register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : auto läinud   1 2  
Poster Message
Ago
 
auto läinud
APPI !!!, eile varasti minu auto Pontiac Grand Am 2.5 1987 ,kui kellelegi midagi pakutakse oleksin väga tänulik vihje eest.
Pildid: http://www.geocities.com/ponch8725/
03.10.2001 at 12:37
AjuVant
auto läinud
Maailm hakkab tõesti sassi minema, kui juba ameeriklasi ka hakatakse varastama...
03.10.2001 at 13:44
Ragnar
auto läinud
appi...!! see on haige. Soovitan Pontiac'i omanikud läbi kammida või siis lähimad kraavid ja metsatukad
03.10.2001 at 14:36
Heigo
auto läinud
tsiisõss kraist!!!!!...varem nagu jätsin oma auto uksed suht suvaliselt lahti, kuna teadin, et sellist autot ei käpita aga......kuradi narkomaanid ma aru ei saa :(
03.10.2001 at 16:50
Mad
auto läinud
elu läheb ikka täiega p...
ega selliste autodega muud teha pole kui tükkideks...krt. kui sellised kätte saaks siis :kill kohapeal
03.10.2001 at 17:00
Ago
 
auto läinud
quote:
Rax wrote:
appi...!! see on haige. Soovitan Pontiac'i omanikud läbi kammida või siis lähimad kraavid ja metsatukad

Juba kammitud. Mõnele kurjale tuttavale ka helistatud ja murest informeeritud. Lubati masin käest võtta ja tappa anda. Aga suurem tõenäosus on, et masin ootab kuskil kõrvalises garaazis lammutamist või on juba üle Narva piiri sõitnud.
Kahju, just sai kaasi portima hakata aga nüüd pole enam keret kuhu uus mootor peale tõsta.
03.10.2001 at 17:02
peep
 
Moderator
auto läinud
Väike võimalus aga ikkagi: proovi uurida kas paari viimase kuu jooksul ei ole politseis registreeritud avariid analoogse masinaga. On olnud juhtumeid kus varastatakse matsu pannud masina taastamiseks. Ja pildiga otsimiskuulutus nii siin, kui SR tahvlil ning ka seal varastatud autode saidil on vast abiks. Kui Sul pole pilti kuhugi riputada saada mulle ma panen üles. See geocity asi ei funkka eriti.

Rahvas kes linna vahel liigub hoidke silmad lahti - täitsa võimalik, et asi lihtsalt seisab kuskil maja ees.

Veel: uuri usakatele juppe müüvatest poodidest, ega keegi ei ole viimasel ajal küsinud hindasid suurele hulgale Sinu auto osadele (matsu taastamiseks). Kui on, siis ehk jäi tel. nr. või mingi muu niidiots maha.

[Edited by peep on 03.10.2001 at 16:11 GMT]
03.10.2001 at 17:09
urmas
auto läinud
Võimalik, et see on poisikeste temp. Need muidugi lõpetavad kraavis või postis.
03.10.2001 at 17:19
peep
 
Moderator
auto läinud
Nüüd sain pildi kätte - mingi jama oli enne selle geocityga. Postitasin SR'i ka infi - sa võiks oma tel nr ka anda - mailimine natuke aeglane infovahetuse viis sellise asja jaoks. Ja mis auto nr. oli ?
03.10.2001 at 17:24
Ago
 
auto läinud
Minu tlf: 05221587 auto reg.nr. 69 ZES
Muide auto pandi pihta minu eramaja hoovist Kadrinas. Ise sel ajal tööl viibisin.
Kuri kahtlus lasub mingitel Narva tüüpidel kes eelmine kolmapäev mult Grand Prixi esisilla ostsid. Pühapäeval helistasid ja lubasid vasakule esiamordile järele tulla. Siiani pole uuesti ühendust võtnud. See krdi amort vedeles mul muideks nagu kiuste taga pagasiruumis. Nii, et nähtavasti said amordi koos masinaga.

[Edited by Ponch on 03.10.2001 at 21:47 GMT]
03.10.2001 at 18:20
Ragnar
auto läinud
kahtlen, et üle piiri see viidi, peep siin just väga head nõu andis, otsigi need jörmid ka yles sealt - suht väike linn see narva juu. Ei usu, et tükkideks asi läheb, selle aastaringi usakate kasutatud jupid pole mis teab hinnaga, mille pealt kasumit teenida(reeglina polegi sealt midagi myya -kõik juba oma aega näinud). Tallinnas selline auto märkamata ei jää mul;)
04.10.2001 at 12:37
417RR
auto läinud
kas mitte meie kandi mehed(Kadrina/Tapa) ei toodud just Marabellast eesti.
Ma kuulsin et nad jalutavad peris vabaduses momendil ringi.
Üldiselt käin õhtal korra Tapal oma asju ajamas ja siis küsin kohalikult kaadrilt et äkki kellegil silma jäänud lähipäevil ilus ameeriklane .
04.10.2001 at 16:11
Ago
 
auto läinud
No igatahes tänud kõigile kes abistavad.
Kui kasu ka on teen seltskonnale hulga :beer
Politsei uurib kindlustusest kas viimase poole aasta jooksul on tehtud laks samatüübilise autoga. Ja EMTist võetakse kõneeristused, äkki saab Narva seltskonnale jälile (mul numbrit muidugi ei näidanud, simpel, Q, või analoog). Siis kurjad numbriomanikku "küsitlema" läheva.
04.10.2001 at 18:32
urmz
auto läinud
eile (03.okt) nii 17.15-17.30 nägin üht sellist lasnakalt peterburi teele keeramas,
suunaga tartu maantee poole , väga rahutu ja närvilise sõidustiiliga, jäi kergelt paljudele silma. üritas vägagi võimatutes kohtades rida vahetada.. kui ummikusse sattus.numbrit ei näinud,
aga välja nägi sama, mis antud kodukalt keskmine pilt. grand am oli , nii spets aga ei ole, et aastat öelda .
ok, loodan, et saad oma auto kätte.
04.10.2001 at 20:02
mrtn
auto läinud
keskmine pilt on daytona ju
04.10.2001 at 21:33
urmz
auto läinud
grand am oli, lihtsalt nägi välja nagu..
05.10.2001 at 17:23
Ago
 
auto läinud
Ehh, lootus jääb...
Välimusest veel niipalju, et esimene reg. märk on vasakus ehk juhipoolses nurgas ja vasak takumine küljeklaas on seest viletsalt kiletatud ja näeb välja justkui oles see praguline.
Kui kätte ei saa siis tuleb vist uus kere muretseda, sest portimisel olev V6 ja kast seisavad garaazis.
05.10.2001 at 18:45
urmz
auto läinud
ahjaa, see mida mina treffasin, oli punakat värvi ja 5-6 kodaraga valuvelg all.
mis värvi see varastatud isend oli ?
05.10.2001 at 19:22
Ago
 
auto läinud
MUST
05.10.2001 at 20:29
urmz
auto läinud
siis polnud see,
sry, et paanikat tegin.
05.10.2001 at 22:25
hannu
auto läinud
huvitav nägin eile s.t. 12okt tallinnas nukuteatri ees sama numbriga???(ei ole päris kindel) trans am'i
13.10.2001 at 18:25
Ago
 
auto läinud
Hmmm... Aga tegelikult poleks mul midagi selle vastu kui poliis selle Trans Am´i minu Grand Am´i pähe mulle õuele tooks.:D
16.10.2001 at 17:37
peep
 
Moderator
auto läinud
Kunagi ühel tuttaval varastati auto ära ja pärast saadi kätte. Masinal oli vahepeal keretööd tehtud, üle värvitud ja 20 l. bensiini oli ka kanistriga pagassas (oli benakriisi aeg). Aga seda õnne muidugi juhtub vähestega.:(
16.10.2001 at 20:50
Ragnar
auto läinud
E. KB 15.10.01:
O: Pontiac Grand Am '85-'89 kere. Soovitavalt kaheukseline. Võib ilma dokumentideta 053 946 703

turgu paistab olevat su autole... ;)
17.10.2001 at 13:55
Ago
 
auto läinud
Eee... See on jah tglt minu enda kuulutus. Äkki keegi pakub keret müüa kui ülejäänu juba maha kruvitud.;)
17.10.2001 at 16:48
tqhq.ee foorum : Autod : auto läinud   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.