register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Remont transremis tartus   1 2  
Poster Message
camsist
 
Remont transremis tartus
See tuleb ise jah panna. Stockis rakendub lukk aind neljandaga kruisides.

____________________________
'86 Camaro
05.05.2005 at 14:29
Peeter82
 
Remont transremis tartus
quote:
Olds: Peeter82- jah tõesti see TH700 tõesti ei sobi kiirendamiseks. Arvan, et parim lahendus oleks TH350 ja korralik shiftkit sisse
Ei mõelnud just kiirendusvõistlust. TH 350 ajab maanteel kütusekulu lakke.

____________________________
ex Camaro ´79, ´80, ´93
05.05.2005 at 14:48
Olds
  
Remont transremis tartus
Peeter- sel juhul pead valima.
Kuigi kütusehind on jõhker ja aina mõrvarlikumaks muutub, ütlen ma ikkagi- fuck the fuel economy. Minu case puhul tegemist siiski hobiautoga ja pealmiselt suveautoga, seega see paar liitrit siia-sinna mind küll ei morjenda


____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
05.05.2005 at 15:05 Last edited 05.05.2005 at 15:06 by Olds
vicat
Remont transremis tartus
Järgmine nädal panen TH-350 kasti alla ,millel on turbiinilukk, ehk siis neljas käik lisaks. Peaks ju maanteel siis pööret alla lööma ja ökomalt ka mõjuma ning samas peaks kannatama pähe andmist ka. Pole veel katsetanud ,loodan et toimib.
Kas keegi teab, kas see turbiinilukk rakendub automaatselt või peab seal olema mingi lisa jubin...näiteks elektrooniliselt juhitav?

____________________________
H-D
05.05.2005 at 15:13 Last edited 05.05.2005 at 15:14 by vicat
ural
Remont transremis tartus
Minul rakendus automaatselt. Kui pöörded ületasid teatud arvu, lukustus turbiin.

____________________________

05.05.2005 at 15:15
mrtn
Remont transremis tartus
quote:
vicat: Järgmine nädal panen TH-350 kasti alla ,millel on turbiinilukk, ehk siis neljas käik lisaks.

ma loodan, et sa räägid analoogiast, tegu ei ole kaugeltki lisakäiguga vaid ainult paarsada pööret kukutava lahendusega.
05.05.2005 at 16:54
max
Remont transremis tartus
quote:
vicat: Järgmine nädal panen TH-350 kasti alla ,millel on turbiinilukk, ehk siis neljas käik lisaks. Peaks ju maanteel siis pööret alla lööma ja ökomalt ka mõjuma ning samas peaks kannatama pähe andmist ka. Pole veel katsetanud ,loodan et toimib.
Kas keegi teab, kas see turbiinilukk rakendub automaatselt või peab seal olema mingi lisa jubin...näiteks elektrooniliselt juhitav?
mrtn'il õigus, mõnisada pööret kukub, neljandale käigule ei pääse haisulegi.

Pealegi ei tohiks turbiinilukk erilist laksamist kannatama, suht õrn asi, seega tehasest ta ühtlasel sõidul ainult rakendubki.

Turbiiniluku aktiveerib (tehasest) reeglina aju, camsisti autol pole enam aju ja seega on tal vastav nupp tehtud (millega tuleb hoolikas olla, st õigel ajal välja lülitada). Veiko, sul on vaja samamoodi miski lisavidin installida, mis seda lülitama hakkaks, sest karpa puhul aju ei toimi.

Peeter82, ma arvan, et mõne korraliku shiftkitiga saad oma auto normaalselt kiirendama ja poole gaasiga, LT1-l peaks ikka niipalju jaksu olema ka keskmistel pööretel, ehkki max tq ja hp on kõrgemal. Mul on küll th350 (Erkki ex kast), aga vahetab päris mõnusalt ja läbi ei libista nii palju.
05.05.2005 at 19:40 Last edited 05.05.2005 at 19:40 by max
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Remont transremis tartus   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.