikku kaugusesse:).

____________________________
44269
29.04.2005 at 16:56
kristjan_l
  
Igakuine USA-kate kruiis !!!
Ma alguses paar korda ehmatusega vaatasin, et Stang on keema läinud ja aurab. Milline kergendus, kui selgus, et hoopis Su Cougar feikis burnouti:)

Aga Sa räägi Helenaga. Mul oleks asemele pakkuda Mustangi originaal valud.

____________________________
REKVISIIT.EE
tõukerattast tankini
29.04.2005 at 18:45 Last edited 29.04.2005 at 18:46 by kristjan_l
jaak
 
Igakuine USA-kate kruiis !!!
Siin ka pilte minu digiboxist:
Pildid
29.04.2005 at 18:51
Astro SS
Igakuine USA-kate kruiis !!!
Üritus oli super, kuigi jõudsin Laagri Statoili just liiklema hakkamise ajal. (Tööpäev venis pikaks ja naine koos lastega tuli ka kruisama tuua)
Ram'ga paraku :burnout jäi tegemata, kuna rehvideks oli/on tutikad naelkummid;)
Caddy aga elektroonikat täis ja :burnout on ainult märjas unenäos
Väike soovitus: kruisid võiks korraldada puhkepäevadel ja päevasel ajal. Siis on rohkem publikut ja lapsed ka õnnelikumad, meil lähevad lapsed tavaliselt magama peale 8 , kella 9 paiku on nad aga nii väsinud ,et jonn on kerge tulema.
See on ju pereüritus ? ;)
Järgmine kord jalle ;)

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
29.04.2005 at 18:53
kristjan_l
  
Igakuine USA-kate kruiis !!!
Tänases Reporteris tuleb asjast juttu.

____________________________
REKVISIIT.EE
tõukerattast tankini
29.04.2005 at 19:00
jaak
 
Igakuine USA-kate kruiis !!!
Mnjah...see pubi pool jäi mul nägemata, kuna pidin ka ise poisiga koju minema...perevärk, tööpäeval natuke keerukas jah perega üritusele tulla.
29.04.2005 at 19:02 Last edited 29.04.2005 at 19:37 by jaak
Astro SS
Igakuine USA-kate kruiis !!!
Kas need 20 sekundit Reporteris ongi kõik ? ???

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
29.04.2005 at 19:12
foke
 
Igakuine USA-kate kruiis !!!
Palju vaeva nägid poisid selle kaheminutise uudislõigu produtseerimisel, reporteri-fookus sõelus edasi-tagasi päris usinalt.
No ilus, et näidati ikka:)
29.04.2005 at 19:13
kristjan_l
  
Igakuine USA-kate kruiis !!!
quote:
Astro SS:
Väike soovitus: kruisid võiks korraldada puhkepäevadel ja päevasel ajal.

Kaalusime pikalt, et mis päev ja mis kell. Neljapäev sai valitud seetõttu, et reede ja sealt edasi on paljud inimesed juba suvilas/muul üritusel. Neljapäeval on aga valdav osa rahvast veel linnas, sest järmine päev idee poolest tööpäev.

Ja kellaaeg selline, et jõuaks töölt koju, kõhu täis ja rahulikult randevuu kohta sõita.


____________________________
REKVISIIT.EE
tõukerattast tankini
29.04.2005 at 19:24
Astro-97
  
Igakuine USA-kate kruiis !!!
ehk aitaks alguses mööda pärnu mnt. minna linna poole? seal pole nii palju foore kui vabakal. sealt edasi nõmme mäest alla ja siis läbi mustamäe ehk kuidagi..

ja cruisi kiirus võiks olla ka sinna 40 kanti ehk, sest muidu mahajääjad lasid linnas lausa 100-ga et rivvi jõuda, k.a mina


krt. foorid teevad ikka väga keeruliseks selle asja
aga üritus ise oli mega :rollin
29.04.2005 at 22:00 Last edited 29.04.2005 at 22:02 by Astro-97
Ragnar
Igakuine USA-kate kruiis !!!
quote:
ASTRO-87: ehk aitaks alguses mööda pärnu mnt. minna linna poole? seal pole nii palju foore kui vabakal. sealt edasi nõmme mäest alla ja siis läbi mustamäe ehk kuidagi..

Nõmme foor üksi tapab rohkem kui need Vabaduse pst. omad kokku. Lisaks iga endast lugupidav autoomanik mööda Vana-Pärnu mnt. pidi oma masinat ei lõhuks. ;)

Siiski kaldun arvama, et ei tasuks lagunevat rodu muus süüdistada, kui rooli ja istme vahelises tihendis. Esimene ~15 masinat suutsid ideaalselt ühtlast rida hoida vaatamata sellele, et foor neid korduvalt hakkis.

Üldiselt oli üritus super.
Järgmine kord võiks ka masinate järjestusele rõhku panna - muudaks ürituse vaatemängulisemaks.
29.04.2005 at 22:51 Last edited 29.04.2005 at 23:00 by Ragnar
anryo
  
Igakuine USA-kate kruiis !!!
Mina, kui esimene auto sõitsin kogu aeg 30-nega. Enam aeglaselt ei kannata vist? Edaspidi saab ju mõelda ka muid marsruudi variante.
Ja, tänased mõnikümmend sekundit Reporteris ei olnud kõik, esmaspäevasesse saatesse tuleb pikem jutt. Seega kohtumiseni esmaspäeval!!!
:)

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
29.04.2005 at 23:08
Astro-97
  
Igakuine USA-kate kruiis !!!
vot täpselt - 15 masinat....ja ülejäänud seiklesid otsides kus algus on. krt need foorid võtsid asja ikka nii lahti et nt mina kui jõudsin alles viru juurde olid eespoolsõitjad juba ammu liivalaias (ja minu tihendid on korras:p) aga õnneks jah, olime kõik kenasti koos jälle Toompea jalamil
29.04.2005 at 23:19
Ragnar
Igakuine USA-kate kruiis !!!
quote:
ASTRO-87:ülejäänud seiklesid otsides kus algus on. krt need foorid võtsid asja ikka nii lahti et nt mina kui jõudsin alles viru juurde olid eespoolsõitjad juba ammu liivalaias
...just ja Liivalaia ei olnud üldse marsruudiski.
29.04.2005 at 23:28
kristjan_l
  
Igakuine USA-kate kruiis !!!
Minu pildid on siin:

http://kristjan.fmce.ee/kruiis/gallery.php

____________________________
REKVISIIT.EE
tõukerattast tankini
30.04.2005 at 11:18
MELKA
Igakuine USA-kate kruiis !!!
Jou
Meie pere poolt suur tänu korraldajatele. Esimest korda sellisel üritusel. Kui vahepeal ära ei koole, siis järgmine kord jälle kohal.

____________________________
EagleVision, Ply Arrow
30.04.2005 at 12:21
BlueStang
 
Igakuine USA-kate kruiis !!!
quote:
MitsuPower: Sinine Mustang GT...
Millisest autost jutt?
30.04.2005 at 12:28
tqhq.ee foorum : Üritused : Igakuine USA-kate kruiis !!!   .. 2 3 4 5 6 7 8 ..  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.